رفتن به مطلب

گروه خونی و شخصیت

lachin

ارسال های توصیه شده

38+6+34+6+9+25+4+1= 123

:w00::w00::w00::w00:

راست میگه بنده خدا این که از 100درصد بیشتر شد خب...........:icon_pf (34):

عزیزان سرکارید تمیز:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 95
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

گروه خونی A تیپ سرد

حدود 34% از مردم دارای گروه خونی +a و 6% دارای گروه خونی _a هستند .

خصوصیات: متین و آرام ، دقیق ، دلسوز و غمخوار ، فداکار ،مودب ، درستکار ، وفادار ، احساساتی ، درونگرا و کمی دستپاچه. حتی در مواقع آشوب و غضب آرام و خونسرد هستند. نسبت به نظرات عمومی حساس اند. اغلب درونگرا هستند در بر خورد با دیگران خجالتی و کمرو هستند یا حتی مریض به نظر میرسند کمی بد بین هستند . برای روابط ارزش زیادی قائل بوده ونسبت به تغییرات تردید دارند . دوست داران طبیعت و گریزان از جمعیت و شلوغی هستند . به یک مکان شخصی یا پناهگاه امن و مخفی برای خود نیازمندند.عموما دو دل و غیر قاطع اند.برای حضور در کارهای تیمی آماده هستند مخصوصا وقتی دستوری به آنها داده شود . علاقه مند به ایجاد رابطه نیستند و تلاش چندانی هم برای اینکار نمی کنند.

:w36:اینا خودمم.

من نمی دونم گروه خونیم چیه:there:

لینک به دیدگاه
راست میگه بنده خدا این که از 100درصد بیشتر شد خب...........:icon_pf (34):

عزیزان سرکارید تمیز:4chsmu1:

:167::167::w00:

این 23 درصد اضافیش رو واسه اطمینان گذاشته فکر کنم...:ws3:

:w16::w16::w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه
به درصد چی کار دارید :banel_smiley_4::banel_smiley_4:

بیشتر شخصیت مد نظر هستش

حالا 23 % اضافه شده :w00::w00:

فقط دنبال ایرادید :ws46:

آخه من یه جایی یه مطلبی خوندم در مورد همین گروه خونی ها خیلی باحال بود پیداش کنم حتما میذارم ....... مخصوصا گروه خونی o .......ایراد نگرفتیم نکته ی بود گفتیم :4chsmu1:

لینک به دیدگاه
گروه خونی Ab فارغ از مراقبت و بی نیاز از توجه

حدود 4% از مردم جهان گروه خونی +ab و 1% گروه خونی _ab دارند.

خصوصیات:اجتماعی ، سخت گیر نیستند ، غمخوار و دلسوز ،دیپلماتیک ،اهل گشت و گذار ، خلاق، غیر قابل پیش بینی، هنر مند ، انعطاف پذیر ،ترش رو و درخود ! مخلوطی از تضادها ، خجالتی در مقابل بعضی و بیباک و گستاخ با بعضی دیگر، برونگرا و درونگرا،گاهی غیر قابل پیش بینی هستند و گاهی ظاهرا آرام و خونسرد به نظر می رسند. قدرت خلاقیت زیادی دارند ، توانا در پیدا کردن مشکلات و دور زدن آنها ، علاقه مند به محیط شهری ، به آسانی خسته می شوند. به نظر می رسد که هر کاری که انجام می دهند از روی اجبار است . هرگز کاری را برای قدر دانی انجام نمی دهند. اسرار آمیز به نظر می رسند. در فعالیتهای اجتماعی می توانند هماهنگ ظاهر شوند . علاقه مند به ایجاد رابطه نیستند و تلاش چندانی هم برای اینکار نمیکنند

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یه جک

بچه ها من قبلنا رفتم آزمایش گروه خونی بعد آژمایش معلوم شد که گروه خونی من (پیش یکی از آشناهامون رفتم) گروه خونیم -o تا پارسال من هی میفکریدم که -oدیگه گروه خونیم

یه سری بحث افتاد که من گفتم گروه خونیم چیه از قضا اون آشنا هم بودش گفت نه من یادمه که تو گروه خونیت با من یکی بود +o گفتم بابا خودت آزمایشو بهم دادی یادت نیست یهو زد زیر خنده گفت وقتی داشته با خدکار مینوشته همین که خواسته خط عمودی + بکشه خدکارش تموم شده یادش رفته دیگه اصلاح کنه

خب بخندین دیگه

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

گروه خونی A تیپ سرد

حدود 34% از مردم دارای گروه خونی +a و 6% دارای گروه خونی _a هستند .

خصوصیات: متین و آرام ، دقیق ، دلسوز و غمخوار ، فداکار ،مودب ، درستکار ، وفادار ، احساساتی ، درونگرا و کمی دستپاچه. حتی در مواقع آشوب و غضب آرام و خونسرد هستند. نسبت به نظرات عمومی حساس اند. اغلب درونگرا هستند در بر خورد با دیگران خجالتی و کمرو هستند یا حتی مریض به نظر میرسند کمی بد بین هستند . برای روابط ارزش زیادی قائل بوده ونسبت به تغییرات تردید دارند . دوست داران طبیعت و گریزان از جمعیت و شلوغی هستند . به یک مکان شخصی یا پناهگاه امن و مخفی برای خود نیازمندند.عموما دو دل و غیر قاطع اند.برای حضور در کارهای تیمی آماده هستند مخصوصا وقتی دستوری به آنها داده شود . علاقه مند به ایجاد رابطه نیستند و تلاش چندانی هم برای اینکار نمی کنند.

.........:ws37:

لینک به دیدگاه

من گروه خونیم o منفیه میگن موقع که خون احتیاج داشته باشه خون کم پیدا میشه

ولی من فکر نکنم مشکل داشته باشم چون یه 20 نفری تو فامیلمون o منفی هستند :a030:

لینک به دیدگاه
گروه خونی B فعال

حدود 9% از مردم جهان دارای گروه خونی +b و25% هم دارای گروه خونی _b هستند.

خصوصیات:بشاش و خوشرو ،خوش بین ، فعال ، حساس ،مهربان ،فراموش کار ، آشفته ، در هم و سازمان نیافته ، پر سر و صدا، خودپسند و خود بین ، پر انرژی و جدی در راه رسیدن به هدف . معمولا جزء بهترین افراد تیم میشوند و افراد تکرویی هستند.اغلب کارها را با روشهای خودشان انجام می دهندو خود کفا هستند. شخصیتهای ماجراجو ، دلیر،علاقه مند به داشتن یک راه مشخص و مخصوص ،موجوداتی اجتماعی و علاقه مند به مهمان داری هستند.علاقه به حفظ روابط دارند و خودشان در این راه تلاش می کنند.

:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...