رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

کسی که تاپیک رو به درک فرستاده، آیا پست استارت رو خوونده و چنین نتیجه گرفته که اشاعه فحشا و منکرات و ... میکنه؟ :w58:

خونده شده که حذف شده دیگه.

متن تاپیک مطابق با بند 6 که گفتم بود.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خونده شده که حذف شده دیگه.

متن تاپیک مطابق با بند 6 که گفتم بود.

این رفتار و حذف تاپیک اونم به بهانه اشاعه فحشا دقیقا مصداق مطالب عنوان شده در پست استارت اون تاپیک هست.

لینک به دیدگاه
این رفتار و حذف تاپیک اونم به بهانه اشاعه فحشا دقیقا مصداق مطالب عنوان شده در پست استارت اون تاپیک هست.

میگم بند 6 باز شما یه چیز دیگه رو میگین :w58: دلیل حذف رو با بند دقیقش گفتم ولی شما خودت علاقه به شنیدنش نداری و باز جوری که خودتون میخواین مطرحش می کنید دیگه مشکل ما نیست.

با توجه به سوالی که شده بود ما وظیفه داشتیم با استناد به قوانینی که هست دلیل رو بگیم. دیگه حالا شما هربرداشتی نسبت به رفتار ما و .... دارید مهم نیست.

لینک به دیدگاه

تاپیک های زیر هیچ ارتباطی با گفتگوی آزاد ندارند، اولیش هم تاپیک خودم را میارم که نگویند به تاپیک دیگران گیر میدهد :

فــــک و فامیـــله داریم؟؟!!

خنده بازار

*مجموعه ترول های باحال*

به نظر من بهتره یک بخش طنز و سرگرمی به این تالار اضافه بشه، آپ شدن پی در پی تاپیک های اینجوری در گفتگوی آزاد که تنها چیزی که توش دیده نمیشه لفظ گفتگو و تشویق دیگران به حرف زدن هست، به این تالار صدمه میزنه.

چون من به جایی که بخوام فکر کنم چیزی بنویسم، رو به کوپی کاری میارم.

خواهشا عمل کنید اگر نتیجه منفی داد، دوباره همه رو بر گردونین به همین تالار، معلوم نیست این گزارش های ما به کجا میره....... :sigh:

این تالار بدجوری به سمت مرگ خلاقیت و روزمرگی میره !!!

لینک به دیدگاه
تاپیک های زیر هیچ ارتباطی با گفتگوی آزاد ندارند، اولیش هم تاپیک خودم را میارم که نگویند به تاپیک دیگران گیر میدهد :

فــــک و فامیـــله داریم؟؟!!

خنده بازار

*مجموعه ترول های باحال*

به نظر من بهتره یک بخش طنز و سرگرمی به این تالار اضافه بشه، آپ شدن پی در پی تاپیک های اینجوری در گفتگوی آزاد که تنها چیزی که توش دیده نمیشه لفظ گفتگو و تشویق دیگران به حرف زدن هست، به این تالار صدمه میزنه.

چون من به جایی که بخوام فکر کنم چیزی بنویسم، رو به کوپی کاری میارم.

خواهشا عمل کنید اگر نتیجه منفی داد، دوباره همه رو بر گردونین به همین تالار، معلوم نیست این گزارش های ما به کجا میره....... :sigh:

این تالار بدجوری به سمت مرگ خلاقیت و روزمرگی میره !!!

اخه این تاپیکا فرقی به حال مباحث نداره که انتقال داده بشه یا نه اگر منتقل بشه که بازم آپ میشه .ایجاد مبحث برای گفتگو به آپ یا غیر آپ کردن اینها به نظرم بستگی نداره چون مانعی برای ایجاد گفتگو نیست:ws38:

لینک به دیدگاه
اخه این تاپیکا فرقی به حال مباحث نداره که انتقال داده بشه یا نه اگر منتقل بشه که بازم آپ میشه .ایجاد مبحث برای گفتگو به آپ یا غیر آپ کردن اینها به نظرم بستگی نداره چون مانعی برای ایجاد گفتگو نیست:ws38:

کسایی که تو تالار گفتگوی آزاد میان تاپیک میزنن ، خلاقیت هاشون در راستای موضوعاتی هست که میبینن!

وقتی تاپیک هایی رو بورسه که اصلا ربطی به گفتگوی آزاد نداره،کاربران برای اینکه تاپیک های موفقی بزنن مجبورن موضوعاتی رو ایجاد کنن که نزدیک به همین موضوعات بی ربط باشه

اما وقتی تاپیک هایی که بی ربطن انتقال داده بشه و تاپیک هایی که دقیقا در راستای تالار گفتگوی آزاده بیاد تو صفحه ی اول خلاقیت ها هم گل میکنه!

ما الان تاپیک هایی رو داریم که بعد از دو سه سال آپ میشه و یه نظری در اون داده میشه و یهو دوباره بحث گرم میشه... حالا اگر این مدیریت از سوی مدیران تالار انجام بشه اوضاع خیلی بهتر میشه

لینک به دیدگاه
کسایی که تو تالار گفتگوی آزاد میان تاپیک میزنن ، خلاقیت هاشون در راستای موضوعاتی هست که میبینن!

وقتی تاپیک هایی رو بورسه که اصلا ربطی به گفتگوی آزاد نداره،کاربران برای اینکه تاپیک های موفقی بزنن مجبورن موضوعاتی رو ایجاد کنن که نزدیک به همین موضوعات بی ربط باشه

اما وقتی تاپیک هایی که بی ربطن انتقال داده بشه و تاپیک هایی که دقیقا در راستای تالار گفتگوی آزاده بیاد تو صفحه ی اول خلاقیت ها هم گل میکنه!

ما الان تاپیک هایی رو داریم که بعد از دو سه سال آپ میشه و یه نظری در اون داده میشه و یهو دوباره بحث گرم میشه... حالا اگر این مدیریت از سوی مدیران تالار انجام بشه اوضاع خیلی بهتر میشه

خوب اگه فکر دوستان بر این نظره که منتقل بشه منتقل میکنیم دوشواری نیست:ws38::w02:

باشد با این نظر تالار رونقی روز افزون بیابد:ws3:

لینک به دیدگاه

ممنون از نظرات دوستان با توجه به اینکه اگر تالاری مبنی بر سرگرمی یا هر عنوانی زده شه و ممکنه اون تالار به تاپیکهای بی محتوایی از قبیل یکی پسرا اضافه کنن و تو جیب نفر قبلی چیه و نفر بعدی دوستش کیه پر میشه و هدف از انجمن از بحث تخصصی بودن دور میشه بنابراین تالاری نمیشه براش ایجاد کرد

حالا اگر نظر دیگری دارید بگید

نظر خود من اینه تالاری ایجاد شه که تاپیکی توش ایجاد نشه و مخصوص این گونه تاپیکها باشه که برای سرگرمی تنها زمان کمی از حضور مارو تو انجمن به خودش اختصاص بده باز اینم نظر من بود مدیریت این تالار و بقیه ارشدها و مدیریت کل باید نظرشونو بگن تا به اطلاع شما برسونم حالا تا بقیه مدیران بخوان تصمیم بگیرن شما هم نظراتتونو بگین مطمئنا اگر امکانش باشه عملیش میکنیم:a030:

لینک به دیدگاه
خوب اگه فکر دوستان بر این نظره که منتقل بشه منتقل میکنیم دوشواری نیست:ws38::w02:

باشد با این نظر تالار رونقی روز افزون بیابد:ws3:

دشواریicon_pf%20(95).gif

دشواری نداریمicon_pf%20(95).gif

شما دشواری دارید:ws25:

شما به من نشون بدید کسی که دشواری داره رو تا خودم دشواری رو نشونش بدم184.gif

لینک به دیدگاه
دشواریicon_pf%20(95).gif

دشواری نداریمicon_pf%20(95).gif

شما دشواری دارید:ws25:

شما به من نشون بدید کسی که دشواری داره رو تا خودم دشواری رو نشونش بدم184.gif

امید جان آروم باش:w58: اینجا آزادیه بیان داریم اسلحه کشی نداریم:vahidrk:

لینک به دیدگاه
ممنون از نظرات دوستان با توجه به اینکه اگر تالاری مبنی بر سرگرمی یا هر عنوانی زده شه و ممکنه اون تالار به تاپیکهای بی محتوایی از قبیل یکی پسرا اضافه کنن و تو جیب نفر قبلی چیه و نفر بعدی دوستش کیه پر میشه و هدف از انجمن از بحث تخصصی بودن دور میشه بنابراین تالاری نمیشه براش ایجاد کرد

حالا اگر نظر دیگری دارید بگید

نظر خود من اینه تالاری ایجاد شه که تاپیکی توش ایجاد نشه و مخصوص این گونه تاپیکها باشه که برای سرگرمی تنها زمان کمی از حضور مارو تو انجمن به خودش اختصاص بده باز اینم نظر من بود مدیریت این تالار و بقیه ارشدها و مدیریت کل باید نظرشونو بگن تا به اطلاع شما برسونم حالا تا بقیه مدیران بخوان تصمیم بگیرن شما هم نظراتتونو بگین مطمئنا اگر امکانش باشه عملیش میکنیم:a030:

الان یک بخشی در تالار عکس داریم، به نام عکس خنده دار.

یک بخش در تالار هنر داریم، به اسم کاریکاتور.

یک بخش هم هست به نام گفتگوی خودمانی.

یک بخش هست در تالار موبایل به اسم پیامک و تاپیک هایی مثل به نواندیشان بخندین و آخرین پیامک چی داشتی و....

این سه تا بخش میتونن یک بخش طنز، کاریکاتور و سرگرمی باشن، که هرچی تاپیک با محتوای اینهاست بره اونجا.

مثل ترول ها و جوک ها و پ نه پ و فک و فامیله داریم و پیامک ها و عکس های تفریحی و....

چون اینجوری وقتی جای مشخصی نباشه، هرکس هرجا فکر میکنه درسته یک تاپیک زده. :hanghead:

لینک به دیدگاه

این تجمیع بخش های کاریکاتور و طنز و امثالهم فکر خیلی خوبیه

اگر بخشی به این عناوین اختصاص یافت، برای خلاقیت و پویایی بیشتر و به صرفا اینکه فقط تبدیل نشه به کپی پیست جک و ترول از فیسبوک به اینجا

به عنوان پیشنهاد زیر مجموعه ای راه بیفته برای طنزهای اورجینال بچه ها در زمینه مسائل اقتصادی و اجتماعی و 30 یا 30 (خدایا توبه !) و ...

یه چیز مثل گل آقای نواندیشان،

یادمه قبلا یه تاپیکی بود در مورد شوخی با مسئولین فک کنم محمد زده بود، خیلی هم بی مزه بود :ws3:

الان نمی دونم کجاست !

این بخش با یه رویکرد خیلی خیلی خوش بینانه می تونه یه خروجی مثل روزنامه دیواری تالار برق داشته باشه، فرضا به صورت فصلنامه

محتواش هم می تونه تاپیکهایی مثل تاپیک دوشواریه اسی باشه، با تمرکز روی مسئولین و موضوعات بالا که اشاره شد (سوژه هم که به قدر کافی موجوده !)

هر کسی هم حوصله داشت، کاریکاتور و نقاشیش رو بکشه و روش متن بذاره

9og4vgy8xu7bzb5o8mce.jpg

لینک به دیدگاه

روی سخنم با افرادی هست که از گفتگوی آزاد فقط ترول و خنده بازارش را آموخته اند.

و آه کشیدن برای امشب ها و خستگی هایشان.

تا کی از ترس تغییر باورهاتون به خود فریبی و خود توجیهی روی میارین و با ایجاد جو کسانیکه تنها بخشی از حقایق تاریخ و جهان رو به دیگران نشون میدن، با انگ دروغگو و تهمت زن نشان میدهید؟

مطلبی بنده داشتم در مورد اینکه خصلت های خروس با ........

عده ای متعصب، شلوغ بازی راه انداختن که به ما دروغ بستی و مارو به تمسخر گرفتی و مطالب اینچینینی باید حذف گردند.

من هیچ بحثی رو خلاف قوانین کشور و از سایت های غیرقانونی ارائه نمیدهم.

مطلب فوق برگرفته از کتاب سنن النبی علامه طباطبایی بود، اینهم منبع :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اعتراضی به حذفش ندارم چون حق مسئولین سایت هست که از تهدیدهایی که عده ای با ارعاب انجام میدن، هراس به دلشان بیوفتد.

اما به خودتون بیایین دوستان اسپم باز من که جز کوپی کردن و تقلید چشم بسته در زندگی چیزی نیاموخته اید چه در علم چه ادب و حوزه های عمومی و در تلاش برای روزمرگی کردن زندگی، همه رو خمار میخواهید.

البته بسیار خوشحالم و اینهارو من به فال نیک میگیرم چون مرحله اول مقاومت توده ها در برابر تغییر یعنی نادیده گرفتن رد شده و به مرحله دوم یعنی دست و پا زدن توده ها رسیده ایم.:a030:

لینک به دیدگاه

تا کی از ترس تغییر باورهاتون به خود فریبی و خود توجیهی روی میارین و با ایجاد جو کسانیکه تنها بخشی از حقایق تاریخ و جهان رو به دیگران نشون میدن، با انگ دروغگو و تهمت زن نشان میدهید؟

عده ای متعصب، شلوغ بازی راه انداختن که به ما دروغ بستی و مارو به تمسخر گرفتی و مطالب اینچینینی باید حذف گردند.

اعتراضی به حذفش ندارم چون حق مسئولین سایت هست که از تهدیدهایی که عده ای با ارعاب انجام میدن، هراس به دلشان بیوفتد.

اما به خودتون بیایین دوستان اسپم باز من که جز کوپی کردن و تقلید چشم بسته در زندگی چیزی نیاموخته اید چه در علم چه ادب و حوزه های عمومی و در تلاش برای روزمرگی کردن زندگی، همه رو خمار میخواهید.

البته بسیار خوشحالم و اینهارو من به فال نیک میگیرم چون مرحله اول مقاومت توده ها در برابر تغییر یعنی نادیده گرفتن رد شده و به مرحله دوم یعنی دست و پا زدن توده ها رسیده ایم.:a030:

من کلی تو خنده بازار فعالیت میکنم خب. ولی نظرم هم دادم تو خروس و اینا که!:whistles::sigh:

الان من جزءِ توده ام؟

لینک به دیدگاه
من کلی تو خنده بازار فعالیت میکنم خب. ولی نظرم هم دادم تو خروس و اینا که!:whistles::sigh:

الان من جزءِ توده ام؟

کلوا و اشربوا و لا تسرفوا ......

بیشتر هدف اسراف کردن هست، یک عده فعالیشتون فقط مختص کوپی کردن هست و تخلف زدن و شلوغ کردن در تاپیک هایی که بحثی میتونه دنبال بشه.

همین الان ارسال های امروز انجمن رو بزنی، از حجم بالای کوپی کردن سرگیجه میگری.

مطالب سه خطی که میتوانند در یک تاپیک دنبال بشن، برای هر کدام یک تاپیک درست میشه که به درد هیچ احدی نمیخورد، به جای اینکه دنبال مطالبی باشن که جاهای دیگر نیست فقط شده اند و شده ایم طوطی.

منظورم کلی بود، میتونه شامل خودم هم بشه. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

احساس نمی کنی الان خودت داری شلوغش میکنی و دچار توهم توطئه شدی؟ :banel_smiley_4:

کی به شما دروغگو و تهمت زن گفته دقیقاً؟ :ws38:

چطور شده که فکر میکنی همچین مسئله ای برگرفته از عده ای متعصبه و ... :ws38:

قبل از اینکه انگشت اتهام رو سمت بقیه بگیری، اول یه نگاهی به خودت و پستا و مطالب خودت بنداز بعدش این مدل پستی رو بزن.

اما آخرین تاپیک پاک شدنت که بحثشم شدش، کسی گزارشی نکرد. قوانین انجمن درباره ممنوعیت بحث مذهبی، سیاسی به هرشکلی خیلی روشنه.

چرا اگه هدف بحث اجتماعی یه مسئله ای هست، با دید مذهبی بهش وارد شد و در موردش بحث کرد؟

پس به قول خودت قبل اینکه شروع به شلوغ کاری کنی، بیشتر دقت کن.

لینک به دیدگاه
احساس نمی کنی الان خودت داری شلوغش میکنی و دچار توهم توطئه شدی؟ :banel_smiley_4:

کی به شما دروغگو و تهمت زن گفته دقیقاً؟ :ws38:

چطور شده که فکر میکنی همچین مسئله ای برگرفته از عده ای متعصبه و ... :ws38:

قبل از اینکه انگشت اتهام رو سمت بقیه بگیری، اول یه نگاهی به خودت و پستا و مطالب خودت بنداز بعدش این مدل پستی رو بزن.

اما آخرین تاپیک پاک شدنت که بحثشم شدش، کسی گزارشی نکرد. قوانین انجمن درباره ممنوعیت بحث مذهبی، سیاسی به هرشکلی خیلی روشنه.

چرا اگه هدف بحث اجتماعی یه مسئله ای هست، با دید مذهبی بهش وارد شد و در موردش بحث کرد؟

پس به قول خودت قبل اینکه شروع به شلوغ کاری کنی، بیشتر دقت کن.

اصلا شلوغ کاری نبودا، یک انتقاد بود فقط. :ws38:

(این چیزارو با هدف تعالی عنوان میکنم نه تخریب، روش تخریب اینطوری نیست)

در همون تاپیکی که در تالار مذهبی بود و علت قفل شدنش پست یک کاربر تازه وارد مبنی بر بستن دروغ بود، مراجعه کنید منظور از تهمت زن همون فردی بود که تا مطلب اهانت و تهمت رو نوشت تاپیک در تالار مذهبی قفل شد.

تعریف انجمن از بحث مذهبی، یک تعریف کاملا گنگ هست.

اینکه شما در بخشی از نوشته ات به یک حدیثی استناد کنی که در دین هم تایید شده اسمش بحث مذهبی نمیشه.

اینجوری تاپیک درباره راستگویی باشه، بنده حدیث درباره راستگویی بیارم اسمش میشه بحث مذهبی؟

تاپیک درباره شغل باشه، بنده حدیث درباره اجر کار مومن پیش الله بیارم اسمش میشه بحث مذهبی؟

متاسفانه یکسری خط قرمز هایی فرای قوانین نظام فرابشری ما تبیین شده، اعتراض به این نحوه نگرش هست که هر بحث ساده ای بحث مذهبی تلقی بشه.

در همین مملکت، حجاب بر فرض اجباریه، شما اگر شرکت خصوصی زدین دیگه نمیتونین روبنده رو هم اجباری کنین بگین قوانین شرکت ما اینو میگه. :banel_smiley_4:

بحث مذهبی یعنی به چالش کشیدن مذهب با هدف بالابردن یا پایین بردنش.

در حالیکه در آن تاپیک کسی اصلا نگفت به نظرتون دین درست میگه یا غلط میگه !!!

اگر شما چنین چیزی رو دیدین بله بحث مذهبی درست نیست، اونجا فقط یک مثال از مذهب آورده شد.

لینک به دیدگاه
اصلا شلوغ کاری نبودا، یک انتقاد بود فقط. :ws38:

(این چیزارو با هدف تعالی عنوان میکنم نه تخریب، روش تخریب اینطوری نیست)

در همون تاپیکی که در تالار مذهبی بود و علت قفل شدنش پست یک کاربر تازه وارد مبنی بر بستن دروغ بود، مراجعه کنید منظور از تهمت زن همون فردی بود که تا مطلب اهانت و تهمت رو نوشت تاپیک در تالار مذهبی قفل شد.

تعریف انجمن از بحث مذهبی، یک تعریف کاملا گنگ هست.

اینکه شما در بخشی از نوشته ات به یک حدیثی استناد کنی که در دین هم تایید شده اسمش بحث مذهبی نمیشه.

اینجوری تاپیک درباره راستگویی باشه، بنده حدیث درباره راستگویی بیارم اسمش میشه بحث مذهبی؟

تاپیک درباره شغل باشه، بنده حدیث درباره اجر کار مومن پیش الله بیارم اسمش میشه بحث مذهبی؟

متاسفانه یکسری خط قرمز هایی فرای قوانین نظام فرابشری ما تبیین شده، اعتراض به این نحوه نگرش هست که هر بحث ساده ای بحث مذهبی تلقی بشه.

در همین مملکت، حجاب بر فرض اجباریه، شما اگر شرکت خصوصی زدین دیگه نمیتونین روبنده رو هم اجباری کنین بگین قوانین شرکت ما اینو میگه. :banel_smiley_4:

بحث مذهبی یعنی به چالش کشیدن مذهب با هدف بالابردن یا پایین بردنش.

در حالیکه در آن تاپیک کسی اصلا نگفت به نظرتون دین درست میگه یا غلط میگه !!!

اگر شما چنین چیزی رو دیدین بله بحث مذهبی درست نیست، اونجا فقط یک مثال از مذهب آورده شد.

اون نوع بیان و ندونسته اتهامی رو زدن میشه همون شلوغ کاری که گفتم.

بازم یه قضاوت زود و با عجله نسبت به بسته شدن تاپیک تو تالار مذهبی. اون بسته شدن ربطی به پست اون کاربر نداشت. حالا درسته اتفاقی بعد اون بسته شد، ولی اصلاً ربطی به اون نداشت. اونجا خب متأسفانه کمتر تو چشم هست و تاپیکم دیرتر دیده میشه. ولی بالاخره بحث مذهبی بود. اونکه دیگه خیلی روشن تر مشخص بود بحث مذهبیه.

میخوای بحث از راستگویی باشه، شغل باشه، میخوای بحث از حجاب باشه، از هات بودن باشه، یا هرچیز دیگه، بحثش مشکلی نیست، خوبم هست. ولی وقتی از راه مذهب و با بیان روایت و .... بخواد بهشون نگاه بشه و وارد بحث بشه، آره مشکل داره. میشه بحث مذهبی. به خصوص وقتی شروع تاپیک به این شکل باشه. اون موقع دیگه درست غلط حرفای گفته شده تو تاپیک هم مهم نیست و کاری هم ندارم.

این انجمن جایی واسه به چالش کشیدن اون عقاید نیست. موضوعات چالش برانگیز مختلف دیگه ای هست که البته تو خیلی از تاپیکای دیگه هم داره بیان میشه و از جمله حتی برخی تاپیکای خودت.

لینک به دیدگاه

فکر کنم یه سوء تفاهم کلی بوجود اومده

اسی جان قبلا هم گفته بودم مطمئنا ما دوست نداریم هیچ تاپیکی که در اون بحثی داره صورت میگیره رو حذف کنیم

اما اگر بحث بره به سمت تمسخر و در حدی باشه که عقاید عده ای رو نشونه بگیره برای اینکه نخواییم مشکلاتی برای فروم و بحث پیش نیاد این گونه تاپیک ها رو حذف میکنیم تا بهونه ای دست کسی ندیم

من خودم شاید شخصا از نوشته هات به فکر فرو برم و شاید طنز نوشتت رو درک کنم ولی ممکنه یه عده عقاید خیلی شدیدی داشته باشن و چون فروم ما ایرانیه باید به عقاید این عده بیشتر توجه کرد شاید یکی الان بیاد فرقه مسیحیت رو توش مسخره کنه ولی چون به عقیده سازمان های نظارتی مهم نباشه اون سایت فـــیلـــتر نشه اما تو انجمن سعی میشه تا اونجایی که منطقیه مطالب بمونه محمدم درسته میگه ئ همه میدونیم اگر چیزی داره میگه حتما مهمه و اگر دوستان مطلبی پاک میشه قطعا دلایل زیادی داره که همتون کم و بیش باهاش آشنایین

همه ما میدونیم داش اسی شما چیزی جز صلاح انجمن رو نمیخوای دمتم گرم:icon_gol::boos:

لینک به دیدگاه

معذرت میخوام وارد بحث میشم ولی یک نکته ای رو میخوام مطرح کنم که نواندیشان خار چشم خیلی ها شده و خیلی ها به دنبال بهانه ای برای بسته شدن این انجمن میگردن یقین دارم مطالب این انجمن توسط عده ای چک میشه که به دنبال بهانه هستن ، بهتره خودمون بهانه دست این قبیل افراد ندیم ، اگه کسی بخواد بدونه که اینجا خار چشم کیاست پ.خ بهش میگم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...