رفتن به مطلب

چگونه يك زن رو خوشحال كنيم ؟

ارسال های توصیه شده

من یه تاپیکم شروع کردم برای اقایون میتونید اونجا شما هم احساسات و انتظاراتونو بگید.

نگران نباشید کم کم یاد میگیریم همو درک کنیم.

در مورد بچه هم حق با خانوماس,شما خبر ندارید بارداری,زایمان,شیردادن و نگهداری از بچه تا چه حد سخت و همراه با درده.مادر از ظاهرش میگدره برای بچش اما پدر همونجوری که قبل بارداری بوده بعد به دنیا اومدنم باقی میمونه فقط یکم از نظر جنسی تو تنگنا هست که خب خود مادرم همین طوره و استرس داره که مادر صد برابرشو داره.

اما در نهایت باید یاد بگیریم همو درک کنیم همو بشناسیم.

شما هم اطلاعاتتونو تو تاپیک چگونه یک مرد را خوشحال کنیم بدید.من به شخصه استقبال میکنم

لینک به دیدگاه

ویکتوریا چقدر قشنگ توضیح دادی احساسات و نیاز های یه خانوم رو، و چقدر خوب میشه یکی این چیزا رو حداقل یکبار در طول زندگی یک آقا بهش یاد بده، و چقدر خوب میشه اون یک نفر مادر اون پسر باشه.:icon_gol:

این خصلت هایی که تو میگی فکر میکنم خصوصیات یه جنتلمن باشه تا یه مرد عادی.:ws37:

مرد های کمتر از عادی هم که هیچی.

واسه ازدواجت خیلی مراقب باش.

خیلی از دخترا اصلاً نمیدونن که همچین چیزایی هم هست.

برای همین با مردهای عادی زندگی راحتی دارن.

ولی شما که میدونی و بلدی این چیزا رو حواست باشه همسرت هم حتماً بلد باشه این کارهارو وگرنه خیلی اذیت میشی.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ممنونم امیر اقا.شما هم مرد خوبی هستید که این نکاتو رد نمیکنید و برای احساسات زنها ارزش قایل هستید.

برای همین دنبال شناخت جنس مرد هستم جنسی که از بیرون خشن,مغرور و بی احساسه.تا دو سال پیش فکرمیکردم همه ى مردا واقعا همینن همین بیرون غیرقابل تحمل.اما دو ساله خداروشکر درون زیبا و بااحساس و با حوصله ى مرد رو دیدم و میخوام شناختم بیشتر شه چون میدونم جنس من و جنس مرد با هم فرق داریمو میخوام این تفاوتو درک کنم تا بتونم باهاش کنار بیام تا هم خودم هم طرف مقابلم روزای خوب و ارومی داشته باشیم.

ازتونم پیشاپیش بابت کمکی که تو این شناخت بهم میکنید تشکر میکنم.

ففط یه چیز برام عجیب و قابل تامله.جز من هیچ خانومی تو این انجمن نه دنبال شناخت جنس مخالفشه که قراره یه عمرو کنار یکیشون باشه و شاید یکیشونم بزرگ کنه و نه میخواد اطلاعاتی از خودش بده.

انگار همه دنبال علمن که قابل تقدیره اما زندگی مشترکو که بزرگترین و مهمترین بخش زندگی هر فرده فراموش کردن و برای ورود بهش دنبال اموزش نیستن.در واقع تو جامعه ى ما بیشتر مردم اینجورین.ناراحت کنندس برای من.

به هرحال من برای همه ارزوی ارامش میکنم.

لینک به دیدگاه
ویکتوریا چقدر قشنگ توضیح دادی احساسات و نیاز های یه خانوم رو، و چقدر خوب میشه یکی این چیزا رو حداقل یکبار در طول زندگی یک آقا بهش یاد بده، و چقدر خوب میشه اون یک نفر مادر اون پسر باشه.:icon_gol:

این خصلت هایی که تو میگی فکر میکنم خصوصیات یه جنتلمن باشه تا یه مرد عادی.:ws37:

مرد های کمتر از عادی هم که هیچی.

واسه ازدواجت خیلی مراقب باش.

خیلی از دخترا اصلاً نمیدونن که همچین چیزایی هم هست.

برای همین با مردهای عادی زندگی راحتی دارن.

ولی شما که میدونی و بلدی این چیزا رو حواست باشه همسرت هم حتماً بلد باشه این کارهارو وگرنه خیلی اذیت میشی.:icon_gol:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

چگونه يك زن رو خوشحال كنيم ؟

77fmjmk7pyny3tqweej.jpg

براي خوشحال كردن يك زن....

يك مرد فقط نياز دارد كه اين موارد باشد :

1. يك دوست

2. يك همدم

3. يك عاشق

4. يك برادر

5. يك پدر

6. يك استاد

7. يك سرآشپز

8. يك الكتريسين

9. يك نجار

10. يك لوله كش

11. يك مكانيك

13. يك متخصص چيدمان داخلي منزل

15.. يك متخصص مد

16. يك روانشناس

17. يك دافع آفات

18. يك روانپزشك

19. يك شفا دهنده

20. يك شنونده خوب

21.. يك سازمان دهنده

22. يك پدر خوب

23. خيلي تميز

24. دلسوز

25. ورزشكار

26. گرم

27. مواظب

28. شجاع

29. باهوش

30. بانمك

31. خلاق

32. مهربان

33. قوي

34. فهميده

35. بردبار

36. محتاط

37. بلند همت

38. با استعداد

39. پر جرأت

40. مصمم

41. صادق

42. قابل اعتماد

43. پر حرارت

بدون فراموش كردن :

44. تعريف كردن مرتب از او

45. عشق ورزيدن به خريد

46. درستكار بودن

47. بسيار پولدار بودن

48. تنش ايجاد نكردن براي او

49. نگاه نكردن به بقيه دختران

و در همان حال، شما بايد :

50. توجه زيادي به او بكنيد، و انتظار كمتري براي خود داشته باشيد

51. زمان زيادي به او بدهيد، مخصوصاً زمان براي خودش

52. اجازه رفتن به مكانهاي زيادي را به او بدهيد، هيچگاه نگران نباشيد او كجا مي رود.

بسيار مهم است :

53. هيچگاه فراموش نكنيد :

* سالروز تولد

* سالروز ازدواج

* قرارهايي كه او مي گذارد

چگونه يك مرد را خوشحال كنيم ؟

h96kfhcj8xmf7y86zzz.gif

1. تنهاش بذاريد

نه بابا زنها هم گاهی به تنهایی نیاز دارن:w02:

لینک به دیدگاه

این همه گفتیم چجوری ما رو خوشحال کنید یه بار بگیم چجوری ناراحتمون نکنید.

اقایون این یه تجربه ى شخصیه.

خواهش میکنم اینقدر این جمله ى ما مرد هستیم و فرق داریمو تکرار نکنید.

وقتی یه خانوم چه خواهر چه مادر چه همسرتون گلایه میکنه از اینکه نمیتونه تا فلان ساعت شب بیرون باشه ولی شما میتوتید یا نمیتونه با دوستاش مسافرت بره ولی شما میتونید,نگید خب ما مردیم بایدم بیشتر ازاد باشیم.بگید خب ادم عوضی و مریض زیاده اگه این وقت شب بیرون باشی من نگرانت میشم دوس دارم خودم همراهیت کنم تا مبادا از این ادما ازاری ببینی.

تا پدرتون اجازه نداد شب بیرون بمونید یا برید مسافرت نگید مگه من دخترم که اجازه نمیدی.

هیچ وقت به کسی که سر حرفش نمیمونه نگید اندازه ى یه زنم نیستی.

شما که نمیدونید زن بودن چقدر سخته.

باور کنید قلب یه زن میشکنه وقتی این جملات به گوشش میرسه.

اگه مادرتون گفت بیا ظرفارو جا به جا کن یا سفره رو بچین نگید مگه من زنم؟مطمین باشید هیچ چیزی ازتون کم نمیشه.مطمین باشید اگه هیچ وقت کارای سختو خرید و کارای سنگینو به عهده ى یه زن نذاريد هیچ وقتم ازتون این کارارو نمیخواد.

ممنونم

لینک به دیدگاه

اگه ادعای روشن فکری یا فرهیختگی یا باسوادی دارید هیچ وقت جایگاهتونو از یه زن بالاتر یا پایین تر ندونید

باور کنید سالهاس افراد فرهیخته هر دو جنس رو به یک اندازه محترم و باارزش میدونن.

لینک به دیدگاه

یه نکته ایو خیلی وقته میخوام بگم ولی هر دفعه گفتم بمونه برای بعد,یکم خصوصیه.

خیلی خواهرانه و در گوشی میگم,یه چند روزی تو هر ماه بیشتر حواستون به همسرتون باشه,بیشتر بهش محبت کنید,اصلا حواستون به خواهر و مادرتونم باشه اون زمان وقتی میبینید تو خودشونن یا دل درد و کمر درد دارن یا یکم زود عصبانی میشن و بی طاقتن.

یکم کمتر گیر بدین یکم کم توقع بشین اون روزا یکم خودتون به کاراتون برسید.شرایطو فراهم کنید یکم بیشتر استراحت کنن.اگه گیر میدن یا بی حوصله ان یا یهو میزنن زیر گریه فکرنکنید دیوونه شدن,خیلی طبیعیه,فقط شما سعی کنید بیشتر بهشون برسید.نذاريد فكركنن تنهان.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

خوشحال کردن خانوما اصلا کار سختی نیست

همین که همه جا همراهش باشین و اگه خواست کاری کنه یا برنامه ای داشت که نظرتون خیلی براش مهم بود تشویقش کنید و به فکرش پر و بال بدین به اون خانم اعتماد به نفس میده..

همه میگن خرید رفتن با خانوما کسل کننده و خسته کنندس اما یه طرفه به قاضی نرید..خانومتونو همراهی کنید نظرتونو بگید و اینکه اون خریدارو شما باید حمل کنید در شان یه خانوم نیست وسایل خریدشو از این پاساژ به اون پاساژ بکشه(خانوما با دوستا و خواهر و فامیلاشونم خرید میرن و اینجور مواقع میتونین استراحت کنین و بذارین با دوستانش خوش باشه:)یه جورایی زنگ تفریح)

یه جا خوندم آقایی که با خانومش مثل شاهزاده ها رفتار میکنه قطعا رو دستای یه ملکه بزرگ شده..پس فکر نکنین اگه رفتارتون با خانومتون زیبا و محترمانس و بقیه به خاطر عذر میخوام فرهنگ کمشون مسخرتون میکنن یا میگن اولشه بعدا پدرتو درمیاره یا پررو میشه رو نده! اصلا توجه نکنید چون خانوما قدردان همسر جنتلمن و با شعورشون هستن..

تو مهمونیا و دور همی ها و ... حواستون بهش باشه گاهی یه مسج کوچولو بدین یا اگه کسی خواست طعنه ای به خانومتون بزنه و تو جمع ناراحتش کنه خیلی محترمانه جوابشو بدین تا همه بدونن ایشون یه حامی محکم و قوی داره،فرقی ام نمیکنه اون جمع خانواده خودتونن یا خانواده خانوم

همه چی پول خرج کردن نیست بیشتر از پول،توجه و همراهی مهمه

و اینکه ابراز علاقه فراموش نشه..

اگه حرفام نکته تکراری داشت ببخشید..باز چیزی یادم اومد میگم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

همیشه حرف از اینه ک وقتی ی خانم عصبی و ناراحت سعی کنین با محبت و احساس ارومش کنین.

ول همه اینجور نیستن.

گاهی زن ها هم نیاز دارن موقعی ک همسرشون ناراحتشون کرده یا از جای دیگه دلشون پره،همسرشون چند دقیقا کنارش بشینه و کاملا منطقی دنبال راهکار باشه.کاملا جدی سعی کنه تا مشکل رو برطرف کنه.

نه اینکه همش بگه دوستت دارم عاشقتم و این حرفا.:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 1 سال بعد...

همین که جوراباتون رو گوله نکنید اینور اونور بندازید، کیف و لباستون رو سرِ جاش بذارید، دروغ نگید و قولی ندید که بعدا بزنید زیرش یا عمل نکنید ما خوشحال میشیم والا

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

کافیه با خانمها صادق باشی  و اینکه به شما ایمان بیاره که واقعا عشق و محبتت قلبیه 

به علاوه اینکه  گاهی هم  هدایایی براش بگیری که بدونه بیادش هستی  ?

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...