رفتن به مطلب

قوانين و مقررات پوشش در دانشگاه ما اعلام شد!!

ارسال های توصیه شده

فکر میکنی این گناه کوچیکیه !!!!!! :w00:

بترس از روزی که از همین موها در جهنم آویزانت کنند.......

خوب اگر اینطوریه بذار همش بیرون باشه وقتی آویزون کردند دردش کمتر باشه:ws3:

اگه تکی و کم باشه پاره میشه میفتیم داخل آتیش نگهبانهای جهنم باید بیاند درمون بیارند خودشون جیز میشند که:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 70
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بودا به دهی سفر كرد . زنی كه مجذوب سخنان او شده بود از بودا خواست تا مهمان وی باشد . بودا پذیرفت و مهیای رفتن به خانه‌ی زن شد . كدخدای دهكده هراسان خود را به بودا رسانید و گفت : «این زن، هرزه است به خانه‌ی او نروید » بودا به كدخدا گفت : « یكی از دستانت را به من بده» كدخدا تعجب كرد و یكی از دستانش را در دستان بودا گذاشت . آنگاه بودا گفت : «حالا كف بزن» كدخدا بیشتر تعجب كرد و گفت: « هیچ كس نمی‌تواند با یك دست كف بزند»

بودا لبخندی زد و پاسخ داد : «هیچ زنی نیز نمی تواند به تنهایی بد و هرزه باشد، مگر این كه مردان دهكده نیز هرزه باشند . بنابراین مردان و پول‌هایشان است كه از این زن، زنی هرزه ساخته‌اند .»

لینک به دیدگاه
:icon_gol:

منظور سهیل بد متوجه شدید من از پستش اینجور استنباط کردم که بعضیا ارزش خودشونو خودشون میارن پایین

که به نظرم درست بود

دختری که تو یه محیط علمی میاد عشوه خرکی میاد خو این مشکل داره دیگه نمیشه گفت دوست داره مردا مقصرن که:banel_smiley_4:

الان شما جلو یه گرسنه یه بشقاب غذا بزاری بگی میخوره دیگه هیچ وقت نمیگه اینو یکی دیگه گزاشته من نمیخورم:banel_smiley_4:

شما پستاشو با دقت بخون...منظورش بعضیا نبود..میگه 99 دخترهایی که بهشون تعرض میشه به خاطر خودنمایی خودشونه ..99 درصد بعضیا نیست

وقتی میگه جنس پسر کثیفه یعنی همینه..اشکال از جنسشونه و اشکال وقتی از ذات باشه درست بشو نیست پس باید اون طرف مواظب خودش باشه

الان هم جنس پسر رفت زیر سوال..هم منی که بدون هیچ نوع خودنمایی اذیتم میکنن

لینک به دیدگاه
شما پستاشو با دقت بخون...منظورش بعضیا نبود..میگه 99 دخترهایی که بهشون تعرض میشه به خاطر خودنمایی خودشونه ..99 درصد بعضیا نیست

وقتی میگه جنس پسر کثیفه یعنی همینه..اشکال از جنسشونه و اشکال وقتی از ذات باشه درست بشو نیست پس باید اون طرف مواظب خودش باشه

الان هم جنس پسر رفت زیر سوال..هم منی که بدون هیچ نوع خودنمایی اذیتم میکنن

جالبه عین ماحمود چند تکه از حرفا رو بیرون میکشی و رو اونا تاکید میکنی

متاسفانه دوباره نخونده ای پستامو و این نشون میده که برای حرف مخاطب کوچکترین ارزشی قائل نیستی

من گفتم جنس پسرا کثیفه تا زمانی که این اجازه رو بهش بدین......ذات همه آدما دارای جوانب منفی و مثبت هست .....من گفتم پوشش غیر اخلاقی همون انرژی اکتیواسیون بی بندو باریه .....خیلی ثقیل بود حرفم؟

من اینا رو گفتم که این انرژی منفی رو نشر ندید تو جامعه که پسرا هم ذات کثیفشونو نشون ندن ....که در صورت رخداد طرفین زیان میکنن و صدالبته دختران بیشتر ......

حالا دیگه خود دانید ....خواه پند گیرید خواه ملال

خلاص

لینک به دیدگاه
جالبه عین ماحمود چند تکه از حرفا رو بیرون میکشی و رو اونا تاکید میکنی

متاسفانه دوباره نخونده ای پستامو و این نشون میده که برای حرف مخاطب کوچکترین ارزشی قائل نیستی

من گفتم جنس پسرا کثیفه تا زمانی که این اجازه رو بهش بدین......ذات همه آدما دارای جوانب منفی و مثبت هست .....من گفتم پوشش غیر اخلاقی همون انرژی اکتیواسیون بی بندو باریه .....خیلی ثقیل بود حرفم؟

من اینا رو گفتم که این انرژی منفی رو نشر ندید تو جامعه که پسرا هم ذات کثیفشونو نشون ندن ....که در صورت رخداد طرفین زیان میکنن و صدالبته دختران بیشتر ......

حالا دیگه خود دانید ....خواه پند گیرید خواه ملال

خلاص

پستهاتو چند بار خوندم..چیزهایی که نوشتم برداشتم از حرفهات بود که به نظرم برداشت درستیه

باز هم میگم چیزی که شما میگی اینه که نباید بهانه به جنس خراب داد..ولی جنس خراب نیازی به بهانه نداره...هر روز دارم میبینم که نیازی نداره..اونی که خوبه هم با هر نوع انرژی دست از پا خطا نمیکنه

خیلی هم لحنت توهین آمیز بود...:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
پستهاتو چند بار خوندم..چیزهایی که نوشتم برداشتم از حرفهات بود که به نظرم برداشت درستیه

باز هم میگم چیزی که شما میگی اینه که نباید بهانه به جنس خراب داد..ولی جنس خراب نیازی به بهانه نداره...هر روز دارم میبینم که نیازی نداره..اونی که خوبه هم با هر نوع انرژی دست از پا خطا نمیکنه

خیلی هم لحنت توهین آمیز بود...:banel_smiley_4:

کیه که فک کنه نظرش اشتباهه؟:banel_smiley_4:

هر آدمی میتونه یا سالم باشه یا خراب .....این انتخاب رو داره

حرفت متین ولی به نظرم همچنی آدمی نمود عینی نداره هیچ وقت!

اگه اهانتی داشت پستم به بزرگواری خودتون ببخشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
کیه که فک کنه نظرش اشتباهه؟:banel_smiley_4:

هر آدمی میتونه یا سالم باشه یا خراب .....این انتخاب رو داره

حرفت متین ولی به نظرم همچنی آدمی نمود عینی نداره هیچ وقت!

نفرات اول خودت و خودم..ولی بالاخره یه روزی ممکنه برسیم به اینکه اشتباه بوده.در این صورت نباید پیچوند و یه قدم رفت عقب و حرف اشتباه رو تو یه قالب جدید تکرار کرد.

درسته

شمایی که ادعای مسلمونی داری بهتر از من میدونی که داره

لینک به دیدگاه
نفرات اول خودت و خودم..ولی بالاخره یه روزی ممکنه برسیم به اینکه اشتباه بوده.در این صورت نباید پیچوند و یه قدم رفت عقب و حرف اشتباه رو تو یه قالب جدید تکرار کرد.

درسته

مريم جان سهيل بدون تعارف چيزي كه واقعيت داره رو گفت نه چيزي رو كه بايد باشه.

لینک به دیدگاه

درسته

مریم جان ما فقط زمانی میفهمیم اشتباه فکر میکنیمم که یه نظر ناقض براش پیدا کنیم

که گویا پستای من این حسو برای شما نداشته و بالعکس

من هیچ وقت ادعام نمیشه و فقط اندیشاه هایی که دارم رو میگم

از نظر من همچین آدمی زمانی میتونه باشه که تحت تقید یکی دیگه باشه وگرنه برای کسی که مجرده احتمال خطا واقعا زیاده!

خوشحال شدم نظراتتون خوندم عزیز

مرسی که وقت گذاشتی

لینک به دیدگاه
مريم جان سهيل بدون تعارف چيزي كه واقعيت داره رو گفت نه چيزي رو كه بايد باشه.

شما برو یه دور چیزهایی که من نوشتم رو بخون. شما همه واقعیت رو نمیبینین..آقای سهیل قسمتی رو که میخواد میبینه..قسمتی که توش دخترهای خودنما با پوشش نامناسب هستن

قسمتی که دختر ساده تو خطر میافته رو نمیبینه..چون دلش نمیخواد

مریم جان ما فقط زمانی میفهمیم اشتباه فکر میکنیمم که یه نظر ناقض براش پیدا کنیم

که گویا پستای من این حسو برای شما نداشته و بالعکس

من هیچ وقت ادعام نمیشه و فقط اندیشاه هایی که دارم رو میگم

از نظر من همچین آدمی زمانی میتونه باشه که تحت تقید یکی دیگه باشه وگرنه برای کسی که مجرده احتمال خطا واقعا زیاده!

خوشحال شدم نظراتتون خوندم عزیز

مرسی که وقت گذاشتی

رجوع شود به بالا..زمانی که بخوای میفهمی اشتباه کردی...حتی اگر یه دنیا دلیل معقول برای رد نظر کسی بیاریم تا خودش نخواد نظرش عوض نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...