رفتن به مطلب

چگونه يك زن رو خوشحال كنيم ؟

ارسال های توصیه شده

مامان من هم همین رو میگه:ws28:

بهترین روز هم براش شنبه است از دست همه راحت میشد:ws28:

پس انگاری این مشکل راهمه دارند:whistle:

حداقل خودمون که می تونیم دلمون به حال خودمون بسوزه :4564:

ای بدبخت مردا!جالبش اینجاست که اینجاهم الان یه خانم میادحال مارومی گیره پس بازم بدبخت مردا:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
یعنی کسی که درس میخونه نمیتونه خودشو بشناسه؟

اینها ابدا هیچ ربطی به هم نداره.خود شناسی چیزی نیست که انسان بره دنبالش یا مثلا وقت بذاره بگه خب این هفته رو اختصاص میدم که خودمو بشناسم.انسان تو هر موقعیت و هر جایگاهی که باشه

اگه بخواد میتونه خودشو بشناسه(بعضی ها هم که کلا خودشونو میزنن به خواب )

بعدشم تنها موندن از نظر من خیلی بهتر از اینه که یه مرد خودش ندونه چجوری باید باشه که یه خانم همش واسش نسخه بپیچه اینجور باشو و اونجور باش تا من خوشم بیاد

Error Type ی که شما با این حرفتون به یه برنامه نویس می دید باعث میشه همون جا پروژه رو shift delete کنه بره. :icon_pf (34):

اون حرفی که من زدم این جوابش نبود. منظور من این بودکه اهمیت این خیلی بیشتر از حس نیاز به مدرک گرفتنه. مثلا الان بعضی خانم ها خانه داری و تربیت بچه و ... رو اصلا شغل نمی دونن . در حالی که سخت ترین کار و بالاترین مسئولیت تربیت نسل آینده است. اما این کارو خیلی راحت به چندرغازی که از منشی گری تو یه دخمه در بیارن می فروشن. نتیجه اش هم میشه گودزیلا هایی که تربیت میشن و کوچک ترین مقداری از تربیت و ... ندارن.

در ثانی مشکل همین جاست که هر دو طرف به خصوص خانم ها ، علی الخصوص خانم ها .با چشم بسته ازدواج می کنن. با این دید که بعدا شوهرو نسخه پیچ کنن که این کارو بکن و اون کارو نکن . این که نشد زندگی . آدم باید یه کسی رو انتخاب کنه که ۸۰ درصد مثل خودش باشه نیازی به گفتن نداشته باشه نه اینکه واسه کوچک ترین چیزی ایراد بگیره و دستور بده . در ضمن این ایراد گرفتن و نسخه پیچیدن از سوی زن برای شوهرش باعث بروز اختلاف میشه. به نظرم هیچ مرد نرمالی پیدا نمی شه که قبول کنه زنش تو هر مسئله ای بهش امر و نهی کنه. خیلی جاها دیدم و شنیدم که طرف تو جلسات خواستگاری صداش در نمیاد یا یه چیزایی میگه که معمولا میزارن به حساب داغ بودن. اما بعد ازدواج میزنه زیر همه چیز . من یه دوست دارم از طرف تو جلسه ی خواستگاری امضا گرفته با اثر انگشت که این حرفایی که میزنی فردا دوتا نشه. حالا این دو رویی یا از روی عمد و حساب شدست:gnugghender:یا از روی عدم خودشناسیه که :w02:که من لزوم کار کردن روشو گفتم.

خواهشا اگه می خواید جواب بدید منو از نوشتن این متن نا امید نکنید.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
Error Type ی که شما با این حرفتون به یه برنامه نویس می دید باعث میشه همون جا پروژه رو shift delete کنه بره. :icon_pf (34):

اون حرفی که من زدم این جوابش نبود. منظور من این بودکه اهمیت این خیلی بیشتر از حس نیاز به مدرک گرفتنه. مثلا الان بعضی خانم ها خانه داری و تربیت بچه و ... رو اصلا شغل نمی دونن . در حالی که سخت ترین کار و بالاترین مسئولیت تربیت نسل آینده است. اما این کارو خیلی راحت به چندرغازی که از منشی گری تو یه دخمه در بیارن می فروشن. نتیجه اش هم میشه گودزیلا هایی که تربیت میشن و کوچک ترین مقداری از تربیت و ... ندارن.

در ثانی مشکل همین جاست که هر دو طرف به خصوص خانم ها ، علی الخصوص خانم ها .با چشم بسته ازدواج می کنن. با این دید که بعدا شوهرو نسخه پیچ کنن که این کارو بکن و اون کارو نکن . این که نشد زندگی . آدم باید یه کسی رو انتخاب کنه که ۸۰ درصد مثل خودش باشه نیازی به گفتن نداشته باشه نه اینکه واسه کوچک ترین چیزی ایراد بگیره و دستور بده . در ضمن این ایراد گرفتن و نسخه پیچیدن از سوی زن برای شوهرش باعث بروز اختلاف میشه. به نظرم هیچ مرد نرمالی پیدا نمی شه که قبول کنه زنش تو هر مسئله ای بهش امر و نهی کنه. خیلی جاها دیدم و شنیدم که طرف تو جلسات خواستگاری صداش در نمیاد یا یه چیزایی میگه که معمولا میزارن به حساب داغ بودن. اما بعد ازدواج میزنه زیر همه چیز . من یه دوست دارم از طرف تو جلسه ی خواستگاری امضا گرفته با اثر انگشت که این حرفایی که میزنی فردا دوتا نشه. حالا این دو رویی یا از روی عمد و حساب شدست:gnugghender:یا از روی عدم خودشناسیه که :w02:که من لزوم کار کردن روشو گفتم.

خواهشا اگه می خواید جواب بدید منو از نوشتن این متن نا امید نکنید.:banel_smiley_4:

با کدوم حرفم برنامه ی شما آسیب جدی میبینه اقای برنامه نویس؟؟

جوری صحبت میکنید انگار دانای مطلق هستید!!

منم گفتم یا بهتره کسیو انتخاب کنیم که بعدا مجبور نشیم واسش نسخه بپیچونیم یا اصلا انتخاب نکنیم که بعدش بخواهیم هر روز سر این مسائل زندگی رو تلخ کنیم

این مشکلات که بهش اشاره کردین به خاطر عدم خودشناسی نیست.این ها 99 درصد به خاطر نشناختن طرف مقابل هست وگرنه فکر میکنم هر انسان عاقلی میدونه خودش چی از زندگی و یا طرف مقابلش میخواد !

دختر و پسرایی که نامزد میکن بعضی هاشون فکر میکنن این دوران برای خوشگذرونی هستش و به جای اینکه تو این دوران بشینن در مورد خواسته هاشون و هدفشون از تشکیل زندگی مشترک صحبت کنن و برای شناخت همدیگه وقت بذارن(نه صرفا خودشناسی)از مسائل بیهوده ای صحبت میکنن که یک درصد به درد آینده شون نمیخوره.اینه که وقتی میرن زیر یک سقف تازه میفهمن زندگی و اون شخصی که باهاش زندگی میکنن اونجوری نیست که تو دوران نامزدی تصور میکردن و ازش رویا میساختن

اکثر اختلافایی که بین مرد و زن بعد از ازدواج به وجود میاد به خاطر نبودن شناخت بین طرفین هست نه عدم خودشناسی.

پس حالا شما برو به جای اینکه فکر برنامه نویسیت باشی فرق بین خودشناسی و عدم تفاهم رو یاد بگیر:w16:

لینک به دیدگاه

سلام

بحث بچه ها داشت ایبجا خوب پیش میرفت اما نمیدونم چی شد که تبدیل به جدل شد!!!!:w58:

من که خودم داشتم استفاده میکردم انصافا تا دیروز هم پستاشو دنبال میکردم...یه جورایی هم حرفا مکمله همه و در کنار هم زیباست و هر کسی داره به یه قسمت از بحث اشاره میکنه که از دید طرف مقابل شاید دیده نشه..واتفاقا هر دو طرف هم حرف اصلیشون درسته...این جور بحثا خوبه شناخت رو هم زیاد میکنه و برای بقیه کاربرای سایت هم خوبه اما بهتره تبدیل به جدل نشه:w16:

این انجمن در کنار همه خوبی هایی که داره ایراد بزرگش اینه که سن افراد رو نشون نمیده!!!!:ws3:

آقا سهند که خودش مدیر اینجاس یادشه من که پارسال اومدم اینجا چه سوتی ای دادم و چه شوخیایی که باهاش نمیکردم!!! در حالی که از من بزرگتر بود...خداییش ایشونم از سر مردونگیشون هیچ وقت به روم نیاورد تا خودم فهمیدم چه قد از ایشون کوچیکترم:icon_pf (34):

احترام ها رو حفظ کنیم دوستان....خداشاهده مخاطبم شخص خاصی نیست و حرفم کلی و به هر دو طرف بحث هست:icon_gol:

لینک به دیدگاه

این انجمن در کنار همه خوبی هایی که داره ایراد بزرگش اینه که سن افراد رو نشون نمیده!!!!:ws3:

آقا سهند که خودش مدیر اینجاس یادشه من که پارسال اومدم اینجا چه سوتی ای دادم و چه شوخیایی که باهاش نمیکردم!!! در حالی که از من بزرگتر بود...خداییش ایشونم از سر مردونگیشون هیچ وقت به روم نیاورد تا خودم فهمیدم چه قد از ایشون کوچیکترم:icon_pf (34):

احترام ها رو حفظ کنیم دوستان....خداشاهده مخاطبم شخص خاصی نیست و حرفم کلی و به هر دو طرف بحث هست:icon_gol:

موضوع سن نیست آقا یاسر.

متاسفانه بعضی ها فکر میکنن باید همه با نظرشون موافق باشن وگرنه به مذاقشون خوش نمیاد.

هر کسی در مورد هر موضوعی یه نظری داره-که قطعا کامل و بدون نقص نیست و با قرار گرفتن همه

نظرها و اعتقادات کنار هم تازه ممکنه یه قسمتی از موضوع واسمون حل بشه

و به جای جبهه گرفتن در مقابل همدیگه بهتره به اصل موضوع توجه کنیم و یکم تامل کنیم

لینک به دیدگاه
موضوع سن نیست آقا یاسر.

متاسفانه بعضی ها فکر میکنن باید همه با نظرشون موافق باشن وگرنه به مذاقشون خوش نمیاد.

هر کسی در مورد هر موضوعی یه نظری داره-که قطعا کامل و بدون نقص نیست و با قرار گرفتن همه

نظرها و اعتقادات کنار هم تازه ممکنه یه قسمتی از موضوع واسمون حل بشه

و به جای جبهه گرفتن در مقابل همدیگه بهتره به اصل موضوع توجه کنیم و یکم تامل کنیم

حرف شما درست هیچ انسانی کامل نیست و هیچ آدم عاقلی هم این ادعا رو نداره

چرا اگه دقت بکنید میبینید سن هم مهم هست...

این درست که ممکنه بعضی چیزا در کنار هم کامل بشه اما خودتون هم میدونید تو این سن تغییر آدم ها تقریبا غیر ممکنه چون هر کسی ساختار ذهنیش شکل گرفته و انو درست میدونه....فقط میتونید به شخص تلنگر بزنید....پس تو این بحثا بهتره با حرف منطقیمون دنبال همچین هدفی باشیم...این جور بحثا وقتی میتونه مفید باشه که بدون هیچ چالش و دعوایی انجام بشه که فرصتی برای فکر ایجاد بشه... فرقی هم نمیکنه که چه کسی داره شرکت میکنه مهم اینه که همه استفاده کنن و بحث ها به جدل تبدیل نشه

اما مسلما شما هم حرف منو قبول دارید که وقتی هر کس با چیزی مخالفه نمیتونه با تحقیر و یا هر ابزار دیگه کار رو جلو ببره...من به این معتقدم که تو بحثایی که انجام میدیم سیاست "نشوندن سر جا" یه سیاست غلطیه...بهتره اگه با چیزی مخالفیم سعی کنیم یا منطقی حرف بزنیم یا اینکه اصن حرفی نزنیم...باز هم میگم مخاطب من شخص خاصی نیست اما یه جمله ای هست به نظرم که جای فکر کردن برای هر کسی رو داره:w16:

لینک به دیدگاه
حرف شما درست هیچ انسانی کامل نیست و هیچ آدم عاقلی هم این ادعا رو نداره

چرا اگه دقت بکنید میبینید سن هم مهم هست...

این درست که ممکنه بعضی چیزا در کنار هم کامل بشه اما خودتون هم میدونید تو این سن تغییر آدم ها تقریبا غیر ممکنه چون هر کسی ساختار ذهنیش شکل گرفته و انو درست میدونه....فقط میتونید به شخص تلنگر بزنید....پس تو این بحثا بهتره با حرف منطقیمون دنبال همچین هدفی باشیم...این جور بحثا وقتی میتونه مفید باشه که بدون هیچ چالش و دعوایی انجام بشه که فرصتی برای فکر ایجاد بشه... فرقی هم نمیکنه که چه کسی داره شرکت میکنه مهم اینه که همه استفاده کنن و بحث ها به جدل تبدیل نشه

اما مسلما شما هم حرف منو قبول دارید که وقتی هر کس با چیزی مخالفه نمیتونه با تحقیر و یا هر ابزار دیگه کار رو جلو ببره...من به این معتقدم که تو بحثایی که انجام میدیم سیاست "نشوندن سر جا" یه سیاست غلطیه...بهتره اگه با چیزی مخالفیم سعی کنیم یا منطقی حرف بزنیم یا اینکه اصن حرفی نزنیم...باز هم میگم مخاطب من شخص خاصی نیست اما یه جمله ای هست به نظرم که جای فکر کردن برای هر کسی رو داره:w16:

با این بحث ها قرار نیست ساختار ذهن کسی تغییر کنه.

اما همون تلنگری هم که گفتید متاسفانه بعضی آدم ها اونقد توهم دانستن دارن که نمیتونن در مورد چیزی تامل کنن.فقط سفت و سخت چسبیدن به تفکرات به ظاهر صحیح خودشون

من خوشبختانه تو هیچ بحثی نه به مرد توهین میکنم نه به زن و نه بر علیه کسی صحبت میکنم.و نه کسی رو تحقیر میکنم.

اما اگه کسی قصد توهین یا تحقیر داشته باشه جوابشو میدم.به قول شما سر جاش میشونمش:ws3:

لینک به دیدگاه
با این بحث ها قرار نیست ساختار ذهن کسی تغییر کنه.

اما همون تلنگری هم که گفتید متاسفانه بعضی آدم ها اونقد توهم دانستن دارن که نمیتونن در مورد چیزی تامل کنن.فقط سفت و سخت چسبیدن به تفکرات به ظاهر صحیح خودشون

من خوشبختانه تو هیچ بحثی نه به مرد توهین میکنم نه به زن و نه بر علیه کسی صحبت میکنم.و نه کسی رو تحقیر میکنم.

اما اگه کسی قصد توهین یا تحقیر داشته باشه جوابشو میدم.به قول شما سر جاش میشونمش:ws3:

این خیلی خوبه که تو بحث ها هیچ بایاسی ندارید و اینطوری حرفاتون به انصاف نزدیکتره و خواننده هم اینو حس میکنه...کاملا حرفتون درست...

اما...

به هر حال من نظرمو گفتم به شما.... این سر جا نشوندن رو برای این مخالفم چون اینجوری خود فرد فاعل هم حس میکنه بیشتر از طرف مورد خطابش میدونه و همونی که خودتون گفتید میشه و شاید بعضی وقتا خود فرد فاعل دچار اشتباه و "خود درست پنداری" شده باشه...پس میخواد مخاطبشو سر جاش‌ بشونه...

اما خوب هر کسی مسئول رفتار و کار خودشه منم یه صحبت کلی کردم و به عقیده شما احترام میذارم:a030:

لینک به دیدگاه
این خیلی خوبه که تو بحث ها هیچ بایاسی ندارید و اینطوری حرفاتون به انصاف نزدیکتره و خواننده هم اینو حس میکنه...کاملا حرفتون درست...

اما...

به هر حال من نظرمو گفتم به شما.... این سر جا نشوندن رو برای این مخالفم چون اینجوری خود فرد فاعل هم حس میکنه بیشتر از طرف مورد خطابش میدونه و همونی که خودتون گفتید میشه و شاید بعضی وقتا خود فرد فاعل دچار اشتباه و "خود درست پنداری" شده باشه...پس میخواد مخاطبشو سر جاش‌ بشونه...

اما خوب هر کسی مسئول رفتار و کار خودشه منم یه صحبت کلی کردم و به عقیده شما احترام میذارم:a030:

سر جا نشوندن برای اثبات صحبت هام نیست.من ابدا نمیگم حرفام صد در صد درسته.انتقاد پذیر هم هستم.(وقتی برای کسی احترام قائل هستم در ازاش انتظار احترام دارم نه اینکه با کنایه بخواد تحقیر کنه)

سر جا نشوندن صرفا به خاطر این بود که طرف مقابل متوجه بشه داره با کی و چگونه صحبت میکنه

به هر حال ممنون از صحبت های خوب شما:a030:

لینک به دیدگاه
واقعا من از بعضی خانم ها دروغ گوتر ندیدم. یعنی دروغ نمی گنا. بنده خدا ها خیال می کنن واقعا همین طورین. ولی بدونید من عرف نفسه فقد عرف ربه.

برید بجای فوق لیسانس و دکترا یکم خودتونو بشناسید.

در ضمن مردا خائن هستند اما چه جوری خیانت می کنن. تو هر خیانتی دو نفر وجود داره . اون زنی که می دونه طرف نامزد داره یا زن و بچه داره ولی باز حاضر میشه با مرده باشه این خیانت نیست. این همون زنی هست که میگه مردا خائنن . ولی کمترین کاری برای حل مشکل نمی کنه.

من نمی گم مردا فرشتن اما واقعا تکلیفشون با خودشون خیلی روشن تره. یکی میگه آقا معیار من زیبایی والسلام. یکی هم میگه معیار من پول . یکی هم اخلاق . اما همه ی دخترا می گن معیار ما انسانیت و عدم خیانته اما وقتی یه قدم میری جلو میگن اون ۵۵ مورد دیگه ای که تو پست اومده جز بدیهیاته دیگه. اونا اصلا نیاز به گفتن نداره که باید خودت شعورت برسه بفهمی .

تا وقتی اینجوریه مام شعورمون نمی رسه و نخواهد رسید. پس تنهاشون بزارید.:w02:

:ws28:

لینک به دیدگاه

خانوما بیان بگن چی خوشحالشون میکنه.

من خودم میگم هرکسی دوست داشت ادامه بده

همراهی

همدلی

محبت

همکاری تو کارها

پشتیبانی تو مشکلات

تعریف کردن از ظاهر و اخلاق چه بین خودشون چه تو جمع دیگران

احترام گذاشتن

خرج کردن در حد توان و بدون منت

لبخند زدن

نگاه های پر از محبت

پیشنهادهای خوب برای خوشگذروندن

دلش براش تنگ بشه

خریدن کادوهایی که میدونه به دردش میخوره یا کادوهای کوچولوی بدون مناسبت

خریدن گل ترجیحا رز هلندی سفید (آدم یاد دسته گلای عروسی میفته ذوق میکنه):ws3:

فعلا اینا به فکرم رسیده.

لینک به دیدگاه
خانوما بیان بگن چی خوشحالشون میکنه.

من خودم میگم هرکسی دوست داشت ادامه بده

همراهی

همدلی

محبت

همکاری تو کارها

پشتیبانی تو مشکلات

تعریف کردن از ظاهر و اخلاق چه بین خودشون چه تو جمع دیگران

احترام گذاشتن

خرج کردن در حد توان و بدون منت

لبخند زدن

نگاه های پر از محبت

پیشنهادهای خوب برای خوشگذروندن

دلش براش تنگ بشه

خریدن کادوهایی که میدونه به دردش میخوره یا کادوهای کوچولوی بدون مناسبت

خریدن گل ترجیحا رز هلندی سفید (آدم یاد دسته گلای عروسی میفته ذوق میکنه):ws3:

فعلا اینا به فکرم رسیده.

اینایی که گفتین نصفشون کیفی بودن و معیار دقیقی براش نیست. خدایی من قید زندگی مشترک رو زدم.:sad0:

این حرفا فقط برای دو سه ماه اول زندگی شدنیه. بالاخره تو زندگی هر کسی یه سری مشکلات به وجود میاد و شاید نتونه هر شب گل بخره یا هر چیز دیگه ای.

بالاخره مردا هم یه سری توقعات دارن دیگه. یه طرف که نمیشه فقط وظیفه تعیین کرد بدون تعیین مسئولیت.

مردا دوست دارن حتی اگر ورشکست شدن یا چند ماهی بیکار شدن و خرجی خونه نداشتن زنه قهر نکنه بره. و هنوز هم برای زنش همون مرد سابق باشه.

اگر از سرکار اومد و خسته بود مثل جنازه افتاد همسرش درکش کنه و غر نزنه که تو به من علاقه نداری.

اگر به خاطر صد جور مشکلات مثل وام و قسط و صاحب خونه و .... (که معمولا زنا تو این موارد اصلا فضولی نمی کنن و کاری به این کارا ندارن )تولد زنش یادش رفت . زندگی رو براش جهنم نکنه.

زندگی با یه آدم فهمیده لذت بخشه نه با کسی که همیشه برات کادو می خره یا هر وفت اومدی خونه ببینی غذا (نمی دونم چرا همه می گن قرمه سبزی)حاضره.

ان شالله همه جوونا طعم خوشبختی واقعی رو بچشن.:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
اینایی که گفتین نصفشون کیفی بودن و معیار دقیقی براش نیست. خدایی من قید زندگی مشترک رو زدم.:sad0:

این حرفا فقط برای دو سه ماه اول زندگی شدنیه. بالاخره تو زندگی هر کسی یه سری مشکلات به وجود میاد و شاید نتونه هر شب گل بخره یا هر چیز دیگه ای.

بالاخره مردا هم یه سری توقعات دارن دیگه. یه طرف که نمیشه فقط وظیفه تعیین کرد بدون تعیین مسئولیت.

مردا دوست دارن حتی اگر ورشکست شدن یا چند ماهی بیکار شدن و خرجی خونه نداشتن زنه قهر نکنه بره. و هنوز هم برای زنش همون مرد سابق باشه.

اگر از سرکار اومد و خسته بود مثل جنازه افتاد همسرش درکش کنه و غر نزنه که تو به من علاقه نداری.

اگر به خاطر صد جور مشکلات مثل وام و قسط و صاحب خونه و .... (که معمولا زنا تو این موارد اصلا فضولی نمی کنن و کاری به این کارا ندارن )تولد زنش یادش رفت . زندگی رو براش جهنم نکنه.

زندگی با یه آدم فهمیده لذت بخشه نه با کسی که همیشه برات کادو می خره یا هر وفت اومدی خونه ببینی غذا (نمی دونم چرا همه می گن قرمه سبزی)حاضره.

ان شالله همه جوونا طعم خوشبختی واقعی رو بچشن.:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

شما کلا متوجه صحبتای من نشدید.:ws3:

من گفتم هر روز کادو یا گل بخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من گفتم بی مناسبتم کادوهای کوچیک بخره شده یه شاخه گل که حتی پنج تومنیشم هست.

گفتم در حد توانش خرج کنه نه بیشتر.

فکر نمیکنم حرفی علیه مردا زده باشم یا حرفی که نشون بده پرتوقعم از مردا.اتفاق حرفام کم خرج بوده که حتی خانوما هم گاهی شاکی میشن از حرفام.

هر آدم بالغی میدونه زندگی فقط این مسائل نیست زندگی بالا پایین داره و گاهی زن باید مردو درک کنه گاهی مرد زنشو.

هدفم این بود که ماخانوما بگیم ازچه چیزایی خوشمون میاد تا مردا هم چه مجرد چه متاهل شناختی نسبت به روحیات خانوما پیدا کنن.:w16:

لینک به دیدگاه
شما کلا متوجه صحبتای من نشدید.:ws3:

من گفتم هر روز کادو یا گل بخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من گفتم بی مناسبتم کادوهای کوچیک بخره شده یه شاخه گل که حتی پنج تومنیشم هست.

گفتم در حد توانش خرج کنه نه بیشتر.

فکر نمیکنم حرفی علیه مردا زده باشم یا حرفی که نشون بده پرتوقعم از مردا.اتفاق حرفام کم خرج بوده که حتی خانوما هم گاهی شاکی میشن از حرفام.

هر آدم بالغی میدونه زندگی فقط این مسائل نیست زندگی بالا پایین داره و گاهی زن باید مردو درک کنه گاهی مرد زنشو.

هدفم این بود که ماخانوما بگیم ازچه چیزایی خوشمون میاد تا مردا هم چه مجرد چه متاهل شناختی نسبت به روحیات خانوما پیدا کنن.:w16:

اکی پس.:a030::a030:

کلا من نمی تونم درست صحبت های خانم ها رو متوجه بشم.:ws3:نمی دونم علتش چیه:ws52:

ولی زنو مرد همیشه باید همو درک کنن.:icon_gol::icon_gol:

من محکوم نکردم شما رو که. احساس خودمو نسبت به حرفاتون زدم. بالاخره یکی دوست داره هر روز شوهرش براش یه ماشین بخره اصلا . به من ربطی نداره .خوشبخت شه ان شالله.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
:ws28:عالیه

فک کنم بیشتر خانوما موافق باشن:w16:

این چه زندگیه آخه. طلاق عاطفی میگن همینه دیگه. مردا شدن ماشین پول چاپ کن.

بعضی زنا انتظار دارن مردا برن ماموریت جای دور فقط از اونجا پول بفرستن واسشون.

خدایی این ناشکریه آخر عاقبت هم نداره.

لینک به دیدگاه

بیشتر خانوما وقتی اوایل زندگی مشترکشون هست میخوان شوهرشون پیششون باشه اما نیست سرگرمه کاره (یا به خاطر زیاده خواهی های خودش یا زیاده خواهی های همسرش یا مشکلات جامعه)

وقتی سنشون بالاتر میره و کاراشون بیشتر میشه و حوصلشون کمتر مردا بیشتر کنارشون میمونن و موندن تو خونه ی یه مرد بالای چهل سال یعنی کار درست کردن یعنی خرابکاری کردن تو خونه یعنی جستجو تو کابینتها یعنی بهم ریختن وسایل یعنی ایراد گرفتن از کارهای خانوم و البتــــــــــــــه کمک نکردن.

برای همینه که اکثر مادرامون از جمعه ها بدشون میاد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...