رفتن به مطلب

چرا اینقده ازدواج سخت شده؟

sarevan

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 189
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مسي دخترم داره هااا:w16:خيلي نازه:ws3:ميون اينا شقي بسرش خيلي باحاله قلمبه كوچولو:ws3:ادم دوسش داره گازش بگيره:icon_redface:

پسره منو ندیدی بیا پروفایلم

نه دختر داره جان عروس پیدا کردم

لینک به دیدگاه

مرگ موش خوب نيس

قرص برنج خيلي خوبه

يكم بريز تو چاييش

قلب اولو كه خورد ميره خودش

رد خورم نداره:ws3:

اما من ميگم تو اين بحران بي شوهري شوهراتونو سفت بچسبيد:ws3:

لینک به دیدگاه
تو مهريت چند تا بود نگو 14 تا:ws46:

اسون اسونم خوب نيس اونوقت طرف فك ميكنه ازدواج خيلي راحته ميرم يه 2 تا ديگه ميگيرم

بره بگیره چه اتفاقی میفته

من رسما امضا میدم :ws3:

لینک به دیدگاه
مرگ موش خوب نيس

قرص برنج خيلي خوبه

يكم بريز تو چاييش

قلب اولو كه خورد ميره خودش

رد خورم نداره:ws3:

اما من ميگم تو اين بحران بي شوهري شوهراتونو سفت بچسبيد:ws3:

:hanghead::hanghead:

باشه حالا که قحطیش اومده فعلا صبر میکنیم:icon_redface:

لینک به دیدگاه
پسره منو ندیدی بیا پروفایلم

نه دختر داره جان عروس پیدا کردم

قرار بود داماد من شه هااا خودت تو باشگاه قول دادي:w00:

حالا باشه به داماد مسي شه من دخترمو عروس شقي ميكنم

لینک به دیدگاه

نههههههههههههههههههههههه

تویی مینا ای بابا

:icon_redface:

نه دیگه ماله دخترته دیدیش

لینک به دیدگاه

نمیدونم دوستانی که دارن این تاپیک رو دنبال میکنند تو چه رنج سنی قرار دارندولی از اونجایی که خودم ازدواج موفقی داشتم بر خودم لازم دیدم که یه کم از تجربیاتی رو که تو این چند سال بدست اوردم رو براتون بگم.

7سالی هست که ازدواج کردم و خدا رو صد هزار مرتبه شکر از ززندگیم راضیم و بدون کمک پدر رو پای خودم ایستادم تازه بعد از ازدواج ادامه ی تحصیل هم دادم و الحمدالله تو شغل وایندم تاثیر خودش رو گذاشت.

من سنتی ازدواج کردم وولی یه ازدواج سنتی منطقی .

اگه به مساله ای که مطرح کردین کلی نگاه کنیم این تنها ازدواج نیست که امری سخت شده در کلیه امورات روزمره با مشکل مواجهیم صریح تر یعنی زندگی کردن سخت شده.ولی این مشکلات نیستند که باید تغییر کننداین ما هستیم که بایست خودمون رو و شیوه ی فعالیت و خواسته هامون رو تغییر بدیم تا مشکلات دیگه برای ما مشکل تلقی نشن.

توقع بالا ی دخترا و حقوق پایین آقایون نبودن کار که من اصلا بهش اعتقاد ندارم نبودن دختر وپسر قابل اعتماد که این رو هم یه جورایی بهش اعتقاد ندارم و مهیا نبودن خیلی شرایط دیگه به یک طرف ،،،شاید ساده لوحانه به نظر بیاد ولی متاسفانه واقعیت تلخیه و اون دوری جامعه و جوونای ما از دینه که داره این بلا رو که عواقب وخیمی داره رو نصیب مردم ما میکنه.

اگه یه کم منصف باشیم اگه یه کم به دور و برمون نگاه کنیم می بینیم که بواسطه ی همین دوری از دینه که سن ازدواج این قدر بالا رفته .َ

جوونی که خودش رو مقید به مسایل اخلاقی ندونه تو سن پایین این اجازه رو به خودش بده که ازراه غیر شرعی غریزه ی جنسیش رو اشباع کنه ایا لزومی در ازدواج میبینه .البته نمیخوام بگم که فقط میل جنسیه که محرکه ازدواجه ولی باید پذیرفت که قوی ترین غریزه ی انسانی هست و بی تاثیر نیست.

به نظر خودتون همه اونایی که الان صاحب زندگی هستند از روز اول همه ی امکاناتشون مهیا بوده.مسلما اکثرا اینگونه نبودند و کار و تلاششون ر و دوچندان شاید بیشتر کرده باشن.

من ادم خشکه مقدس و مذهبی نیستم و جا نماز هم آب نمیکشم ولی حداقل تو دور وبری های خودم دارم میبینم که نتیجه ازدواجهای مدرن و ازدواجهایی که از خیابان کلید خورده چی بوده یا به طلاق منجر شده یا به خیاانت و در بهترین حالت به اختلافات شدید در زندگی زناشویی.

دیگه عرضی نیست.

لینک به دیدگاه

عجب زمونه ای شده هنوز بابای عروس پیدا نشده و عروس بدنیا نیومده واسه پسرم خواسگار میاد:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...