رفتن به مطلب

علت اينكه اكثرا دختراي امروزي حجاب مو رو دوس ندارن چيه؟

arash86.

ارسال های توصیه شده

شاید اجبار و سختگیری های افراطی و گاهی عقده های درونی !!!!

در صورتیکه این حجاب حفظ شخصیت افراد رو نشون میده

ممنونم آبجي ازت خوب اومدي

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • پاسخ 375
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 2 هفته بعد...

به نظر من همه ی ما ها انسانیم حق انتخاب داریم.نگرشهای متفاوت داریم. هرکس باید به اعتقاد خودش زندگی کنه.وقتی هروز غذای مورد علاقتونو بخورید حالتون از اون غذا به هم میخوره.فلسفه ما انسان ها هم همینه وقتی به زور از بچگی چیزی رو بهت اجبار بکنن بدون اینکه حق انتخاب داشته باشی ناخودآگاه از اون چیز بدتون میاد فلسفه حجاب اجباری هم همینه...

لینک به دیدگاه

خیلی از خانومهایی هم که ادعای حجاب میکنن ، عکسی که انتخاب کردن واسه اواتار بی حجاب هست

البته یک عده اینطور نیست و عده ای هم عکس بچه گذاشتن

اما کلا هرکی هرجور دوست داره و در عرف جامعه هم میگنجه خوبه

لینک به دیدگاه

سلام

البته که " الانسان حریصٌ علی ما مُنِع "

ولی چون موضوع به یک گرایش بسیار قوی انسان بر میگرده هر دوتا عامل باعث این موضوع میشن.

به هرحال به نظر من ماهیت حجاب هنوز برای جوونای ما گنگ مونده و متأسفانه این اِشکال از صاحب نظرانه که نتونستن خوب مطلب رو روشن کنن.

موفق باشید...

لینک به دیدگاه

مرسی از موضوع :icon_gol:

حجاب چیزی نیست که به خاطره اینکه جامعه می خواد بهش رو بیاری.... من خودم تا علت چیزی رو درک نکنم و بهش اعتقاد قلبی پیدا نکنم، حاضر به انجامش

نیستم...خود خدا هم گفته تا کاری رو تنها برا رضای اون انجام ندیم، قبولش نمی کنه...متاسفانه یکی از بزرگ ترین مشکلات جامعه ما اینکه که مسلمانی رو تنها

توی حجاب زنها می دونن... دروغ، تهمت، دزدی، دل شکستن، به اشتباه راجع به دیگران قضاوت کردن و .... هیچ کدوم گناه نیست و جالب اینه که کسی پیدا نمی

شه که بگه چرا توی یک کشور مسلمان این همه دزد، قاچاقچی، قاتل و ... هست.. هیچ کسی پیدا نمی شه که بگه چرا ما دخترا هیچ وقت بین این همه آدم مثلا

مسلمون احساس امنیت نداریم( این مورد هم واسه با حجابا هست و هم بی حجابا) ... اما خدا نکنه یه دختر حجابش کامل نباشه اون وقته که همه آدما اهل قرآن

و خدا و اسلام می شن...

لینک به دیدگاه
مرسی از موضوع :icon_gol:

حجاب چیزی نیست که به خاطره اینکه جامعه می خواد بهش رو بیاری.... من خودم تا علت چیزی رو درک نکنم و بهش اعتقاد قلبی پیدا نکنم، حاضر به انجامش

نیستم...خود خدا هم گفته تا کاری رو تنها برا رضای اون انجام ندیم، قبولش نمی کنه...متاسفانه یکی از بزرگ ترین مشکلات جامعه ما اینکه که مسلمانی رو تنها

توی حجاب زنها می دونن... دروغ، تهمت، دزدی، دل شکستن، به اشتباه راجع به دیگران قضاوت کردن و .... هیچ کدوم گناه نیست و جالب اینه که کسی پیدا نمی

شه که بگه چرا توی یک کشور مسلمان این همه دزد، قاچاقچی، قاتل و ... هست.. هیچ کسی پیدا نمی شه که بگه چرا ما دخترا هیچ وقت بین این همه آدم مثلا

مسلمون احساس امنیت نداریم( این مورد هم واسه با حجابا هست و هم بی حجابا) ... اما خدا نکنه یه دختر حجابش کامل نباشه اون وقته که همه آدما اهل قرآن

و خدا و اسلام می شن...

کاملا باهات موافقم:wubpink:

لینک به دیدگاه

باید فهمید که آزادی چیه و برای چی خوبه وگرنه اگه ندونیم،ولمون کنن و بذارن هرکاری کنیم باز نمی دونیم چکار کنیم که آزادتر باشیم!!

برای آزادی واقعی هیچوقت نمیشه حد ومرز قائل شد.

پس منظورمون از آزادی باید روشن باشه.

دوست من

لینک به دیدگاه
باید فهمید که آزادی چیه و برای چی خوبه وگرنه اگه ندونیم،ولمون کنن و بذارن هرکاری کنیم باز نمی دونیم چکار کنیم که آزادتر باشیم!!

برای آزادی واقعی هیچوقت نمیشه حد ومرز قائل شد.

پس منظورمون از آزادی باید روشن باشه.

دوست من

حالا شما آزادي رو چطور معني ميكنيد؟

لینک به دیدگاه
من تايپكهاي زيادي رو ديدم و خوندم اكثرشون گفته بودن فقط با حجاب مو مشكل دارن

اگه آزادي باشه فقط رو سري نميندازن و مانتو كوتاه و اين حجابهاي جسماني معمول رو استفاده ميكنن ......................

حالا برام سوال شده كه حجاب مو چرا مورد نفرت قرار گرفته؟

رعایت حجاب مو بخاطر اینه که مو یکی از زینت های مهم دختران هست ..... پس رعایت اون الزامی است .... دختران هم که شیفته خودشیفتگی!!

لینک به دیدگاه
رعایت حجاب مو بخاطر اینه که مو یکی از زینت های مهم دختران هست ..... پس رعایت اون الزامی است .... دختران هم که شیفته خودشیفتگی!!

كمبود عاطفي باعث خود شيفتگي ميشه يا عقده اي بودن بعضي ها و يا..............؟

لینک به دیدگاه
كمبود عاطفي باعث خود شيفتگي ميشه يا عقده اي بودن بعضي ها و يا..............؟

خودشیفتگی و خودنمایی

میشه هر دو مورد رو ذکر کرد ...... یه مورد تقلید از فرهنگ غرب هم میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...