رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

همین الان دو تا فیلم خفن دیدم

قلمرو احساس و امپراطوری هوس هر دو از ناگیسا اوشیما

فیلمساز مهجور ژاپنی که من سه تا فیلمشو قبلا دیدم تابو، کریسمس مبارک آقای لارنس و عشق من ماکس

فیلم اول که به شدت اروتیکه و پیشنهاد نمیکنم اما فیلم دوم بسیار زیبا بود.

داستان رابطه یک زن و مرد که منجر به قتل شوهر زنه میشه در یک دهکده کوچک در ژاپن ...................

لینک به دیدگاه

امروز بعد از مدتها یه فیلم دیدم. دلم میخواست صرفا یه فیلم سرگرم کننده ببینیم پس رفتم سراغ:

fast and furious 6

FastAndFurious62013.jpg

کارگردان: Justin Lin

نویسنده : Chris Morgan, Gary Scott Thompson

بازیگران: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson

محصول 2013

یه فیلم اکشن و سرگرم کننده هست فقط، صحنه های اکشنش خوبه، ولی بعضی جاها دیگه زیادی اغراق داشت، این جناب "دام" که یه اسپایدرمنی بود واسه خودش!!

یه مقدار چاله چوله فیلمنامه ای هم داشت ولی واسه سرگرم شدن خوبه

در کل 5 رو بیشتر دوست داشتم

امتیاز من 6.5

لینک به دیدگاه

آخرین فیلمی که دیدم

Snow white and the hunter

اسامی بازیگران و سایر رو می‌تونین از IMDB ببینید

ولی خود این فیلم، من رو یاد 8 سال گذشته ایران انداخت

وقتی که یک شخص پلید، حاکم بر سرزمینی شد، اون سرزمین، به سمت زوال و نابودی رفت، همه جا رو گندآب گرفت، نور خورشید به شدت سرد بود، جنگل‌های زیبا جای خود رو به جنگل مرگ دادن، فقر و بی‌فرهنگی به مردم حمله‌ور شد، و هرکس، که چیزی داشت ( حرفی برای گفتن - و اینجا، زیبایی ) کشته می شد و روحش رو ازش می گرفتن

یا مثالی دیگه، به کسی هست که دلسرد شده باشه

این فیلم، در کنار fun بودنش، خیلی زیبا بود

لینک به دیدگاه

فیلم The pianist/2002

خلاصه فیلم : یک پیانیست فوق العاده حرفه ای که یک لهستانی یهودی نیز هست شاهد سخت گیری های نازی ها، از جمله ورود سخت گیرانه به محله ی Warsaw ، به یهودیان پایتخت لهستان می شود. وقتی خانواده ی او به اردوگاه های کارگری نازی ها اعزام می شوند، او فرار می کند و برای جلوگیری از دستگیری اش توسط نازی ها به خرابه های Warsaw پناه می برد….

معرفی: هسته اصلی فیلم همون هسته schindler's list بود.....در مورد یهودیان لهستانی که توی جنگ جهانی دوم به خاطر یورش المانی ها به داخل کشورشون کشته میشن و اواره...

اشپیلمن پیانیست مشهور که در سال 2000 درگذشت ولی رمان ی که از زندگیش ساخته شده بود یک سال قبل مرگ ش تهیه شده بود و فیلم از همین رمان سال 1999 ساخته شد پس فیلم یک فیلم اقتباسیه خیلی درام هست که از اوج تا سقوط ( البته فیلم با سقوط این پیانیست تموم نمیشه!) یک پیانیست مشهور رو نشون میده.یک چیزی توی مایه های فیلم ارتیست

و خلاصه این که فیلم بسیار زیبا و سوزناکه و به همه پیشنهاد میکنم فیلم رو ببینن/البته مطمئنا بیشتر دوستان دیدن چون فیلم مشهوریه

چیزی که توی این فیلم هایی که در مورد زجر های یودیان ساخته میشه اغلب دیده میشه اینه که همیشه یهودیان انسان های معصوم دیده میشن,همینطور هم هست ولی جنبه های بد هم داشتن

یاد حرف هیتلر ملعون میوفتم توی هولوکاست که باعث مرگ 6 میلیون یهودی شد:یهودی ها به خاطر ناتوانی شان در تولید، هدفشان به برده کشیدن دیگران است. از حرص و آز طبقه ی متوسط سوء استفاده می کنند

لینک به دیدگاه

فیلم "هفت" رو دیدم از دیوید فینچر. برد پیت تو این فیلم خوب نبود بازیش. فیلمای فینچر به یادموندنی ان ولی دلنشین نیستند. من یه فیلم دیدم چندسال پیش که بردپیت توش نقش قاتل زنجیره ای رو داشتف کسی میدونه اسمش چیه؟

لینک به دیدگاه

mulholand drive از دیوید لینچ

اینو شیوا و گیزمو بهم معرفی کردند که ازشون ممنونم:a030:

خیلی فیلم خفن و گیج کننده ای بود و در مورد عذاب وجدان بود و شخصیت اصلی همه چی رو توی خواب واسه خودش بازسازی کرده بود

خیلی قشنگ بود

لینک به دیدگاه

Broken city

lv13sqfu28tevwii6q50.jpg

با بازیه

mark wahlberg

russell crowe

catherine zeta jones

فیلم خوبی بود در مورد انتخابات شهرداری نیو یورکه که فساد توی شهرو به تصویر میکشه

لینک به دیدگاه
فیلم "هفت" رو دیدم از دیوید فینچر. برد پیت تو این فیلم خوب نبود بازیش. فیلمای فینچر به یادموندنی ان ولی دلنشین نیستند. من یه فیلم دیدم چندسال پیش که بردپیت توش نقش قاتل زنجیره ای رو داشتف کسی میدونه اسمش چیه؟

فکر کنم کالیفرنیا بود ؟ خل و چل بازی در میورد ؟

لینک به دیدگاه
mulholand drive از دیوید لینچ

اینو شیوا و گیزمو بهم معرفی کردند که ازشون ممنونم:a030:

خیلی فیلم خفن و گیج کننده ای بود و در مورد عذاب وجدان بود و شخصیت اصلی همه چی رو توی خواب واسه خودش بازسازی کرده بود

خیلی قشنگ بود

اوهوم عالیه این فیلم

یه سری جزییاتم داره بدونیم بهتر درک میکمیم فیلمو

از اینجا میتونی نقدشو بخونی

http://www.noandishaan.com/forums/thread113368.html

لینک به دیدگاه

Man On Fire

9pbrsl53vnqm40frcv0c.jpg

Denzel Washington هم که مثل همیشه عالی بازی کرده بود.

شبکه 3 نشون داد.

ینی این فیلم عالی بود.

با شخصیت اول فیلم خیلی ارتباط برقرار کردم.

یعنی از اون پایان های عالی داشت.

اگر ندیدن حتماً ببینید واقعاً ارزش داره.

لینک به دیدگاه

A Walk to Remeber

فیلم لطیف و قشنگی بود. قبلنم دیده بودمش. بازیگر معروف نداشت یا حداقل من نمیشناختمشون

در مورد یه دختر پسری بود که عاشق هم میشن و دختره سرطان داره و یه مدت کوتاهی بعد از ازدواج میمیره اما تو همون مدت کاملن زندگی پسره رو تغییر میده

میدونم که توضیحاتم بیشتر شبیه فیلمای آبکی شد اما به یکبار دیدنش می ارزه:ws3:

لینک به دیدگاه

[h=2][/h]

Assault-on-Wall-Street-Poster-SD.jpg

فیلم Assault on Wall Street محصول 2013

یک فیلم اکشن با موضوع انتقام‌گیری

یک مامور حمل پول که همسر بیماری دارد در جریان سقوط سهام ورشکسته می شود و به دلیلی (که اگر بگویم مزه دیدن فیلم از دست می‌رود) تصمیم می‌گیرد از دلالان سهام انتقام بگیرد

داستان فیلم خیلی ساده است اما خصوصیت جالب فیلم انتقاد از وضعیت اقتصادی آمریکاست و فیلم بیننده را با مشکلات پشت سر سقوط سهام و وضعیت اقتصادی مردم عادی سهام‌دار بر اثر این سقوط آشنا می‌کند

نکته خوب فیلم بازی خوب بازیگران‌اش هست (بخصوص شخصیت اصلی داستان و همسرش)

یکی از بازیگران فیلم بازیگر سریال فرار از زندان است و یکی دیگر که نقش فرعی دارد بازیگر نقش پسربچه فیلم ترمیناتور 2 (که چقدر چاق شده و قیافه‌اش تغییر کرده است!)

فیلم Assault on Wall Street فیلم متوسطی است

نکته منفی فیلم عدم حضور پلیس در فیلم است و فقط در آخر فیلم سر و کله شان پیدا می‌شود!

لینک به دیدگاه

دیشب نشستم دوتا فیلم آبکی دیدم

Dark shadows با بازی جانی دپ !!

یک فیلم در اون شخصی نفرین میشه و به خون آشام تبدیل میشه و 200 سال بعد میاد انتقام می‌گیره! فیلم نامه خیلی ضعیفی داشت!

یه فیلم دیگه هم دیدم، از بس خل و چل بود اسمش رو هم یادم نمیاد! از اینا که 4 تا مرد تو کوهستان زندگی میکنن ملت رو میگیرن میکشن و میخورن! و بعد توی جشن هالووین میریزن تو خیابون و عده‌ای رو می‌کشن! فیلم نامه در حد جلبک، شبیه این فیلم دانشجوییا میموند!

لینک به دیدگاه

act of valour

2012

Action | Thriller | War

137233755740.jpg

فیلمی 110 دقیقه ای و طولانی هست و بطور خلاصه درباره ی مبارزه ی ارتش ایالات متحده با گروههای جهادی انتحاری و گروههای گروگانگیر و خلافکار هست و گرچه تماماً در آمریکا فیلمبرداری شده با اینحال اجرای عملیاتهایی از فیلیپین گرفته تا اوکراین و مکزیک رو پوشش میده . تیمی برگزیده که بطور خستگی ناپذیر در اقصا نقاط دنیا مشغول مبارزه با آدم بدهاست..

خیلی سعی شده روی القای حس وفاداری به خانواده، میهن پرستی و ایثار برای هم در صحنه ی جنگ کار بشه و انصافاً در این زمینه ظرافتهای زیادی در این اثر رعایت شده

سکانسهای مختلفی مشابه 3 CoD Modern Warfare داره مخصوصاً که برای القای حس واقع گرایانه به فراوانی سعی شده بیننده رو از پشت نشانه گیر اسلحه همراه خودش نگهداره

83752662011823352847.jpg

لینک به دیدگاه

برای چندمین بار فیلم the vow دیدم عاشق این فیلمم هر کسی این فیلمو ندیده بهش توصیه میکنم حتما ببینتش

در مورد یه زن و مرد جوونه که توی یه شب برفی تصادف میکنن و دختره حافظ کوتا مدتشو از دست میده و دیگه شوهرشو نمیشناسه ولی چند ساله گذشترو یادشه

و حالا شوهرش باید سعی بکنه که زنش دوباره عاشفش بشه ولی..................

جالبش اینکه فیلم از یه داستان واقیعه

jt8j2zfr3vxxeobmzaup.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...