رفتن به مطلب

یعنی یه وعضیه عجیب ..!!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مگه بقيه ميدونن كه تو اينجوري هستي؟

هر كسي ممكنه باشه...ولي بقيه نميفهمن!

منم يه وقتايي اينجوري ميشم...خيلي حس با نمكيه!

بهش كه فكر مي كنم به اين نتيجه ميرسم كه من يه چيزيم ميشه:ws3:

البته روانشناسا به اين حس با نمك ميگن بيماري...اسكيزوفرني :4chsmu1:

الهام اينا رو كه ميگي مطمعني؟:smiley (18)::smiley (18):

زيادم با نمك نيستا ديشب يكي از دوستام از كنارم ردش هيچ كس ديگه اي هم نبود اونجا، 5 متر ي تقريبا اون ورتر تازه يادم افتاد كه جواب سلامشو بدم ...برگشت عذر خواهي كنم گفت فهميدم اينجا نيستي راحت باش

لینک به دیدگاه
کی گفته به این حس میگن اسکیزوفرنی؟:banel_smiley_4:

علایم شروع اسکیزوفرنی شامل تغییر در بهداشت فردی، افسردگی ،رفتار عجیب و غریب ، تحریک پذیری، خواب زیاد یا عدم توانائی در خوابیدن ، گوشه گیری ، خصومت بی دلیل ، فراموشی،واکنش شدید در بحران ها، عدم توانائی درگریه کردن یا گریه های شدید، درک احساس غیرمعمول ، استفاده از الکل ومواد مخدر ،تراشیدن موهای سر وبدن و خودکشی:a030:

به این حس میگن همزاد پنداری که خیلی رایج من که غرق بشم محال در بیا:ws3:

بابا بي خيال ادك اين اعلايم بگيره خوديگه مردنيه اميدي نيست بهش ؟ :45645::45645::45645::smiley (18)::smiley (18)::smiley (18):

لینک به دیدگاه
بابا بي خيال ادك اين اعلايم بگيره خوديگه مردنيه اميدي نيست بهش ؟ :45645::45645::45645::smiley (18)::smiley (18)::smiley (18):

خب همش که در یه نفر ظاهر نمیشه که مثلا 5 موردش بروز میکنه:w02:

لینک به دیدگاه
گاهی با خودم یه ارتباظ دو نفره برقرار میکنم جا و مکانش هر جا می تونه باشه موقعه خوردن یه استکان چای یا تخلیه ان توی مستراح فرقی نمی کنه شاید م پشت فرمون ماشین یا وقتی توی سرویس دانشگاهم یه ارتباط بی تعارف و بی برنامه و کشدار ... بی هیچ خجالت و ترسی هر دیالوگی که خواستم میگم میشنوم

یعنی یه وعضیه عجیب ..!! فکرای ابکی حرفای فلسفی تصمیم های مهم ،غیبت اینو اون ،حرفای خنده دار، چمله های عشقولانه ، نق زدن به این و اون حتی فوش وفوش کاری گاهی پر سرو صدا گاهی اروم وساکت در حد پچ پچ ....

خلاصه فرقی نمی کنه در مورد چی حرف میزنیم فقط نمی دونم چرا اینقد غرق مکالمه میشیم که توی جمع صدنفره هم هیچ کودمو نمی بینم و نمیشنوم ...خیلی پیش اومده که کسی رو نگاه میکنم از کنارش رد میشم اما نمی بینم هیچ.

شما چطور ؟ به گفتگوی درونی اعتقاد دارید ؟ به روح چی؟:ws3:

با فکر کردن فرق داره لازم میدونید اینو ؟

درست مثل من!

لینک به دیدگاه

علایم شروع اسکیزوفرنی شامل تغییر در بهداشت فردی، افسردگی ،رفتار عجیب و غریب ، تحریک پذیری، خواب زیاد یا عدم توانائی در خوابیدن ، گوشه گیری ، خصومت بی دلیل ، فراموشی،واکنش شدید در بحران ها، عدم توانائی درگریه کردن یا گریه های شدید، درک احساس غیرمعمول ، استفاده از الکل ومواد مخدر ،تراشیدن موهای سر وبدن و خودکشی:a030:

من دارم:banel_smiley_52:

من رفتنی ام یعنی:ws44:

لینک به دیدگاه

اااااااااا شقی تو هم:ws3:

خداروشکر ممنون شقایق جان

عالمی رو از نگرانی دراوردیا

ولی من شدید فراموشی دارم

مثلا دوستم بم اس میده میگه یه کار مهم باهات دارم خونه ای بهت بزنگم

میگم آره

زنگ میزنه کار مهمشو میگه تا گوشیو تق میذارم

یادم میره چی بهم گفته بود:banel_smiley_4:

فکر کنم من یکی اسکیزوفرمم:ws44:

لینک به دیدگاه
اااااااااا شقی تو هم:ws3:

خداروشکر ممنون شقایق جان

عالمی رو از نگرانی دراوردیا

ولی من شدید فراموشی دارم

مثلا دوستم بم اس میده میگه یه کار مهم باهات دارم خونه ای بهت بزنگم

میگم آره

زنگ میزنه کار مهمشو میگه تا گوشیو تق میذارم

یادم میره چی بهم گفته بود:banel_smiley_4:

فکر کنم من یکی اسکیزوفرمم:ws44:

:ws3:

نترس تو هیچیت نیست فقط یکم فکرت مشغوله حالا مشغول کیه معلوم نیست:ws3:

ولی منم تو مرض آلزایمرم:w821:

لینک به دیدگاه

فك كنم با خيالات و رويا پردازي فرق ميكنا به نظرم نبايد به چشم بيماري به اين نيگاه كرد چون اين حالت هم نوعي فكر كردنه شايد يه جورايي همه اين جورين بعضي مي گن بعضي هم دوس ندارن بگن واينكه خيلي مهمه اون من درونيم ادم صادق مهربان و با منطقي باشه اگه كمي ام سخت گير باشه بد نيست تازه اگه اين صفت ها رو هم نداره بايد توش ايجاد كنيم مي گن ادم تغيير بايد از خودش شروع كنه يحتمل همينه ...البته فك كنم

لینک به دیدگاه
:ws3:

نترس تو هیچیت نیست فقط یکم فکرت مشغوله حالا مشغول کیه معلوم نیست:ws3:

ولی منم تو مرض آلزایمرم:w821:

ببين مدير جان سعي كن اسپم نكني تاپيكم منحرف نكني وگرنه اخطار ميگيريا !!! اوكي :w210:

لینک به دیدگاه
ببين مدير جان سعي كن اسپم نكني تاپيكم منحرف نكني وگرنه اخطار ميگيريا !!! اوكي :w210:

والا بچه ها گفتن مریضیه من گفتم نیست و براشون علایم مریضی و آوردم کجاش اسپمه؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
والا بچه ها گفتن مریضیه من گفتم نیست و براشون علایم مریضی و آوردم کجاش اسپمه؟:banel_smiley_4:

اون الزايمرت تابلوه كه ...البته شايدم راس بگيا مشكوك ميزنيااآآ

يهه اخطار به خودت بده درس ميشي :ws3:

لینک به دیدگاه
فك كنم با خيالات و رويا پردازي فرق ميكنا به نظرم نبايد به چشم بيماري به اين نيگاه كرد چون اين حالت هم نوعي فكر كردنه شايد يه جورايي همه اين جورين بعضي مي گن بعضي هم دوس ندارن بگن واينكه خيلي مهمه اون من درونيم ادم صادق مهربان و با منطقي باشه اگه كمي ام سخت گير باشه بد نيست تازه اگه اين صفت ها رو هم نداره بايد توش ايجاد كنيم مي گن ادم تغيير بايد از خودش شروع كنه يحتمل همينه ...البته فك كنم

بیماری که نیست ولی اگه یه راه حلی واسه اینکه دیگه اینجوری نباسیم پیدا میشد

خیلی خوب بود

چون من از این که ابنجوریم خیلی ناراظیم:ws44:

آخه بعضی وقتا شده میشینم با خودم فکر می کنم بعد یهو میبینم چند ساعت گذشته و من همش نشستم فکر کردم به هیچ کاریم نرسیدم:ws37:

لینک به دیدگاه
بیماری که نیست ولی اگه یه راه حلی واسه اینکه دیگه اینجوری نباسیم پیدا میشد

خیلی خوب بود

چون من از این که ابنجوریم خیلی ناراظیم:ws44:

آخه بعضی وقتا شده میشینم با خودم فکر می کنم بعد یهو میبینم چند ساعت گذشته و من همش نشستم فکر کردم به هیچ کاریم نرسیدم:ws37:

اينو نمي دونم اما مثا بعضي وقتا مخصوصا موقعه درس و امتحانا اينقد با خودم در گير ميشم سر يه مسيله باخودم بحث ميكنم كه پيش اومده موبايلم زنگ ميخوره بدون اينكه بفهمم طرف چي گفته چيخواسته فقط ميگم باشه و قطع ميكنم بعد چند ساعت تازه يادم مياد راسي يكي زنگ زدا آآآ حتما كارت داشته ... اي دل غافل چي كارم داشت چي گفته من كجام اون كيهكيه كيه كيييييه ؟

اينجوري :ws3:

لینک به دیدگاه
اينو نمي دونم اما مثا بعضي وقتا مخصوصا موقعه درس و امتحانا اينقد با خودم در گير ميشم سر يه مسيله باخودم بحث ميكنم كه پيش اومده موبايلم زنگ ميخوره بدون اينكه بفهمم طرف چي گفته چيخواسته فقط ميگم باشه و قطع ميكنم بعد چند ساعت تازه يادم مياد راسي يكي زنگ زدا آآآ حتما كارت داشته ... اي دل غافل چي كارم داشت چي گفته من كجام اون كيهكيه كيه كيييييه ؟

اينجوري :ws3:

خوب همین دیگه منم یه چیزی توی همین مایه هام:ws3:

مثلا دیروز رفتم مغازه خرید کردم وقتی اومدم فکر کردم پول زیاد ازم گرفته

دوباره برگشتم مغازه منم که همش تو فکر بودم ،قیمت لباس که خرید کرده بودمو پرسیدم

ولی همچنان تو فکر بودما بعد تا از مغازه اومدم بیرون اصلا یادم نمیومد قیمتش چند بود

هنوزم یادم نمیاد یعنی اصلا به حرف فروشندهه گوش نداده بودم من تو فکروخیال خودم غرق بودم

من اینجوریم:ws3:

لینک به دیدگاه
گاهی با خودم یه ارتباظ دو نفره برقرار میکنم جا و مکانش هر جا می تونه باشه موقعه خوردن یه استکان چای یا تخلیه ان توی مستراح فرقی نمی کنه شاید م پشت فرمون ماشین یا وقتی توی سرویس دانشگاهم یه ارتباط بی تعارف و بی برنامه و کشدار ... بی هیچ خجالت و ترسی هر دیالوگی که خواستم میگم میشنوم

یعنی یه وعضیه عجیب ..!! فکرای ابکی حرفای فلسفی تصمیم های مهم ،غیبت اینو اون ،حرفای خنده دار، چمله های عشقولانه ، نق زدن به این و اون حتی فوش وفوش کاری گاهی پر سرو صدا گاهی اروم وساکت در حد پچ پچ ....

خلاصه فرقی نمی کنه در مورد چی حرف میزنیم فقط نمی دونم چرا اینقد غرق مکالمه میشیم که توی جمع صدنفره هم هیچ کودمو نمی بینم و نمیشنوم ...خیلی پیش اومده که کسی رو نگاه میکنم از کنارش رد میشم اما نمی بینم هیچ.

شما چطور ؟ به گفتگوی درونی اعتقاد دارید ؟ به روح چی؟:ws3:

با فکر کردن فرق داره لازم میدونید اینو ؟

:jawdrop:اون لحظه كه دارم تو ذهنم با طرف دوم صحبت ميكنم انگار چشمام بسته است وچه لذتي داره:ws28:

لینک به دیدگاه
خوب همین دیگه منم یه چیزی توی همین مایه هام:ws3:

مثلا دیروز رفتم مغازه خرید کردم وقتی اومدم فکر کردم پول زیاد ازم گرفته

دوباره برگشتم مغازه منم که همش تو فکر بودم ،قیمت لباس که خرید کرده بودمو پرسیدم

ولی همچنان تو فکر بودما بعد تا از مغازه اومدم بیرون اصلا یادم نمیومد قیمتش چند بود

هنوزم یادم نمیاد یعنی اصلا به حرف فروشندهه گوش نداده بودم من تو فکروخیال خودم غرق بودم

من اینجوریم:ws3:[/b]

شكوفه مواظب باش يه وقت نري وسط اتوبان يادت بره كجايي!!!:jawdrop::ws28:

اون لحظه كه دارم تو ذهنم با طرف دوم صحبت ميكنم انگار چشمام بسته است وچه لذتي داره

:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
مگه بقيه ميدونن كه تو اينجوري هستي؟

هر كسي ممكنه باشه...ولي بقيه نميفهمن!

منم يه وقتايي اينجوري ميشم...خيلي حس با نمكيه!

بهش كه فكر مي كنم به اين نتيجه ميرسم كه من يه چيزيم ميشه:ws3:

البته روانشناسا به اين حس با نمك ميگن بيماري...اسكيزوفرني :4chsmu1:

ببخشیدا ولی اون خط اخر که گفتی خیلی چرنده... :icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...