رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

عکس هم میذارم!

من استاد عکس از مشکلات شهری هستماا! :ws3:

فقط نمیشه آپلود کرد! بدبختیم همینه! :icon_pf (34):

بازم خوبه با شهرداری تونستی تماس بگیری! ما که شماره شهرداری یا هر چیز دیگه ای که بشه باهاش به شهرداری اطلاع داد رو نمیدونم!!

اينم يه سايت آپلود خوب براي عكس

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

منم سلام میدم به همه ی دوستای خوبم

با تشکر از آبجی گلم منم یه کوچولو راجع بع سرعت گیرا توضیح بدم

سرعت گیر به اون معنای واقعیش که سرعت گیر باشه متاسفانه تو ایران فقط به یه شکل شناخته میشه اونم همین ساندویچ پنلایه که میبینینو هرجای که عشقشون کشیده مثل برج زدن رفتن بالا

سرعت گیر انواع مختلفی داره که این ساندویچ پنلا یه نمونه اشه

واسه کاهش سرعت راههای مختلفی وجود داره مثل کاهش عرض معابر به این صورت که جای که میخوان از سرعت طرح کم کنن یه لین از لینای عبوری کم میکنن که حجم کمتری از وسایل نقلیه هم زمان عبور میکنن که البته تو جاهای پر تردد که خودش یه عامل تشدید ترافیکه /دیگه استفاده از علائم هشدار دهنده که در واقع مناسب ترین و کم هزینه ترین راه هستش ولی عملا تو ایران بی معنیهو گزینه های دیگه که بعدا اگه بیشترشو گیر آوردم میام براتون میذارم

ولی راجع به همین ساندویچ پنل ها هم یه استانداردای هست که رعایت اونام باعث بهبود 100 در 100 ی این معضل میشه مثل:

حداکثر ارتفاع در وسط سرعت گیر 10cm حد اقل طول قسمت بالایی یعنی قله ی سرعت گیر یه طول وسیله ی نقلیه ی طرح/میدونید که این نوع سرعت گیر باید به این شکل باشه که ماشین سه شیب ملایم 10cmرو بالا بره بعد به صورت کامل روی سرعت گیر قرار بگیره و بعت همون شیب 10cmرو بیاد پایین

نوع مصالح ترجیحا بتن آرمه چون آسفالت به مرور زمان جابه جا میشه

و ................

یه ساعت راجع بع سرعت گیر من توضیح دادم و نوشتم پست هم کردم ولی نمیدونم چرا نیومد

خب به هر حال خلاصه ی همونو دباره میذارم

با تشکر از آبجی فرزانه واسه عکس خوگشلی هم که گذاشته

سرعت کیر انواع مختلفی داره که اینی که ما میشناسیم (همین تپه منظورمه )یکیش میشه که اسم علمیش هم هست ساندویچ پنل

کااهش سرعت راهای مختلفی داره از جمله کاهش عرض معبر در جاهایی که میخواه کاهش سرعت داشته باشن / استفاده از ساندویچ پنل که تقریبا آخرین راه حله/ استفاده از علائم هشدار دهنده و کاهش سرعت که بهترین و کم هزینه ترینش هم هست ولی متاسفانه تو ایران عملا بی معنیه و .............

همین ساندویچ پنل ها هم یه سری قانوم خواص خودشو داره که رعایتش خیلی وضعو بهتر میکنه از جمله:

حد اکثر ارتفاع 10cm

حد اقل طول قله ی سرعت گیر یعنی همون بالاش به اندازه یه یک برابر طور وسیله ی نقلیه ی طرح باشه که معمولا 5/4 متر در نظر میگیرن

نوع مصالح : بتن آرمه چون آسفالت جابه جا میشه و ...........................

ای خدا چرا پستای من نمیاد:w00::w00::w00:

کلی راجع به سرعت گیرا توضیح دادما

آقا وحيد همش اومده ... شما خونت كثيف نكن ... چرا دادميزني حالا ...

ممنونم براي توضيحات خوبتون بسيار عالي بود....

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

Doctor_Shovan مهمان

خوب دوستان مهندس من قول داده بودم چند تایی عکس بذارم هم کمی دیر شد هم چند تایی که عکس امروز گرفتم باتری گوشی خالی شد و بقیه اش بنمان تا موضوع دیگه ... در موردش میتونین حرف بزنین در مورد نحوه نصب دریچه های اب و فاضلاب و ترمیم اسفالت و خرابی اسفالت

این عکس نحوه نصب احتمالا ماهرانه یه دریچه رو در لابلای سنگ های مختلف پیاده رو وکنار خیابان نشون میده

842Photo_0007.jpg

Photo-0007.jpg

لینک به دیدگاه

شرمنده مجبور شدم اينجوري بزارم اما خوب قبول نميكرد...

طراحي هاي جالبيه كه اون منظره بد و ميپوشونه و خيلي هم كم هزينست يه نوع ابتكارم هست...

منبع همشونم:http://www.umic.ir

لینک به دیدگاه

اينم يه نمونه شاهكااااااااااااااااااار كه خيلي هم زياد ديده ميشه از اين نمونه...منكه توجيهي نميبينم واسش اگه دوستان ميتونن كمك كنن...

مسدود شدن خط عابر پياده

khate-aber.jpg

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
دلمان را سوزاندی دکتر :ws37:

نه بابا ما اینجا هم گاهی دست انداز هایی داریم که باور نمیکنی وتازه این یه نمونه اش هم که گذاشته بودم :ws3:

574Photo_0013.jpg

[ATTACH]1630[/ATTACH]

اینم بدون شرح از المان!! :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...