رفتن به مطلب

لباس عجیب زنان فوتبالیست ایران برای لغو محرومیت فیفا!!!

ارسال های توصیه شده

خب علاقس دیگه عشقشون فوتباله من که نخندیدم:ws3:

گفتين لينكاتونو سر جاش بزارين گفتيم :w410:

گفتين

گفتين

گفتين

با ما چپ افتادي خانم شقايق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:167::167::167:

:zadan::zadan:

لینک به دیدگاه

اگه یه دختر نباشی و اینقد احساس خفقان نکنی , نمیتونی درد دختر های ایرانی رو درک کنی. خیلی سخته که اینهمه تبعیض بین دختر و پسر در ایران هست. این دختر ها شاید دردشون فوتبال نباشه ولی دارند به همه دنیا میگن که تا چه استثمار شده اند. این بازی ها فریاد مظلومیت زن در اینجاست. برای همینه که شقایق خانم اون نظر رو داد. منم نمیخندم. دارم فکر میکنم که آزادی طبیعی انسان داره لگدمال میشه.

لینک به دیدگاه
اگه یه دختر نباشی و اینقد احساس خفقان نکنی , نمیتونی درد دختر های ایرانی رو درک کنی. خیلی سخته که اینهمه تبعیض بین دختر و پسر در ایران هست. این دختر ها شاید دردشون فوتبال نباشه ولی دارند به همه دنیا میگن که تا چه استثمار شده اند. این بازی ها فریاد مظلومیت زن در اینجاست. برای همینه که شقایق خانم اون نظر رو داد. منم نمیخندم. دارم فکر میکنم که آزادی طبیعی انسان داره لگدمال میشه.

ولی من متوجه تبعیض نشدم اونها یه ایرانی مسلمانن متاسفانه ما بعضی وقتها اینو یادمون میره

لینک به دیدگاه
ولی من متوجه تبعیض نشدم اونها یه ایرانی مسلمانن متاسفانه ما بعضی وقتها اینو یادمون میره

همشون؟

یا همشون به این موضوع اعتقاد دارن؟

اگه داشتن حاضر نمیشدن گوشاشون و گردنشون جلو نامحرم پیدا بشه :banel_smiley_4:

پس وقتی آزادی نیست برای زنان که هر کدوم متناسب با اعتقادشون لباسشونو انتخاب کنن میشه تبعیض

لینک به دیدگاه
همشون؟

یا همشون به این موضوع اعتقاد دارن؟

اگه داشتن حاضر نمیشدن گوشاشون و گردنشون جلو نامحرم پیدا بشه :banel_smiley_4:

پس وقتی آزادی نیست برای زنان که هر کدوم متناسب با اعتقادشون لباسشونو انتخاب کنن میشه تبعیض

عزیزم من هیچ گونه اعتقادی به این رسم وزسوماتی که میگم ندارم اما اون فردی که برای تیم ملی ایران یا هرکشور دیگه انتخاب میشه نماینده ی اون کشوره باید تمدن و فرهنگ و قدرت کشورش رو به نمایش بزاره . ایران جزو کشورهای اسلامیه . بنابراین کسی نمی تونه بنابه سلیقه ی شخصیش حرمتش رو بزاره زیر پا ...

لینک به دیدگاه

آزادي با بازي فوتبال ربط دارد :ws37::ws52:

لینک به دیدگاه
عزیزم من هیچ گونه اعتقادی به این رسم وزسوماتی که میگم ندارم اما اون فردی که برای تیم ملی ایران یا هرکشور دیگه انتخاب میشه نماینده ی اون کشوره باید تمدن و فرهنگ و قدرت کشورش رو به نمایش بزاره . ایران جزو کشورهای اسلامیه . بنابراین کسی نمی تونه بنابه سلیقه ی شخصیش حرمتش رو بزاره زیر پا ...

به نظرت چیزی که میگی شعار نیست؟؟مگه ترکیه اسلامی نیست؟ مگه سوریه و مالزی مسلمون نیستن؟؟ بحرین و فلسطین و سوریه تو مسابقات آسیایی شناگر زن فرستادن...مگه مسلمون نیستن؟؟ اسلام ما با بقیه فرق داره؟

تمدن و فرهنگ کشور ما خیلی چیزهای دیگه غیر از حجاب داره که بنا به سلیقه یه عده زیر پا که گذاشته میشه هیچ، بدترین توهین ها بهشون میشه

لینک به دیدگاه
به نظرت چیزی که میگی شعار نیست؟؟مگه ترکیه اسلامی نیست؟ مگه سوریه و مالزی مسلمون نیستن؟؟ بحرین و فلسطین و سوریه تو مسابقات آسیایی شناگر زن فرستادن...مگه مسلمون نیستن؟؟ اسلام ما با بقیه فرق داره؟

تمدن و فرهنگ کشور ما خیلی چیزهای دیگه غیر از حجاب داره که بنا به سلیقه یه عده زیر پا که گذاشته میشه هیچ، بدترین توهین ها بهشون میشه

تو فک می کنی میتونی این مشکل رو حل کنی؟من شعار نمیدم من دارم واقعیت این جامعه رو میگم اون ازادی که تو میخوای شعار منم خواهانشم می تونی بدستش بیاری بفرما

لینک به دیدگاه

:w888::w888::w888::w888::w888::w888::w888::w888::w888::w888:

من نميدونم انتخاب مديراي اين انجمن چه پارامترايي داره اما اول شان جايگاهتو بدون،حفظ كن بعد براي خوشايندX,Y,Z بيا تاپيك بده و احساس همدردي ظاهري كن

هر چي من ميخاستم جوابتو بدم چند تا از دوستان از منم قشنگتر جواب دادن خصوصا:

لینک به دیدگاه
تو فک می کنی میتونی این مشکل رو حل کنی؟من شعار نمیدم من دارم واقعیت این جامعه رو میگم اون ازادی که تو میخوای شعار منم خواهانشم می تونی بدستش بیاری بفرما

:w58:

یه بار مرور کن پست خودت رو بعد جواب منو یه بار نگاه کن بعد توضیح بده الان منظورت چی بود از اینی که نوشتی

بالاخره به چی اعتقاد داری؟ هیچکس تنهایی نمیتونه کاری بکنه..میتونست الان این مملکت وضعش این نبود.

لینک به دیدگاه
:w58:

یه بار مرور کن پست خودت رو بعد جواب منو یه بار نگاه کن بعد توضیح بده الان منظورت چی بود از اینی که نوشتی

بالاخره به چی اعتقاد داری؟ هیچکس تنهایی نمیتونه کاری بکنه..میتونست الان این مملکت وضعش این نبود.

من دارم تو جامعه کنونی زندگی می کنم اون ازادی که تو میخوای مال یه جامعه ی خیلی خیلی رویاییه تا بوده همین بوده ایران جزو کشورهای مسلمان من نمی دونم این عکس چرا به این بحث کشیده شد چرا خیلیا این عکس رو به معنای محدودیت برداشت کردن اما عزیز تو توی ایرانی همه خواهان ازادین همه همه این رو درک میکنی؟ این عکس باید باعث افتخار باشه نه اینکه با تاسف بهش نگا کنی

لینک به دیدگاه
یه دست صدا نداره!

مهناز جان منظورت چیه؟

بهتر نیس این بار به عنوان یه تحصیل کرده بیایم به نتیجه برسیم تا اینکه مثل همیشه تو سر و کله هم بزنیم وبعضیها عقاید واقعا رویاییشون رو بیان مطرح کنن

لینک به دیدگاه
مهناز جان منظورت چیه؟

بهتر نیس این بار به عنوان یه تحصیل کرده بیایم به نتیجه برسیم تا اینکه مثل همیشه تو سر و کله هم بزنیم وبعضیها عقاید واقعا رویاییشون رو بیان مطرح کنن

خب دیگه...من می گم یه دست صدا نداره...مثل اینکه آدم هی تو خونش بشینه داد و بیداد کنه سر یه موضوع . این شد کار؟

هر حرکتی باید دسته جمعی باشه.

مثل یه گروه گوهنوردی...با هم باید برن....با هم بیان...قهر نکنن و از این حرفا.

لینک به دیدگاه

فیفا برای خودش یه سری استاندارد ها داره. مثل اینه که یه تیم بگه بازیکنای من با شلوار ورزشی میان تو زمین! نمی شه که.

ببینید آزاد ترین کشور ها هم هر چقدر بگن آزادیم باز یه جاهایی قوانین خاص خودشون رو دارن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...