رفتن به مطلب

بزن بریم بهشت

ارسال های توصیه شده

خودت میگی رسول خدا :banel_smiley_4:منم میگم یه (ٌص) چیزی بیارید اخرش:banel_smiley_4:درست نیس بگیم خر کرده مردمو:banel_smiley_4:

به نظر من هم نباید قسمت خر کردن را میگفت و اشتباه بود.

اما این پاچه خواری ها که هی مولا مولا میگن،اسمشون را میذارند غلامعلی و عبدالحسین و......

همش توهین و تحقیره......

فقط کار ایرانی های بدبخته،که به آدم ها متوسل میشن تا از بدبختی هاشون کم بشه.

برین عربستان و سایر کشورهای اسلامی،میبینی اینقدر دعای پاچه خواری از یکسری انسان دیگه به عنوان واسطه که تو فرهنگ ما هست،وجود نداره.....

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 285
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به نظر من هم نباید قسمت خر کردن را میگفت و اشتباه بود.

اما این پاچه خواری ها که هی مولا مولا میگن،اسمشون را میذارند غلامعلی و عبدالحسین و......

همش توهین و تحقیره......

فقط کار ایرانی های بدبخته،که به آدم ها متوسل میشن تا از بدبختی هاشون کم بشه.

برین عربستان و سایر کشورهای اسلامی،میبینی اینقدر دعای پاچه خواری از یکسری انسان دیگه به عنوان واسطه که تو فرهنگ ما هست،وجود نداره.....

موافقم منم میگم نباید کسی واسطه کرد ادم باید از خدا بخواد فقط:icon_gol:

اما یه سری کارا واسم با ارزشه

خدا وکیل دختر تو جامعه اون روز اصلا ارزش ندشات اما از گور بیرونش کشیدن:ws37:

نمیدونم شنیدی یا نه

اما یه زن با غیز همسرش همبستری داشت(البته مجبور بود)اومدن گفتن سنگسارش کنید اما علی(ع) اومد گفت نه:banel_smiley_4:میدونی ما از اون ور بوم افتادیم ما اصل ول کردیم چسبییم به فرع:ws44:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اون قرمزه به دلم نشست:icon_redface:

به بقال سر کوچه هم میگن محمد اقا بعد شما میاید رسول خدا رو اینطور خطاب میکنید:167:یه عده هستن تو این جمع که اعتقاد دارنااا:banel_smiley_4:

:ws28:

اشهد ان محمد عبده و رسوله.

همه انسانها باهم برابرند،اگه لفظ آقا یا سید یا حضرت را در دومین شعار عمده مسلمانان دیدین حق با شماست... :icon_gol:

ولی برخی برابرترند

• Like 2
لینک به دیدگاه

خدا وکیل دختر تو جامعه اون روز اصلا ارزش ندشات اما از گور بیرونش کشیدن:ws37:

نمیدونم شنیدی یا نه

اما یه زن با غیز همسرش همبستری داشت(البته مجبور بود)اومدن گفتن سنگسارش کنید اما علی(ع) اومد گفت نه:banel_smiley_4:میدونی ما از اون ور بوم افتادیم ما اصل ول کردیم چسبییم به فرع:ws44:

بله از گور کشیدنش بیرون،عوضش انداختنش صیغه و زن هفتم هشتم مرد عرب بشه.......

یا در بهشت ولیمه مومنین با ایمان قرار بگیره........

همچین خبر های هم نیست،مگر اینکه مثل علی شریعتی یک نگاه فانتزی و روحانی و کودکانه داشته باشیم به همه قضایا.

که من هم ترجیح میدم بیشتر وارد نشم،چون میدونم خیلی ها به این چیزها عقیده دارند

و آرامش هم میگیرند،پس آزار ندارم که آرامش آنها را سلب کنم.....

• Like 5
لینک به دیدگاه
:ws28:

ولی برخی برابرترند

یه جای اینکه بخندی به این فکر کن چه کارایی کردن:banel_smiley_4: دین نداری نداشته باش اما انصاف داشته باش:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بله از گور کشیدنش بیرون،عوضش انداختنش صیغه و زن هفتم هشتم مرد عرب بشه.......

یا در بهشت ولیمه مومنین با ایمان قرار بگیره........

همچین خبر های هم نیست،مگر اینکه مثل علی شریعتی یک نگاه فانتزی و روحانی و کودکانه داشته باشیم به همه قضایا.

که من هم ترجیح میدم بیشتر وارد نشم،چون میدونم خیلی ها به این چیزها عقیده دارند

و آرامش هم میگیرند،پس آزار ندارم که آرامش آنها را سلب کنم.....

من عقاید شریعتی قبول ندارم:icon_redface:

اما اون صیغه که شما میگی اهل سنت ندارن فقط شیعیان عزیز دارن :ws3:

موافقم منم سواد بحثای دینی رو ندارم ترجیح میدم چیزی نادونسته از روی تعصب نگم:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
یه جای اینکه بخندی به این فکر کن چه کارایی کردن:banel_smiley_4: دین نداری نداشته باش اما انصاف داشته باش:w16:

هیچی زدن ایران رو صفر کردن

فعلا کمی دین دارم

موافقم منم سواد بحثای دینی رو ندارم ترجیح میدم چیزی نادونسته از روی تعصب نگم:icon_gol:

شیعه:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
هیچی زدن ایران رو صفر کردن

فعلا کمی دین دارم

شیعه:ws3:

ایرانو اینا صفر نکردن بی عرضگی خودمون بوده:banel_smiley_4:الکی تقصیر گردن این اون نندازیم :banel_smiley_4:

چابلوسیو به اصطلاح ادب الکیمون همه چی رو خراب کرد:banel_smiley_4:

همون دینی که میگی دنیا کشورتو خراب کرد همون گفت جلو زور بمون تملق نکن کووو؟؟؟؟؟؟کجاشو رعایت کردیم؟کی زکاتمونو دادیم کی خمسمونو دادیم؟

همون دین گفت اول خانواده و خویشاوندان؟کجاشو ذعایت کردیم فامیل میبینم اخم میکنیم واسه غریبه جون میدیم:banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
ایرانو اینا صفر نکردن بی عرضگی خودمون بوده:banel_smiley_4:الکی تقصیر گردن این اون نندازیم :banel_smiley_4:

چابلوسیو به اصطلاح ادب الکیمون همه چی رو خراب کرد:banel_smiley_4:

همون دینی که میگی دنیا کشورتو خراب کرد همون گفت جلو زور بمون تملق نکن کووو؟؟؟؟؟؟کجاشو رعایت کردیم؟کی زکاتمونو دادیم کی خمسمونو دادیم؟

همون دین گفت اول خانواده و خویشاوندان؟کجاشو ذعایت کردیم فامیل میبینم اخم میکنیم واسه غریبه جون میدیم:banel_smiley_4:

خمس و زکات رو باید بدیم علما :دی

چابلوسی و تملق رو همین عربا زیاد کردن

اینا رو قبل از اون دین بوده

• Like 2
لینک به دیدگاه
خمس و زکات رو باید بدیم علما :دی

چابلوسی و تملق رو همین عربا زیاد کردن

اینا رو قبل از اون دین بوده

ببین دینو تو این اخوندا نبین:banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه

اشکال نداره،عوضش 10 تا 10 تا زن میگیرند.

یه جستجو درباره تعداد همسران امام حسن مجتبی (ع) همین الان در اینترنت بفرمایید.:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اشکال نداره،عوضش 10 تا 10 تا زن میگیرند.

یه جستجو درباره تعداد همسران امام حسن مجتبی (ع) همین الان در اینترنت بفرمایید.:icon_gol:

شما شیعه شون هستید دیگه:w16:

البته من شنیدم میگن واسه هوس نبوده این زنا شوهراشون تو جنگایی که اهل بیت رهبرش بودن کشته شدن بعد واسه اینکه اینا به قساد نیافتن عقد میکردن تا بچه هاشونن و زناشون از نظر مالی حمایت کنن:ws37:

• Like 5
لینک به دیدگاه
شما شیعه شون هستید دیگه:w16:

البته من شنیدم میگن واسه هوس نبوده این زنا شوهراشون تو جنگایی که اهل بیت رهبرش بودن کشته شدن بعد واسه اینکه اینا به قساد نیافتن عقد میکردن تا بچه هاشونن و زناشون از نظر مالی حمایت کنن:ws37:

نه ما اسی شونیم.......

فرقی نمیکنه واسه چی بوده،جنگشان هم از روی هوس بوده،همه چیزشان واسه هوس بوده.

حالا این هوس فقط الزاما مسائل جنسی نیست،از کامیابی در آخرت و باغ و عسل و حوری و نهر شیر و..... بگیر،تا مفت خوری جاودانه در سرایی دیگر که خودش مهمترین هوسه......

• Like 2
لینک به دیدگاه
نه ما اسی شونیم.......

فرقی نمیکنه واسه چی بوده،جنگشان هم از روی هوس بوده،همه چیزشان واسه هوس بوده.

حالا این هوس فقط الزاما مسائل جنسی نیست،از کامیابی در آخرت و باغ و عسل و حوری و نهر شیر و..... بگیر،تا مفت خوری جاودانه در سرایی دیگر که خودش مهمترین هوسه......

از زبون که نمیفتی:ws3:

اااا اون واسه کمال طلبیه

کمال طلبی واسه هوس فرق داره

الان تو کمال طلب بودی که رفتی دانشگاه ..... نه اینکه از رو هوس رفتی(هر چند غذاهاش ادمو به هوس میندازه:ws3:)

• Like 5
لینک به دیدگاه

اااا اون واسه کمال طلبیه

کمال طلبی واسه هوس فرق داره

الان تو کمال طلب بودی که رفتی دانشگاه تهران نه اینکه از رو هوس رفتی(هر چند غذاهاش ادمو به هوس میندازه)

آره دیگه من هم میدونم،با حوری دور درخت چرخیدن هم کماله،هم جماله،کمالی که توش نه پیشرفتی باشه و فقط عیش بازی و سجده واسه آفریدگار و رو تخت نشستن و گپ زدن با هم باشه،به درد همون کمال طلب ها میخوره.....

تا حالا انصافا یک بار از خودتون پرسیدین میخواهین تو بهشت چکار کنین؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...