رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

عزیز من من نباید هی بهت توضیح بدم یه چیز واضح را نمیدونم چه قصدی داری

این پست شما دوتاس

quote_icon.png نوشته اصلی توسط NEGARi viewpost-left.png

بیخودw000.gif اون قضیه اصلا ربطی‌ ب این ندارهw000.gif فحشت میدما!w000.gif کتک کاریا w000.gif

بی‌ ادب w000.gif

اون خود بود*

ربط نداره؟ :banel_smiley_4: تقصیره خودمه پررو بارت آوردم از اون اول :ws3::whistle::sad0:

این الان راجبه قلیون و تاپیکه؟؟

بقیه این همه پست نمیزنن راحت نظرشونا میگن من کجاشا پاک کردم چرا مدام شما هی میان اعتراض میکنید که به این پست ها که نمیدونم اسمش را نظر گذاشتن میزارین اینا را؟

مگه همه چیز رو شما باید بتونید به هم ربط بدید؟ 2 تا پست وسط رو اینجا نزارید از ابتدا راجع به قلیون بحث شروع شد و فقط چند تا پست بین 2 نفر بود, اینجا ارتش نیست! آره اگه تاپیک رو به انحراف میکشید شما این حق رو داشتیم ولی فقط چند تا پست بود!

یه کاری نکنین کاربر از اینجا متنفر شه!! من به میل خودم اومدم اینجا فعالیت میکنم و رنک و تعداد بازدید این سایت رو بالا میبرم و این وظیفه شماست ضمن حفظ انضباط به کاربرها احترام هم بزارید!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

poste akhare man koo?:banel_smiley_4:i

حالا مشکلتون با این نظراتتون حل شد؟

دیگه چیز دیگه وجود نداره که حذف شده باشه

خواهش میکنم اول فکر کنید چیه پستهایی گذاشتین بعد بیان بگین برا چی پاک شد با تشکر:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم اول فکر کنید چیه پستهایی گذاشتین بعد بیان بگین برا چی پاک شد با تشکر:icon_gol:

ینی این موجوده ایرانی غوغا میکنه! بعد از مدیریت مسخره و مزخرفه "پاککن محور!" اینم نحوه توضیح دادن ایشون هست! شما لطفا اول فکر کنید بعد دکمه ارسال رو فشار بدید! ضمن این که شما خیلی بیخود اون پست ها رو پاک کردید فارغ از اون, توضیح دادن "وظیفه" شماست لطفا مودب تر توضیح بدید!

لینک به دیدگاه
مگه همه چیز رو شما باید بتونید به هم ربط بدید؟ 2 تا پست وسط رو اینجا نزارید از ابتدا راجع به قلیون بحث شروع شد و فقط چند تا پست بین 2 نفر بود, اینجا ارتش نیست! آره اگه تاپیک رو به انحراف میکشید شما این حق رو داشتیم ولی فقط چند تا پست بود!

یه کاری نکنین کاربر از اینجا متنفر شه!! من به میل خودم اومدم اینجا فعالیت میکنم و رنک و تعداد بازدید این سایت رو بالا میبرم و این وظیفه شماست ضمن حفظ انضباط به کاربرها احترام هم بزارید!

دوست من به جا جو سازی بهتر نیست منطقی باشی؟

اسپم اسپمه حالا وسط کار باشه هر جا میخواد باشه تازه گفتم اینا من پاک نکردم ارشدا پاک کردن پس اونا بهتر از من میفهمن که چیا باید پاک کنن و پاک نکنن

وظیفه من هم نبود بیام برای شما کالبد شکافی کنم پست ها را برای احترام به پست های خودتون دارم جوابتون را با گذاشتن پست های پاک شده تون نشونتون میدم پس من دارم الان احترام به شما میزارم . اینکه چه کارایی برا انجمن کردین به من ربطی نداره همه اینجا راحتر دارن نظر میدن بدون اینکه اینجوری برای اسپم ها اعتراض کنن .مرسی

لینک به دیدگاه

!!!

porsidam poste akhare man koo k yani alan gozineshi post copy kardin! yani posta b ham rabt daran! rajebe ghelyoone!!!! i

chera do ta poste dgam boode:banel_smiley_4: man az shoma behtar yadame che postayi che khodam che baghie ersal kardan:banel_smiley_4:i

لینک به دیدگاه
عزیز من من نباید هی بهت توضیح بدم یه چیز واضح را نمیدونم چه قصدی داری

نصف پستای من داره به دلایل مختف پاک میشه! بله بعضیاشون باید پاک بشه و من با علم به این ارسالشون میکنم اما مابقی بیخودی پاک میشه. البته منظورم این نیست شما قصدی دارین! منظورم اینه روش مدیریت شما غلط هست چون فقط پاککن گرفتین دستتون پاک میکنید! این مدیریت نیست! عنوان شما باید باشه پاککن تالار گفتگوی آزاد! شما باید روش مدیریتتون رو اصلاح کنید! اگر بلد نیستین انصراف بدین بزارین کسی که بلد هست این کار رو بکنه :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به دوستان سفارش میکنم با ناراحتی با هم صحبت نکنید چون خوبید نداره الرومان جان بلاخره گاهی پیش میاد دیگه انقدر ناراحن نشو قارداش.....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ینی این موجوده ایرانی غوغا میکنه! بعد از مدیریت مسخره و مزخرفه "پاککن محور!" اینم نحوه توضیح دادن ایشون هست! شما لطفا اول فکر کنید بعد دکمه ارسال رو فشار بدید! ضمن این که شما خیلی بیخود اون پست ها رو پاک کردید فارغ از اون, توضیح دادن "وظیفه" شماست لطفا مودب تر توضیح بدید!

الان لحن شما مودبانه است به نظرتون؟

من اگه میخواستم جواب ندم که نمیومدم این همه توضیح بدم دوست عزیز

شما با من مشکل دارین دلیل نمیشه قوانین سایت را رعایت نکنید و مدام پست هایی بزارین که باعث بشه پاک بشه

پاک شدن پست هم شما تشخیص نمیدین که باید میشد یا نه این وظیفه مدیریت هست

لینک به دیدگاه

اسپم اسپمه حالا وسط کار باشه هر جا میخواد باشه تازه گفتم اینا من پاک نکردم ارشدا پاک کردن پس اونا بهتر از من میفهمن که چیا باید پاک کنن و پاک نکنن

وظیفه من هم نبود بیام برای شما کالبد شکافی کنم پست ها را برای احترام به پست های خودتون دارم جوابتون را با گذاشتن پست های پاک شده تون نشونتون میدم پس من دارم الان احترام به شما میزارم . اینکه چه کارایی برا انجمن کردین به من ربطی نداره همه اینجا راحتر دارن نظر میدن بدون اینکه اینجوری برای اسپم ها اعتراض کنن .مرسی

حدس میزدم ارشد پاک کرده:banel_smiley_4:

یعنی شما خودت حس میکنی‌ یه فرد دیگه چون دسترسیش از شما بیشتره از شما بیشتر میفهمه؟!! ایشون ارشده نه مدیره گفتگو آزاد! مسول این بخش شمایی و وخت زیادی هم آن هستی‌! چه دلیلی‌ داشته ایشون پاک کنه؟!

اگه این پستای ما اسپمه، محض نمونه پستایی ک تو تاپیکه بالا رفتنه وزن روزانه ب تعداد ارسال می‌شه چین؟! فقط محضه مثال!!

لینک به دیدگاه
نصف پستای من داره به دلایل مختف پاک میشه! بله بعضیاشون باید پاک بشه و من با علم به این ارسالشون میکنم اما مابقی بیخودی پاک میشه. البته منظورم این نیست شما قصدی دارین! منظورم اینه روش مدیریت شما غلط هست چون فقط پاککن گرفتین دستتون پاک میکنید! این مدیریت نیست! عنوان شما باید باشه پاککن تالار گفتگوی آزاد! شما باید روش مدیریتتون رو اصلاح کنید! اگر بلد نیستین انصراف بدین بزارین کسی که بلد هست این کار رو بکنه :icon_gol:

شما که میدونید پستتون پاک میشه چرا اون موقع پست میزارین؟

هر پستی که پاک شده دلیل داشته

شما همین الان ببین چقدر دارین توهین میکنید

لینک به دیدگاه

یا مسئولیت این کار با شماست و دارین توضیح میدینش یا نیست و باید ما رو بفرستین پیش کسی که پاک کرده!

نه دچار اشتباه نشین اتفاقا مسئولیت شماست در مورد اتفاقایی که تو تالارتون میوفته توضیح بدید

تو پست قبلی گفتم مساله پاک کردن همین یک پست نیست! گرچه این پست هم بیخود پاک شده. هرکی پاک کرده بیاد توضیح بده این انجمن چه جور محیطی هست ما هم بفهمیم چه رفتاری باید داشته باشیم! هروقت به نفع انجمنه محیط دوستانه میشه و هروقت نه محیط علمی میشه و خیلی سفت و سخت!

لینک به دیدگاه
یا مسئولیت این کار با شماست و دارین توضیح میدینش یا نیست و باید ما رو بفرستین پیش کسی که پاک کرده!

نه دچار اشتباه نشین اتفاقا مسئولیت شماست در مورد اتفاقایی که تو تالارتون میوفته توضیح بدید

تو پست قبلی گفتم مساله پاک کردن همین یک پست نیست! گرچه این پست هم بیخود پاک شده. هرکی پاک کرده بیاد توضیح بده این انجمن چه جور محیطی هست ما هم بفهمیم چه رفتاری باید داشته باشیم! هروقت به نفع انجمنه محیط دوستانه میشه و هروقت نه محیط علمی میشه و خیلی سفت و سخت!

دوست عزیز شما هر پستی ازتون پاک شده خلاف قوانین بوده پس سعی کنید خلاف قوانین پست زارین اینجا خیلی ها پست میزارین چرا مدام مشکل شما را ندارن پس مدام اشتباه خودتون را توجیه نکنید

لینک به دیدگاه
الان لحن شما مودبانه است به نظرتون؟

من اگه میخواستم جواب ندم که نمیومدم این همه توضیح بدم دوست عزیز

شما با من مشکل دارین دلیل نمیشه قوانین سایت را رعایت نکنید و مدام پست هایی بزارین که باعث بشه پاک بشه

پاک شدن پست هم شما تشخیص نمیدین که باید میشد یا نه این وظیفه مدیریت هست

من با شما مشکل ندارم عزیز من! من شما رو نمیشناسم حتی! من با روش مدیریتتون مشکل دارم! و دارم ازتون انتقاد میکنم توهین نمیکنم! و این پستی که ازش نقل قول گرفتین در جوابه, جوابِ غیر اصولی شما در مورد سئوالی بود که از شما پرسیده شده!

مساله من الان 1- روش مدیریت شما و 2- روش مدیریت انجمن هست

در مورد شما توضیح دادم که فقط پاک کن هستید نه مدیر

و در مورد انجمن سئوالم اینه آیا اینجا محیط دوستانه هست یا نه! فقط این رو به ما بگن ما بفهمیم چطوری باید رفتار کنیم! نحوه مدیریت انجمن خیلی عوض شده و به نظرم با بزرگتر شدم انجمن اهمیت احترام به کاربر داره نادیده تر گرفته میشه

البته این مورد دوم مربوط به شما نیست.

لینک به دیدگاه
دوست عزیز شما هر پستی ازتون پاک شده خلاف قوانین بوده پس سعی کنید خلاف قوانین پست زارین اینجا خیلی ها پست میزارین چرا مدام مشکل شما را ندارن پس مدام اشتباه خودتون را توجیه نکنید
مدام؟!!!

این اولین باره ب خاطر پاک شدنه پست از شما انتقاد میشه؟!!!!

فقط حامد از شما انتقاد میکنه؟!!!! ک اینم اولین باره!!!!

لینک به دیدگاه

مدام چیه!! هی مدام مدام! من از هر 100 تا پستم که پاک شده به 2تاش اعتراض نکردم. ینی یادم نمیاد در دوره مدیریت شما اعتراض کنم شاید علت رو پرسیده باشم فقط!

لینک به دیدگاه
به دوستان سفارش میکنم با ناراحتی با هم صحبت نکنید چون خوبید نداره الرومان جان بلاخره گاهی پیش میاد دیگه انقدر ناراحن نشو قارداش.....:icon_gol:

مساله یک پست نیست جاوید ولی این درست نیست وقتی قصور از طرف مدیریت باشه یا یه خواستی از کاربرا داشته باشن محیط انجمن یه محیط دوستانه اسم بگیره ولی بعدش بیان پست 2 تا کاربر رو که 2-3 تا پست باهم گپ زدن و البته در مورد موضوع تاپیک پاک کنن به بهانه انضباط و اسپم و ... من فقط میخوام مدیرا اینو مشخص کنن و من بتونم سطح انتظاراتم رو تنظیم کنم!

لینک به دیدگاه

بابا پست که چیزی نیست :ws3:

تاپیک من هنوز دنیا نیومده رفت بایگانی پست که جای خود داره:ws3:

حالا سر پست دعوا نکنیدددد میخواین بیاین پروف من انقد پست بدید خسته شدید (12 ساعت پست 24 ساعت off):ws3:

لینک به دیدگاه
من با شما مشکل ندارم عزیز من! من شما رو نمیشناسم حتی! من با روش مدیریتتون مشکل دارم! و دارم ازتون انتقاد میکنم توهین نمیکنم! و این پستی که ازش نقل قول گرفتین در جوابه, جوابِ غیر اصولی شما در مورد سئوالی بود که از شما پرسیده شده!

مساله من الان 1- روش مدیریت شما و 2- روش مدیریت انجمن هست

در مورد شما توضیح دادم که فقط پاک کن هستید نه مدیر

و در مورد انجمن سئوالم اینه آیا اینجا محیط دوستانه هست یا نه! فقط این رو به ما بگن ما بفهمیم چطوری باید رفتار کنیم! نحوه مدیریت انجمن خیلی عوض شده و به نظرم با بزرگتر شدم انجمن اهمیت احترام به کاربر داره نادیده تر گرفته میشه

البته این مورد دوم مربوط به شما نیست.

دوست عزیز اشتباه شما اینجاس که فکر کردین من فقط پست پاک میکنم من اگه واقعا به درد مدیریت نمیخورم الان برکنار میشدم من خودم به دلیل اینکه واقعا این تالار خیلی کارش سنگینه چندین بار استعفا دادم منم نمیتونم هر 24 ساعت وقتم را بزارم پای تالار و تاپیک بزنم همین خوندن یکی از این تاپیک ها خیلی وقت میگیره مدیرت انجمن جاش اینجا نیست که شما سوال کردین

شما اگه نظری در مورد تالار داشتین تاحالا که به من گفته باشین و من انجام ندادم و یا همش اینجوری برای پست های که خلاف قوانین میزارید معترض هستین

مدام؟!!!

این اولین باره ب خاطر پاک شدنه پست از شما انتقاد میشه؟!!!!

بله شما نمیدونم چقدر گزارش میاد از پست های شما فقط که بدونین مدام هست یا نه نظر منم نیست نظر خیلی های دیگس

نخیر من همش ازم انتقاد میشه و مشکلی با هیچ کس تا حالا نداشتم

لینک به دیدگاه
مدام چیه!! هی مدام مدام! من از هر 100 تا پستم که پاک شده به 2تاش اعتراض نکردم. ینی یادم نمیاد در دوره مدیریت شما اعتراض کنم شاید علت رو پرسیده باشم فقط!

خوبه خودت هم گفتی بعضی پست ها را میدونی که پاک میشه بازم میزاری پس این دیگه مشکل من نیست دوست عزیز

من تو هر بار پرسیدن شما توضیح دادم مگه غیر اینه

این همه کاربر تو انجمن هستن کدوم انقدر پست پاک شده دارن چرا فقط از تو انقدر پاک میشه

لینک به دیدگاه

ببینید من با مدیر تالار گفتگوهای آزاد کاری ندارم

قبلی ها که یکی همشهریم بود ابوالفضل عزیز که از همینجا بهش سلام میکنم و اون یکی هم وحید عزیز بود که یکی از بهترین دوستانم بود که بازم به ایشون از اینجا سلام میکنم

مدیر جدید رو هم متاسفانه شناختی ازشون ندارم البته کم سعادتی از بنده بوده

الرومان جان میدونی چیه؟

مدیریت انجمن هم مثل پست ریاست جمهوری ماست که براش خط و مشق تعریف میکنن و باید رو اون اصول حرکت کنه

فقط حرفم رو به همین جمله ختم میکنم که مدیریت ما کنترل شدست:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...