رفتن به مطلب

علت اينكه اكثرا دختراي امروزي حجاب مو رو دوس ندارن چيه؟

arash86.

ارسال های توصیه شده

خدا هم به پيامبر معصومش نيز ميگويد مواظب خود وخاندانت باش

خدا به همه ميگويد مواظب خود وخانواده تان باشيد

قران مي فرمايد :

قوانفسكم واهليكم نار وقودها الناس والحجارة

ترجمه :

اي مومنين هم خودتان وهم خانواده تان از آتش جهنم برحذر باشيد و مواظب باشيد كه گريبان گير شما نشود

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 375
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قبول اگر هرکسی حواسش به کار خودش باشه وتوی کار باقیه سرک نکشه مسلما کسی هم توی کارش سرک نمیکشه ...

كسي نسبت به ناموسش بايد حساس ومواظب باشد ؟

اینو من نفهمیدم صریح تر توضیح بده ..........چطوری یعنی حساس یا مواظب باشه؟:ws52:

گاهي ممكنست يوسف پيامبر خدا هم تحت تاثير زليخاي قرار گيرد كه بايدمواظب باشيم ومغرور نشويم

تقوي يعني دائما بايد به خود واطرافيان خود نهيب وتذكر دهيم

لذا مسلمان بايد پنج مرتبه در طول شبانه روزي نماز بخواند كه نكند

این اصلا ربطی به حرف من نداشت.........

اگر شما با دید بد نگاه به ناموس مردم نکنی جنسیتش فرقی نداره مسلما مردمم با دید بد به ناموست نگاه نمیکنند

بهتر نیست جای اینکه بگوییم فلانی را نگاه کن چقدر زننده است ؟ اصلا هیچ نگوییم انگار ندیدم

شما دوست داری چادر بپوشی و روبنده بزنی و از این راه جلب توجه کنی یکی دیگه هم دوست داره زیبایشو با درست کردن موهاش و پوشیدن لباسهایی که بهش میاد نشون بده ...خب این که عیب نیست زیبائی رو خدا بهش داده میخواد باقی خلق الله هم ببیننش....

در جهان آخرت که همه بدون پوشش هستند پس چه میشود؟

لینک به دیدگاه

من اگر انسانی را ببینم که خوب پوشیده و قشنگ آرایش کرده انرژی مثبت میگیرم چون اون شخص برای خودش ارزش قائل شده اگرم کسی زننده باشه البته باز این به نظر منه شاید برای خودش نباشه ارزش خودشو نشون میده....

لینک به دیدگاه

اولش بهتون گفتم.یکی از تاکتیک های ایشون منحرف کردن بحث و دادن جواب های بی ربطه.

به نظرم ادامه دادن دیگه فایده نداره...

لینک به دیدگاه
گاهي ممكنست يوسف پيامبر خدا هم تحت تاثير زليخاي قرار گيرد كه بايدمواظب باشيم ومغرور نشويم

تقوي يعني دائما بايد به خود واطرافيان خود نهيب وتذكر دهيم

لذا مسلمان بايد پنج مرتبه در طول شبانه روزي نماز بخواند كه نكند

این اصلا ربطی به حرف من نداشت.........

اگر شما با دید بد نگاه به ناموس مردم نکنی جنسیتش فرقی نداره مسلما مردمم با دید بد به ناموست نگاه نمیکنند

بهتر نیست جای اینکه بگوییم فلانی را نگاه کن چقدر زننده است ؟ اصلا هیچ نگوییم انگار ندیدم

شما دوست داری چادر بپوشی و روبنده بزنی و از این راه جلب توجه کنی یکی دیگه هم دوست داره زیبایشو با درست کردن موهاش و پوشیدن لباسهایی که بهش میاد نشون بده ...خب این که عیب نیست زیبائی رو خدا بهش داده میخواد باقی خلق الله هم ببیننش....

در جهان آخرت که همه بدون پوشش هستند پس چه میشود؟

اسلام به مرد مي گويد نگاهت را مواظب باش

وبه زن ميگويد حجابت را مواظب باش

چون زن بيشتر تمايل جلوه گري دارد ومرد بيشتر تمايل چشم چراني دارد ....يك

من چادر را به خاطر دوست داشتن نمي پوشم بلكه .....بگذار درست جوابت بدهم

لینک به دیدگاه

بسمه تعالی

محجوبه چه مي گويد وحجاب يعني چه؟

محجوبه ميگويد: حجاب يعني امنيت خويش درمقابل آزارونگاه هاي چشمان بوالهوسان دل مريض .

محجوبه ميگويد:حجاب يعني حفظ حريم من است كه ورود ممنوع است واين سرزمين صاحب دارد ومسئول.

محجوبه ميگويد: زيبائي من ارزش دارد وقيمت وبراحتي قابل دسترسي براي همگان نيست :

- وقتي طلا همچون آهن ومس در همه جا هست ، فراون است وارزان، ديگر طلا ارزش آنچناني نخواهد داشت........ وقتي هر شب شب قدر باشد ديگر آن قدر ش از بين خواهد رفت .

محجوبه ميگويد: من از زيبائي خويش بعنوان ! دام فريب نامحرم .. وتله براي جنس مخالف .. وفتنه براي اغيار .. بكار نمي گيرم هرگز

من از زيبائي خويش بعنوان ! وسيله جذب جنس مرد وبرانگيختن حسد جنس زن بكار نمي برم هرگز.

محجوبه ميگويد: زيبائي يعني :

نه اسير تنم باشم ونه در بند صورت خويش كه زيبائي : اول سيرت وبعد صورت خويش .

محجوبه ميگويد: من هستم كه وجود دارم وارزش ... نه هيكلم .. ونه سر وروي ام.. ونه قيافه ام ....هرگز.

محجوبه ميگويد: من با حجاب از (قيافه، هيكل، زر وزيوز، وعرضه اندام خويش) براي...{ اظهار وجود، جبران خلاءشخصيت وجذب نگاه ديگران} ما يه نمي گذارم.. هرگز.

محجوبه ميگويد: من در پي آنچه تاريخ مصرف دارد نخواهم رفت..وبه دنبال توجه وستايش ديگران نخواهم شتافت زيرا ميدانم:

.هدف حجاب زن محجوب شدن اوست نه درمیان مردم انگشت نما شدن اوست

حجاب زن:آن پوششي وآن ظاهري وآن قيافهء وآن ژستي وآن نشست وبرخاستي وآن صحبت كردني وآن نگاه كردني وآن رفت وآمدي وآن نماي بدنست... كه باعث جلب نظر مرد وتحريك اونگردد.

وحجاب يعني، فرياد رساي زني كه ميگويد: من فقط( انسان) ام درجامعه و {زن وانسان} ام درمنزل وسلام.

حجاب یعنی زنداني نمودن مؤنث بودن زن وآزادي آرمان واندیشه او

لینک به دیدگاه

پس مردهای محترمه نگاهتونو نگه داره این خانمها نمی خواهند حجابشونو نگه دارند..........

چادرو بخاطر هرچی دوست داری بپوش بمن ربطی نداره همین طور نوع پوشش بنده هم به شما ربطی نداره.......

لینک به دیدگاه

كمال زن مال همه وجامعه به آن نياز دارد.....

ولي جمال زن خصوصي است وفقط مال خودش ومحرمش وهمسرش وبس...

لذا بايد جمال زن در پوشش قرار گيرد

اجتماع وجامعه به جمال زن نياز ندارد

ولي

به كمال زن شديداً احتياج دارد

لینک به دیدگاه
بسمه تعالی

محجوبه چه مي گويد وحجاب يعني چه؟

محجوبه ميگويد: حجاب يعني امنيت خويش درمقابل آزارونگاه هاي چشمان بوالهوسان دل مريض .

محجوبه ميگويد:حجاب يعني حفظ حريم من است كه ورود ممنوع است واين سرزمين صاحب دارد ومسئول.

محجوبه ميگويد: زيبائي من ارزش دارد وقيمت وبراحتي قابل دسترسي براي همگان نيست :

- وقتي طلا همچون آهن ومس در همه جا هست ، فراون است وارزان، ديگر طلا ارزش آنچناني نخواهد داشت........ وقتي هر شب شب قدر باشد ديگر آن قدر ش از بين خواهد رفت .

محجوبه ميگويد: من از زيبائي خويش بعنوان ! دام فريب نامحرم .. وتله براي جنس مخالف .. وفتنه براي اغيار .. بكار نمي گيرم هرگز

من از زيبائي خويش بعنوان ! وسيله جذب جنس مرد وبرانگيختن حسد جنس زن بكار نمي برم هرگز.

محجوبه ميگويد: زيبائي يعني :

نه اسير تنم باشم ونه در بند صورت خويش كه زيبائي : اول سيرت وبعد صورت خويش .

محجوبه ميگويد: من هستم كه وجود دارم وارزش ... نه هيكلم .. ونه سر وروي ام.. ونه قيافه ام ....هرگز.

محجوبه ميگويد: من با حجاب از (قيافه، هيكل، زر وزيوز، وعرضه اندام خويش) براي...{ اظهار وجود، جبران خلاءشخصيت وجذب نگاه ديگران} ما يه نمي گذارم.. هرگز.

محجوبه ميگويد: من در پي آنچه تاريخ مصرف دارد نخواهم رفت..وبه دنبال توجه وستايش ديگران نخواهم شتافت زيرا ميدانم:

.هدف حجاب زن محجوب شدن اوست نه درمیان مردم انگشت نما شدن اوست

حجاب زن:آن پوششي وآن ظاهري وآن قيافهء وآن ژستي وآن نشست وبرخاستي وآن صحبت كردني وآن نگاه كردني وآن رفت وآمدي وآن نماي بدنست... كه باعث جلب نظر مرد وتحريك اونگردد.

وحجاب يعني، فرياد رساي زني كه ميگويد: من فقط( انسان) ام درجامعه و {زن وانسان} ام درمنزل وسلام.

حجاب یعنی زنداني نمودن مؤنث بودن زن وآزادي آرمان واندیشه او

از خودت بگی بهتر به نتیجه میرسیم.........من متنی بیشتر از 5خط بشه و عربی داسته باشه نمی تونم بخونم

نه این نشد آزادی وقتی چند متر پارچه روی سرم سنگینی میکنه هربارم که باد میاد از هم باز میشه و جلب توجهش بیشتره .وبرای به نظر من به تله انداختن مردها هست بیشتر .....این حسه اسارته نه آزادی

دیگه آرمان و اندیشه ای نیست که بتونه آزاد بشه .....

لینک به دیدگاه
كمال زن مال همه وجامعه به آن نياز دارد.....

ولي جمال زن خصوصي است وفقط مال خودش ومحرمش وهمسرش وبس...

لذا بايد جمال زن در پوشش قرار گيرد

اجتماع وجامعه به جمال زن نياز ندارد

ولي

به كمال زن شديداً احتياج دارد

كاش زنها ارزش واقعي خودشون رو ميدونستن

لینک به دیدگاه
اسي به والله قسم ............تو قلبت بيمار است وجز نار جهنم ؛ چيزي تورا به راه راست بر نمي گرداند

خدا از تو نگذرد :ws21:

میدونم.

اما جهنم عالمان بهتر از بهشت نادانان است. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
میدونم.

اما جهنم عالمان بهتر از بهشت نادانان است. :icon_gol:

عالمي كه قلبش بيمار است ؛ علمش هم بيمار است و اين علم به درد خودش مي خورد وبس

عالمي كه بيمار است جامعه را ونسل بشر را نيز بيمار خواهد ساخت

وهمين بس است كه تمام جهنمي ها را نيز بيمار خواهد كرد

اسي بيماري تو واگير است ومزمن ............:ws44:

واگر من جاهل هستم ؛ جهل واگير نيست

لینک به دیدگاه
عالمي كه قلبش بيمار است ؛ علمش هم بيمار است و اين علم به درد خودش مي خورد وبس

عالمي كه بيمار است جامعه را ونسل بشر را نيز بيمار خواهد ساخت

وهمين بس است كه تمام جهنمي ها را نيز بيمار خواهد كرد

اسي بيماري تو واگير است ومزمن ............:ws44:

واگر من جاهل هستم ؛ جهل واگير نيست

بیماری من فقط جان خودم را خواهد گرفت.

اما جهل جاهلان،با شمشیر خونها خواهد ریخت......

(تو به من میگویی بیمار،اما من تو را انسانی سالم میپندارم:icon_gol:)

لینک به دیدگاه

كاش زنها ارزش واقعي خودشون رو ميدونستن

ارزش واقعی یعنی بشینید تو خونه بشویید بسابید بپزید ...مثل یه بره هرچی مردهاا گفتن بگید چشم

اینو بپوش اینو نپوش اینکارو بکن اون کارو نکن ...... اینها برای آقایون کماله زن بحساب میاد ..... وارزش زن ....... بدرد خودتون میخوره ارزشی که به اسارت کشیدنمون منجر میشه برای خودتون نخواستیم

لینک به دیدگاه

اسلام اين را به زن هديه داده است :

بسمه تعالي

1- مهريه برمرد واجب است ولي بر زن خير ؟

2- نفقه بر مرد واجب است ولي برزن خير ؟

3- جهاد بر مرد واجب است ولي بر زن خير؟

4- هزينه زندگي فرزندان بر مرد واجب است ولي بر زن خير؟

5- درآمد زن هرچقدركه باشد واجب نيست كه خرج همسرش كند ولي برمرد واجب که در آمدش خرج زن کند.

6- ارثي كه مرد از والدينش باخود مي آورد براي زنش خرج مي كند ولي زن ارث پدريش رالازم نيست که خرج همسرش كند زيرا ارث وي ملك هميشگيش وبراو واجب نيست كه خرج خانوداه اش كند

7- زن تا زمانيكه همسر انتخاب نكرده است ودرمنزل پدرش زندگي ميكند برپدر كه مرد است خرج زندگيش را دهد ووقتي به خانه همسرش رفت برشوهرش واجب است كه خرج زندگيش تقبل وخلاصه زن تا زنده است برمرد لازم است که خرجش دهد؟

8- پس از وفات پدر؛ تمام بدهكاريها يش نظير: نماز وروزه وحج ونذروغيره كه برذ مه اش مانده است؛ برپسربزرگ خانوداه واجب است كه آنها را أدا كند ولي بر دختر واجب نیست؟

9- علاوه بر نفقه برمرد واجب است که در دوره حاملگي زنش ؛ تمام مخارج اين دوران را تقبل كند

10- برمرد واجب است مزد وأجرت شيردهي نوزاد را به زنش پرداخت كند

11- برزن واجب نيست كه در منزل شوهرش كاري انجام دهد واگر انجام داد‌[نظيرپخت وپز، لباس شستن ، نظافت منزل ؛ تروخشك كردن بچه ها وغيره ] بر مرد واجب است كه أجرت المثل اين كارها را به زنش أعطاء كند .

لینک به دیدگاه

بسمه تعالي

5- درآمد زن هرچقدركه باشد واجب نيست كه خرج همسرش كند ولي برمرد واجب که در آمدش خرج زن کند.

6- ارثي كه مرد از والدينش باخود مي آورد براي زنش خرج مي كند ولي زن ارث پدريش رالازم نيست که خرج همسرش كند زيرا ارث وي ملك هميشگيش وبراو واجب نيست كه خرج خانوداه اش كند

7- زن تا زمانيكه همسر انتخاب نكرده است ودرمنزل پدرش زندگي ميكند برپدر كه مرد است خرج زندگيش را دهد ووقتي به خانه همسرش رفت برشوهرش واجب است كه خرج زندگيش تقبل وخلاصه زن تا زنده است برمرد لازم است که خرجش دهد؟

8- پس از وفات پدر؛ تمام بدهكاريها يش نظير: نماز وروزه وحج ونذروغيره كه برذ مه اش مانده است؛ برپسربزرگ خانوداه واجب است كه آنها را أدا كند ولي بر دختر واجب نیست؟

9- علاوه بر نفقه برمرد واجب است که در دوره حاملگي زنش ؛ تمام مخارج اين دوران را تقبل كند

11- برزن واجب نيست كه در منزل شوهرش كاري انجام دهد واگر انجام داد‌[نظيرپخت وپز، لباس شستن ، نظافت منزل ؛ تروخشك كردن بچه ها وغيره ] بر مرد واجب است كه أجرت المثل اين كارها را به زنش أعطاء كند .

اجرت همون فحش و ناسراها هست دیگه .یا بکن نکن ها.......فقط یه چیزی شنیدید مهریه و نفقه ووو.... یک مرد با ایمان و مسلمون پیدا کن اینها رو اجرا کنه ...........

البته همه آقایون اینجوری نیستند فقط اونهایشون که خیلی احساس مردونگی و غیرت دارند اینطوریند....... ضعیفه از تکه کلامهی آقایون با غیرته ........

لینک به دیدگاه
اجرت همون فحش و ناسراها هست دیگه .یا بکن نکن ها.......فقط یه چیزی شنیدید مهریه و نفقه ووو.... یک مرد با ایمان و مسلمون پیدا کن اینها رو اجرا کنه ...........

البته همه آقایون اینجوری نیستند فقط اونهایشون که خیلی احساس مردونگی و غیرت دارند اینطوریند....... ضعیفه از تکه کلامهی آقایون با غیرته ........

ایشون دو جای دیگه هم بدون درنظر گرفتن کپی رایت از تکیه کلام های ما مردا استفاده کردن که بهتون گفتم.

نمیدونم چه اصراری دارید به ادامه ی بحث بچه ها.

واقعا فایده نداره!

لینک به دیدگاه

بسمه تعالي

از دید تو زندگی همه اش حساب و کتاب و مادیات شد..این جوری زناشویی میشه معامله.

با خوندن نوشته ات اینا اومد به ذهنم:

1- تو کتاب دینی ما نوشته بود مهریه یعنی هدیه که مرد به زن میده...هدیه دادن هم زن و مرد نداره پس منم میخوام به شوهرم(اگر ازدواج کردم) هدیه بدم این جوری دیگه بی حساب میشیم.

2- اومدیم و مردی از کار افتادگی پیدا کرد و درآمد نداشت؟؟ تکلیف چیه؟؟

3 - این هدیه اسلام مال زمانیه که جنگ تن به تن بود و قدرت بدنی خانوما عموما کمتر از آقایونه. عربهام که وحشی...نمونه کارشونو تو کهریزک دیدیم..زن میرسید دستشون دیگه تمام... پس همچین لطف محیرالعقولی نیست. از سر تعصب رو زن بوده.

4 و 5 و6و 9 و 10 و 11 - واقعا متاسفم..مهر مادری، عاطفه،پیوند دو نفر و ساختن یه زندگی مشترک با هم.. تمام اینا با این 5 بند بی ارزش میشن.

7 - پدرم در اومدن من به این دنیا سهم بسیار زیادی داشته..وظیفه والدین منه که خرج منو بدن.

8 - خوب واجب میکردن. دیگه ادای دین پدر هم چیزیه؟

لینک به دیدگاه
از دید تو زندگی همه اش حساب و کتاب و مادیات شد..این جوری زناشویی میشه معامله.

نه اينكه الان نيست آمار طلاق بخاطر مهريه الان افتضاحه

با خوندن نوشته ات اینا اومد به ذهنم:

1- تو کتاب دینی ما نوشته بود مهریه یعنی هدیه که مرد به زن میده...هدیه دادن هم زن و مرد نداره پس منم میخوام به شوهرم(اگر ازدواج کردم) هدیه بدم این جوری دیگه بی حساب میشیم.

خواهشا منبع گفته خودتون رو ارائه بدين منم استفاده كنم

2- اومدیم و مردی از کار افتادگی پیدا کرد و درآمد نداشت؟؟ تکلیف چیه؟؟

هر آنكس كه دندان دهد نان دهد

3 - این هدیه اسلام مال زمانیه که جنگ تن به تن بود و قدرت بدنی خانوما عموما کمتر از آقایونه. عربهام که وحشی...نمونه کارشونو تو کهریزک دیدیم..زن میرسید دستشون دیگه تمام... پس همچین لطف محیرالعقولی نیست. از سر تعصب رو زن بوده.

خب الان خانوما چه فرقي كردن ؟ قدرتشون زياد شده؟ فكر نكنم اگه بخواي دليل دارم زياد

4 و 5 و6و 9 و 10 و 11 - واقعا متاسفم..مهر مادری، عاطفه،پیوند دو نفر و ساختن یه زندگی مشترک با هم.. تمام اینا با این 5 بند بی ارزش میشن.

7 - پدرم در اومدن من به این دنیا سهم بسیار زیادی داشته..وظیفه والدین منه که خرج منو بدن.

8 - خوب واجب میکردن. دیگه ادای دین پدر هم چیزیه؟

.........................................

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...