رفتن به مطلب

دخترا اگه چی داشته باشن عروسی نمیکنن؟

El Roman

ارسال های توصیه شده

حامد میدونستی عقاید خیلی زیبایی داری؟

دختر روستایی میگیری

طلا ملا که نمیخواد

هر روز فک و فامیلش خراب نمیشن خونت

فقط سالی یه بار بابا ننش میان خونه

بعد نه ماشین لباسشویی میخواد بخری

نه ماشین ظرف شویی

نه کلا هیچی

از صبح پامیشه

یه صبحونه مشتی برات درست میکنه میگه آقا بفرما بخور

بعد میگی اه این چی بود اونم میزنه زیر گریه

چه حالی میده :icon_redface:

بعد میاد شهر و میبینه فک میکنه عقب مونده همه عقب موندگیاش و یه جا تلافی میکنه!!!!

اونجوری بیشتر حال میده

:w02:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 313
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بعد میاد شهر و میبینه فک میکنه عقب مونده همه عقب موندگیاش و یه جا تلافی میکنه!!!!

اونجوری بیشتر حال میده

:w02:

دههه

دختر روستایی ها حرف شنویی خیلی دارن:w16:

یه نگاه غضب آلود کنی بنده خدا 3 روز حرف نمیزنه:184:

این چیزی که میگی در این حالت که یه دختر شهری ، روستایی باشه :w58:

لینک به دیدگاه
دههه

دختر روستایی ها حرف شنویی خیلی دارن:w16:

یه نگاه غضب آلود کنی بنده خدا 3 روز حرف نمیزنه:184:

این چیزی که میگی در این حالت که یه دختر شهری ، روستایی باشه :w58:

:ws28:

اون دختر دهاتیای قدیمی بودن الان دیگه نصف شهریا رو میبرن لب چشمه تشنه بر میگردونن:ws3:

ادم چش و گوش باز حد اقل خیالت راحته هرچی که بوده دیده اول و آخر همینه دیگه بد و خوب هر چی هست همینه

ولی امان از روزی که ادم چش و گوش بسته چش و گوشش باز بشه!اونوقت همه نشنیده ها و ندیده ها رو میخواد یه شبه ببینه و بشنوه :smiley (18):

لینک به دیدگاه
:ws28:

اون دختر دهاتیای قدیمی بودن الان دیگه نصف شهریا رو میبرن لب چشمه تشنه بر میگردونن:ws3:

ادم چش و گوش باز حد اقل خیالت راحته هرچی که بوده دیده اول و آخر همینه دیگه بد و خوب هر چی هست همینه

ولی امان از روزی که ادم چش و گوش بسته چش و گوشش باز بشه!اونوقت همه نشنیده ها و ندیده ها رو میخواد یه شبه ببینه و بشنوه :smiley (18):

کاملا حق باهاته

دیدم از این چیزا .....:sigh:

فکر کنم بهترین کیس برای ازدواج پیر زن ها باشن :ws37:

لینک به دیدگاه

راستش به نظر من این اصلا ربطی به تحصیلات یا خونه نشینی نداره به نظرم این بیشتر برمی گرده به احساس نیاز که فکر می کنم یکی از شروط مهم برای تصمیم به ازدواجه خب دختر/ پسر که به سمت تحصیلات می ره شاید توی اون برهه زمانی نیازش فقط و فقط همینه و نیازی به شخص دومی در کنار خودش نداره اما بعده ها به جایی می رسه که اشباع می شه و این نیاز به وجود کس دیگه ای در زندگیش آشکار می شه گاهی هم این نیاز به همسر در اولویت قرار داره و طرف ترجیح می ده اول ازدواج کنه و بعد درسش رو ادامه بده البته این تحصیلات رو من مطابق گفته استارتر مثال زدم اما کار. تفریح. آزادی عمل یا هر چیزی دیگه ای می تونه باشه

لینک به دیدگاه
موضوع سخت شد :ws52:

من میگم اصلا زن گرفتن اشتباست

ببین خودتون هم موافقین :ws3:

آره زن گرفتن کلا اشتباهه، کسی که فکر میکنه زن گرفتنیه،باید بره یا زن بگیره یا بمیره. :whistle:

لینک به دیدگاه
آره زن گرفتن کلا اشتباهه، کسی که فکر میکنه زن گرفتنیه،باید بره یا زن بگیره یا بمیره. :whistle:

ایشششش

همین کارا رو میکنین نسل بشر رو منقرض میکنین

:ws3:

لینک به دیدگاه

به نظر من هرکس توی هر شرایط و موقعیت هر وقت که آدم ایده آل و مورد نظرشو پیدا کنه و به قول بعضیا قسمتش بشه ازدواج می کنه، حالا چه دکتر مهندس باشه چه بیکار.

به دخترای مجرد هم توصیه میکنم هر وقت موقعیت مناسب پیدا شد ازدواج کنید و نگید قصد ادامه تحصیل دارم.:ha5t4lmd53df3cpu2lq

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...