رفتن به مطلب

دفتر مدیریت تالار مهندسی شهرسازی

ارسال های توصیه شده

راسی بعدش که این 5نفر تموم شدن، 5 نفر جدید شروع میکنن دوره رو.

اگه همینجوری رو هوا همه بخوان بیان و اینا شلوغ پلوغ میشه بازدهی خیلی کم میشه.

لغت ها هم زیاد نیستن، شاید هر دوره یک ماه تا یه ماه و نیم طول بکشه.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 106
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هرچند نصفه نیمه منظورتو گرفتم ولی کار جالبیه. حالا خود فافا میاد اگه خواست بیشتر دربارش صحبت میشه.

منتها من با دوتا کلمه فارسی هم به زور جمله میسازم :ws28:

لینک به دیدگاه

تو که اسطوره ای واقعا. کلا اگه یه تاپیکی بود برا کل سایت، قبل از اینکه تاپیک جدیدی زده بشه، اونجا مطرح میشد بعد بچه ها نظرشون رو میگفتن و اینا خوب بودا. گرچه بعیده :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
تو که اسطوره ای واقعا. کلا اگه یه تاپیکی بود برا کل سایت، قبل از اینکه تاپیک جدیدی زده بشه، اونجا مطرح میشد بعد بچه ها نظرشون رو میگفتن و اینا خوب بودا. گرچه بعیده :banel_smiley_4:

:w58: شما جمله بندی فارسیت کلی ایراد داره می خوای تاپیک انگلیسی بزنی :ws3:

لینک به دیدگاه
هرچند نصفه نیمه منظورتو گرفتم ولی کار جالبیه. حالا خود فافا میاد اگه خواست بیشتر دربارش صحبت میشه.

منتها من با دوتا کلمه فارسی هم به زور جمله میسازم :ws28:

این صداقتت منو کشته ممد...ولی هنوز دلم ازت خونه:w000:

لینک به دیدگاه

آقا ما راضی به زحمت نیستیم که شما کلمه بدید و ما جمله بسازیم.

خو چه کاریه ... بقول مدیر اجرایی سایت (mohammad.A) ما تو جمله بندی فارسیش موندیم چه برسه به لاتین.

بنظر من بیایید پیشنهادتونو در راستای ایجاد ،دایرة المعارف شهرسازی، تغییر بدید. این موضوع بهتر و پر بازدیدتر خواهد بود.

بروبکس در ابتدا کلمه فارسی و لاتین میزارن و سپس معنی و توضیحی در موردش میگن. یه چیز مثه لغت نامه دهخدا (غلطنامه کدخدا) و یا حتی فرهنگ مصور معین.

:ws38:

آیاااااااااااااااااااااااااا موافقید؟

لینک به دیدگاه

با سلام

اینکه کتبخونه دارین خیلی خوبتر هست ولی بهتر اینه که یکم کامل ترش کنید واینکه مطمئنا بچه ها یاین رشته که عضو این انجمن هستن تا حالا تحقیقات زیادی انجام دادن گه یه جایی رو هم درست کنید که بشه بچه ها این تحقیقاتشون رو بزارن ودیگران هم بهره ببرن...

با تشکر:ws3:

لینک به دیدگاه
با سلام

اینکه کتبخونه دارین خیلی خوبتر هست ولی بهتر اینه که یکم کامل ترش کنید واینکه مطمئنا بچه ها یاین رشته که عضو این انجمن هستن تا حالا تحقیقات زیادی انجام دادن گه یه جایی رو هم درست کنید که بشه بچه ها این تحقیقاتشون رو بزارن ودیگران هم بهره ببرن...

با تشکر:ws3:

سلام.

بچه ها الان تو این دوتا قسمت تحقیقا و پروژه هاشونو میذارن بیشتر :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/forum949.html

http://www.noandishaan.com/forums/forum1096.html

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام:icon_gol:

من اون تاپیک گفتگو با شهرسازا رو خوندم گفتم بیام اینجا نظرمو بدم چون دیدم اونجا بیشتر کاربرای قدیمی رو دعوت کردین.

خیلی خوبه که تاپیک راه بندازیم که توش یه موضوعو انتخاب کنیم بعد چند تا کتاب معرفی کنیم همه با هم یه بخشی از اون کتابا رو که با موضوع مرتبط ان بحونیم و جلو بریم و کتابا رو نقد کنیم و یا اگه کسی میتونه، ارجاعات بیشتری بده.فکر می کنم واسه کسایی که بخوان مقاله یا پایان نامه کار کنن مفید باشه و واسه ما دانشجو ها هم یه انگیزه میشه که سیستماتیک کتاب بخونیم. ( که تا حالا نخوندیم:ws3:)

یه پیشنهاد دیگه هم اینکه اونایی که تو بازار کار هستنو دعوت کنیم بیان و راجع به مفدمات وارد شدن به این حوزه و شرایط کار و ملزوماتش یه کم صحبت کنن. اینو گفتم چون میدونم خیلی ها که این رشته اند،دغدغه شون کاره و دوست دارن در این مورد اطلاعات کسب کنن.

آخرم این که من به شخصه دوس دارم تو تالار شهرسازی فعالیت کنم فقط یه کم گیجم و نمی دونم باید چی کار کنم یا از کجا شروع کنم.:ws37:

لینک به دیدگاه

من اون تاپیک گفتگو با شهرسازا رو خوندم گفتم بیام اینجا نظرمو بدم چون دیدم اونجا بیشتر کاربرای قدیمی رو دعوت کردین.

خیلی خوبه که تاپیک راه بندازیم که توش یه موضوعو انتخاب کنیم بعد چند تا کتاب معرفی کنیم همه با هم یه بخشی از اون کتابا رو که با موضوع مرتبط ان بحونیم و جلو بریم و کتابا رو نقد کنیم و یا اگه کسی میتونه، ارجاعات بیشتری بده.فکر می کنم واسه کسایی که بخوان مقاله یا پایان نامه کار کنن مفید باشه و واسه ما دانشجو ها هم یه انگیزه میشه که سیستماتیک کتاب بخونیم. ( که تا حالا نخوندیم:ws3:)

درود بر شما :icon_gol:

فکر می کنم منظورتون یه همچین چیزی باشه :

کتابخوری و مقاله خوری نواندیشان

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد دیگه هم اینکه اونایی که تو بازار کار هستنو دعوت کنیم بیان و راجع به مفدمات وارد شدن به این حوزه و شرایط کار و ملزوماتش یه کم صحبت کنن. اینو گفتم چون میدونم خیلی ها که این رشته اند،دغدغه شون کاره و دوست دارن در این مورد اطلاعات کسب کنن.

آخرم این که من به شخصه دوس دارم تو تالار شهرسازی فعالیت کنم فقط یه کم گیجم و نمی دونم باید چی کار کنم یا از کجا شروع کنم.:ws37:

سلام. :a030:

ای بابا، اون تاپیک واسه همه شهرسازا هستش. چه جدید چه قدیم :w16: فقط اون موقع که تاپیک زده شد، اونایی که اون موقع نسبتاً فعالتر بودن دعوت شدن. وگرنه تاپیک، گفتگویی هستش واسه همه شهرسازا :a030:

نظراتت و پیشنهاداتت خیلی خوبه. اون کتابخوری هم که فافا لینکشو داد قول دادم ایشالا راه بیفته دوباره به کمک همه شما دوستان :w16:

واسه بازار کار هم چشم. با توجه به اینکه قبلاً هم پیشنهادش شده بود، سعی می کنیم به سمت بحثا و گفتگوهاش بریم :a030:

در مورد فعالیت تو تالار هم فکر کنم اولین مرحله شروعش اینه که بدونی به چه زمینه هایی واسه فعالیت بیشتر علاقه داری. بعدش به کمک هم و بقیه دوستان اون قسمتو پیش میبریم :a030: هرجا سوالی هم بود در خدمتم. هیچ وقتم اصلاً این فکرو نکن که این سوال شاید خیلی ساده باشه یا اینکه مثلاً درست نیست بخوام بپرسم و ....

و اینکه رمز موفقیت و پیشرفت بیشتر تو تالار هم سه چیزه:

همکاری، همکاری و همکاری :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام. :a030:

نظراتت و پیشنهاداتت خیلی خوبه. اون کتابخوری هم که فافا لینکشو داد قول دادم ایشالا راه بیفته دوباره به کمک همه شما دوستان :w16:

واسه بازار کار هم چشم. با توجه به اینکه قبلاً هم پیشنهادش شده بود، سعی می کنیم به سمت بحثا و گفتگوهاش بریم :a030:

در مورد فعالیت تو تالار هم فکر کنم اولین مرحله شروعش اینه که بدونی به چه زمینه هایی واسه فعالیت بیشتر علاقه داری. بعدش به کمک هم و بقیه دوستان اون قسمتو پیش میبریم :a030: هرجا سوالی هم بود در خدمتم. هیچ وقتم اصلاً این فکرو نکن که این سوال شاید خیلی ساده باشه یا اینکه مثلاً درست نیست بخوام بپرسم و ....

و اینکه رمز موفقیت و پیشرفت بیشتر تو تالار هم سه چیزه:

همکاری، همکاری و همکاری :ws3:

مرسی:icon_gol:من بحث های شهری رو دوست دارم شرکت کنم. و همین طور چیزایی که به کتاب خوندن و تحلیل اون مربوط بشه از جمله همین کتابخوری.:w16:

لینک به دیدگاه
مرسی:icon_gol:من بحث های شهری رو دوست دارم شرکت کنم. و همین طور چیزایی که به کتاب خوندن و تحلیل اون مربوط بشه از جمله همین کتابخوری.:w16:

مثل اینکه این کتابخوریه باید زودتر راه بیفته :ws3:

البته هرکس داوطلب میشه که هدایتش رو به عهده بگیره، خودش بگه ها :w16:

در مورد بحثا و اینا هم اگه خودت چیزی تو ذهنت هست میتونی استارتشو تو اینجا بزنی:

http://www.noandishaan.com/forums/forum944.html

اگرم نه، شاید حتی تو بحثای قدیمی هم که بوده بتونی شرکت کنی و نظرتو درباره اونا بدی. شاید همین نظر جدید باعث بشه اون بحث دوباره راه بیفته و جون بگیره :a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

من يه پيشنهادي دارم درباره بخش مقالات شهرسازي

به نظرتون اگه مقالات برنامه ريزي مسكن و مقالات حمل و نقل شهري رو جدا كنيم، بهتر نيست؟:ws52:

البته بازم نظر مديران ملاكه!:a030:

لینک به دیدگاه
من يه پيشنهادي دارم درباره بخش مقالات شهرسازي

به نظرتون اگه مقالات برنامه ريزي مسكن و مقالات حمل و نقل شهري رو جدا كنيم، بهتر نيست؟:ws52:

البته بازم نظر مديران ملاكه!:a030:

آره خب هیچ سنخیتی با هم ندارن :ws3:

اوایل به خاطر اینکه مطالبشون کم بود، تو یه دسته گذاشته بودیم، بررسی میکنم ببینم الان چطوریه تعداد مقالاتشون. اگه به اندازه کافی بود جداشون میکنیم :w16:

لینک به دیدگاه

درود...

می خواستم در خواست کنم...لینک دانلود این پست (#26) به پست(#25) منتقل بشه....

لیتک دانلود پست 25 منقضی شده....و در نتیجه پست 26 من بعد از این انتقل حذف بشه...تا روند تاپیک بهم نخوره...

پیشاپیش ممنونم...

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه
درود...

می خواستم در خواست کنم...لینک دانلود این پست (#26) به پست(#25) منتقل بشه....

لیتک دانلود پست 25 منقضی شده....و در نتیجه پست 26 من بعد از این انتقل حذف بشه...تا روند تاپیک بهم نخوره...

پیشاپیش ممنونم...

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

سلام. ممنون. انجام شد :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...