رفتن به مطلب

تجاوز كنندگان به دختران دبیرستانی (( عکس + متن )) ایرانی نیستی اگر داغ نکنی

arash86.

ارسال های توصیه شده

حقشونه

از این بدتر ها حقشونه

دوستم چند روز پیش میگفت صبح اول وقت داشته میرفته به کارش برسه

بعد از چهار راه یه دختره که از تیپش معلوم بوده که دانشجو بوده منتظر تاکسی بوده که دو نفر از این بچه پولدارا میکشن طرفش که بزنن بهش

اونم میره کنار و یه لگد میزنه به ماشینشون

پسره میاد پایین و میخواسته دختره را بزنه!!!!!!!!!!!!! خیلی جدی ...... اونم با قفل فرمون اون یکیشون میاد پایین و نمیذاره ... بعدش چند تا فوش بدجور ناموسی هم به دختره میده طوری که دختره گریش میگیره و زنگ میزنه 110 اونم دباره میاد پایین و این دفه به طرز بدی میخواسته دختره را به زور سوارش کنه که دوتا ماشین میرسن و نمیذارن چون پسره هیکلی بوده کسی جرئت اعتراض هم نداشته

دوستم که پشت چراغ قرمز ماجرا را میدیده چند بار میخواسته بره پایین و یه کاری بکنه اما از اونجا که خیلی پسر سربه زیریه و درونگراست نمیره

اما ته یکی دو هفته حالت اون دختره را فراموش نمی کرد یه طورایی واقعا افسرده شده بود

اون وقتم خیابو خلوت بوده صبح اول وقت

وضع خیلی خرابه من واقعا خواهرم میره بیرون اگه بی موقع باشه نمی تونم از نگرانی دنبالش نرم

اینجور وقت‌ها همه درون گرا میشن

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 78
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب این برای عبرت گرفتن بقیه هست که تعدادشونم کم نیست

حتما هم تاثیر داره

توی کویت مردم به قوانین راهنمایی رانندگی احترام نمیذاشتن جریمه ها را هم پرداخت میکردن و براشون مهم نبود هر کاری کرد دولتش قضیه حل نشد

تااینکه یه تعداد پلیس از زنگبار اوردن همه هیکلی و با رنگ پوست و ظاهر وحشتناک هر ماشینی که مثلا توقف ممنون پارک میکرد می افتادن با باتون به جون ماشین و جلو صاحبش خرد و خمیرش میکردن

البته این قضیه چند بار بیشتر تکرار نشد و خبر سریع پخش شد و از اون به بعد دیگه احترام به قوانین شد عادتشون

البته به نظر من برای یه جرم مثه بی احترامی به قوانیین رانندگی این خیلی زیاده ولی برای تجاوز به عنف این کاری که نیروی انتظامی میکنه کم هم هست ادم خودش را باید بذاره جای قربانی ...... اینا همش برای عبرته اگه مثلا طرفا محاکمه کنن اعدامش کنن توی خفا به نظرتون تاثیرش چیه

لازم نیست کسیو توی خفا مجازات کنن وقتی‌ قانون اجرا بشه مردم کور نیستن می‌بینن با این کثافت کاری‌ها کسی‌ که روانی‌ هست یا می‌خواد کاره خلافی بکنه نمیترسه آدمی‌ که خودش با تیغ بدنشو خط میندازه یا از دعوا لذت میبره از این چیز‌ها نمیترسه با خودش بگه وای من دیگه خلاف نمیکنم این نمایش مسخره نیروی انتظامی‌ فقط واسه همین خلاف کار‌های کوچیکو بیچارست وگرنه جرات دارن به کله گنده‌هاشون چپ نگاه کنن البته کله گنده‌هاشون که...

لینک به دیدگاه
لازم نیست کسیو توی خفا مجازات کنن وقتی‌ قانون اجرا بشه مردم کور نیستن می‌بینن با این کثافت کاری‌ها کسی‌ که روانی‌ هست یا می‌خواد کاره خلافی بکنه نمیترسه آدمی‌ که خودش با تیغ بدنشو خط میندازه یا از دعوا لذت میبره از این چیز‌ها نمیترسه با خودش بگه وای من دیگه خلاف نمیکنم این نمایش مسخره نیروی انتظامی‌ فقط واسه همین خلاف کار‌های کوچیکو بیچارست وگرنه جرات دارن به کله گنده‌هاشون چپ نگاه کنن البته کله گنده‌هاشون که...

اتفاقا کسای که از این کارا میکن ادمای ذلیل و ترسویی هستن

شاید ظاهرشون کسایی را بترسونه اما.......

لینک به دیدگاه
کدوم جامعه؟

خوب مشکل ما چیه که نمیتونیم سطح شعورمونو بالا ببریم؟:banel_smiley_4:

ایرانی هستیم یا باورهامون مورد داره؟

تا زمانی که بکارت مهمه نابودی اینده دخترم هست

لینک به دیدگاه
یه زمانی تصویب شد که معتادارو از تو خیابون جمع کنن...همین کهریزک خودمون!

چقدر جواب داد؟

جمع شدن؟

زیادترم شدن...تنوع اعتیادی هم افزایش پیدا کرد...چرا؟

چون ما ریشه ای به مسائل نیگا نمیکنیم...الان من این مثالو میزنم،شما میگید تو پولدارا هم معتاد هست!

ولی بالای 80 درصد گرایش به اعتیاد از روی فقرو نداریه...

اگر بستر کار برای طرف فراهم بشه ، میل و رغبت طرف برای جذب به اعتیاد کمتر میشه.

این قضیه اثبات شدست...

ما داریم تاریخ 7-8 هزار ساله رو یدک میکشیم...هر محفلی بحث از تاریخ بشه به تاریخمون میبالیمو میگیم آی ما فرهنگ داریمو آی ما فتوحات کردیمو از دنیا 500 سال جلوئیم....ولی تو عمل هیچ!

عمو جان...اینجا ایرانه!

کویت نیست...شاید اگر اونجا یارو تو خیابون با زنش بره دم ساحل و ... کسی باهاش کاری نداشته باشه،ولی اینجا 2 روز مهمون پاسگاه میشی...

مکان با مکان فرق داره...منم میتونم کشورهای دیگه رو مثال بیارم...خوبشم میاوردم...ولی اینجا بحث سر این نیست که ما بهترین یا اونا!

بحث سر اینه که چجوری خودمونو درست کنیم؟

ججوری به این عقیده برسیم که چشم در برابر چشم کار درستی نیست...

این آینه ی عبرت ها از ابتدای بشریت بوده و هست...ولی آیا کسانی که باید عبرت بگیرن،واقعاً عبرت گرفتن؟

پس اشکال کارمون کجاست؟

چرا بجای تشدید عمل،راه کار رو تغییر نمیدیم؟:ws38:

بله موافقم دایی جان:ws3: باید کار زیر بنایی بشه

اقتصاد که درست بشه جوونا بتونن کار زندگی خونه و.... مناسب داشته باشن میزان فحشا خیلی کم میشه.... اما میزان فحشا ........اینها فساده و کاری به فحشا نداره

توی جوامع مرفهم امارش خیلی بیشتر از کشور ماست .....بااینکه اطلاع رسانیشو بدون پردست و بهداشتشون باما قابل مقایسه نیست.امار بچه های بدون پدر بیداد میکنه واین نشان از فساد داره ........فساد ربطی به اعتیاد هم نداره .... اعتیاد توی اقشار ضعیف بیشتره اما فساد توی اقشار مرفه خیلی بیشتره

خیلیشون خودشون زن و بچه هم دارن و همینطور زندگی خوب

کویت را مثال زدم چون مثه ما مسلمانن و فرهنگشون از خیلی جهات به مانزدیکه اگه نه که مثال از کشورهای غربی به مردم ما نمیشه زد

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
تا زمانی که بکارت مهمه نابودی اینده دخترم هست

پس ایراد تو باورهامونه....نه تو ایرونی بودنمون....باورهارو میشه تغییر داد...ولی وجود آدمارو نه!

بله موافقم دایی جان:ws3: باید کار زیر بنایی بشه

اقتصاد که درست بشه جوونا بتونن کار زندگی خونه و.... مناسب داشته باشن میزان فحشا خیلی کم میشه.... اما میزان فحشا ........اینها فساده و کاری به فحشا نداره

توی جوامع مرفهم امارش خیلی بیشتر از کشور ماست .....بااینکه اطلاع رسانیشو بدون پردست و بهداشتشون باما قابل مقایسه نیست.امار بچه های بدون پدر بیداد میکنه واین نشان از فساد داره ........فساد ربطی به اعتیاد هم نداره .... اعتیاد توی اقشار ضعیف بیشتره اما فساد توی اقشار مرفه خیلی بیشتره

خیلیشون خودشون زن و بچه هم دارن و همینطور زندگی خوب

کویت را مثال زدم چون مثه ما مسلمانن و فرهنگشون از خیلی جهات به مانزدیکه اگه نه که مثال از کشورهای غربی به مردم ما نمیشه زد

خوب اگر ما اقتصاد کارآمدی داشته باشیم...تبو ها کمتر بشن و قانون سفتو سخت و مجریان سفتو سختگیرتری داشته باشم اونوقت هم فحشا کاهش پیدا میکنه(با افزایش کار) و هم فساد(با جدیت پیدا کردن قانون)

این سفتو سخت منظورم اعدام نیستا...منظورم قانونو سیستمیه که مجرمی نتونه از زیر تیغش فرار کنه و حق و عدالت به خوبی رعایت بشه...

اما وقتی یکی میاد میگه من لیست بلند بالای مافیای اقتصادی رو فاش میکنمو تا الان خبری ازش نشده و یا همین افرادی که بجرم تجاوز به حقوق شهروندان میرن زندانو بعد یه مدت بهشون عفو میخوره،نمیشه به اصلاح سریع این شرایط امید چندانی داشت...الان باهاس باورهامون رو تغییر بدیم که شاید وقتی که کاری دستمون دادن با باوری درست اون کارو انجام بدیم...

خوب میتونستید ترکیه ، کشور همسایمون یا لبنان رو مثال بزنید...

ولی در کل...قیاس کار درستی نیست....ما باید پارامتر های خودمون رو بر اساس شاخص های خودمون بررسی کنیم...:a030:

لینک به دیدگاه
پس ایراد تو باورهامونه....نه تو ایرونی بودنمون....باورهارو میشه تغییر داد...ولی وجود آدمارو نه!

خوب اگر ما اقتصاد کارآمدی داشته باشیم...تبو ها کمتر بشن و قانون سفتو سخت و مجریان سفتو سختگیرتری داشته باشم اونوقت هم فحشا کاهش پیدا میکنه(با افزایش کار) و هم فساد(با جدیت پیدا کردن قانون)

این سفتو سخت منظورم اعدام نیستا...منظورم قانونو سیستمیه که مجرمی نتونه از زیر تیغش فرار کنه و حق و عدالت به خوبی رعایت بشه...

اما وقتی یکی میاد میگه من لیست بلند بالای مافیای اقتصادی رو فاش میکنمو تا الان خبری ازش نشده و یا همین افرادی که بجرم تجاوز به حقوق شهروندان میرن زندانو بعد یه مدت بهشون عفو میخوره،نمیشه به اصلاح سریع این شرایط امید چندانی داشت...الان باهاس باورهامون رو تغییر بدیم که شاید وقتی که کاری دستمون دادن با باوری درست اون کارو انجام بدیم...

خوب میتونستید ترکیه ، کشور همسایمون یا لبنان رو مثال بزنید...

ولی در کل...قیاس کار درستی نیست....ما باید پارامتر های خودمون رو بر اساس شاخص های خودمون بررسی کنیم...:a030:

خیلی عالی

موافقم

به تفاهم رسیدیم:a030:

لینک به دیدگاه

اما وقتی یکی میاد میگه من لیست بلند بالای مافیای اقتصادی رو فاش میکنمو تا الان خبری ازش نشده

اینکه یه شعار تبلیغاتی بود یا عوام فریبی

ماکه زبونمون مو در اورد بسکه گفتیم اما کو گوش شنوا

طرف کارشا خوب بلده

دفه اول گفت مردم گول خوردن دفه دوم اسم هم اورد بازم مردم گول خوردن

لینک به دیدگاه

کی‌ هم چین حرفی‌ زده؟قاتلی دیدم که هیکلش از من ۵۲کیلویی‌ کوچییکتر بود تمام بدنشو با تیغ و چاقو شیشه داغون کرده بود با خلاف کارای ۴برابره خودش در میوفتاد لهشون میکرد وقتی‌ میخواستن اعدامش کنن حتی حس نمی‌کردی یه ذره واسه خودش ناراحته

لینک به دیدگاه
کی‌ هم چین حرفی‌ زده؟قاتلی دیدم که هیکلش از من ۵۲کیلویی‌ کوچییکتر بود تمام بدنشو با تیغ و چاقو شیشه داغون کرده بود با خلاف کارای ۴برابره خودش در میوفتاد لهشون میکرد وقتی‌ میخواستن اعدامش کنن حتی حس نمی‌کردی یه ذره واسه خودش ناراحته

خب اينا اونقدر تو رزالت و خباثت و گناه آلوده شدن كه حس انساني اونا مرده تو وجودشون حس حيواني حكم فرمايي ميكنه

لینک به دیدگاه
مردها رو کی حریص کرده؟؟ نکنه مادر زادی حریص بودن؟؟؟اگر دختر درست رفتار کنه پسر به خودش جرات نمیده کار خلاف کنه.

تا حدودی این مسئله رو قبول دارم ............. اما بعضی از اقایون فکرشون بیماره ..... حتی کسی هم که جلب توجه نکنه نسبت به اون حریص تر هستن

لینک به دیدگاه

تا حدودی این مسئله رو قبول دارم ............. اما بعضی از اقایون فکرشون بیماره ..... حتی کسی هم که جلب توجه نکنه نسبت به اون حریص تر هستن

اون كه خوب يا بد تو مونث و مذكر هست

ولي نظر بنده كلي بود

لینک به دیدگاه

تشکر از بحث جالب....

در ابتدا...

ببخشید تو اون عکسه دارن یارو رو چیکار میکنن؟!آفتابه آب خالی میکنن توسرش؟!یا آفتابه آویزون میکنن بهش؟!من که چیزی نفهمیدم:ws52:ولی احتمالا همنطوری که دوستانگفتند برای تحقیر فرد در جلوی عموم هست...به نظرم اگر میدونست نهایت مجازاتش اینه کار خودش رو تا جایی که میتونست ادامه میداد...به بدترین شکل ممکن !

الان مثلا این داره به سزای اعمالش میرسه؟!این رو باید دار زد!!البته من قاضی نیستم که حکم بدم ولی

کم ترین مجازاتش به نظر من اعدام باید باشه!!

به نظر من کثیف ترین و بدترین و... نوع گناه بازی با آبرو یا احساس دخترها هست که متاسفانه خیلیا جدی نمیگیرند و مثل

عروسک با یه دختر رفتار میکنند،رابطه میریزند و.... و خیلی راحت از خیلی چیزها میگذرند-این مورد خوبش بود و بدش میشه همین تاپیک

و عنوانش که تکان دهنده هم هست البته...

زمانیکه این تاپیک رو که میخوندم خیلی ناراحت شدم...ولی واقعیت هست و باید دیده بشه...

راستی...درست نیست که همه مردها رو با یک چوب بزنید...متقابلا برای خانومها هم همین حالت هست...

صحبتهای دوستانی که باهاشون موافق بودم رو تشکر زدم و دیگه اسمی نمیبرم از کسی...

لینک به دیدگاه
تشکر از بحث جالب....

در ابتدا...

ببخشید تو اون عکسه دارن یارو رو چیکار میکنن؟!آفتابه آب خالی میکنن توسرش؟!یا آفتابه آویزون میکنن بهش؟!من که چیزی نفهمیدم:ws52:ولی احتمالا همنطوری که دوستانگفتند برای تحقیر فرد در جلوی عموم هست...به نظرم اگر میدونست نهایت مجازاتش اینه کار خودش رو تا جایی که میتونست ادامه میداد...به بدترین شکل ممکن !

الان مثلا این داره به سزای اعمالش میرسه؟!این رو باید دار زد!!البته من قاضی نیستم که حکم بدم ولی

کم ترین مجازاتش به نظر من اعدام باید باشه!!

به نظر من کثیف ترین و بدترین و... نوع گناه بازی با آبرو یا احساس دخترها هست که متاسفانه خیلیا جدی نمیگیرند و مثل

عروسک با یه دختر رفتار میکنند،رابطه میریزند و.... و خیلی راحت از خیلی چیزها میگذرند-این مورد خوبش بود و بدش میشه همین تاپیک

و عنوانش که تکان دهنده هم هست البته...

زمانیکه این تاپیک رو که میخوندم خیلی ناراحت شدم...ولی واقعیت هست و باید دیده بشه...

راستی...درست نیست که همه مردها رو با یک چوب بزنید...متقابلا برای خانومها هم همین حالت هست...

صحبتهای دوستانی که باهاشون موافق بودم رو تشکر زدم و دیگه اسمی نمیبرم از کسی...

سلام

محض اطلاع

اين آفتابه خاليه و جهت تحقير اون فرد خاطي اين كار رو كردن

اين گردوندن مجرم تو خيابون يا اون محله كه اين اتفاق بد افتاده بنظرم نوعي آگاه سازي عموميست هم خلافكاران هم خانواده ها

اين عمل قبل از دار زدن متهم جهت تسكين دل خانواده دختره انجام شده ( هر چند آب رفته به جوي برنميگردد)

اميدوارم شاهد اين قضايا نباشيم

لینک به دیدگاه
آخه شعورشون بیشتر ار آفتابه نیست........ولی باید بلای بدتری سرشون بیارند البته بستن کمه برای جنس کثیفشون........ببخشید انوقت همین دم دستشون بوده احتمالا:ws52:

سلام

محض اطلاع

اين آفتابه خاليه و جهت تحقير اون فرد خاطي اين كار رو كردن

اين گردوندن مجرم تو خيابون يا اون محله كه اين اتفاق بد افتاده بنظرم نوعي آگاه سازي عموميست هم خلافكاران هم خانواده ها

اين عمل قبل از دار زدن متهم جهت تسكين دل خانواده دختره انجام شده ( هر چند آب رفته به جوي برنميگردد)

اميدوارم شاهد اين قضايا نباشيم

با تشکر از شفاف سازی و رفع ابهام در خصوص آفتابه ها:ws3:

لینک به دیدگاه
با تشکر از شفاف سازی و رفع ابهام در خصوص آفتابه ها:ws3:

شايد همين دم دستشون بوده ولي من تو چند تا عكس اين متهما ديدم يا كفشاشون رو آويزون ميكنن يا آفتابه :ws3:

در هر حال نيت خوار و ذليل كردن اينطور وحشي هاست هر طور بشه لذت داره بزار دل خونواده دختره شاد شه

لینک به دیدگاه

موافقم اينا اگه مرد بودن از اينكارا نميكردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...