رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

من نمیگم اینا بدن هر کدومشون واسه خودش خدایه ولی توی اکثر این فیلما یکی بده یکی خوبه ولی یوما نه شخصیت بد داستان به نظر من از آدمای خوب این فیلم بهتره

آدماش خاکسترین بد من فیلم یجورایی هنرمنده نقاشی میکشه یه جا میگه من انجیلو 3 بار خوندم خودش با پای خودش میره توی قطار وقتی میبینه که ایوانس واسه شرافتش

داره این کارو میکنه ولی وسترنای دیگه این ویژگیو ندارن یکی بده یکی خوبه و خوبه داستان همیشه پیروزه

مرد مرده جیم جار موشم از اینایی که گفتی سرتره فیلمای لئونه ام از بس تی وی پخش کرده محبوب ترن

شما بدجور شیفته داستان 3:10 به یوما شدید. خوش به حالتون که یه فیلم این همه متاثرتون کرده.

مرد مرده سرتر از دلیجان یا ریوبراوو؟؟؟؟ بی تردید سرتر نیست اما خب شما بیشتر دوسش دارید. مرد مرده در حقیقت یک آنتی وسترنه

ژانر وسترن برخلاف اون چیزی که تصور میشه گستردگی ساب ژانری زیادی داره مثلا ما وسترن گوتیک هم داریم

از بس از وسترن گفتید. یه فیلم بامزه دیدم برای بار سوم

Cat ballou

با بازی جین فاندا و لی ماروین

یک وسترن موزیکال !!!!

من عاشق جین فاندا هستم. یه عکس از جین فاندا و آلن دلون داشتم تو سینما صحرا !!! گمش کردم :ws52:

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

Wall E

کارگردان : Andrew Stanton

نویسنده : Andrew Stanton

صداپیشگان: Ben Burtt, Elissa Knight ,Jeff Garlin

خلاصه داستان :

در سال 2700 به دلیل زباله‌های فراوانی که انسان تولید کرده است عملا زندگی روی کره زمین غیر‌ممکن شده و زمین از حضور حیات خالی شده است. وال‌-‌ای روباتی است که برای جمع‌آوری زباله‌ها و بسته‌بندی آنها طراحی شده و بیشتر از زمان برنامه‌ریزی شده قبلی عمرکرده و روی زمین تنها مانده است و به نظر می‌رسد فراموش کرده‌اند او را با خو ببرند. یک روز وال‌-‌ای سفینه‌ایی را می‌بیند که روی زمین فرود‌آمده و روباتی به نام ایوا از آن خارج می‌شود. وال‌-‌ای دلبسته ایوا شده و ماجرای جدیدی آغاز می گردد...

یه انیمیشن دلچسب و لذت بخش

واقعا دیدنش به من چسبید، حس خیلی خوبی رو به بیننده منتقل میکنه، چیزی که بیشتر از همه تو این فیلم جذابه، اینه که عمیقترین احساسات و اخلاقیات رو 2 تا ربات تداعی میکن واسه نسل بشر

:a030:

امتیاز من 8.5

لینک به دیدگاه

فیلم رمز داوینچی The Da Vinci Code

خیلی فیلم مهیجی بود، مسیحیت کنونی رو کاملا تحریف شده می دونست و در راستای اثبات یهودیت بود

ستاره داوود رو خیلی باحال تحلیل کردن و اون رو به جام مقدس و تابلوی داوینچی ربط دادن من از اون بخشش خیلی خوشم اومد

0------davinci.jpg

لینک به دیدگاه

به یاد گذشته

ماترا علیه گودزیلا

1964

کارگردان : ایشیرو هوندا

هنوز هم برام فیلمهای هیولایی ژاپنی جذابه !! گودزیلا ، ماترا ، گیدورا، گیگان،.......... مگا گودزیلا هم بود.

جالبه فکر کنم ژآن پیر ژونه هم یه ارجاع به این فیلم داده !!!!

لینک به دیدگاه

دو تا انیمیشن دیدم

k4ucfp5hoq5es0tde2.jpg

The Croods (خانواده کرودز)

کارگردان: Kirk De Micco, Chris Sanders

نویسنده : Chris Sanders

بازیگران: Nicolas Cage, Ryan Reynolds, Emma Stone

2013

خلاصه داستان :

یک خانواده غارنشین بعد از اینکه خانه شان در زلزله از بین می رود، باید وارد دنیای فانتزی و ناآشنایی شوند و راه سفر را با کمک یک پسر مخترع آغاز کنند

اصلا خلاقیت توش نبود، شما عصر یخبندان رو تصور بفرمایید، این ورژن انسانی و البته بدون یخش بود

ولی بد نبود، سرگرم کننده بود ، تو این تابستونی می چسبه

امتیاز من 6.3

v2ozqooyi7yaydy51ub8.jpg

despicable me (من نفرت انگیز )

کارگردانان:پیر کافین ، کریس رناد

تهیه کنندگان:جان کوهن ، جنت هیلی ،کریس ملداندری

نویسندگان: کن داریو ،کینکو پائول

صداگذاران: استیو کارل ،جیسون سجل ،راسل برند،جولی اندروز ،ویل آرنت ،کریستین ویگ،میراندا کازگرو ،دانا گایر، السی فیشر

محصول 2010

خلاصه داستان:

گورو تبه‌کاری است که با شنیدن خبر دزدیده شدن

تصمیم می‌گیرد تا برای تحت تأثیر قرار دادن رئیس بانکی که از آن برای کارهایش وام می‌گیرد، ماه را بدزدد.او دستیارانی به نام مینیون دارد که موجوداتی بسیار کوچک هستند.برای همین او به دستگاه کوچک‌کننده که در شرق آسیاست، نیاز دارد.او به آن‌جا می‌رود ولی وکتور رقیب او (که پسر رئیس بانک نیز هست) دستگاه را از او می‌رباید.گورو به دنبال وکتور می‌رود ولی امنیت پناهگاه او بسیار بالاست و راه ورودی پیدا نمی‌کند.ناگهان متوجه می‌شود که ۳ دختر شیرینی‌فروش که از طرف یتیم‌خانه به دم در خانه‌ی او می‌آیند تا شیرینی بفروشند، می‌توانند به راحتی داخل خانه‌ی وکتور شوند.برای همین او به یتیم‌خانه می‌رود و سرپرستی این بچه‌ها را قبول می‌کند.او ابتدا روابط خوبی با آن‌ها ندارد ولی کم‌کم به بچه‌ها علاقه‌مند می‌شود.

انیمیشن بدی نبود . اینم سرگرم کننده بود. ولی اونقدری که تعریفش رو شنیده بودم نظرم رو جلب نکرد

کلا از وقتی Wall.E رو دیدم بقیه انیمیشن ها اصلا بنظرم خوب نمیان

:ws3:

امتیاز من 7

لینک به دیدگاه

واقعا فیلم بسیار جالبیه......

فیلمنامه «جنگ جهانی زد» (حرف «زد» حرف اول کلمه زامبی است) را متیو مایکل کارناهان نوشته است.

داستان «جنگ جهانی زد» از طریق مجموعه‌ روایت‌های مختلف بیان می‌شود که یک محقق بی‌نام گردآوری کرده است. او به دنبال ریشه‌ها و میزان شیوع و ابعاد نوعی بیماری مسری است که باعث تبدیل انسان‌ها به موجودات زامبی و نابودی نژاد بشری شده است.

براد پیت در فیلم مردی اهل خانه و خانواده است که وقتی زامبی‌ها حمله می‌کنند، همراه همسر و دو فرزندش می‌گریزد و می‌کوشد خودش را به روسیه برساند، جایی که شاید راهی برای حل این مشکل باشد.

wprld_wae_z.jpg

لینک به دیدگاه

فیلم چشمه The Fountain به کارگردانی آرونوفسکی

خدا آدم و حوا رو بعد از دست انداری به درخت دانش از بهشت بیرون میکنه و درخت حیات رو از اونا پنهان میکنه.

داستان فیلم پی و فیلم چشمه از آرونوفسکی توی جمله بالا خلاصه شده

فیلم پی در مورد دانش ممنوعه س که یه سری دنبالشن تا اونو به دست بیارن و فیلم چشمه هم در مورد درخت زندگی و عمر جاودانه س

اوج فیلم جاییه که ایزی زن توماس شاخه گلی رو به توماس میده و اون شاخه گل توی دست توماس خشک میشه که نشون میده عمر جاودانه برای این دنیا بی معنیه و به مرگ به عنوان تولدی دوباره و جاودانه نگاه میکنه

fountain_poster.jpg

لینک به دیدگاه

فیلم the colony مستعمره

فیلم در مورد آیندس که در اثر سرد شدن زمین کل زمین میره زیر برف و آدمای خیلی کمی زنده میمونن و توی پناهگاهای زیر زمینی زندگی میکنن

و بیشتر فیلم توی کولونی 7 سپری میشه که از یه کولونی دیگه (5) یه سیگنال دریافت میکنن و 3 تا دافطلب میرن اونجا و با آدمایی روبه رو میشم که انسان میخورن و بعد داستان

همش فرار کردنه

yon9x9v9nqrv631r7ne.jpg

لینک به دیدگاه

این فیلم بی نظیر رو به یاد داشته باشید - یک مستند شاعرانه

حتما ببینید- بعد از مدتها رفتم سراغش. حتما با کیفیت و در مانیتور بزرگ ببینید !!!!

Ashes and Snow

s9172jsqox43rsaf5ead.jpg

لینک به دیدگاه

رو دور افتاده بودم فیلم خوب می دیدم این یکی گند زد بهش

Red lights

در حد مهد کودک.

رابرت دنیرو خیلی دوست دارم همیشه میگفتم مهمترین بازیگر زنده دنیاست ولی فیلم داغون زیاد داره

اینم یکیشه

لینک به دیدگاه

The Elephant Man (مرد فیل نما)

کارگردان: دیوید لینچ

نویسندگان:کریستفر د ور، اریک برگرن، دیوید لینچ

بازیگران:آنتونی هاپکینز جان هارت

محصول 1980

این فیلم داستان زندگی مردی است كه چهره اش وحشتناك است و او را «مرد فیل نما» می نامند. داستان فیلم در قرن نوزدهم و در انگلیس می گذرد و براساس داستان واقعی زندگی ژوزف مریك ساخته شده است.

مرد فیل نما یكی از ساده ترین فیلم های این کارگردان نا متعازف هست. تو این فیلم خبری از پیچیدگی های روایتی نیست و داستان، زندگی شخصیت اصلی فیلم را دنبال می كنه.البته با اینکه این فیلم متفاوت تر از فیلمهای دیگه ی دیوید لینچ هست ، اینجا هم بعضی از المان های خاص سینمای دیوید لینچ رو میبینیم.

خیلی از دوستان از این فیلم به عنوان شاهکار یاد می کنن، ولی برای من اینطور نبود.هرچند فیلم خوبیه. خودم 2 فیلم قبلی که از لینچ دیدم رو خیلی دوست داشتم، ولی این فیلم رو خیلی نپسندیدم. شخصیت جان مریک خیلی خوب پرداخت نشده بود. بیننده به اون شکل احساس همدردی باهاش نمی کنه و خیلی به عمق شخصیتش پی نمی بریم. انگار فقط نشست و برخاست و 1 عصرونه با قشر مرفه جامعه راضیش میکنه. همین. پایانش هم خیلی منطقی نبود به نظرم.

اما بهر حال دیوید لینچه و نمیشه از فیلماش گذشت

امتیاز من 7.5

لینک به دیدگاه

اینم باحال بود در مورد دوتا شعبده بازه که از بچه گی باهم دوستن

و جیم کری در نقش کریس آنجل و دارن کارای اونو مسخره میکنن و میگن که کارای اون شعبده بازی نیست

e293bjk56yqhnhvear6n.jpg

لینک به دیدگاه

فیلم جلیقه با بازی آدرین برودی و کایرا نایتلی

درباره سربازی امریکایی هست که در جنگ عراق به خاطر محبتی که به

یک بچه عراقی میکنه

از ناحیه سر مورد اصابت گلوله توسط همون کودک میشه

و بعد از بهبودی به کشورش برمیگرده و خب دچار فراموشی هم شده

به جرم قتل یک افسر پلیس که به ناحق به اون سنبت داده شده به تیمارستانی

برده میشه

در اون تیمارستان دکتر برای ازمایش هایی این رو با یک جلیقه میبنده به

طوری که هیچ گونه حرکتی نمیتونه بکنه

و بعد اون برو به مدت های طولانی داخل کشوی جنازه ها قرار میده

و در اونجا میتونه به زمان های آینده سفر کنه و ببینه چه اتفاقاتی قراره بیفته

فیلم خیلی خوب شروع شد

و جمله ای که در اول فیلم گفته میشه ابهامی داره

و در خاطر مخاطب میمونه

تا میرسه به پرده سوم و اون ابهام و اون جمله یکبار دیگه هم تکرار میشه و

مخاطب میفهمه که بله منظور واقعی فیلم از این جمله چی بوده

گره هایی که در طول فیلم نامه ایجاد میکنه به خوبی توسط خود مخاطب حل میشه

فیلم ساختار نسبتا خوبی داره

تدوین فیلم به نسبت قابل قبول هست

برش های سریع در جای خودش زده شده و به روند قصه گویی فیلم نامه خیلی کمک کرده

و جاهایی هم که لازم بوده سکانس های طولانی باشه تدوینگر دریغ نکرده

اجرای ادرین برودی واقعا عالی هست در این فیلم

با اون نگاه گیرا و بازی که فقط توسط چشم ها انجام میده

بازی کایرا نایتلی عزیز هم عالی هست

چند تا عکس ازش براتون میذارم

xnbkvjf72hnylz3qlmla.jpg

4vv0n0epn4j7zuk2qd5.jpg

mb1f52z0m19esrj32jt.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...