رفتن به مطلب

با هم طراحی کنیم

ارسال های توصیه شده

خوبه

فقط

چه جوری فایل ها رو بفرستیم برای هم . از طریق این اینترت که این قدر بگیر نگیر داره ؟

( راسنی احتمال داره توی ماه های آینده به دلیل .... چند وقتی اینترنت رو کلا قطع کنن و به فکر اون هم باشین )

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 97
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوبه

فقط

چه جوری فایل ها رو بفرستیم برای هم . از طریق این اینترت که این قدر بگیر نگیر داره ؟

( راسنی احتمال داره توی ماه های آینده به دلیل .... چند وقتی اینترنت رو کلا قطع کنن و به فکر اون هم باشین )

لینک به دیدگاه

خوب سجاد برای همچین کاری نیاز هستش که حضوری هم دیدارهای داشته باشیم . .از طرفی من شماره خودمو در اختیارتون قرار میدم که با هم ارتباط داشته باشیم.

لینک به دیدگاه

درود

برای این کار نیاز به برنامه ریزی هست

یکی از جنبه ی های برنامه ریزی انتخاب مدیر پروژه می باشد که مسوول هماهنگی بین اعضا و نیز پیگیری مسوولیت های محول شده به هر کدام می باشد

تنظیم جدول زمان بندی و پیگیری ان از دیگر ملزومات کار تیمی است.به این نحو که ما می بایست ضرب العجلی زودتر از موعد مقرر (30 اردیبهشت) برای خود تعیین کنیم و تمام هدف ما تمام کردن پروژه در آن تاریخ مشخص است(مثلا 2 هفته زود تر.که ار احیانا مشکلی پیش آمد فرصت جبران آن وجود داشته باشد)

با این حساب من فردا با شرکت مذکور تماس می گیرم و برای دریافت مشخصات کامل پروژه و داده های طراحی اقدام می کنم

سپس با توجه به حجم این مطالب در مورد نحوه ی ارسال آن به دوستان تصمیم گیری می کنیم(که از طریق حضوری .پست و یا اینترنت باشد)

لینک به دیدگاه

خوبه .بله این کارو بکن من از حسین (majhol) هم می خوام که کمک کنه و از دکتر جان نثار هم می خوام نظارت کنه کار پایانیمونو .امیدوارم کارها درست پیش برن/

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
درود بر دوستان

طبق پیش صحبتی که با مدیر ارجمد داشتم این پست را برای اطلاع دوستان و نیز اعلام نظر ایشان در این جا قرار می دهم

لطفا نظرات خود را هر چه سریعتر اعلام کنید تا تصمیم مناسب اتخاذ شود

-------------------

مسابقه ی طراحی صنعتی:

یک شرکت تولید کننده ی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی در نظر دارد مسابقه ای با موضوع :طراحی تخت های بینارستانی و ملزمات آن

برگزار نماید

اطلاعاتی که در دسترس تیم و یا فرد طراح است شامل:

1-استاداردها

2-داده های طراحی

3-سی دی راهنما

می باشد که قابل دریافت از دفتر شرکت است

زمان تحویل طرح ها تا 30 اردیبهشت ماه سال 1389 می باشد

به تیم ها و یا نفرات برگزیده جوایزی اهدا می شود( تیم و یا نفر اول یک دستگاه اتومبیل-مدل آن را یادم نیست-)

--------------------------

حال اگر دوستان موافق هستند اعلام کنند تا برای دریافت اطلاعات اقدام کنم و با تعریف وظایف و تقسیم بندی کار و نیز زمان بندی درون گروهی شروع به کار نماییم

فکر می کنم وجود عنصری مانند جایزه کمک می کند تا با حداگثر انگیزه و توان مشغول به کار شویم و با شناختی که از یکدگر در طول انجام پروژه بدست می آوریم می توانیم در آینده تیم و یا تیم های طراح خوبی تشکیل دهیم و به سمت پروژه های کاربردی و صنعتی با هدف در آمد زایی پیش برویم

منتظر نظر دوستان هستم

فکر خوبیه.اگر از دست منم کمکی بر بیاد،رو منم حساب کنید!

ولی اینجا چنتا سوال وجود داره:

1.آیا شرکت،نقشه های دقیق رو با تمام اندازه ها و نما ها رو دراختیار ما قرار میده؟

چون اگر اندازه نده،یکی اول باید بشینه و اندازه هارو اضافه کنه!

2.حجم فایلا چقدره؟

درضمن.همه باید کل فایلارو داشته باشن.تا در مورد عملکرد سایر اعضای تیم هم بتونن نظارت کنن!

3.در مورد جوایز.نمیشه جوایز بصورت نرم افزاریای اُریجینال و تجهیزات به روز کامپیوتر باشه(یا کلاً بصورت نقدی جایزه بدن!):ws3:

خلاصه منم هستم!:w139:

این کار فوق العاده س. فقط باید از بچه های برق هم کمک بگیرین. چون به روز بودنش خیلی مهمه. موفق باشین:ws49:

نه بابا.فکر کنم طرحا آماده باشه.ولی نیاز هست به مهندسین برق.برای طراحی مدارات الکتریکی!:ws38:

لینک به دیدگاه

خوب امروز قرار بود امیر جان حضوری تشریف ببرن شرکت تا شرایط مسابقه را دقیقتر بپرسن .انشالله اعلام خواهیم کرد که باید چه کار کنیم و احتمالا 2 تا تیم شرکت بدیم .باید اطلاعات بیشتری داشته باشیم که اکروز فکر کنم این اتفاق بیفته /

لینک به دیدگاه

دوستان شرمنده دیر شد .امیر جان زحمت کشیدند و شرایط مسابقه را از شرکت گرفتن .من هم براتون می ذارم :

نام طرح:

تخت های ccu/icu و ملزومات (کمد.میزغذا خوری.پایه سرم قابل نصب)

مشخصات طرح:

موارد زیر در ارزیابی طرح های ارایه شده حایز اهمیت است:

-تخت های الکتریکی فول اتوماتیک دارای 4 موتور

-طراحی کلید های کنترل تخت بر روی ساید ریل ها از طرف داخل و خارج

-طراحی یک سری کلید برای استفاده ی پرستار در جلوی تخت

-رعایت استاندارد های موجود(با توجه به استاندارد های ارایه شده در cd راهنما)

-زیبایی ظاهری و طراحی فیزیکی

-قابل اجرا بودن طرح

-نحوه ی ارایه طرح باید به صورت فایل های کامپیوتری در فضای سالیدورک و یا کتیا ارایه گردد.ضمنا دسترسی به تمام پارت های فایل ها الزامی است

-طراحی قطعاتی که به روش های تزریق پلاستیک .بلومولدینگ .وکیوم توموفرمینگ صورت می گیرد بلا مانع است

-طرح باید شامل جزییات قطعات نقشه و ابعاد .تصاویر سه بعدی و نقشه های اجرایی باشد

-نحوه ی ارایه طرح ها در ارزیابی مورد توجه خواهد بود

-اطلاعات فنی در مورد موتور ها و سایز چرخ ها و شکل آنها در داخل cd راهنما در اختیار طراح است

-در صورت احراز رتبه ی مورد نظر به نفر اول یک ماشین mvm و به نفرات دوم و سوم یک دستگاه لب تاپ نفیس اهدا خواهد شد

فهرست مطالب داخل cd:

الف:تعداد 366 عکس متنوع از تخت های بیمارستانی و لوازم جانبی

ب:عکس موتور به همراه مشخصات

پ:عکس چرخ ها به همراه مشخصات

ت:فرم های طراحی شامل :

1:فرم پیشنهاد طراحی

2:فرم برنامه ریزی طراحی

3:فرم داده های ورودی طراحی

4:فرم تغییر در طراحی

5:فرم بررسی الزامات استاندارد

6:فرم تصدیق در طراحی

7:فرم صحه گذاری طراحی

ث:لبست استاندارد های لازم جهت طراحی به همرا متن کامل آنها

(شامل 24 استاندارد)

شرکت پیاور

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

info@piyavargroup.com

تهران-فلکه ی دوم صادقیه-بلوار فردوس-چهارراه مخابرات-خیابان سلیمی جهرمی شمالی-پلاک 140-طبقه ی اول -واحد 1

تلفن

22540208

44009758

44009759

44077042

44077043

فکس:

44083373

44057936

44057809

لینک به دیدگاه

دوستان برای ثبت نام حتما باید حضوری تشریف ببرید .اونجا 3 برگ و 1 سی دی تحویلتون میدن.و نکته بدش اینه که طرح را کامل باید تحویل بدید .

لینک به دیدگاه

دوستان الان 3 تا پروژه در دست داریم که هر کس دوست داشت می توه در هر کدوم از اونا شرکت کنه یا اینکه در هر 3 .اما جریان طرح ها از این قرار هستش :

1-پروژه طراحی صندلی که تا حدودی پیش رفتیم و قرار هستش دوستان طرح های اولیه را بیارن

2-طراحی دوچرخه که در تایپک با کتیا چی مدل کنیم هستش

3-طراحی تخت بیمارستان

برای طرح سوم من و ستاره باران و امیر جان در حال انجاتمش هستیم البته هنوز به صورت جدی شروع نکردیم .سعی میکنیم این طرح را به مسابقه برسونیم .از دوستان عزیز هر کس مایل بود با ما مشارکت کنه بسم الله .البته ما اسم نوشتیم اما هر کس خواست و فعالیت خوبی در این زمینه داشت میشه اسم اون را هم اضافه کرد .و این طور نیست که فکر کنید چون ما اسم نوشتیم طرح متعلق به ماست .از طرفی بدلیل اینکه شرکت گفته باید طرح را تمام و کمال تحویل بدیم ما کمی شک داریم که این کارو بکنیم .در این رابطه اگر کسی صحبتی داشت مطرح کنه :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام من براتون يك لينك مي زارم شايد بدرد بخوره و يك پيشنهاد مي دم در همين زمينه از شركت هاي خارجي سرچ كنيد و اطلاعات ونمونه هاي آن را ببنيد كه چي بوده و چه نكاتي در اون رعايت كردن.

لینک به دیدگاه

حسین جان یک سی دی در اختیار ما قرار دادن که علاوه بر استانداردهای طراحی در مورد خود تخت ها و چگونگی ساختشون توضیحاتی داده .اما هر چی اطلاعاتمون بیشتر باشه بهتر هستش :w16:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

دوستان ما تا حدودی کار تخت بیمارستان را پیش بردیم در اینده تصاویری از پیشرفت کار را اینجا می ذاریم.کسی در رابطه با صندلی کاری کرد ؟

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
سلام

من باید فنر سوپاپ پیکان را طراحی کنم . کسی می تونه کمک کنه؟

سلام مهندس

یک تصویر از این چیزی که میخوای طراحی کنی اینجا بزار تا روش بحث کنیم و اگه تونستیم اندازه ها و تلرانس ها رو میزاریم و کمک میکنیم تا طراحیش کنی

لینک به دیدگاه

ممنون مهندس جان

تلرانس های خودت رو ارائه بده

از کسانی که کتیا یا نرم افزارهای دیگر بلندن کمک بگیر اگه هم میخوای تا با هم طراحیش کنیم؟

من از مهندس مهتابی میخوام که راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...