رفتن به مطلب

عقرب سیاه (متجاوز به سی زن و دختر ) در دادگاه تبرئه شد

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 68
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

واقعاً تاسف آور بود.

باید قوه قضاییه و نیروی انتظامی رو سرزنش کرد که به فکر امنیت در این مملکت نیستن.

همه جای دنیا از این دست حوادث درس عبرت می گیرن ولی اینجا هر روز شاهد افزایش جرم و جنایت هستیم، حتی طوری شده که طی چند هفته گذشته تو شهر ما که یک شهر کوچیکه، 3 دختر و یک پسر دبیرستانی رو دزدیدن،

لینک به دیدگاه
واقعاً تاسف آور بود.

باید قوه قضاییه و نیروی انتظامی رو سرزنش کرد که به فکر امنیت در این مملکت نیستن.

همه جای دنیا از این دست حوادث درس عبرت می گیرن ولی اینجا هر روز شاهد افزایش جرم و جنایت هستیم، حتی طوری شده که طی چند هفته گذشته تو شهر ما که یک شهر کوچیکه، 3 دختر و یک پسر دبیرستانی رو دزدیدن،

اینها اینقدر بی ناموس و شرف هستند که دختر و پسر نمیشناسند............باید تا گرفتنشون اول ناقصشون کنند بعد دادگاه تشکیل بدهند و بکشنش..توی کشورهای خارجی هم تجاوز و مواد مخدر اعدام داره ............:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اینها اینقدر بی ناموس و شرف هستند که دختر و پسر نمیشناسند............باید تا گرفتنشون اول ناقصشون کنند بعد دادگاه تشکیل بدهند و بکشنش..توی کشورهای خارجی هم تجاوز و مواد مخدر اعدام داره ............:banel_smiley_4:

چقدر تو افراطی هستی ؟؟!!:ws3:، به جای اینکه به کسی که مرتکب جنایت شده گیر بدی این رو در نظر بگیر که چه عاملی باعث شده این افراد دست به این وحشی گریها بزنن!!

لینک به دیدگاه
چرا فقط با اونهای که بوده پیگیرشونه فعلا.................نکنه:banel_smiley_4:

:w00::w00:

فکر کردم هرکی دربارش حرف بزنه رو هم شناسایی می کنه

من که تا حالا با قاتلا سروکار نداشتم که بدونم مشی کارشون چطوریه:brodkavelarg:

این چه حرفی بود زدی آخه؟!:ubhuekdv133q83a7yy7

لینک به دیدگاه
چقدر تو افراطی هستی ؟؟!!:ws3:، به جای اینکه به کسی که مرتکب جنایت شده گیر بدی این رو در نظر بگیر که چه عاملی باعث شده این افراد دست به این وحشی گریها بزنن!!

نه من افراطی نیستم ولی کسی که اینقدر حیوونه که از توی زندانم دست از تهدید برنداشته فکر میکنی آدمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عاملش هرچی هم که بوده حق نداره آرامش یک عده رو ازشون بگیره........از این حکمم که میدند که طرف مشکل روانی داشته و نباید اعدامش کرد هم متنفرم خوب آدمهای عاقل اگر مشکل روانی داشته باشه بعد که آزاد شد بازم همون آشه و همون کاسه آخه اینم شد دلیل برای مردم بیچاره و بی گناه.............:ws46:

لینک به دیدگاه
:w00::w00:

فکر کردم هرکی دربارش حرف بزنه رو هم شناسایی می کنه

من که تا حالا با قاتلا سروکار نداشتم که بدونم مشی کارشون چطوریه:brodkavelarg:

این چه حرفی بود زدی آخه؟!:ubhuekdv133q83a7yy7

ببخشید عسیسم منظور بدی نداشتم خودم میکشمش نگاه بهت بندازه ............:w139:

لینک به دیدگاه
ببخشید عسیسم منظور بدی نداشتم خودم میکشمش نگاه بهت بندازه ............:w139:

آقوربونش سیبیلات منو کشته:ws3:

خواهش می شود باهشه حتما خودت بکشیشا:ws3:

لینک به دیدگاه
آقوربونش سیبیلات منو کشته:ws3:

خواهش می شود باهشه حتما خودت بکشیشا:ws3:

دست من بود الان دیگه پوسیده بود رفته بود ولی دیگه ندادنش دسته من:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
من طرفدار اعدامم:shame:

اما میگم به جاش باید استفاده بشه که اینجا جاش بوده:hanghead:

جاشو خودشون فقط تعیین میکنند......اسم اینکار تجاوزه این متهم محترم به نظره شما چه مشکلی میتونه داشته باشه؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
جاشو خودشون فقط تعیین میکنند......اسم اینکار تجاوزه این متهم محترم به نظره شما چه مشکلی میتونه داشته باشه؟:banel_smiley_4:

گیر دادی به من چرا من میگم باید اعدام میشد دیگه:ws3:

لینک به دیدگاه
گیر دادی به من چرا من میگم باید اعدام میشد دیگه:ws3:

خودت میدونی چرا...........حالا که فهمیدی اعدام لازمه در امر تجاوز دیگه گیر بهت نمیدم......ما اگر چیزی میگیم یه چیزی میدونیم:w139:

لینک به دیدگاه
خودت میدونی چرا...........حالا که فهمیدی اعدام لازمه در امر تجاوز دیگه گیر بهت نمیدم......ما اگر چیزی میگیم یه چیزی میدونیم:w139:

من از همون اول گفتم با اعدام موافقم اما به جاش و به روش درست:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...