رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

من یک سوالی دارم که به نوعی انتقاد هم هست. چون فک میکنم بچه های اینجا با جنبن بیانش میکنم.در مورد مدیریت فعلی گفتگوی آزاد.من همش حس میکنم جناب اقای مدیر تنها کاری که میکنن پاک کردن پست هست. یعنی تنها حضوری که از ایشون میبینم : این پست توسط Mr.101 پاک شده است. و یا نهایتا انتقال تاپیک.الته شاید چون کم سر میزنم اینطور برداشت کردم و اشتباه باشه. ولی حضور و تاثیر دیگه ای ازشون ندیدم.اگر حدسم اشتباه هست از خودشون خواهش میکنم یه خلاصه وار ایده پردازی هو و خلافیت ها و کلا کارای جدیدی که صورت گرفته رو بگن. اصن بد نیس یه تاپیک تحت همین عنوان برای ثبت یه سری کارا تو تاریخ وجود داشته باشه.متشکرم :)

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من یک سوالی دارم که به نوعی انتقاد هم هست. چون فک میکنم بچه های اینجا با جنبن بیانش میکنم.در مورد مدیریت فعلی گفتگوی آزاد.من همش حس میکنم جناب اقای مدیر تنها کاری که میکنن پاک کردن پست هست. یعنی تنها حضوری که از ایشون میبینم : این پست توسط Mr.101 پاک شده است. و یا نهایتا انتقال تاپیک.الته شاید چون کم سر میزنم اینطور برداشت کردم و اشتباه باشه. ولی حضور و تاثیر دیگه ای ازشون ندیدم.اگر حدسم اشتباه هست از خودشون خواهش میکنم یه خلاصه وار ایده پردازی هو و خلافیت ها و کلا کارای جدیدی که صورت گرفته رو بگن. اصن بد نیس یه تاپیک تحت همین عنوان برای ثبت یه سری کارا تو تاریخ وجود داشته باشه.متشکرم :)

ممنون کاملا با حرفتون موافقم من تو اکثر گفتگو آزاد شرکت نکردم چون تو تاپیک های قبلی که بود بحث میکردم شاید یه جوری اگه اون موقع پستی حذف میشد میگفتن برای این بود که خودش داشت بحث میکرد .من سعی میکنم تو تاپیک ها نظارت داشته باشم و بتونم اکثر پست ها را بررسی کنم ولی همش را نمیشه.به هر حال هر گونه انتقادی یا پیشنهادی برای بهبوده تالار پیشنهاد دارید بفرمایید:ws37:

لینک به دیدگاه

درود. آیا هرکسی از راه رسید حق داره به کاربری حمله شخصی کرده و با توهین و ارعاب سعی کنه جلوی اظهارنظرش رو بگیره؟ مدیر تالار آزاد آیا وقت ندارن جستارهایی که در این انجمن ثبت میشه رو بررسی کنند؟ آیا موضوع؛ جانبدارانه رفتار کردن نیست؟

لطفا جستار زیر رو بررسی کنید

http://www.noandishaan.com/forums/thread110005-8.html

و آخرین اخطاری رو که من گرفتم هم. ببینید به خاطر چه موضوع بسیار بی اهمیت تری بوده.

لینک به دیدگاه
درود. آیا هرکسی از راه رسید حق داره به کاربری حمله شخصی کرده و با توهین و ارعاب سعی کنه جلوی اظهارنظرش رو بگیره؟ مدیر تالار آزاد آیا وقت ندارن جستارهایی که در این انجمن ثبت میشه رو بررسی کنند؟ آیا موضوع؛ جانبدارانه رفتار کردن نیست؟

و آخرین اخطاری رو که من گرفتم هم. ببینید به خاطر چه موضوع بسیار بی اهمیت تری بوده.

شماره پستم 666 هست. من یک فراماسونم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم:a030:

باید به عرضتون برسونم هر گونه توهین یا هر مسئله ای ک فکر میکنید ناراحتی براتون هست شما باید اون پست را کافیه گزارش کنید من یا اگه من حتی نبودم مدیران ارشد به این پست ها رسیدگی میکنن :w16:

در مورد اخطار من در جریان نیستم و من به شخصه وظیفم اخطار دادن نیست این مسئولیت با ارشدا هست:ws37:

لینک به دیدگاه
پست منو نگار تو تاپیک قیلون چرا پاک شد؟

توهینی داشت ؟‌ یا راجع به چیزی غیر از قلیون حرف زدیم؟ یا چون شکلک زیاد داشت؟

پست شما به دلیل اینکه در مورد کاربر دیگری بود که براش ناراحتی ایجاد شده بود:a030:

لینک به دیدگاه
پست شما به دلیل اینکه در مورد کاربر دیگری بود که براش ناراحتی ایجاد شده بود:a030:

کدوم کاربر دیگر؟! من داشتم با نگار در مورد قلیون و بد بودن یا نبودنش حرف میزدم کدوم کاربر دیگر براش ناراحتی ایجاد شد؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
کدوم کاربر دیگر؟! من داشتم با نگار در مورد قلیون و بد بودن یا نبودنش حرف میزدم کدوم کاربر دیگر براش ناراحتی ایجاد شد؟ :ws38:

نقل قول از حرفایی که در مورد اسی بود اونم در مورد اسی حرف زده بود سهیلم همین سوال را پرسید فهمید:ws37:

لینک به دیدگاه
نقل قول از حرفایی که در مورد اسی بود اونم در مورد اسی حرف زده بود سهیلم همین سوال را پرسید فهمید:ws37:

نه اون پست رو نمیگم این تاپیک رو میگم: http://www.noandishaan.com/forums/thread111481.html

لینک به دیدگاه
نه اون پست رو نمیگم این تاپیک رو میگم: http://www.noandishaan.com/forums/thread111481.html

خب منم همینا میگم دیگه حواست کجاس همون پستیه که نقل قول از سهیل گرفته بودی :ws37:

لینک به دیدگاه
خب منم همینا میگم دیگه حواست کجاس همون پستیه که نقل قول از سهیل گرفته بودی :ws37:

safe 4 b baed do ta poste mano hamed pak shode:banel_smiley_4:, naghle ghol bude:banel_smiley_4: essi chie in vasat?:banel_smiley_4:i

لینک به دیدگاه
safe 4 b baed do ta poste mano hamed pak shode:banel_smiley_4:, naghle ghol bude:banel_smiley_4: essi chie in vasat?:banel_smiley_4:i

اول خب اسپم بود دیگه سوال کردن نداره:ws3:

دوما من پاک نکرده بودم :ws37:

لینک به دیدگاه
بله کاملا راجب تاپیک بود:banel_smiley_4:

دلیلش همین بود که گفتم حالا هر کی بود شما فکر کن من:ws3:

pas rajebe chi bood? mage mozooe topic ghelyoon nis?:banel_smiley_4::banel_smiley_4:i

khodetoon goftin man pak nakardam, hala mifarmayin harki bood?:banel_smiley_4:modire goftegoo azad mage shoma nisi?:banel_smiley_4:i

لینک به دیدگاه

اسپم نبود فقط شکلک زیاد داشت!!!!

مگه پادگانه هر پستی خوشتون نمیاد میگین اسپمه پاک میکنین؟!!

ما داشتیم راجع به قلیون حرف میزدیم! شورش در نیاد لطفا دیگه! هی پاک میکنین هیچی نمیگم من بدتر میشه!!

لینک به دیدگاه
اسپم نبود فقط شکلک زیاد داشت!!!!

مگه پادگانه هر پستی خوشتون نمیاد میگین اسپمه پاک میکنین؟!!

ما داشتیم راجع به قلیون حرف میزدیم! شورش در نیاد لطفا دیگه! هی پاک میکنین هیچی نمیگم من بدتر میشه!!

عزیز من من نباید هی بهت توضیح بدم یه چیز واضح را نمیدونم چه قصدی داری

این پست شما دوتاس

quote_icon.png نوشته اصلی توسط NEGARi viewpost-left.png

بیخودw000.gif اون قضیه اصلا ربطی‌ ب این ندارهw000.gif فحشت میدما!w000.gif کتک کاریا w000.gif

بی‌ ادب w000.gif

اون خود بود*

ربط نداره؟ :banel_smiley_4: تقصیره خودمه پررو بارت آوردم از اون اول :ws3::whistle::sad0:

این الان راجبه قلیون و تاپیکه؟؟

بقیه این همه پست نمیزنن راحت نظرشونا میگن من کجاشا پاک کردم چرا مدام شما هی میان اعتراض میکنید که به این پست ها که نمیدونم اسمش را نظر گذاشتن میزارین اینا را؟

لینک به دیدگاه
عزیز من من نباید هی بهت توضیح بدم یه چیز واضح را نمیدونم چه قصدی داری

این پست شما دوتاس

quote_icon.png نوشته اصلی توسط NEGARi viewpost-left.png

بیخودw000.gif اون قضیه اصلا ربطی‌ ب این ندارهw000.gif فحشت میدما!w000.gif کتک کاریا w000.gif

بی‌ ادب w000.gif

اون خود بود*

ربط نداره؟ :banel_smiley_4: تقصیره خودمه پررو بارت آوردم از اون اول :ws3::whistle::sad0:

این الان راجبه قلیون و تاپیکه؟؟

بقیه این همه پست نمیزنن راحت نظرشونا میگن من کجاشا پاک کردم چرا مدام شما هی میان اعتراض میکنید که به این پست ها که نمیدونم اسمش را نظر گذاشتن میزارین اینا را؟

poste akhare man koo?:banel_smiley_4:i

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...