رفتن به مطلب

تصمیمات جدید

تینا

ارسال های توصیه شده

ميگم خيلي چيزاي ديگه هم هست مثلا منو كمتر دق بدي :ws3:

بللللللللللللللللللللله

تو رو نميدونم اما من كه همه كارام با برنامه قبليه:ws3:

مگه خوابیدنم برنامه ریزی میخواد که تو با برنامه ریزی عمل میکنی :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه تصمیم خیلی مهم هست که تو زندگیم گرفتم...

کتایون-مرد=کتایون خوشبخت...:ws3:

یعنی دیگه نمیخوام حالا حالاها مردی تو زندگیم باشه...

لینک به دیدگاه

منم یه خواهر دارم هم عقیده توا اسمش سمانس.الان بیاد اینو بخونه مطمئنم که میگه باهات موافقم

لینک به دیدگاه
منم یه خواهر دارم هم عقیده توا اسمش سمانس.الان بیاد اینو بخونه مطمئنم که میگه باهات موافقم

سمانه ی خودمون...به به از اولش معلوم بود دختر باذکاوتیه...:a030:

لینک به دیدگاه

آفرين به تو منم باهات هم عقيده ام

به خدا امدم بگم موافقم ديدم تو پيشدستي كردي :a030:

لینک به دیدگاه
سمانه ی خودمون...به به از اولش معلوم بود دختر باذکاوتیه...:a030:

خجالتم ندي كتي جون ........

ماتجربه كرديم كسي يار كسي نيست

كسي محرم اسرار كسي نيست

لینک به دیدگاه
اینکه از سرکار بیای خونه بعدشم با کسی حرف نزنیو بخواب که برنامه نمیخواد

ولي اين برنامه زندگي منه از پر چونگي بدم مياد متنفرم يكي پيش گوشم وز وز كنه :ws3:

لینک به دیدگاه

با خودم عهد مي بندم البته خيلي كار سختيه چون عوض كردن عقيده به اين راحتي نيست . خلاصه هدف هايي كه دارم خيلي جدي مي گيرم يه الگوي خوب براي خودم انتخاب مي كنم اگه يكي ترهم كنه كاتش مي كنم .به جزئيات بيشتر از كليات دقت مي كنم خودمو نقد كنم اشتباه گذشته رو هيچوقت تكرار نكنم ادما رو راحت تر ببخشم

لینک به دیدگاه

احساس میکنم زندگی ام شبیه همان حلقه ی بینهایت شده است که برنامه نویس ها در آن گیر میکنند!!و قفط با کلید Esc است که می توان خارج شد و خود را رهایی بخشید....!

خسته شدم از بس آدمی باشم که هر ترم دانشگاه شروع خوبی داشته باشم .دیدار دوباره ی دوستان،عهد بستن با خود که دیگر این ترم را خوب درس میخوانم ولی باز شب امتحان ها پشیمانم که چرا به عهد خود عمل نکردم.هرسال موقع تحویل سال با خود بگویم این بار دیگر خوب شروع میکنم...وباز آخر سال،من همان باشم که بودم با اندکی تغییرات جزیی و ناکارآمد!هر سال روز تولدم به خودم بگویم زهرا!دیگه بسه! بیخیال باش و از زندگیت لذت ببر، ولی باز دنیایی از افکار و پوچی در کل سال به مغزم تحمیل بشه نا خود آگاه!!

هر سال میگویم:نه! من با بقیه فرق دارم،نمیخواهم همچون بقیه در روزمرگی هافرو بروم و همچون دیگران در زندگی ام خلا احساسی ای بیابم!

میخواهم خودم باشم!تنها و قوی...

ولی درآخر درمیابم من نیز همچون دیگران هستم!بی هیچ وجه تمایزی!هرسال سعی میکنم اشتباهات کم تری داشته باشم ولی در آخر میبینم سال به سال بر آمار تجربیات بد و عملکردهای مزخرفم افزوده شده است...!!

هرسال گاهی با خود به این می اندیشم که خود را برهانم از این زندگی اما باز دلبستگی ای به چیزی از این دنیای بی در و پیکر و فکر رنجی که پدرو مادرم متحمل خواهند شد،مرا از این نیز بر حذر میدارد!

و این دور ادامه دارد و ادامه خواهد داشت انگار...و می دانم با ادامه اش چیزی که بسیار بر آن افزوده میشود آمار پشیمانی ها و اشتباهاتم خواهد بود...

و با این حال خود را مجاب میکنم که زندگی باید کرد!!

:ws37:.............
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...