رفتن به مطلب

سوال: مادر بودن...

ارسال های توصیه شده

شما چند بار تجربه کردین که این قدر اطلاعات عمومیتون بالاست و مصرین و توصیه هم می کنین ؟!

:ws47:دمت گرم دیگه ! دستت درد نکنه!

بابا من پریشب یه مستند در مورد مادر شدن دیدم که شبکه منوتو 2 پخش کرد، اطلاعاتم رو اون حسابه@

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 391
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من خیلی دوس دارم مادر شم:icon_gol:

از وجودم به ثمره عشقم ببخشم و به حد کمالش برسونم.

گاهی بعضعیا دوست ندارن مادر شن....

این برمیگرده به تصویری که از بچه ها تو ذهنمون داریم....

لینک به دیدگاه
آیا میدانستید زنها هنگام زایمان دردی برابر خرد شدن تمامی استخوان های بدن را تحما میکنند؟

آیا میدانستید رنها بعد از هر زایمان از هوششان کاسته می شود؟

...

ولی اینا دلیل نمیشه مامان نشی...

لذت مادر شدن یه چیز دیگه اس...:icon_gol: نه؟

ما می ذاریم این لذت بقیه ببرن:ws3:

لینک به دیدگاه
شایدم مادر بچه ها...

یا مادرایی که دوروبرمون هستن ...

نه؟

آره چرا که نه

ما هر روز از اطرافمون کلی تصویر میگیریم و در نهایت اونا رو چه بخایم چه نخایم تو حافظه میسپریم.در طولانی مدت این تصاویر منجر به تولید الگوهایی میشه که این الگوها در تصمیم گیریهای ما نقش اساسی دارن.

لینک به دیدگاه
شایدم مادر بچه ها...

یا مادرایی که دوروبرمون هستن ...

نه؟

البته من فکر می کنم بیشتر بر می گرده به آمادگی روحی یه دختر برای پذیرش مادر شدن و قبول مسئولیت هاش :ws37:

لینک به دیدگاه
البته من فکر می کنم بیشتر بر می گرده به آمادگی روحی یه دختر برای پذیرش مادر شدن و قبول مسئولیت هاش :ws37:

قبول دارم. و البته این آمادگی روحی هم از موارد بالا تاثیر پذیره...

همکلاسی ای داشتم که اعتقاد داشت عشق مادری و مادر شدن وسیله ای است برای فریب دختران برای استثمار در آینده!

لینک به دیدگاه
قبول دارم. و البته این آمادگی روحی هم از موارد بالا تاثیر پذیره...

همکلاسی ای داشتم که اعتقاد داشت عشق مادری و مادر شدن وسیله ای است برای فریب دختران برای استثمار در آینده!

با قسمت اول صحبتتون موافقم :ws37:

اما در مورد همکلاسیتون ....

اول باید فهمید که چه چیزی باعث شکل گیری چنین طرز فکر ی در ایشون شده :ws52:

البته من با نظرشون موافق نیستم چون این طور که از احساسات هم جنسانم شنیدم مادر شدن بهترین حسیه که به یه زن دست می ده و اون رو به کمال می رسونه

فقط باید این اتفاق در زمان و شرایط مناسبی باشه که اون لذت واقعی رو برای اون مادر داشته باشه و فرزندش رو هدیه ای از روی عشق و خواسته بدونه نه از روی اجبار :w16:

لینک به دیدگاه
اگه ده سال دیگه من نیومدم نواندیشان ببینم اسمت شده ترشی بارون،نگاه کن حالا.....

:viannen_38:

چرا هیش کی دوس نداره مادر بشه!؟:ws52:

چون سخته

وقتی من میبینم پدر مادرم چه محبتی به خونوادشون کردن و میکنن ولی من اینجور باهشون رفتار میکنم پس ببین بچه هام دیگه بام چجور رفتار میکنن:hanghead:

و اینکه مادر بودن یعنی ظرفیت داشتن و فداکار بودن که من هیچ کدومو ندارم:hanghead:

لینک به دیدگاه

خیلی دوست دارم.........

خیلی دوست دارم مورد خطاب عبارتِ "مامان" قرار بگیرم

فقط نمیدونم لیاقتشو دارم یا نه ..........چون خیلی سختو عجیبه ....

چون برای همین یه اسم کلی دردو زحمت هست آخرشم ممکنه همون کسی که انقدر زحمتشو کشیدی بذاردت خانه سالمندان یا بهت بی احترامی کنه ....... یا به خاطر تربیت خودم بشه بلای جونم ...........

نمیدونم ولی هر چی هست یه حسی تو وجودم اینو میخواد ......

لینک به دیدگاه

خیلی دوست دارم مورد خطاب عبارتِ "مامان" قرار بگیرم

پس این شعر معین تقدیم تو:

دنیا را میخواستی برام،عمرتو گذاشتی به پام،عشق تو فقط زیارت،نماز بودو عبادت.......

حرف و حدیثت منم،عاشق گیست منم،سفیده مثل برفه،راست راستی خیلی حرفه.....

پشت درو انداختی ننه،با خوب و بدم ساختی ننه،سرمو بگیر تو دامنت،قربون بوی پیرهنت.....

5045892.jpg

لینک به دیدگاه

بله...من خیلی بچه ها رو دوست دارم ...مادر شدن رو هم همینطور....به نظرم بهترین حسی که یه زن میتونه تجربه کنه مادر شدنه

فقط یه قسمته قضیه ایراد داره....اونم پدریه که یه بچه باید مشترک از اون و مادر باشه....

کاش میشد فقط بچه وجود داشته باشه بدون پدر....

الان بعضیا میان میگن خب تو اروپا اینجوریه....

پیشاپیش جواب بدم منظورم اینه که اصلا همچین فردی وجود خارجی نداشته باشه....مثل کسایی که کشت انجام میدن!:w16:

لینک به دیدگاه
یک چیزی همیشه عجیب بوده. ما همه مادر داریم. اکثریت مردمان دنیا مادرشان را می شناسند و چیزی به اندازه همین تعداد به اندازه من و تو مادرشان را دوست دارند! اکثریت آن ها هم همین احساس قدسیت من و تو را نسبت به مادرشان دارند!

این عجیب است. یعنی این همه دنیا زن دارد و این همه مادر وجود دارد پس یعنی به همین تعداد قدیس در دنیا هست؟! عجب بهشتی بوده زمین و ما نمی دانستیم!

از خانومای انجمن یه سوال دارم:

چقدر دوست دارید مادر بشید یا اصلا دوست دارید مادر بشید؟

[/quote

عاشق مادر شدنم..........به سختیش می ارزه!:w16:

پروفایلم.........http://www.noandishaan.com/forums/album.php?albumid=669

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...