رفتن به مطلب

وقتی شکست می خورین چه کار می کنین؟

وقتی به آرزوتون نمی رسین چه کار می کنین؟  

27 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. وقتی به آرزوتون نمی رسین چه کار می کنین؟

• 7
    • 6
    • 4
    • 1
    • 0
    • 2
    • 7

ارسال های توصیه شده

:sigh:

راستی دوستان شما وفتی به یه چیزی که خیلی دوستش دارین و واسش تلاش کردین نمی رسین چه کار می کنین؟

مثلا مدتها درس خوندین اما کنکور قبول نشدین

برای یه موضوعی خیلی دعا کردین اما اون اتفاق نیفتاد

عزیز خیلی عزیزی رو از دست دادین

کسی رو دوست داشتین و برای رسیدن بهش هر کاری تونستین کردین اما آخرش بهم نرسیدین

برای یه کاری خیلی زحمت کشیدین اما یه اتفاق باعث شده به نتیجه دلخواهتون نرسین

یا توی یه مسابقه خیلی مهم شکست خوردین

در کل وقتی شکست می خورین چه کار می کنین؟

مخصوصا وقتی دیگه هیچ وقت نمی تونین به اون خواسته تون برسین

مثل جدایی!!

:ws44:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من گزینه ی دومو انتخاب کردم...همیشه سعی می کنم که فراموش کنم ...

ولی فراموشی تو بعضی از موارد امکان پذیر نیست...مثل شکست های عاطفی...اون موقع مدت ها طول میکشه تا زندگیم به حالت عادی برگرده اما برمیگرده یعنی من به این باور رسیدم که مسیری که طی می کنیم از نتیجه ی عملمون مهمتره...

لینک به دیدگاه

گاهی وقتا واسه یه چیزی سالها زحمت کشیدین

یه شبه که نمی شه فراموشش کرد اون لحظات اولیه چی کار می کنین؟

گزینه پیشنهادی دارین بگین دوستان:icon_redface:

لینک به دیدگاه

خیلی سخته قبولش اما باید پذیرفت

هیچ کار دیگه ای هم نمیتونی بکنی :w16:

لینک به دیدگاه

درسته سال پیش برام من یه اتفاق خیلی بد افتاد چیزی که خیلی دوسش داشتم و سه سال براش زحمت کشیدم فقط تودو روز نابود شد خیلی سختی کشیدم اما امیدمو از دست ندادم به اینده ای بهتر فک کردم اطمینان پیدا کردم به صلاحم نبوده الان با یاد اوریش ناراحت نمیشم بلکه میگم کاش وقتمو صرفش نمیکردم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من در زندگیم شکست زیاد خوردم ولی خداروشکر شکست های خیلی بزرگ نبوده اما به هر حال شکست بودن دیگه...

کار خاصی نمیکنم یعنی بسته به نوع شکست یکی از کارهای گفته شده رو انجام میدم..با هر نوع شکستی باید یه جور خاص برخورد کرد. واسه همه اش نمیشه یه حکم کلی داد. ولی به این جمله معتقدم که: بالاخره درست میشه!

لینک به دیدگاه

گزینه ها مثِ هم بودن

من کارِ خاصی نمیکنم ...درسته اولش ناراحت میشم ولی با خدا قهر نمیکنم و بعدش اگه بشه از اول زحمت میکشم و سعی میکنم شکست قبلیم واسم یه تجربه باشه

لینک به دیدگاه

من میتونم به هرجا که میخوام برسم :ws50: ، اما خب اگه نرسیدم یه کار دیگه میکنم ! :banel_smiley_4:

یه بزرگی میگفت : فراموش کن انچه را که نمیتوانی بدست بیاوری و بدست بیاور انچه را که نمیتوانی فراموش کنی :ws52:

لینک به دیدگاه
من میتونم به هرجا که میخوام برسم :ws50: ، اما خب اگه نرسیدم یه کار دیگه میکنم ! :banel_smiley_4:

یه بزرگی میگفت : فراموش کن انچه را که نمیتوانی بدست بیاوری و بدست بیاور انچه را که نمیتوانی فراموش کنی :ws52:

با چیزی که نه میتونی فراموش کنی نه میتونی به دست بیاری باید چی کار کرد؟:ws52:

لینک به دیدگاه
با چیزی که نه میتونی فراموش کنی نه میتونی به دست بیاری باید چی کار کرد؟:ws52:

واسه من سخته تصور چیزی که نتونم فراموش کنم ، اما اگه وجود داشته باشه اینقدر تلاش میکنم تا اخر یا بدستش بیارم یا جونمو پاش بدم . اگه در این حد ارزش نداشت خو پس فراموش میکنم دیگه :ws3:

لینک به دیدگاه
واسه من سخته تصور چیزی که نتونم فراموش کنم ، اما اگه وجود داشته باشه اینقدر تلاش میکنم تا اخر یا بدستش بیارم یا جونمو پاش بدم . اگه در این حد ارزش نداشت خو پس فراموش میکنم دیگه :ws3:

سرزنش ها گر کند خار مغیلان، غم مخور :ws3:

ربطی به اون صورت نداشت همینجوری اومد تو ذهنم :icon_redface:

لینک به دیدگاه

فکر می کنم انتخاب یک گزینه برای این پرسش درست باشه,چون گاهی اوقات لازمه آدم در مورد عملی که توش شکست می خوره هیچ عکس العلی نشون نده! گاهی اوقات لازمه بعضی چیزها رو فراموش کنه . در اکثر موارد دیگه ناامید نمی شه و دوباره سعی می کنه.

پس می تونه گزینه های بیشتری تو ذهنش داشته باشه!

لینک به دیدگاه

من سایر موارد و زدم .

برای من بستگی به شدت شکست داره ، اگه شدتش زیاد باشه حتی با خدا هم قهر میکنم.ولی بعد از مدتی نهایتا به این نتیجه میرسم که باید باهاش کنار بیام و بپذیرم و به آینده امید داشته باشم. پذیرفتن مسائل وامید داشتن به آینده خیلی به ادم کمک میکنه. بعدش تلاشمو دوباره ادامه میدم ،یا در جهت قبلی یا در یک جهت دیگه،و تجربه بهم ثابت کرده با تلاش جدید به نتایج بهتری می رسم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...