رفتن به مطلب

وعده ي بزرگ ديدار نوانديشاني ها ، اينبار در مشهد

روز موعود ؟  

31 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. روز موعود ؟

ارسال های توصیه شده

خوووووب ؛ خووب خوب ؛ سسسسسسلام به همه ي اهالي باصفاي انجمن گل نوانديشان 932902.gif

بعد از كلي دردسر و مشقت و اجحاف ( 856824.gif ) در حق بچه هاي گل گلاب و نازنين مشهد 973158.gif بالاخره تصميم به برگزاري بزرگترين قرار گروهي بر و بچه هاي انجمن نوانديشان در شهر مشهد گرفتيم ؛ 601805.gif

[/center] [FLASH=width=1 height=0.2]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/FLASH]

خونه دار و بچه دار ؛ زنبيل و بردار و بيا .. بدوو بدوو كه نياي دوبرابره عمرت به توان دو فناست :ws47::ws48::shad:

بر و بچه هاي شهرستاني هم بدونن واقعا از صميم قلب و مغز خوشحال ميشيم اگر بتونيد خودتون رو برسونيد و به ما ملحق بشيد :w330::w31: هرچي تعدادمون بيشتر باشه بيشتر به هممون خوش ميگذره و خاطره ي ماندگار تري برايمون شكل ميگيره :w72: 131423.gif282399.gif

ضمن دعوت از تمامي اهالي سرزمين نوانديشان به اطلاع مي رسونم كه تا الان وعده ي حضور برخي از آقايونِ هيئت ِ دولت هم در اين قرار بزرگ گرفته شده ، از جمله :

جناب آقاي محمد عزيز ، ادمين و مدير كل سايت و انجمن بزرگ نوانديشان 932902.gif icon_cheers.png 3shahrsaz

جناب آقاي ايليا ، مشاور كبير سايت و انجمن بزرگ نوانديشان ( يعني خووودم :w02: :2rqfst4: ) قاصدك

جناب آقاي ايمان گل گلاب ، پايه هميشگي وعده هاي مشهد ، مدير قصر موبايل در انجمن بزرگ نوانديشان sih092

جناب آقاي امين عزيز ، همكار مدير تالار برق در انجمن كبير نوانديشان 503344.gifSYLAR

و بسياري ديگه از دوستان كه هنوز نديدمشون ! :ws3: دوستان مشهدي بدونند كه انتظار ازشون خيلي خيلي زياد هست و اميدوارم آبروي ما رو در اين قرار بزرگ حفظ كنند ! :ws42::ws3: پسر مشهدي ، حميد ، مريم آيلين ، افسانه ، نياز و ساير بچه هاي مشهدي كه الان اسمشون در خاطرم نيست ، حتما برنامتون رو جور كنيد و در روز موعود حاضر بشيد . 410865.gif

دو روز رو به عنوان كانديدا براي انتخاب روز قرار پيشنهاد مي كنم و از دوستاني كه مي تونن در جمعمون باشند تقاضا دارم حتما نظرشون اعلام كنند كه كدام روز رو انتخاب كنيم .

1 . صبح 5 شنبه ، 18 آذر ماه 1389 ، پارك بزرگ ملت 773753.gif

2 . صبح جمعه ، 19 آذر ماه 1389 ، پارك بزرگ ملت :w72:

و اما خبر ديگه اي كه دوست دارم شما رو در اطلاع قرار بدم تصميم به ايجاد قرار كوهنوردي هفتگي ، براي بچه هاي نوانديش مشهدي از دختر و پسر هست كه انشالله اين موضوع رو هم در همين قرار بزرگ به تصويب خواهيم رسوند ، انشالله اگر دوستان موافق باشند هر جمعه به فتح قله هاي رفيع كوه هاي آب و برق خواهيم رفت . 503344.gif

بنابراين در اين تاپيك از دوستاني كه مي تونن در قرار بزرگ آذرماه حاضر بشند دعوت مي كنم حضور خودشون رو اعلام كنند .

وعده ي ديدار : مشهد ، سرزمين خورشيد

خبر نهايي : :ws42::ws3:

جمعه 19 آذر ماه ، ( يعني همين جمعه كه مياد ) ساعت 10 صبح ، پارك بزرگ ملت ، درب آزادشهر ، كنار ايستگاه تغذيه !

نقشه ي شما ره 1 : ( نقشه ي شهر مشهد )

نقشه ي شماره 2 : ( نقشه ي پارك و خيابان هاي اطراف )

نقشه ي شماره 3 : ( نقشه ي داخل پارك و محل قرار )

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 360
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهههههههههههههههههههههههههههههههههههههه بهههههههههههههههههههههههه

من هم هستمممممممممممممممم .

:a030:

پنج شنبه یا جمعه؟ :ws52:

w330.gif

الان تو چرا انقدر خوشحالی میکنی :ws52:

خوش به حالتتون و امیدارم خوش بگذره:hanghead:

همش ازین قرارا میزارین و دل منو آب میکنین :sigh:

خب نیا تو تاپیک که دلت آب نشه :ws3:

منم میام:mornincoffee:

تو جلوتو نگاه کن مواظب باش حالا زمین نخوری حالا. نمیخواد خالی ببندی :banel_smiley_4:

منم میرسم بیام؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

خب نیا تو تاپیک که دلت آب نشه :ws3:

راه ِ دیگه ای نداری؟ :banel_smiley_4:

من مشدی نیستم اما مشدیا منو دوس میدارن :ws3:

شکلک خنده ملیح

راستی من رای دادم به نظرم جمعه و پنج شنبه خوبه :ws3:

لینک به دیدگاه
راه ِ دیگه ای نداری؟ :banel_smiley_4:

شکلک خنده ملیح

راستی من رای دادم به نظرم جمعه و پنج شنبه خوبه :ws3:

:ws3:

بانووووووووووووووووووووووووووووووووووووووی مننننننننننننننننننننن

پروفتو باز میکنی؟؟؟؟؟؟ :hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...