رفتن به مطلب

وقتی شکست می خورین چه کار می کنین؟

وقتی به آرزوتون نمی رسین چه کار می کنین؟  

27 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. وقتی به آرزوتون نمی رسین چه کار می کنین؟

• 7
    • 6
    • 4
    • 1
    • 0
    • 2
    • 7

ارسال های توصیه شده

:sigh:

راستی دوستان شما وفتی به یه چیزی که خیلی دوستش دارین و واسش تلاش کردین نمی رسین چه کار می کنین؟

مثلا مدتها درس خوندین اما کنکور قبول نشدین

برای یه موضوعی خیلی دعا کردین اما اون اتفاق نیفتاد

عزیز خیلی عزیزی رو از دست دادین

کسی رو دوست داشتین و برای رسیدن بهش هر کاری تونستین کردین اما آخرش بهم نرسیدین

برای یه کاری خیلی زحمت کشیدین اما یه اتفاق باعث شده به نتیجه دلخواهتون نرسین

یا توی یه مسابقه خیلی مهم شکست خوردین

در کل وقتی شکست می خورین چه کار می کنین؟

مخصوصا وقتی دیگه هیچ وقت نمی تونین به اون خواسته تون برسین

مثل جدایی!!

:ws44:

كنكور؟هيچي يه دووس اعت ناراحتم بعد خوب ميشه اما عاطفي....

عاطفي واقعا يبار بود اونم اميدوارم واسه هيچكي اتفاق نيفته ...تا دو هفته كاملا مسخ بودم شب و روز واسم يكي بود ..هيچ وقت شايد هيچكي نه خودم نه هيچ كس باور نميكرد يه روزي اونجوري مني كه ذاتا بيخيالم داغون بشم اما عملا داغون شدم ..بعد دو هفته ديگه مسخ نبودم فقط گيج بودم و نميخواستم باور كنم كمكم باورم شد با هر باور مثل يه ساختمون چند طبقه كه ميريزه ميريختم..سعي كردم برم مشاوره...اما فهميدم فقط خودم ميتونم به خودم كمك كنه..واسه همين سعي كردم برم تو جمع..خودمو در گير چيزاي ديگه كنم كه كمتر فكر كنم..همين :ws3:اما بهترين در گيري اومدن به نو انديشانه:ws3:اون گزينه قهر با خدا هم اره..اما جالبه ميگفتم ببند بابا...اونجا كه خوش بودي ميگفتي خدا... حالا ميگي خدا... خيلي روزاي بديه خيليييييييي:4564:

نميدونم چرا تا مشاوره ميري اولين حرف اينه كه حيف نيست تو به اين خوشگلي ..بعدم ميگن بايد هضم كني اخه بگو لامصب چجوري:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اولش برای یه مدت شاید طولانی دچار افسردگی شدید می شم و کلا دنیا و متعلقاتشو می ذارم کنار:ws3:... بعد یه مدتی یهو یه روز می بینم چقدر زندگیم مسخره شده... واسه همین می رم و یه کار جدید رو شروع می کنم و سعی می کنم شکستمو بپذیرم و راه جدیدی پیدا کنم...:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...