رفتن به مطلب

تجاوز كنندگان به دختران دبیرستانی (( عکس + متن )) ایرانی نیستی اگر داغ نکنی

arash86.

ارسال های توصیه شده

خیلیها از نظر مالی فقیرند اما در نظر فرهنگی غنی اند خیلی از مرفحین هستند که دنبال تنوع در شریک ××× شون هستند پس نمیشه گفت چون فقیرند باید از مردم انتقام بگیرند

اما:

به نظر بنده اقایون باید مواظب نگاهشون وفکرشون باشند نه مثل گذشتگان که نگاهشونو بدوزند به زمین و طرف مقابل احساس بی احترامی کنه ولی مراقب خودش باشه

همه از نظر حق و حقوق عالمه دهرند پس چرا به این حق فکر کنیم شاید همین اقا متاهل باشند و خانم با حرکات وپوشش داره فکر این اقا رو خراب میکنه حالا شاید همین اقا بتونه به نیازش پاسخ بگه (متاهله) اما اونیکه مجرده چی؟

اول صحبتم گفتم هیچی دلیل نمیشه ما هرکاری بخوایم بکنیم اما ایا همه میتونند خوددار باشند؟

درمورد این اشغالهایی که تاپیک درمورد انهاست باید بگم که اینکار براشون تفریح شده چون یه ادم متاهل هم هرروز نیاز به برقراری ارتباط نداره اینا هم تفریح میکنند هم بعضیاشون همین فیلمها رو میفروشند که دوطرفه به سود برسند

بعضی از کارا رو بعضی از انسانها انجام میدند که پستترین وحقیرترین موجودات روی زمین (البته از نظر انسانها مثلا حیوانات) حاضر نیستند که اینکارو انجام بدند

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • پاسخ 78
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلیها از نظر مالی فقیرند اما در نظر فرهنگی غنی اند خیلی از مرفحین هستند که دنبال تنوع در شریک ××× شون هستند پس نمیشه گفت چون فقیرند باید از مردم انتقام بگیرند

اما:

به نظر بنده اقایون باید مواظب نگاهشون وفکرشون باشند نه مثل گذشتگان که نگاهشونو بدوزند به زمین و طرف مقابل احساس بی احترامی کنه ولی مراقب خودش باشه

همه از نظر حق و حقوق عالمه دهرند پس چرا به این حق فکر کنیم شاید همین اقا متاهل باشند و خانم با حرکات وپوشش داره فکر این اقا رو خراب میکنه حالا شاید همین اقا بتونه به نیازش پاسخ بگه (متاهله) اما اونیکه مجرده چی؟

اول صحبتم گفتم هیچی دلیل نمیشه ما هرکاری بخوایم بکنیم اما ایا همه میتونند خوددار باشند؟

درمورد این اشغالهایی که تاپیک درمورد انهاست باید بگم که اینکار براشون تفریح شده چون یه ادم متاهل هم هرروز نیاز به برقراری ارتباط نداره اینا هم تفریح میکنند هم بعضیاشون همین فیلمها رو میفروشند که دوطرفه به سود برسند

بعضی از کارا رو بعضی از انسانها انجام میدند که پستترین وحقیرترین موجودات روی زمین (البته از نظر انسانها مثلا حیوانات) حاضر نیستند که اینکارو انجام بدند

موافقم موافقم

لینک به دیدگاه
چی چی میبرین و میدوزین!!!

الکی دخترا دور برندارن! و فش ندن!

درسته کار بدی کردن اما این فش رو به کسانی بدید که جوونای ما رو به این راه کشوندن!

ببخشیدا اما احساس می کنم که شما تو ذهنتون فقط تجاوز و نوامیس و خلاف می دونید!

طرف 100 تن 100 تن کراک و شیشه میاره ایران عین خیالش نیست بعد میرن اینارو میگیرن! به خدا اینا 1 نفر و اذیت کردن! اوونا یک جامعه رو! یه کم دیدتونو باز کنید! هی فش ندید به این بدبختا! اصلا برید بخونید زندگی نامه اینا رو بعد بیاین پست بزنید!

1000 تا خلاق بدتر از این تو جامعه است که اگه اوونا درست بشه همینه این مشکلات رفع میشه بعد ما جسبیدیم به اینا!

اگه دخترای امروزه خیلی ببخشید مثل آدم بیاین بیرون شهوت این پسرا بالا نمیره که دست به چنین کارایی بزنند! دم غروب هرکی نیم کیلو آرایش میکنه میاد با یک وضع خرابی بیرون که پسره هرکارای میخواد بکنه نیگا نکنه مگه میشه! از در و دیوار میریزن!

قصد توهین ندارم اما من همچنین اوضاع بدی و تو هیچ جای دنیا ندیدم!(همون جند کشوری که رفتم)

اینجا نمیدونی طرف چیکاره است! اگر زن ها و دخترای جامعه ای اصلاح بشن اوون جامعه اصلاح میشه!

چیزی که متاسفانه بین اکثر دخترای ایران ندیدم صداقته!!

سطحی نگر نباشید...

شقی جوون معذرت!

نخوندی شما مثل اینکه

در راه مدرسه؟ در راه مدرسه طرف با لباس مدرسه هست لباس مدرسه هم که دیدید:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

به نظر من رفتار نیروی انتظامی کمتر از رفتار اون دو نیست!

یعنی چی؟

یارو رو آفتابه کردن دور گردنش با گرز میزنن تو سرش....مگه مملکت صاحاب نداره؟

مگه قانون نداره؟

بهتره بجای اینهمه ایجاد جنجال اون دو رو ببرن طبق مراحل قانونی به جرمشون رسیدگی کنن!

شاید اصلاً برای اون دو پاپوش دوخته باشن...شاید تبرئه شدن!!

شاید اثبات شد که اونا مریض روانی هستن و باید درمان بشن!

اونوقت این آبروی ریخته رو کی جمع میکنه؟

ولی در مورد نفس عمل....این کار یکی از زننده ترین اعمال تو کلیه ی ممالکه...و تنها تو ایران نیست که مردم این عمل رو تقبیح میکنن.اما اینکه ما بیایم به اینگونه مسائل دامن بزنیم کار درستی نیست!

نیروی انتظامی اگر می خواد برای خودش تبلیغات کنه که آی ما جامعه رو پاک سازی میکنیم آی ما امنیت برقرار میکنم،بهتره که اینو تو عمل ثابت کنه...نه اینکه بیاد تو رسانه های خبری 2-3 نفرو با باطوم لتو پار کنه.

به قول دوستمون ، یوسف، بره مافیای اقتصادی و باندهای قاچاق ارز رو بگیره!

نه اینکه حقوق یک مجرم رو زیر پا بذاره...

همه ی ما موقع به دنیا اومدن پاک به دنیا میایم...این جامعست که مارو به اینچه که هستیم تبدیل میکنه!

لینک به دیدگاه

یعنی چی؟

مگه قانون نداره؟

بهتره بجای اینهمه ایجاد جنجال اون دو رو ببرن طبق مراحل قانونی به جرمشون رسیدگی کنن!

ولی در مورد نفس عمل....این کار یکی از زننده ترین اعمال تو کلیه ی ممالکه...و تنها تو ایران نیست که مردم این عمل رو تقبیح میکنن.اما اینکه ما بیایم به اینگونه مسائل دامن بزنیم کار درستی نیست!

نیروی انتظامی اگر می خواد برای خودش تبلیغات کنه که آی ما جامعه رو پاک سازی میکنیم آی ما امنیت برقرار میکنم،بهتره که اینو تو عمل ثابت کنه...نه اینکه بیاد تو رسانه های خبری 2-3 نفرو با باطوم لتو پار کنه.

همه ی ما موقع به دنیا اومدن پاک به دنیا میایم...این جامعست که مارو به اینچه که هستیم تبدیل میکنه!

تو کشورای دیگه طرفو تا اخر عمر زندانی میکنن و یا یه حکم سنگین براش میبرن

تو ایران: به متجاوز میگن بابا برو یا طرفو عقد کن بعد اینقد دقش بده خودش طلاق بگیره یا برو با پول رضایت بگیر اینا نشد برو تهدید کن ابروشو ببر :banel_smiley_4:

طرفو زندانی هم کنن چهار تا عفو خوش اخلاقی میخوره بعد چند ماه میاد بیرون یا اینقدر دختره رو تهدید میکنه طرف مجبور شه رضایت بده

مجرم داریم تا مجرم _ اون دزد مجرم به اموال طرف دستبرد زده اما این مجرم با اینده و احساس یه دختر بچه بازی کرده روان اون دختر دیگه داغون شده

من دیدم دختری که بهش تجاوز شده ازش چیزی نمونده

نکو روان پزشک داریم که کابوسش همیشه با طرفه:banel_smiley_4:

حق متجاوزه :banel_smiley_4: بدتر از این باید باهاش بشه

تجاوز تو این مملکت از همه چی راحتتره:banel_smiley_4:با عقرب سیاه چی کردن با بیجه چی کردن :banel_smiley_4:همدستشو حبس کردن فقط:banel_smiley_4:

احساسی برخورد نکنید چهار بار با اینا این کار بشه میفهمن یه من ماست چقدر کره داره

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
تو کشورای دیگه طرفو تا اخر عمر زندانی میکنن و یا یه حکم سنگین براش میبرن

تو ایران: به متجاوز میگن بابا برو یا طرفو عقد کن بعد اینقد دقش بده خودش طلاق بگیره یا برو با پول رضایت بگیر اینا نشد برو تهدید کن ابروشو ببر :banel_smiley_4:

طرفو زندانی هم کنن چهار تا عفو خوش اخلاقی میخوره بعد چند ماه میاد بیرون یا اینقدر دختره رو تهدید میکنه طرف مجبور شه رضایت بده

مجرم داریم تا مجرم _ اون دزد مجرم به اموال طرف دستبرد زده اما این مجرم با اینده و احساس یه دختر بچه بازی کرده روان اون دختر دیگه داغون شده

من دیدم دختری که بهش تجاوز شده ازش چیزی نمونده

نکو روان پزشک داریم که کابوسش همیشه با طرفه:banel_smiley_4:

حق متجاوزه :banel_smiley_4: بدتر از این باید باهاش بشه

تجاوز تو این مملکت از همه چی راحتتره:banel_smiley_4:با عقرب سیاه چی کردن با بیجه چی کردن :banel_smiley_4:همدستشو حبس کردن فقط:banel_smiley_4:

احساسی برخورد نکنید چهار بار با اینا این کار بشه میفهمن یه من ماست چقدر کره داره

خوب گویا مملکت قانون نداره....یا فقط قانونش برای قشری خاصه!:smiley (18):

ولی بیاید بصورت ایدئالیسما فکر کنیم...ما اگر بخوایم مملکتی داشته باشیم که تو اون هیچ حقی پامال نشه،اول باهاس از خودمون شروع کنیم.

به نظر من طرز فکر شما اینطوریه که حالا که یارو زده ماشین منو هیچ کرده و فرار کرده،منم باهاس با تمام سرعت برمو بزنم ماشینشو چپه کنمو چششم درآرم!:w58:

خوب این کار درست نیست که ما برای طرف عوض درآریم...

درسته...طرف کار اشتباهی کرده...ولی اینکه ما بیایم بگیم پلیس دس مریضاد!

خوب زدی چلاغش کردی....بزن دماغشم بشکون...اصلاً بگیر ناخوناشو یکی یکی درآر...درست نیست!

باید قانونی با اینا برخورد بشه...اگر مریضه،بستری بشه...اگر عقده داره مجازات بشه...

نباید صورت مساله رو پاک کرد...اینجا صورت مساله ضعف قانون و مجریانشه!

اینکه طرف بهش عفو میخوره ضعف اجرایی یه مملکتو نشون میده و سعی ما باید براین باشه که این نقاط ضعفو شناسایی و مرتفع کنیم...نه اینکه در پی تلافی باشم...

چرا تا می خوایم با مسائل منطقی برخورد کنیم میگید احساسی برخورد نکنید؟

آمار ها نشون داده ... هرجایی برای اعمال قانون از اهرم خشونت استفاده شده،تو زمان کوتاه شاید جواب داده ولی تو بلند مدت اثرات مخربی چه بسا بیشتر از حالت قبل بجا میذاره!:a030:

لینک به دیدگاه

[

به نظر من طرز فکر شما اینطوریه که حالا که یارو زده ماشین منو هیچ کرده و فرار کرده،منم باهاس با تمام سرعت برمو بزنم ماشینشو چپه کنمو چششم درآرم!:w58:

بنظرم من تصادف با ماشين با تجاوز خيلي فرق داره

لینک به دیدگاه
خوب گویا مملکت قانون نداره....یا فقط قانونش برای قشری خاصه!:smiley (18):

ولی بیاید بصورت ایدئالیسما فکر کنیم...ما اگر بخوایم مملکتی داشته باشیم که تو اون هیچ حقی پامال نشه،اول باهاس از خودمون شروع کنیم.

درسته...طرف کار اشتباهی کرده...ولی اینکه ما بیایم بگیم پلیس دس مریضاد!

خوب زدی چلاغش کردی....بزن دماغشم بشکون...اصلاً بگیر ناخوناشو یکی یکی درآر...درست نیست!

باید قانونی با اینا برخورد بشه...اگر مریضه،بستری بشه...اگر عقده داره مجازات بشه...

نباید صورت مساله رو پاک کرد...اینجا صورت مساله ضعف قانون و مجریانشه!

اینکه طرف بهش عفو میخوره ضعف اجرایی یه مملکتو نشون میده و سعی ما باید براین باشه که این نقاط ضعفو شناسایی و مرتفع کنیم...نه اینکه در پی تلافی باشم...

چرا تا می خوایم با مسائل منطقی برخورد کنیم میگید احساسی برخورد نکنید؟

آمار ها نشون داده ... هرجایی برای اعمال قانون از اهرم خشونت استفاده شده،تو زمان کوتاه شاید جواب داده ولی تو بلند مدت اثرات مخربی چه بسا بیشتر از حالت قبل بجا میذاره!:a030:

گفته هاتون درست

اما تو جامعه دیگه تجاوزر با ایران فرق میکنه

اونجا طرف روانش بهم میریزه و مردم اینقدر شعور دارن که بدونن طرف قربانیه

اینجا روان اینده و ابروش میره چون اولین اتهام اینه ببین چی کرده مورد تجاوز قرار گرفته و کم نبودن دخترایی که خودکشی کردن یا مردایی که زنشونو طلاق دادن اما جاهای دیگه طرف طلاق نمیده زنشو

میدونه مقصر متجاوزه نه تجاوز شده

لینک به دیدگاه

حقشونه

از این بدتر ها حقشونه

دوستم چند روز پیش میگفت صبح اول وقت داشته میرفته به کارش برسه

بعد از چهار راه یه دختره که از تیپش معلوم بوده که دانشجو بوده منتظر تاکسی بوده که دو نفر از این بچه پولدارا میکشن طرفش که بزنن بهش

اونم میره کنار و یه لگد میزنه به ماشینشون

پسره میاد پایین و میخواسته دختره را بزنه!!!!!!!!!!!!! خیلی جدی ...... اونم با قفل فرمون اون یکیشون میاد پایین و نمیذاره ... بعدش چند تا فوش بدجور ناموسی هم به دختره میده طوری که دختره گریش میگیره و زنگ میزنه 110 اونم دباره میاد پایین و این دفه به طرز بدی میخواسته دختره را به زور سوارش کنه که دوتا ماشین میرسن و نمیذارن چون پسره هیکلی بوده کسی جرئت اعتراض هم نداشته

دوستم که پشت چراغ قرمز ماجرا را میدیده چند بار میخواسته بره پایین و یه کاری بکنه اما از اونجا که خیلی پسر سربه زیریه و درونگراست نمیره

اما ته یکی دو هفته حالت اون دختره را فراموش نمی کرد یه طورایی واقعا افسرده شده بود

اون وقتم خیابو خلوت بوده صبح اول وقت

وضع خیلی خرابه من واقعا خواهرم میره بیرون اگه بی موقع باشه نمی تونم از نگرانی دنبالش نرم

لینک به دیدگاه

یعنی چی؟

مگه قانون نداره؟

خوب این برای عبرت گرفتن بقیه هست که تعدادشونم کم نیست

حتما هم تاثیر داره

توی کویت مردم به قوانین راهنمایی رانندگی احترام نمیذاشتن جریمه ها را هم پرداخت میکردن و براشون مهم نبود هر کاری کرد دولتش قضیه حل نشد

تااینکه یه تعداد پلیس از زنگبار اوردن همه هیکلی و با رنگ پوست و ظاهر وحشتناک هر ماشینی که مثلا توقف ممنون پارک میکرد می افتادن با باتون به جون ماشین و جلو صاحبش خرد و خمیرش میکردن

البته این قضیه چند بار بیشتر تکرار نشد و خبر سریع پخش شد و از اون به بعد دیگه احترام به قوانین شد عادتشون

البته به نظر من برای یه جرم مثه بی احترامی به قوانیین رانندگی این خیلی زیاده ولی برای تجاوز به عنف این کاری که نیروی انتظامی میکنه کم هم هست ادم خودش را باید بذاره جای قربانی ...... اینا همش برای عبرته اگه مثلا طرفا محاکمه کنن اعدامش کنن توی خفا به نظرتون تاثیرش چیه

لینک به دیدگاه

نه خوب 4تا شاهد مال زمانیه که به کسایی اتهام زنا بسته بشه توسط شخص ثالثی

اما در موقعی که خودش شکایت کنه فرستاده میشه پزشک قانونی و ازمایشات دقیقی هست که حتی توی ازمایش شخص ضارب را هم مشخص میکنن حتی اگه مثلا ندونه کدومشون بودن از بین این چند نفر توی ازمایش مشخص میشه و بعدش هم قانون اجرا میشه من نمونش را دیدم

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

بنظرم من تصادف با ماشين با تجاوز خيلي فرق داره

نفس عمل مهمه...شما فرض کن ماشینتو صفر از کمپانی درآوردی....اونوقت چه حالی میشی؟!:banel_smiley_4:

خودتو جای رانندش بذار...

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
گفته هاتون درست

اما تو جامعه دیگه تجاوزر با ایران فرق میکنه

اونجا طرف روانش بهم میریزه و مردم اینقدر شعور دارن که بدونن طرف قربانیه

اینجا روان اینده و ابروش میره چون اولین اتهام اینه ببین چی کرده مورد تجاوز قرار گرفته و کم نبودن دخترایی که خودکشی کردن یا مردایی که زنشونو طلاق دادن اما جاهای دیگه طرف طلاق نمیده زنشو

میدونه مقصر متجاوزه نه تجاوز شده

کدوم جامعه؟

خوب مشکل ما چیه که نمیتونیم سطح شعورمونو بالا ببریم؟:banel_smiley_4:

ایرانی هستیم یا باورهامون مورد داره؟

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
خوب این برای عبرت گرفتن بقیه هست که تعدادشونم کم نیست

حتما هم تاثیر داره

توی کویت مردم به قوانین راهنمایی رانندگی احترام نمیذاشتن جریمه ها را هم پرداخت میکردن و براشون مهم نبود هر کاری کرد دولتش قضیه حل نشد

تااینکه یه تعداد پلیس از زنگبار اوردن همه هیکلی و با رنگ پوست و ظاهر وحشتناک هر ماشینی که مثلا توقف ممنون پارک میکرد می افتادن با باتون به جون ماشین و جلو صاحبش خرد و خمیرش میکردن

البته این قضیه چند بار بیشتر تکرار نشد و خبر سریع پخش شد و از اون به بعد دیگه احترام به قوانین شد عادتشون

البته به نظر من برای یه جرم مثه بی احترامی به قوانیین رانندگی این خیلی زیاده ولی برای تجاوز به عنف این کاری که نیروی انتظامی میکنه کم هم هست ادم خودش را باید بذاره جای قربانی ...... اینا همش برای عبرته اگه مثلا طرفا محاکمه کنن اعدامش کنن توی خفا به نظرتون تاثیرش چیه

یه زمانی تصویب شد که معتادارو از تو خیابون جمع کنن...همین کهریزک خودمون!

چقدر جواب داد؟

جمع شدن؟

زیادترم شدن...تنوع اعتیادی هم افزایش پیدا کرد...چرا؟

چون ما ریشه ای به مسائل نیگا نمیکنیم...الان من این مثالو میزنم،شما میگید تو پولدارا هم معتاد هست!

ولی بالای 80 درصد گرایش به اعتیاد از روی فقرو نداریه...

اگر بستر کار برای طرف فراهم بشه ، میل و رغبت طرف برای جذب به اعتیاد کمتر میشه.

این قضیه اثبات شدست...

ما داریم تاریخ 7-8 هزار ساله رو یدک میکشیم...هر محفلی بحث از تاریخ بشه به تاریخمون میبالیمو میگیم آی ما فرهنگ داریمو آی ما فتوحات کردیمو از دنیا 500 سال جلوئیم....ولی تو عمل هیچ!

عمو جان...اینجا ایرانه!

کویت نیست...شاید اگر اونجا یارو تو خیابون با زنش بره دم ساحل و ... کسی باهاش کاری نداشته باشه،ولی اینجا 2 روز مهمون پاسگاه میشی...

مکان با مکان فرق داره...منم میتونم کشورهای دیگه رو مثال بیارم...خوبشم میاوردم...ولی اینجا بحث سر این نیست که ما بهترین یا اونا!

بحث سر اینه که چجوری خودمونو درست کنیم؟

ججوری به این عقیده برسیم که چشم در برابر چشم کار درستی نیست...

این آینه ی عبرت ها از ابتدای بشریت بوده و هست...ولی آیا کسانی که باید عبرت بگیرن،واقعاً عبرت گرفتن؟

پس اشکال کارمون کجاست؟

چرا بجای تشدید عمل،راه کار رو تغییر نمیدیم؟:ws38:

لینک به دیدگاه

یعنی‌ چی‌ این وحشی بازیا چیه؟؟؟ این آدم‌ها هر کدوم می‌تونن بیماری روانی‌ داشته باشن اصلا گیریم این‌ها مجازات حقشون باشه ولی‌ این کثافت کاری‌ها اسمش مجازات نیست دقیقا مثله کاریه که خودشون کردن مطمئنا این آدم‌ها زندگی‌ سالمی نداشتن درد رو با درد جواب دادن ازشون دفاع نمیکنم ولی‌ اونها هم قربانی هستن اصلا ازشون دفاع نمیکم ولی‌ این طرز برخورد جدا وحشیانه است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...