رفتن به مطلب

دفتر مدیریت تالار مهندسی شهرسازی

ارسال های توصیه شده

سلااااااااااااااام. امیدوارم خوب باشید. در رابطه با بافت فرسوده به نتیجه نرسیدین؟ الان مقاله هاشو کدوم قسمت بذارم؟:hanghead:

دوست عزیزم فعلا مقالات بافت فرسوده رو تو بخش سایر مقالات بذارین تا بعد براش تصمیم بگیریم :a030:

یک بخش جدا برای بافت فرسوده زیاده، باید عنوانش کلانتر باشه تا مقالات بیشتری رو شامل بشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 106
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام.

پری این برنامه جدیدت چی شد؟

همینجوری سفیر انتخاب کردیم موند رو هوا؟:ws3:

ببخش عزیزم نبودم یه مدت. ایشالا شروع می کنیم :a030:

خب الهه جون.. سفیرتو بیار ببینیم چه کنیم :ws3:

دو حالت داره، یا باید نظرسنجی کنیم از بچه های دو تا تالار که چه فعالیتی دوس دارن، یا اینکه خودمون یک مسابقه یا بحث راه بندازیم و بچه هارو دعوت کنیم.

نظرتون چیه؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
دوست عزیزم فعلا مقالات بافت فرسوده رو تو بخش سایر مقالات بذارین تا بعد براش تصمیم بگیریم :a030:

یک بخش جدا برای بافت فرسوده زیاده، باید عنوانش کلانتر باشه تا مقالات بیشتری رو شامل بشه :icon_gol:

بله همینطوره . ممنون از شما..

لینک به دیدگاه
بله همینطوره . ممنون از شما..

بخش مقالات برنامه ریزی مسکن به مقالات برنامه ریزی مسکن و بافت های مسئله دار شهری تغییر نام پیدا کرد. مقالات مربوط به بافت های فرسوده رو می تونید تو این بخش بذارین :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
بخش مقالات برنامه ریزی مسکن به مقالات برنامه ریزی مسکن و بافت های مسئله دار شهری تغییر نام پیدا کرد. مقالات مربوط به بافت های فرسوده رو می تونید تو این بخش بذارین :a030::icon_gol:

چشم. ممنونم از رسیدگیتون.

سپاااااااااااااااااااااااس:love070:

لینک به دیدگاه
سلام، اگر لینک فایل تاپیک Site analysis دارین ، لطفا مجدد آپلود کنید ، در غیر این صورت بره بایگانی:w16:

پیشاپیش تشکر:icon_gol::icon_gol:

چشم.. ممنون عزیزم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

اول سلام :)

دوم یه معذرت خواهی میکنم بابت اینکه این همه دور بودم از انجمن :sigh: و یه تشکر از بچه های گل گروه که همیشه در فعالیت و تکاپو هستند:w16:

سوم: شروع دوباره میکنم فعالیت در انجمن رو با این سوال :

آخرین منابع جدید کنکور ارشد برنامه ریزی و منابع طراحی شهری رو میدونید باید از کجا فهمید؟

لینک به دیدگاه
اول سلام :)

دوم یه معذرت خواهی میکنم بابت اینکه این همه دور بودم از انجمن :sigh: و یه تشکر از بچه های گل گروه که همیشه در فعالیت و تکاپو هستند:w16:

سوم: شروع دوباره میکنم فعالیت در انجمن رو با این سوال :

آخرین منابع جدید کنکور ارشد برنامه ریزی و منابع طراحی شهری رو میدونید باید از کجا فهمید؟

سلام آقا رضا. خوش برگشتی :a030:

تو تاپیک زیر آقا سعید منابع برنامه ریزی شهری رو معرفی کرده که می تونه کمکت کنه :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/thread130472.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread26636-11.html#post1319040

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...
لینک دانلود کتاب های مربوط به مبلمان شهری خیلی کم تو سایت هست اگر رسیدگی کنید بیشتر بشه خیلی ممنون میشم
حتما رسیدگی میشه. ممنون از پیشنهادتون :icon_gol:
لینک به دیدگاه
از تالار ما معصومه(salamat) به عنوان سفیر انتخاب شد.

لطفا هر موقع برنامه تون شروع شد مارم در جریان بزارین:a030:

دوستان کشاورزی ما آماده همکاری هستیم :w16:

هر گونه پیشنهادی دارین ما در خدمتیم.

تجربه همکاری با تالار ادبیات خیلی خوب بود :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام به روی ماه مدیر بانوی شهرساز انجمن:icon_redface:

امیدوارم در بهترین احوالتون باشین....

خواستم پیشنهادی بدم...

اگر امکان داره تاپیک های لایت شده ی مقالات بافت فرسوده رو دریابید...

مستحضر هستین که تاپیک های های لایت شده(مهم شده) و همچنین تجمعی مثل این...غالبا با وجود یک پست یا موضوع غیر مرتبط با اون از حالت مرجع بودنش در می آد...

و با تاپیک های محفلی اشتباه گرفته می شه...

براتون پیش اومده که برای دانلود مطلبی به فرومی مراجعه می کنین...وارد تاپیکی می شین...بعد می بینین اصلا مطلبتون تو چند صفحه ی اول نیست...حال اونکه لا به لای پست های محفلی و گاهی سوالات و پرسش ها اون مطلب مورد نظر گم می شه...

البته من حتما این مطلب رو در تالار مدیریت هم اعلام می کنم که فقط این پیشنهاد برای تالار شهرسازی نباشه..چون این مورد رو در همه ی تاپیک هایی که اینگونه در تالارهای دیگه هم هستن مشاهده می کنیم...:icon_redface:

این باعث می شه که دیگه رغبتی برای آپ شدن این نوع تاپیک ها پیش نیاد و عموما در این مواقع رو میاریم به این که تاپیک جداگانه بزنیم...

حال اختیار با شما دوست خوب و البته مدیر با دانشم هست...:icon_redface:

اگر می شه مواردی که در اون تاپیک به سوال و خارج از قرار گیری لینک دانلود مقالات بافت فرسوده هست به بخش سوالات و مشکلات تالار منتقل کنین....

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام یه پیشنهاد داشتم.

به نظرم اگه یه بخش مقالات همایش های شهرسازی تو بخش مقالات شهرسازی باشه خوبه. الان همایشای زیادی برگزار میشه که تاپیکای مختلفی واسه مقالاتشون هست و یه سریاشون شاید مربوط به یه بخش خاص نشه. ماشالا محورای همایشا متنوع هستش :ws3:

الانم فکر کنم تعداد تاپیکاش تقریباً زیاد شده :ws38:

لینک به دیدگاه

سلام به روی ماه مدیر بانوی شهرساز انجمن:icon_redface:

امیدوارم در بهترین احوالتون باشین....

خواستم پیشنهادی بدم...

اگر امکان داره تاپیک های لایت شده ی مقالات بافت فرسوده رو دریابید...

مستحضر هستین که تاپیک های های لایت شده(مهم شده) و همچنین تجمعی مثل این...غالبا با وجود یک پست یا موضوع غیر مرتبط با اون از حالت مرجع بودنش در می آد...

و با تاپیک های محفلی اشتباه گرفته می شه...

براتون پیش اومده که برای دانلود مطلبی به فرومی مراجعه می کنین...وارد تاپیکی می شین...بعد می بینین اصلا مطلبتون تو چند صفحه ی اول نیست...حال اونکه لا به لای پست های محفلی و گاهی سوالات و پرسش ها اون مطلب مورد نظر گم می شه...

البته من حتما این مطلب رو در تالار مدیریت هم اعلام می کنم که فقط این پیشنهاد برای تالار شهرسازی نباشه..چون این مورد رو در همه ی تاپیک هایی که اینگونه در تالارهای دیگه هم هستن مشاهده می کنیم...:icon_redface:

این باعث می شه که دیگه رغبتی برای آپ شدن این نوع تاپیک ها پیش نیاد و عموما در این مواقع رو میاریم به این که تاپیک جداگانه بزنیم...

حال اختیار با شما دوست خوب و البته مدیر با دانشم هست...:icon_redface:

اگر می شه مواردی که در اون تاپیک به سوال و خارج از قرار گیری لینک دانلود مقالات بافت فرسوده هست به بخش سوالات و مشکلات تالار منتقل کنین....

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

سلام به دوست عزیزم. ممنون شما لطف داری مهندس
حتما پیگیری میشه
ممنون از توجهتون :icon_gol:
لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

بخش مقالات همایش های شهرسازی در قسمت مقالات شهرسازی ایجاد شد.

از این پس همه مقالات مربوط به همایش ها و کنفرانس ها در این بخش قرار داده میشه

ممنون از محمد عزیز :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...