رفتن به مطلب

میز کار اعضا (کامپیوتر نواندیشانی ها)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 304
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 4 ماه بعد...
* v e n o o s * مهمان

:w14:سلاااااااام سلاااااااام :w14:

(87).gif همین حالا دوربین یا موبایلتون رو بردارین؛ یکم صندلیتون رو عقب بدین ؛(87).gif

:w14: یه عکس از کامپیوتر یا لپ تاپ خودتون بگیرین (میز کامپیوتر هم بیافته ها (279).gif )و بذارین اینجا؛ :w14:

(87).gif در ضمن اصلا تمیز نکنین میزتون رو ؛همونطور شلوخ پلوخ بذارین باشه ها (122).gif (87).gif

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

آخه دختر خوب...لبتاپ یجا بند نمیشه که...می خوای نصف خونمونو به نمایش بکشم؟! :banel_smiley_4:

پ.ن : من اصولاً لبتاپمو رو مبل بزرگه تو پذیراییمون ازش استفاده میکنم.(عین شیر برنج پخش میشم رو مبل):icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
آخه دختر خوب...لبتاپ یجا بند نمیشه که...می خوای نصف خونمونو به نمایش بکشم؟! :banel_smiley_4:

پ.ن : من اصولاً لبتاپمو رو مبل بزرگه تو پذیراییمون ازش استفاده میکنم.(عین شیر برنج پخش میشم رو مبل):icon_pf (34):

خب منم لپتاپ دارم؛ یجور بگیر کل خونه نیوفته؛ تو یه انجمن دیگه کلی از این کار استقبال شد، (279).gif

تنبل نباشین دیگه، (2232).gif بدو بذار (2232).gif

واییییییییییییی نهههههههههههههههه مال من افتضاحه:ws3:

قشنگیش به افتضاحیشه (2343).gif ، بدو بذار ببینیم (279).gif

من که اصلا دوربین ندارم که از میزم عکس بگیرم :ws28::ws28:

دلوخ نگو؛ مماخت دراز شد (2232).gif

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
میخوای رسوامون کنی...:ws3:

بیدیو بذار، رسوا چر!!!!!!!!
:ws3:

اون میز کار؛ نه کامپیوتر :ws3:

نه ونوس جونم اینجا یه ذره آبرو و اعتبار دارم اونو دیگه ازم نگیر:ws3::banel_smiley_52:

بیدیو بذار(2232).gif

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
:icon_gol:ونوس عزیز اگه دست نزنم که نمیشه من رو میزم عکسای شخصی دارم اونارو چیکار کنم.

اوکی خب؛ دست بزن :ws3:

کامپیوتره ها دقت کن:shad:

بابا فرق داره سپیده میز کار ؛ کامپیوتر،

تازه این کامپیوتر ؛ ورژن جدیده دیگه، ای بابا(2232).gif

لینک به دیدگاه

البته الان فقط خواجه حافظ شیرازی هست که نمیدونه من در مسافرتم و دارم با کمترین امکانات زندگی میکنم:ws44:ولی بمحض دریافت پیغام از سمت ونوس دعوتش رو لبیک گفتم و لپ تاپ و میز زیبایش :ws3: رو زمین گذاشتم و عکسشو اینجا گذاشتم.

lvt700k4622cx24ssqh.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...