رفتن به مطلب

اعتقاداتی که انسانیتو زیر پا بزاره به چه درد می خوره؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 97
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بقیه رو نمیدونم ولی برا من این قضیه حل شده هس

توی همون صفحه ی اول تاپیک مشخص شده که مشکلی ندارن خانمها. اگه خانمی مشکلی با این قضیه داره ناشی از خودشه. زیاد این موضوع رو بزرگ نکنید.

لینک به دیدگاه
یکی از دوستام تعریف میکرد تو دانشگاهشون یکی از پسرا بخاطر یه مریضی سر کلاس بیهوش میشه و جالب اینکه کنار دستش هم یه دختر نشسته بوده!

پسره یه دفعه از حال میره و میفته روی پای دختره دختر هم هولش میده که با سر میخوره زمین و تمام صورتش کبود میشه!!!

شما دخترا بودین چیکار میکردین؟؟

چه دختر بی جنبه ای بوده.........

خب تو که اینقدر برات سخته بیجا میکنی پهلوی یک پسر میشینی.........:167:

من باشم کمکش میکنم به نظر من توی محیط دانشگاه و کار فرقی بین زن و مرد نیست مثل یک خانواده هستند..........اونم مثل داداش آدم از عمد که نبوده!!!!!!!!

ولی اگرم بدونم طرف خودش از قصد اینکارو کرده حسابش پای خودشه دیگه:167:

لینک به دیدگاه

وا خب کمک میکنیم دیگه

مگه پسرا اینجور مواقع دخترا رو نمیگیرن خب ما هم میگیرمشون دیگه

من به شخصه چند بار در مواقع اینچنینی ( فراتر از اینچنینی) تشریف بردم بغل پسرا

لولو هم نخوردتم

البته اگه یارو در حالا غرق شدن باشه بحثش جداست :ws3:

لینک به دیدگاه
وا خب کمک میکنیم دیگه

مگه پسرا اینجور مواقع دخترا رو نمیگیرن خب ما هم میگیرمشون دیگه

من به شخصه چند بار در مواقع اینچنینی ( فراتر از اینچنینی) تشریف بردم بغل پسرا

لولو هم نخوردتم

البته اگه یارو در حالا غرق شدن باشه بحثش جداست :ws3:

مردماني هستن كه حتي فقط براي يك صدم شايد يك هزارم ثانيه به مغزشون خطور نميكنه كه طرف مقابلشون زن يا مرد بلكه انسانيت و نجات و كمك اون طرفه كه براشون مهمه ...

اينو خواستم بگم مهم اين طرز فكره حالا شما ميگن ما اينجوريم من حرفي ندارم اما نيستيم به پير به پيغمبر اين تبليغاتي كه از بچگي به اسم دين تو روح وروانمون رسوخ كرده نميزاره كه ما مثل اونا باشيم .

همين

لینک به دیدگاه
مردماني هستن كه حتي فقط براي يك صدم شايد يك هزارم ثانيه به مغزشون خطور نميكنه كه طرف مقابلشون زن يا مرد بلكه انسانيت و نجات و كمك اون طرفه كه براشون مهمه ...

اينو خواستم بگم مهم اين طرز فكره حالا شما ميگن ما اينجوريم من حرفي ندارم اما نيستيم به پير به پيغمبر اين تبليغاتي كه از بچگي به اسم دين تو روح وروانمون رسوخ كرده نميزاره كه ما مثل اونا باشيم .

همين

اینو موافقم هر کاریش می کنی یه سری چیزا باهامون عجین شده اصلا دست خودمون نیست ولی در مقایسه با افرادی که تو فرهنگ دیگه ای بزرگ شدن کاملا به چشم میاد...

لینک به دیدگاه
اینو موافقم هر کاریش می کنی یه سری چیزا باهامون عجین شده اصلا دست خودمون نیست ولی در مقایسه با افرادی که تو فرهنگ دیگه ای بزرگ شدن کاملا به چشم میاد...[/QUOTE]

:icon_pf (34)::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

همين

ببین اخه دین بحثش جداست

من به شخصه تو اون لحظه اولین چیزی که به ذهنم میرسه اینه که طرف رو بگیرم اگه میتونم مانع افتادنش بشم

حالا لازم نیس موقعیت خیلی اضطراری باشه مثلا من دارم راه میرم رو برف و یخ یهو لیز بخورم همون موقع یه پسره بگیرتم این تشکر داره نه ناراحتی

دینم کمک به دیگران رو توصیه کرده اون چیزی که با این حرکات مخالفه از نظر من دین تحریف شده هس

دین ما همون دینی که میگه اگه رفتی تو یه اتاقی و دیدی یه زن و مردی تنها هستن و به اندازه یه تار مو بینشوم فاصله هس حق نداری حتی گمان بد بهشون داشته باشی

لینک به دیدگاه

من فکر کنم قبلا یک تاپیک درمورد این مطلب زده بودم.ولی الان چون به این موضوع ربط داره مینویسم.

یک مردی و دخترش که مسافر بودند داشتند شنا میکردند.دختر داشت غرق میشد.یکی از افراد رفت جونش را در خطر گذاشت و دختر که در حال مرگ بود را نجات داد.

وقتی با پدر این دختر روبرو شد .میدونید این پدر چیکار کرد.زد تو گوشش و گفت برای چی به ناموسم دست زدی.

این اتفاق در فریدونگنار اتفاق افتاد.

ولی هر چی میگفتند من باورش نمیکردم.

ولی تا زمانی که به چشم خودم دیدمش.

البته این دفعه زن و شوهر بودند که فکر کنم اهل طرف های مشهد یا سمنان بودند.

همین اتفاق افتاد و شوهر شروع کرد به داد وبیداد .حتی میخواست بره زنش را بزنه که جلویش را گرفتند.

من که زیاد اهل دعوا نیستم.باور کنید میخواستم تیکه تیکه اش کنم.

یعنی اگر این ادم را میکشتم هیچ پشیمانی نداشتم.البته من تا به صحنه رسیدم.خود اون فرد که نجاتش داد اینقدر طرف را زد که دیگه لازم نبود من برم جلو.

ولی متاسفانه شاهدش هستیم.مخصوصا در فرهنگ بعضی از نقاط کشور.

لینک به دیدگاه
من فکر کنم قبلا یک تاپیک درمورد این مطلب زده بودم.ولی الان چون به این موضوع ربط داره مینویسم.

یک مردی و دخترش که مسافر بودند داشتند شنا میکردند.دختر داشت غرق میشد.یکی از افراد رفت جونش را در خطر گذاشت و دختر که در حال مرگ بود را نجات داد.

وقتی با پدر این دختر روبرو شد .میدونید این پدر چیکار کرد.زد تو گوشش و گفت برای چی به ناموسم دست زدی.

این اتفاق در فریدونگنار اتفاق افتاد.

ولی هر چی میگفتند من باورش نمیکردم.

ولی تا زمانی که به چشم خودم دیدمش.

البته این دفعه زن و شوهر بودند که فکر کنم اهل طرف های مشهد یا سمنان بودند.

همین اتفاق افتاد و شوهر شروع کرد به داد وبیداد .حتی میخواست بره زنش را بزنه که جلویش را گرفتند.

من که زیاد اهل دعوا نیستم.باور کنید میخواستم تیکه تیکه اش کنم.

یعنی اگر این ادم را میکشتم هیچ پشیمانی نداشتم.البته من تا به صحنه رسیدم.خود اون فرد که نجاتش داد اینقدر طرف را زد که دیگه لازم نبود من برم جلو.

ولی متاسفانه شاهدش هستیم.مخصوصا در فرهنگ بعضی از نقاط کشور.

خوب شاید از عمد میخواسته سره طرفو زیر آب کنه:ws52: وگرنه انسانی که عزیزش داره از دست میره با نجات گرش اینطور وحشیانه رفتار نمیکنه..........

بسی متأسف و متأثر شدم ومیدونم ایهنا واقعیت های جوامع ما و عربستان کنونی هست:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خوب شاید از عمد میخواسته سره طرفو زیر آب کنه:ws52: وگرنه انسانی که عزیزش داره از دست میره با نجات گرش اینطور وحشیانه رفتار نمیکنه..........

بسی متأسف و متأثر شدم ومیدونم ایهنا واقعیت های جوامع ما و عربستان کنونی هست:icon_pf (34):

نه اتفاقا خودش داشت تلاش میکرد نجاتش بده.

ولی به هر حال حاظر بود زنش بمیره ولی دست نامحرم بهش نخوره

لینک به دیدگاه
نه اتفاقا خودش داشت تلاش میکرد نجاتش بده.

ولی به هر حال حاظر بود زنش بمیره ولی دست نامحرم بهش نخوره

وای بر احوالشون...........مثلا نامحرمه تو اون شرایط میخواسته بخورتش؟؟؟؟؟؟ :ws52:اگر خودش بود یک زنی کمکش میکرد چی انوقت؟؟؟؟؟؟ بازم نامحرم بود یا حوری و فرشته نجات:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

همتون بيخود ميكنين خانمااااااااااااااااااااااااااااااااااا

اكه من حالم بدبشه هيج كس حق نداره بهم دست بزنههههههههههههه

مكه خودتون داداش بابا ندارين؟:w00:

لینک به دیدگاه
همتون بيخود ميكنين خانمااااااااااااااااااااااااااااااااااا

اكه من حالم بدبشه هيج كس حق نداره بهم دست بزنههههههههههههه

مكه خودتون داداش بابا ندارين؟:w00:

شاعر میگه (تقصیر من نیس شاعر میگه): بیشین بینیم بابا

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

بنظر منم وظیفه انسانی چه زن چه مرد هست که تو این موقعیت حتما و حتما کاری که برای بهبود شرایط طرف مقابل نیازه انجام بده ولو به قیمت در خطر افتادن اسلام:-)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...