رفتن به مطلب

لباس عجیب زنان فوتبالیست ایران برای لغو محرومیت فیفا!!!

ارسال های توصیه شده

فیفا برای خودش یه سری استاندارد ها داره. مثل اینه که یه تیم بگه بازیکنای من با شلوار ورزشی میان تو زمین! نمی شه که.

ببینید آزاد ترین کشور ها هم هر چقدر بگن آزادیم باز یه جاهایی قوانین خاص خودشون رو دارن.

خب بعضی ها این رو قبول نمی کنن و به عنوان محدودیت بهش نگا می کنن و تاسف می خورن ما ایرانی همیشه فکر می کردیم مرغ همسایه غاز من نمی گم این ایرانی که هست ایران ایده ال ولی من و توییم که باید ایرانش کنیم نه با سرکوب فرهنگش دینش بلکه با پر و بال دادن بهش ایمان پیدا کردن بهش بدونی راهی باعث افتخاره کدومه ولی بعضیا میخوان اینجا تبدیل شه به هالییود تا تاسف نخورن

لینک به دیدگاه

نه دیگه تا این حد که هالیوود بشه ولی خب ارزش تساوی بین زن ومردتوی دین مبین اسلام پس کجاست که ما هیچوقت نمی تونیم ببینیمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی ورزشکار باشی وبخاطر پوششت نذارند توی مسابقات شرکت کنی می دونی چه ضربه روحی وروانی میخوری......

این درد جامعه هست کاری هم به دین نداره........

لینک به دیدگاه

فکرمیکنید تمام دنیا نشستند دختر وزن ایرانی رو ببینند....

چه چیز عجیبی داره یا ماها چه فرقی با باقیه مونث های دنیا داریم که تارموهامون عرش کبریا رو میلرزونه؟؟؟؟؟نه بخدا :w74:

لینک به دیدگاه
من دارم تو جامعه کنونی زندگی می کنم اون ازادی که تو میخوای مال یه جامعه ی خیلی خیلی رویاییه تا بوده همین بوده ایران جزو کشورهای مسلمان من نمی دونم این عکس چرا به این بحث کشیده شد چرا خیلیا این عکس رو به معنای محدودیت برداشت کردن اما عزیز تو توی ایرانی همه خواهان ازادین همه همه این رو درک میکنی؟ این عکس باید باعث افتخار باشه نه اینکه با تاسف بهش نگا کنی

این طرز صحبت کردن درست نیست.. نفهم که نیستم

این عکس دقیقا معنیش محدودیته... فیفا قانون داره برای لباس بازیکنها... چرا باید روز مسابقه مسئول فدراسیون دربه در تو بازار دنبال کلاه برای بازیکنها بگرده؟ این مسخره نیست؟ چرا ما باید همیشه همه کارمون با بقیه فرق داشته باشه؟ حتی چیزهای به این کوچیکی... این عکس باعث تاسف منه..تو میتونی بهش افتخار کنی..من نمیکنم..چون باعث میشه مردم دنیا دید بدی به ما پیدا کنن....چون به نظرم لزومی نداره با شلوار برن تو زمین...هر ورزشی و هر کاری اصول خودشو داره..ساز مخالف زدن بدتر باعث هجو میشه..باعث میشه همون دینی که تو میگی باید بهش افتخار کنیم دلیل خنده این و اون بشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

بنده که نه تاسف میخورم نه میخندم چون وقتی به چیزی اعتقاد داشته باشم (هرچنددیگران مسخره کنند و من رو عقب افتاده بدونن) اون کار واعتقادمو ترک نمیکنم مگر انکه به اشتباه بودنش پی ببرم امیدوارم این خانمها هم باالجبار اینکاررو انجام تداده باشند

.به نظر من ازادی به این معنا نیست که هرکاری فکر میکنیم ودلمون میخواد انجام بدیم درغیراینصورت به جامعه میگن جنگل

هرکشوری برای خودش قوانینی داره

ممنون میشم این تاپیک رو مطالعه کنید(هنوز تایید نشده برا همین نمیشه لینک بذارم)

بخش ویژه گفتگوی آزاد>>چه فرقی دارد وقتی ما خودمان مردمان آگاه و درستی نیستیم؟

لینک به دیدگاه

این عکس دقیقا معنیش محدودیته... فیفا قانون داره برای لباس بازیکنها... چرا باید روز مسابقه مسئول فدراسیون دربه در تو بازار دنبال کلاه برای بازیکنها بگرده؟ این مسخره نیست؟ چرا ما باید همیشه همه کارمون با بقیه فرق داشته باشه؟ حتی چیزهای به این کوچیکی... این عکس باعث تاسف منه..تو میتونی بهش افتخار کنی..من نمیکنم..چون باعث میشه مردم دنیا دید بدی به ما پیدا کنن....چون به نظرم لزومی نداره با شلوار برن تو زمین...هر ورزشی و هر کاری اصول خودشو داره..ساز مخاف زدن بدتر باعث هجو میشه..باعث میشه همون دینی که تو میگی باید بهش افتخار کنیم دلیل خنده این و اون بشه

منم دقیقا با حرفات موافقم

خیلی ناراحت کنندس

...................................................

البته نه این مدل لباس بلکه این زور گویی و نمایش های مصنوعی

اگه واقعا اونا خودشون میخواستن با حجاب بازی کنن خب بشون بخاطر اصولشون میشد احترام گذاشت ولی نه اینکه نمایش زورگوویی یه دولت یه دیکتاتوری باشن

لینک به دیدگاه

ببخشید یه چیزی هست می گن: خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو.

من نمی گم ارزشهای دینی و نژادی و ....رو زیر پا بذاریم.

یه سری چیزا رو که آدم می بینه مغزش سوت می کشه!

لینک به دیدگاه

این عکس دقیقا معنیش محدودیته... فیفا قانون داره برای لباس بازیکنها... چرا باید روز مسابقه مسئول فدراسیون دربه در تو بازار دنبال کلاه برای بازیکنها بگرده؟ این مسخره نیست؟ چرا ما باید همیشه همه کارمون با بقیه فرق داشته باشه؟ حتی چیزهای به این کوچیکی... این عکس باعث تاسف منه..تو میتونی بهش افتخار کنی..من نمیکنم..چون باعث میشه مردم دنیا دید بدی به ما پیدا کنن....چون به نظرم لزومی نداره با شلوار برن تو زمین...هر ورزشی و هر کاری اصول خودشو داره..ساز مخالف زدن بدتر باعث هجو میشه..باعث میشه همون دینی که تو میگی باید بهش افتخار کنیم دلیل خنده این و اون بشه

من از بحث کنار میکشم در ضمن شما منظور منو متوجه نمیشی قصد توهین نداشتم ولی متاسفم نتونستم منظورمو برسونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...