رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

هر کی اعتراض داره بره در گوش مدیریت بگه یعنی چی اغتشاش میکنید؟.یعنی چی دسته جمعی اعتراض میکن.فتنه گرا.اقای مدیر شما ببخششون.اصلا وقتی پست قلیون من در مورد دخترا رو پاک کردی من اعتراض کردم؟ فقط یکم به ای کیو شما غبطه خوردم و از اینکه در ایران زندگی میکنم لذت بردم.همینطوری ادامه بده با سرعت.منم براتون دست تکون میدم لبخندم میزنم.مراقب خودت باش

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مگه از شما هم تو این مدتی که تشریف آوردین به نواندیشان که البته بهتون خیرمقدم میگم چیزی پاک شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w58:

با اجازه بزرگترا بعله :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
نه شما یه تاپیک مشکل دار داشتین خانوم محترم والا من فقط از شما و یا این دوتا کاربر پست پاک نمیکنم از همین کاربری که میگید من خیلی پست پاک کردم ولی اون خودش میدونه برای چی پاک شده یا خودش اومده دلیلش را پرسیده من بهش توضیح دادم و میدونه قوانین چطوریه پس تبعیضی وجود نداره

پس دیدن مشکلتون همین دو تا پسته اول میگین نیست حالا میگین چرا پاک شد شما اگه مشکلی دارین با مدیریت برین خیلی راحت با ادمین صحبت کنید دیگه بحث مدیریت انجمن اینجا جاش نیست که من باید پاسخگو باشم

نخیر فقط این جدیدی ها نیست که دارن پاک میکنن مدیران قبلی هم بهم تذکراتی در قبیل همین رفتار ها و پست ها داده بودن مال الان نیست

شما اگه قوانین را رعایت کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد

خانوم محترم چرا همش باید پست های شما انقدر مشکل دار باشه مگه این همه کاربر نیستن تو انجمن چرا اون این مشکل را ندارن چون شما براتون مهم نیست پستی کهمیزاری خلافه یا نه خود آقا حامد هم گفت پست هایی را که میزاره بعضی هاش میدونه پاک شدنش قطعیه یعنی حاضرین پستی بزارین با این که میدونین خلافه این دیگه مشکل من یا مدیریت نیست

دوست عزیز شما هر پستی ازتون پاک شده خلاف قوانین بوده پس سعی کنید خلاف قوانین پست زارین اینجا خیلی ها پست میزارین چرا مدام مشکل شما را ندارن پس مدام اشتباه خودتون را توجیه نکنید

naghle ghol az man, hamed, vivi ,,, sindokhto pesar iranio no one.. ham k.. kolan har karbari inja eteraz kone tanha karbari boode k moshkel dashte! modamam moshkel dashte!!:banel_smiley_4: i

لینک به دیدگاه

چه باز اومدن شلوغش کردنا :banel_smiley_4:

کلاً این گفتگوی آزاد هر چندوقت یه بار باید نسبت بهش انتقاد بشه. چه زمان سهیل و امین نپو، چه زمان هوتن، چه شقایق و وحید و ابوالفضل و چه حالا.

همیشه هم کاربر باید آزاد باشه هرچی میگه و مدیر باید بهش احترام بذاره. قوانینم کشک. قوانین کیلو چنده بابا :ws3:

خیلی مستقیم اسم می برم میگم که شبهه ای نباشه یه وقت.

ویویان و نگاری و ال رومان که معترضای اصلی هستین. خودتون تا حالا فکر کردین چرا بیشترین پستا از شما پاک میشه معمولاً یا چرا همیشه بیشترین این مشکلاتو دارین؟

تا الان بیشترین اخطارهایی که سایت گرفته به خاطر مطالب شما دوستان بوده. ولی دریغ از یه کمم راه اومدن از طرف شما

دریغ از اینکه یه بار فقط یه بار هم این قوانین انجمن رو بخونید که انقدر تخلف نکنید بعدش پاشین بیاین بگین چرای اینطوری شد چرا اونطوری شد.

فکر می کنید الان امین بدش میاد همینجوری الکی بچرخه تو تالار و کاری با چیزی هم نداشته باشه و انقدر الکی نه به خودش زحمت بده نه اعصاب خودشو خورد کنه؟ نه فقط امین، هر مدیری تو هر تالاری و همه مدیرای ارشد.

قدیمی بودن چه امتیازی هست که بشه راحت خلاف قوانین رفتار کرد؟

نمیدونم مثلاً میگین پست مذهبی میزنم گزارش میکنن ازم، خب چرا باید پستی بزنین که مشکل داره و پاک میشه؟ یا نمیدونم یه سری پستا میزنین که اصلاً تو شأن انجمن و فضای عمومی انجمن نیست. به قول خودتون کاربر قدیمی هستین خیلی عجیبه که بعد این همه مدت هنوز هم نتونستین شرایط و قوانینی که هست رو درک کنین.

قطعاً خود من، مدیرای ارشد، امین و هرکس دیگه ای نمیتونه اذعان کنه که تمام کارای مدیریتیش درست بوده. ولی قطعاً اکثر اونا همون اجرای قوانین بوده. شاید حالا وسطش به خاطر خستگی که هست یا یه لحظه حواس پرتی پستی هم اشتباهی پاک بشه یا منتقل بشه و .... اما به این معنی نیست که کلاً همینه.

یه پیشنهادی هم سیندخت کرد بابت اینکه وقتی پستی پاک شد به کاربر با پیغام خصوصی اطلاع داده بشه. اما واقعاً طرف مقابل رو هم در نظر نمیگیرن که نصف وقتش هم باید پیغام دادن باشه و حالا جواب دادن به این پیغاما که خودش داستانیه. پستی که خلاف قوانین نباشه همونطور که گفتم اکثر موارد پاک نمیشه مگه اینکه جز اون معدود اشتباهاتی باشه که رخ میده که زیادم نیست.

لینک به دیدگاه

کلاً این گفتگوی آزاد هر چندوقت یه بار باید نسبت بهش انتقاد بشه. چه زمان سهیل و امین نپو، چه زمان هوتن، چه شقایق و وحید و ابوالفضل و چه حالا.

همیشه هم کاربر باید آزاد باشه هرچی میگه و مدیر باید بهش احترام بذاره. قوانینم کشک. قوانین کیلو چنده بابا :ws3:

ویویان و نگاری و ال رومان که معترضای اصلی هستین. خودتون تا حالا فکر کردین چرا بیشترین پستا از شما پاک میشه معمولاً یا چرا همیشه بیشترین این مشکلاتو دارین؟

تا الان بیشترین اخطارهایی که سایت گرفته به خاطر مطالب شما دوستان بوده. ولی دریغ از یه کمم راه اومدن از طرف شما

دریغ از اینکه یه بار فقط یه بار هم این قوانین انجمن رو بخونید که انقدر تخلف نکنید بعدش پاشین بیاین بگین چرای اینطوری شد چرا اونطوری شد.

فکر می کنید الان امین بدش میاد همینجوری الکی بچرخه تو تالار و کاری با چیزی هم نداشته باشه و انقدر الکی نه به خودش زحمت بده نه اعصاب خودشو خورد کنه؟ نه فقط امین، هر مدیری تو هر تالاری و همه مدیرای ارشد.

نمیدونم مثلاً میگین پست مذهبی میزنم گزارش میکنن ازم، خب چرا باید پستی بزنین که مشکل داره و پاک میشه؟ یا نمیدونم یه سری پستا میزنین که اصلاً تو شأن انجمن و فضای عمومی انجمن نیست. به قول خودتون کاربر قدیمی هستین خیلی عجیبه که بعد این همه مدت هنوز هم نتونستین شرایط و قوانینی که هست رو درک کنین.

قطعاً خود من، مدیرای ارشد، امین و هرکس دیگه ای نمیتونه اذعان کنه که تمام کارای مدیریتیش درست بوده. ولی قطعاً اکثر اونا همون اجرای قوانین بوده. شاید حالا وسطش به خاطر خستگی که هست یا یه لحظه حواس پرتی پستی هم اشتباهی پاک بشه یا منتقل بشه و .... اما به این معنی نیست که کلاً همینه.

یه پیشنهادی هم سیندخت کرد بابت اینکه وقتی پستی پاک شد به کاربر با پیغام خصوصی اطلاع داده بشه. اما واقعاً طرف مقابل رو هم در نظر نمیگیرن که نصف وقتش هم باید پیغام دادن باشه و حالا جواب دادن به این پیغاما که خودش داستانیه. پستی که خلاف قوانین نباشه همونطور که گفتم اکثر موارد پاک نمیشه مگه اینکه جز اون معدود اشتباهاتی باشه که رخ میده که زیادم نیست.

دقیقا منم با شما موافقم.من این 3 نفر رو میشناسم خیلی غر میزنن.حیف که اینجا فقط میشه پستاشونو پاک کرد من اگه جاش شما بودم ای پی شونو میدادم تا ببرن گردنشونو با گیوتین بزنن تا درس عبرتی بشن تا بقیه هم همیشه نظرات موافق جمع بدن.مثل این همه کاربر دیگه سرتون رو بندازیدپایین و بگید چشم و ازادانه :ws3: هر چیرو که اقای مدیر دوس دارن بگید.

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید نتونستم از گزینه نقل قول استفاده ولی محمد خطاب پستم ، پست قبلی شماست.

شلوغی در کار نبوده که :ws3:

فقط داریم با هم صحبت میکنیم. اتفاقا بد نیست یکم هیجان. نشون میده هنوز زنده ایم. که هنوز مثل خیلی از کسایی که توی زلزله بوشهر مردن نمردیم و داریم راجع به چیزای مختلف بحث میکنیم نظر میدیم انتقاد میکنیم. انتقادی که میتونه به جا یا بیجا باشه.

-----

بیطرفانه بخوام بگم بدون درنظرگرفتن خودم حذف پست خیلی با حساسیت زیاد و بیش از اندازه ای توی چن وقت اخیر همراه بوده و فقط شامل اسامی که بردی نبوده. شامل افراد دیگه هم بوده که یا خیلی کم اعتراض کردن و یا نه. در صورتی که پست هاگاهی واقعا خلاف قوانین نیست. فقط حساسیته

در مورد اطلاع رسانی هم من فکر میکنم همیشه احترام دو طرفه خیلی قشتگ تره! اگر کاری سخته خوب آدم انجامش نده. ولی نصفه انجام دادنش نتیحه معکوس هم میده! این که اطلاع رسانی سخته توحیح خوبی نیس. برای جلوگیری از میگیری های مدام علت با پیام خصوصی میشه قانونی بذاری که آقاجان ما فقط حذف پیام رو اطلاع میدیم و علتش رو هم خلاصه مینویسین که مقلا کاربر ایکس به دلیل نضمون سیاسی پیام شما پاک شد. اما جواب های مکرر در پاسخ این پیام قابل قبول نیست.

90 درصد مواقع که این کاربر اشتباه کرده با همون یک پیام قانع میشه . اون ده درصدی که قانع نمیشه رو میاد توی این دفتر عنوان میکنه. بهتر از اینه که صد در صدش رو بیاد اینجا عنوان کنه!

اگه اون مدیر عادلانه رفتار کنه و وسواس بیش از حد نداشته باشه و کاربر هم منصف باشه چون هر دو انسانن! خیلی مشکلات آنچنانی احتمالا پیش نمیاد

موفق باشیم.باشید.باشند!

لینک به دیدگاه

ممد من راجب پاک شدن این پستام جواب قانع کنند‌ای نگرفتم! گفتن اسپم تشخیصش دادن! ولی‌ دو بار پرسیدم پس انبوه اسپم‌هایی‌ ک تو انجمنه چرا توجهی‌ بش نمیشه! و فقط این ۴ تا پست ک راجب تاپیک بود از جانب ارشده همیشگی‌ اسپم دیده میشه! جوابی‌ نگرفتم!

من مثله همیشه پست میدم محمد! پست‌های قبلی‌ه من تو انجمن رو با این جدیدا بذاریم کنار هم چرا اونا پاک نشد, اخطار نگرفت!

همیشه و بیشترین؟! من جز همون باری ک پستی پاک شد و اخطار گرفت ک آخرش توجیه شد ب اینکه ب خاطر این پست اخطار نگرفتی‌ واسه قبلی‌‌ها بوده!!کی‌ دیگه اینجوری اعتراض کردم؟

حامد کی‌؟

من پست مذهبی‌ رو نگفتم ، گفتم "مذهبی‌‌ها هر پست غیر مذهبی‌",,, یعنی‌ پستی ک براشون قابل تحمل نیست, خلاف عقیدشونه یا درکش نمیکنن یا خوششون نمیاد, براشون قابل هضم نیست و ... رو گزارش می‌کنن!

کوو پست مذهبی‌ آخه؟

..........

پستای من تو تاپیکه چرا پسرامون دارن تعهد گریز میشن؟ :-( , چرا پاک شد؟

پستای من تو تاپیک صندلی‌ داغه سپیده چرا پاک شده؟

..........

این یه انتقاده ممد! مدیر گفتگو آزاد و یکی‌ از ارشد‌ها از ابزار پاک کردن خیلی‌ خیلی‌ خیلی‌ استفاده می‌کنن! گاهی حس میشه ک اسم کسی‌ ک پست داده مهّم تر از پستشه!

و البته نه فقط پست‌ها و تاپیک‌های من و حامد و عاطفه!

لینک به دیدگاه

پستهای بنده و نگار در مورد قلیون و در تایپیکی با مضمون قلیون بودند ولیکن توسط مدیریت به جرم اسپم پاک شدند. آری! نصف بیشتر پستهای کاربران را میتوان طبق سلیقه شخصی تفسیر به اسپم و توهین و فلان و فلان کرد ولی اینجانب در این توهم به سر می بردم که این سختگیری برای کاربران جدیدالورود است و در جریان نبودم وجود اینجانب اسباب زحمت و اخطار گرفتن شمایان شده است.

به هر حال سایت متعلق به جنابعالیست و اختیارش را دارا می باشید. من فقط به دنبال یک جواب بودم نه چیز دیگری. فعالیت خویش را در این سایت به حداقل (تماس با دوستان) می رسانیم تا سایتتان در امنیت و سلامت به اخلاقی به سر برد و البته به نظر شخصی اینجانب فعالیت اختیاری در یک جامعه کوچک با اندیشه های فوق محافظه کارانه و مدیریت پاککن محور با جوی خفگان گونه و غیر آزاد بسیار امر بی بهره و بیهوده ایست! در پناهِ گــاد

(این ادبیات اتخاض شد پیرو این که به کار بردن جمله ی "اول فکر کن" (که قبلا توسط مدیریت تالار به کار برده شده بود) توسط شما کلمه کریهه و منافی عفت و آداب انجمن نواندیشان و لایق دریافت اخطار توهین و بی احترامی تشخیص داده شد!)

لینک به دیدگاه
ممد من راجب پاک شدن این پستام جواب قانع کنند‌ای نگرفتم! گفتن اسپم تشخیصش دادن! ولی‌ دو بار پرسیدم پس انبوه اسپم‌هایی‌ ک تو انجمنه چرا توجهی‌ بش نمیشه! و فقط این ۴ تا پست ک راجب تاپیک بود از جانب ارشده همیشگی‌ اسپم دیده میشه! جوابی‌ نگرفتم!

من مثله همیشه پست میدم محمد! پست‌های قبلی‌ه من تو انجمن رو با این جدیدا بذاریم کنار هم چرا اونا پاک نشد, اخطار نگرفت!

همیشه و بیشترین؟! من جز همون باری ک پستی پاک شد و اخطار گرفت ک آخرش توجیه شد ب اینکه ب خاطر این پست اخطار نگرفتی‌ واسه قبلی‌‌ها بوده!!کی‌ دیگه اینجوری اعتراض کردم؟

حامد کی‌؟

من پست مذهبی‌ رو نگفتم ، گفتم "مذهبی‌‌ها هر پست غیر مذهبی‌",,, یعنی‌ پستی ک براشون قابل تحمل نیست, خلاف عقیدشونه یا درکش نمیکنن یا خوششون نمیاد, براشون قابل هضم نیست و ... رو گزارش می‌کنن!

کوو پست مذهبی‌ آخه؟

..........

پستای من تو تاپیکه چرا پسرامون دارن تعهد گریز میشن؟ :-( , چرا پاک شد؟

پستای من تو تاپیک صندلی‌ داغه سپیده چرا پاک شده؟

..........

این یه انتقاده ممد! مدیر گفتگو آزاد و یکی‌ از ارشد‌ها از ابزار پاک کردن خیلی‌ خیلی‌ خیلی‌ استفاده می‌کنن! گاهی حس میشه ک اسم کسی‌ ک پست داده مهّم تر از پستشه!

و البته نه فقط پست‌ها و تاپیک‌های من و حامد و عاطفه!

پستهای بنده و نگار در مورد قلیون و در تایپیکی با مضمون قلیون بودند ولیکن توسط مدیریت به جرم اسپم پاک شدند. آری! نصف بیشتر پستهای کاربران را میتوان طبق سلیقه شخصی تفسیر به اسپم و توهین و فلان و فلان کرد ولی اینجانب در این توهم به سر می بردم که این سختگیری برای کاربران جدیدالورود است و در جریان نبودم وجود اینجانب اسباب زحمت و اخطار گرفتن شمایان شده است.

به هر حال سایت متعلق به جنابعالیست و اختیارش را دارا می باشید. من فقط به دنبال یک جواب بودم نه چیز دیگری. فعالیت خویش را در این سایت به حداقل (تماس با دوستان) می رسانیم تا سایتتان در امنیت و سلامت به اخلاقی به سر برد و البته به نظر شخصی اینجانب فعالیت اختیاری در یک جامعه کوچک با اندیشه های فوق محافظه کارانه و مدیریت پاککن محور با جوی خفگان گونه و غیر آزاد بسیار امر بی بهره و بیهوده ایست! در پناهِ گــاد

(این ادبیات اتخاض شد پیرو این که به کار بردن جمله ی "اول فکر کن" (که قبلا توسط مدیریت تالار به کار برده شده بود) توسط شما کلمه کریهه و منافی عفت و آداب انجمن نواندیشان و لایق دریافت اخطار توهین و بی احترامی تشخیص داده شد!)

قانون شماره 2) هرگونه پستی که خارج از موضوع تاپیک بوده یا شامل احوال پرسی یا شکلک باشد اسپم محسوب شده و حذف میشود و در صورت تکرار و عدم توجه به تذکرات، کاربر خاطی اخطار خواهد گرفت.

لینک به دیدگاه

لطفا یه بار دیگه پستای منو تو این تاپیک بخوونید، مشخص کنید من کجا به پاک شدن پستم اعتراض کردم؟

اعتراض من به نحوه برخورد دوگانه با کاربران هست. شما تاپیک زیر رو بخوونید و موارد سیاسی - مذهبی بودنش رو مشخص کنید.

http://www.noandishaan.com/forums/thread110005.html

همونطور که میبیند تاپیک به خوبی داشت پیش میرفت، هیچ توهینی به هیچ کسی صورت نمیگرفت تا وقتی که کاربری آمده و شروع به بدوبیراه گفتن و منحرف کردن تاپیک کرد، البته تعدادی از پستهای ایشون پاک شدن. آیا در این انجمن موردی برای برخورد با همچین کاربرانی وجود نداره؟ من هم مجازم برم تو تاپیک دیگران و به استارتر تاپیک یا هرکس دیگه ای توهین کنم؟

با سپاس

لینک به دیدگاه
لطفا یه بار دیگه پستای منو تو این تاپیک بخوونید، مشخص کنید من کجا به پاک شدن پستم اعتراض کردم؟

اعتراض من به نحوه برخورد دوگانه با کاربران هست. شما تاپیک زیر رو بخوونید و موارد سیاسی - مذهبی بودنش رو مشخص کنید.

http://www.noandishaan.com/forums/thread110005.html

همونطور که میبیند تاپیک به خوبی داشت پیش میرفت، هیچ توهینی به هیچ کسی صورت نمیگرفت تا وقتی که کاربری آمده و شروع به بدوبیراه گفتن و منحرف کردن تاپیک کرد، البته تعدادی از پستهای ایشون پاک شدن. آیا در این انجمن موردی برای برخورد با همچین کاربرانی وجود نداره؟ من هم مجازم برم تو تاپیک دیگران و به استارتر تاپیک یا هرکس دیگه ای توهین کنم؟

با سپاس

سلام

به خاطر اینکه در تاپیک موضوع بحث شد و جواب داده شده به پست هایی که شما مد نظر دارین حذف نشد والا باید هم خود پست هم جواب حذف بشن که چون بحث طولانی بود و جواب های مفصلی داده شد پاک نکردم

لینک به دیدگاه
سلام

به خاطر اینکه در تاپیک موضوع بحث شد و جواب داده شده به پست هایی که شما مد نظر دارین حذف نشد والا باید هم خود پست هم جواب حذف بشن که چون بحث طولانی بود و جواب های مفصلی داده شد پاک نکردم

نه، منظور من پستها و پاک شدنشون یا نشدنشون نیست. منظور من نحوه برخورد مدیریت با متخلفان هست. الان اینجا محمد اومده با پیشداوری درباره من و اعتراضم صحبت کرده، به نظر شما دلیلش چی میتوونه باشه؟ شما اگر میتوونید آخرین پستی رو که من به خاطرش اخطار گرفتم رو ببینید، یه پست یه خطی که evf به خاطرش بهم اخطار داد و بعد پستهای کاربر مورداشاره رو ببینید و مقایسه کنید.

لینک به دیدگاه
نه، منظور من پستها و پاک شدنشون یا نشدنشون نیست. منظور من نحوه برخورد مدیریت با متخلفان هست. الان اینجا محمد اومده با پیشداوری درباره من و اعتراضم صحبت کرده، به نظر شما دلیلش چی میتوونه باشه؟ شما اگر میتوونید آخرین پستی رو که من به خاطرش اخطار گرفتم رو ببینید، یه پست یه خطی که evf به خاطرش بهم اخطار داد و بعد پستهای کاربر مورداشاره رو ببینید و مقایسه کنید.

من پستی که شما اخطار گرفتین را نمیدونم کدوم هست و ندیدم و به شخصه ابزار اخطار دادن ندارم و درجریانش نیستم مدیران ارشد این وظیفه را دارن:ws37:

لینک به دیدگاه

پاسخ هایی که داده می شه، جواب سوالاتی نیست که پرسیده می شه !

نتیجه گیری من از مجموع سوالات، اعتراض به نحوه مدیریت تالار آزاد هست

در حالی که در پاسخ مرتبا گفته می شه که پست ربطی به قلیون نداشت و اسپم، اسپم است !

با توجه به حساسیت شما روی اسپم و پست هایی که مناسب تالار آزاد نیستن و امثالهم که بلافاصله پاک یا منتقل می شن، الان حضور دو تاپیک "عشق زمینی" و "خدایا" در صفحه اول تالار برای من توجیه نیست !!

اینکه شیوه مدیریت شما نظارت روی تاپیک بدون شرکت تو تاپیک هست، این به هر حال شیوه شماست و قابل قبول

مدیران سابق تالار، از سهیل و امین که این تالار رو از ابتدا با برنامه شکل دادن تا ایلیا و فرناز تا حمید و لیلیان تا شقایق و حامد و وحید و ابوالفضل

بسیاری از تاپیک های تالار آزاد رو اسامی بالا به عنوان مدیر تالار زدن و در تاپیک های سایر اعضا هم شرکت کردن و همزمان نظارت هم کردن

اما ظاهرا مشکلات شیوه مدیریت شما از این دوستان خیلی بیشتره، علیرغم اینکه تو تاپیکی شرکت نمی کنید

نکته بعد شما تالار آزاد رو ظاهرا نمی شناسید، این از تاپیک کمیکی که در بخش ویژه زدید و مدت زیادی هم تو این بخش موند، کاملا مشخصه

مشخصا شما نمی دونید این بخش برای چی زده شده !

باعث خوشحالیه که بالاخره بعد مدت ها یه نفر اون تاپیک رو منتقل کرد !

معمولا در شروع هر کاری، چه کار علمی، چه مدیریت یه انجمن، باید یه کمی ابتدا مطالعه کرد، کی قبلا چی کار کرده

کدوم قسمت خوبه که ادامه پیدا کنه، کدوم قسمت باید بهینه بشه !

نکته بعد، این تالار زمانی به کمک سه نفر مدیریت می شد، جای سواله که چرا شما در این چند ماهه همکاری به تالار اضافه نکردید ؟!

مسلما کار تالار آزاد بیشتر از سایر تالار هاست و از عهده یک نفر خارج

این موضوع که من چند بار استفاء دادم، مصونیتی برای شما ایجاد نمی کنه

تو این مورد حداقل محمد عقیده من رو از گذشته خوب می دونه، (صرفا به عنوان نظر شخصی و دوستانه در حال حاضر)

اگر دلیلی برای استفاء وجود نداره و صرفا از روی یک رفتار بچه گانه و به علت اعتراض هاست، پیشنهاد می کنم در برکناری شما و یا سایرین با این طرز فکر معطل نکنن.

اگر غیر از این هست، باید حضور داشته باشید و وظیفه شماست که پاسخ بدید، لطفی در کار نیست و متعاقبا منتی صرفا به این علت که از وقتتون مایه می ذارید !

در مجموع

چند وقت دیگه انتخاباته

خوب یا بد جو تغییر خواهد کرد

شیوه ای که پیش گرفتید، به نظر نمی رسه کارآمد باشه، بلکه بیشتر اعتراض و اختلال ایجاد می کنه

تعداد کاربران حاضر در تالار آزاد اینجا در دوره شما زمانی تا 70 نفر هم بالا می رفت

هر موفقیت و هر افتی در دوره شما در دوره پیش پایه گذاشته شده و به طبع، دوره قبل از دوره قبل تر متاثر بوده

موفقیت و افت این تالار در دوره شما، بعد و در زمان مدیریتی بعدی مشخص خواهد شد

به هر حال طوری پیش نرید که نفر بعد از شما مجبور باشه تا مدتی Ctrl+Z بزنه

مطالبی رو که عرض کردم با دید مثبت بخونید

من شما رو نمی شناسم، دلیلی هم نداره که بخوام شما رو زیر سوال ببرم، بلکه عملکرد شما برای من سواله !

اما بعد از مدتی، اگر همین روند ادامه پیدا کنه، دست کم جایی که شما دسترسی دارید (تالار آزاد امیدوارانه فقط !!!)، رغبتی به پست زدن نخواهم داشت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با تشکر از نظرات همه دوستان

فقط به همین یه چند خط بسنده میکنم که امین عزیز از با اخلاق ترین و با ادب ترین کاربران و مدیران انجمن هست وطبق درخواست هایی که داشته به دلیل نبود فردی لایق تر از ایشون یا در حد ایشون مدیریت این تالار رو تنهایی به عهده گرفتند و شخصا خود امین یا تیم مدیریت هیچ پستی یا تاپیکی رو منتقل نمیکنه مگر گزارشی و پستی خلاف قوانین وجود داشته باشه پس یکم منصافه نقد بشه

انجمن و مطالبش موقعیتش با پارسال و سالهای قبل فرق کرده و تارنما اخطار هایی رو که داده از همین دوستانی که فکر میکنند پست هاشون چون واسه خودشون حل شدس واسه تار نما هم حل شده است نه اگر من بیام یه پستی بزارم با علم به اینکه میدونم خلاف قوانینه و بگم یا مدیر پاک میکنه یا نه و برم این به نوعی ضربه زدن به سایت می باشد و دیگر ربطی به کاربر قدیمی و حال ندارد اما خود حامد شاهد در قبال پست هایی که زده مدیریت تا حالا چگونه برخورد کرده آیا من صمیمانه ازت نخواستم که اینگونه ادامه ندید ولی کو گوش شنوا ادامه دادن این کار باعث بروز دلخوری شده و در نهایت ناراحتی برای طرفین

انجمن چارچوب و حیا و قوانین خاص خودش رو داره و یاهو و فضای های دیگر شرایط متقاوت تر خواهشا مسائل رو از هم تفکیک کنید

بازهم دوستانه از دوستان خواهش میکنم که مسائل دینی سیــاسی قومیتی و افکار روابط دختر و پسر آزاد و روشنفکرانه رو اینجا مطرح نکنند چون خلاف قوانین سایت های ایرانه وسایت ما توی ایرانه :a030:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

تالار گفتگو آزاد...

چیزی که وجود خارجی نداره . وقتی بحث گفتگو آزاد مطرح می شود و از آن طرف مسائلی که جنبه مذهبی و قومی و سیاسی دارد حذف می شوند نشان می دهد که دیگه معنی خود را از دسته داده. سال 88 مشکل ما با مدیریت باشگاه مهندسان همین بود که ایشان جواب های غیر منطقی دادند. تالار گفتگوو آزاد در این جا و باشگاه مهندسان به محفلی جهت خالی کردن یک سری مسائل بیهوده تلف شده. کاملا بی هدف . نه این مدیریت مشکل داره و نه مدیران قبلی مشکل داشتند. مشکل قوانینی هست که عملا چنین تالاری را به این سمت کشونده. و متاسفانه هر کسی تنها به فکر پیاده کردن عقیده خودشه و تنها به فکر تخریبه که این آفت انعکاسی از جامعه کنونی کشورمونه.

و به عقیده من مدیریت این تالار نوعی خود کشی هست. من که هنوز یادم نرفته که چه کاربر های فعالی مدیر می شدند ولی خوب با جبهه گیری های اشتبا دیگر کاربر ها فقظ تخریب روحی می شدند و خوب آدم هم حدی داره و گذاشتند رفتند ...تو انجممن ما مدیریت این تالار خیلی دوام نداره که البته این مسئله بیشتر جنبه روحی داره .

سال 88 مدیریت باشگاه مهندسان ایران رویکردی تخریبی به وجود آورد و این رویکرد در اینن انجمن اگر قرار بررویه آن سال باشه پیش خواهد آمد که این به مدیریت فعلی ارتباط نداره این بیشتر به قوانین ربط داره .

در کل تالاری با نام گفتگو آزاد در رویه کنونی بی معنی . چون هنوز تعریف ما از گفتگو آزاد جنبه ظاهری داره. و مسائل جدی و مهمی مطرح نمی شه. و تنها مسائلی مطرح می شه که آخرش به جدال ختم می شه........................

به امید بهتر شدن این تالار . ...........من به شخصه با توجه به مسائلی که در این سال ها در این تالار دیدم سعی می کنم کمتر بیام چون جز اعصاب خوردی چیزی نداره..............و مدیریت این تالار بسیار طاقت فرسا است...........

لینک به دیدگاه
قانون شماره 2) هرگونه پستی که خارج از موضوع تاپیک بوده یا شامل احوال پرسی یا شکلک باشد اسپم محسوب شده و حذف میشود و در صورت تکرار و عدم توجه به تذکرات، کاربر خاطی اخطار خواهد گرفت.

وقتی که قانون خود نیز بلنگد!!!

اون "یا" اول در جمله را باید برداشت و جاش " و " گذاشت و در حالت بهتر " و صرفا "

چون با جمله فعلی 99.99 درصد پست ها اسپم محسوب میشه و اگر پاک نکنید خلاف قوانین عمل کردید!!

شاید یه بخشی از سوءتفاهم ها از این موضوع هم باشه که خود قانون درست درک نشده!

طبق این قانون هرکس یه شکلک گل هم آخر پستش بذاره شما موظف به پاک کردنش هستید!!

لینک به دیدگاه
با تشکر از نظرات همه دوستان

فقط به همین یه چند خط بسنده میکنم که امین عزیز از با اخلاق ترین و با ادب ترین کاربران و مدیران انجمن هست وطبق درخواست هایی که داشته به دلیل نبود فردی لایق تر از ایشون یا در حد ایشون مدیریت این تالار رو تنهایی به عهده گرفتند و شخصا خود امین یا تیم مدیریت هیچ پستی یا تاپیکی رو منتقل نمیکنه مگر گزارشی و پستی خلاف قوانین وجود داشته باشه پس یکم منصافه نقد بشه

انجمن و مطالبش موقعیتش با پارسال و سالهای قبل فرق کرده و تارنما اخطار هایی رو که داده از همین دوستانی که فکر میکنند پست هاشون چون واسه خودشون حل شدس واسه تار نما هم حل شده است نه اگر من بیام یه پستی بزارم با علم به اینکه میدونم خلاف قوانینه و بگم یا مدیر پاک میکنه یا نه و برم این به نوعی ضربه زدن به سایت می باشد و دیگر ربطی به کاربر قدیمی و حال ندارد اما خود حامد شاهد در قبال پست هایی که زده مدیریت تا حالا چگونه برخورد کرده آیا من صمیمانه ازت نخواستم که اینگونه ادامه ندید ولی کو گوش شنوا ادامه دادن این کار باعث بروز دلخوری شده و در نهایت ناراحتی برای طرفین

انجمن چارچوب و حیا و قوانین خاص خودش رو داره و یاهو و فضای های دیگر شرایط متقاوت تر خواهشا مسائل رو از هم تفکیک کنید

بازهم دوستانه از دوستان خواهش میکنم که مسائل دینی سیــاسی قومیتی و افکار روابط دختر و پسر آزاد و روشنفکرانه رو اینجا مطرح نکنند چون خلاف قوانین سایت های ایرانه وسایت ما توی ایرانه :a030:

فک کنم شما که جزء مدیران ارشد هستی باید یه کم level کاریتون رو ببرید بالا و مستقیماً نگید کسی لایق این پست نبوده یا در سطح ایشون نبوده!!

من نمیدونم فاکتورهاتون در رابطه با لیاقت اداره این بخش از تالار چیه؟

ولی بنظر من صحیح نیست بگید کسی لیاقتش رو نداره ..........بلاخره هر کی میاد اینجا عضو میشه یا الان فارغ التحصیل رشته های مهندسی و داره برای خودش آقای میکنه یا هم دانشجو بس درست نیست با افرادی در این سطح اینطوری خطاب بهشون صحبت کرد......:a030:( بهتره فراموش نکنیم اینجا تا زمانی که کاربراش هستن پا برجاست و شماها مدیرین):ws37:

اینم انتقاد بنده از طرز صحبت جنابعالی بود آتروس عزیر:w16:

لینک به دیدگاه
فک کنم شما که جزء مدیران ارشد هستی باید یه کم level کاریتون رو ببرید بالا و مستقیماً نگید کسی لایق این پست نبوده یا در سطح ایشون نبوده!!

من نمیدونم فاکتورهاتون در رابطه با لیاقت اداره این بخش از تالار چیه؟

ولی بنظر من صحیح نیست بگید کسی لیاقتش رو نداره ..........بلاخره هر کی میاد اینجا عضو میشه یا الان فارغ التحصیل رشته های مهندسی و داره برای خودش آقای میکنه یا هم دانشجو بس درست نیست با افرادی در این سطح اینطوری خطاب بهشون صحبت کرد......:a030:( بهتره فراموش نکنیم اینجا تا زمانی که کاربراش هستن پا برجاست و شماها مدیرین):ws37:

اینم انتقاد بنده از طرز صحبت جنابعالی بود آتروس عزیر:w16:

مدیر این تالار بودن یه سری فاکتورها میخواد که قطعا یکیش صبور و اخلاق نیکوست شاید من واژه فاکتور را باید به جای لیاقت استفاده میکردم به هر حال منظورم این هست که مدیر انتخابی ما برای این تالار از بهترین کاربر ها بوده که شخصیت کلامی و اجتماعی خوبی رو داشته و داره و به همین دلیل حمایت مدیریت رو به طور کامل ایشون دارند :icon_gol:

ممنون از تذکرتون:a030:

لینک به دیدگاه
مدیر این تالار بودن یه سری فاکتورها میخواد که قطعا یکیش صبور و اخلاق نیکوست شاید من واژه فاکتور را باید به جای لیاقت استفاده میکردم به هر حال منظورم این هست که مدیر انتخابی ما برای این تالار از بهترین کاربر ها بوده که شخصیت کلامی و اجتماعی خوبی رو داشته و داره و به همین دلیل حمایت مدیریت رو به طور کامل ایشون دارند :icon_gol:

ممنون از تذکرتون:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...