رفتن به مطلب

گفتگودرموردکودک درون.لطفایه سربزنید بدنیست.

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان نواندیش من،این تایپیک رومیذارم ودوست دارم هرکس نظرشوبگه،سؤال من یه نظرسنجیه!لطفاهرکس چیزی میدونه صادقانه بگه!ایشالله گریه هاتون ازسرشوق وخنده هاتون ازته دل باشه،

به نظرشماکودک درون هرفرد تاچه سنی بایدزنده باشه؟اصلاچنین نظری درسته که کودک درون توزندگی آدم نقش داره؟

لینک به دیدگاه
سلام دوستان نواندیش من،این تایپیک رومیذارم ودوست دارم هرکس نظرشوبگه،سؤال من یه نظرسنجیه!لطفاهرکس چیزی میدونه صادقانه بگه!ایشالله گریه هاتون ازسرشوق وخنده هاتون ازته دل باشه،

به نظرشماکودک درون هرفرد تاچه سنی بایدزنده باشه؟اصلاچنین نظری درسته که کودک درون توزندگی آدم نقش داره؟

فراوان تکراری:icon_redface:

کودک درون بنده که فکر کنم به رحمت ایزدی پیوستند...

خدا بیامرزدش....هرچی خاک اونه بقای عمر باباییش:girl_yes2::w58:

لینک به دیدگاه

خدا بیامرزدش....هرچی خاک اونه بقای عمر باباییش:girl_yes2::w58:

قربون شما... :ws3:

ولی خوب اگر عمری داشت خودش استفاده میکرد دیگه... بنده به شخصه جمهوری اسلامی رو مسئول مرگ کودک دردانه ی درونم میدونم... حالا کی میخواند بابای کودک رو هم پخ پخ کنند نمیدانم... :hanghead:

لینک به دیدگاه
قربون شما... :ws3:

ولی خوب اگر عمری داشت خودش استفاده میکرد دیگه... بنده به شخصه جمهوری اسلامی رو مسئول مرگ کودک دردانه ی درونم میدونم... حالا کی میخواند بابای کودک رو هم پخ پخ کنند نمیدانم... :hanghead:

اون کوچیک بود و ضعیف طفلی طاقت نیاورد:icon_redface:باباش پوست کلفت تر از این حرفاس:persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه
خداروشکر.............:ws47:

حالا یکی بیاد این تاپیکو منهدم کنه که خیلی داره تکراری میزنه....شقایق!!!!!!:banel_smiley_4:

:banel_smiley_4:

حالا لازم بود تو هر پستی زدی هی بگی تکراری:w00:

تاپیک قبلی که زده شده بود خودم زدم ولی سوال این تاپیک با اون فرق میکنه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:

حالا لازم بود تو هر پستی زدی هی بگی تکراری:w00:

تاپیک قبلی که زده شده بود خودم زدم ولی سوال این تاپیک با اون فرق میکنه :banel_smiley_4:

اخه خيلي ازاين كودكا گفته بودن:icon_redface:

خب دلم ميخواست طرف بره خودكشي كنه:persiana__hahaha:

ممنون میشدم حتی اگه تکراری هم بودنظرمیدادید

:ws44:

حالا چون اصرار ميكني ميگم:ws3:

ني ني حوابه!!!!:smiley (18):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...