رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 102
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آجر یا آجور یا آگور واژه ای یونانی ست و به خشت هایی مگفتن که قوانین حکومتی را روی آن مینوشتن و بوسیله پختن خشت ها این نوشته های روی آنرا پایدار میکردن

و معلوم نیست آجر از چه زمانی پیدا شده ولی میتوان انرا هم زمان با پیدایش آتش دانست بدین طریق که گِل موجود در کنار اجاق های انسان های اولیه پخته شده و سخت تر از کلوخه های کناری خود شد و بشر با دیدن آنها آجر را کشفید

آجر همچنین به عنوان یکی از مصالح ساختمانی از دیرباز مورد استفاده بوده‌است مصرف آجر به عنوان مصالح ساختمانی در ایران سابقه باستانی دارد. از بناهای باستانی مشهوری که در ساخت آن از آجر استفاده شده می‌توان به طاق کسری اشاره کرد

منبع:کتاب مصالح شناسی،سیاوش کباری

خودم نوشتم و اصنم کپی پیست نکردم فقط پارگراف اخرو از ویکی پدیا کمکیدم :banel_smiley_4::4chsmu1:

لینک به دیدگاه

آیا میشه توی مکس دیوار و یا حالا قسمتی رو که boolean کردیم رو روش یه تغییر دیگه ای هم ایجاد کنیم؟مثلا در بذاریم یا .... ؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
آیا میشه توی مکس دیوار و یا حالا قسمتی رو که boolean کردیم رو روش یه تغییر دیگه ای هم ایجاد کنیم؟مثلا در بذاریم یا .... ؟؟؟؟؟؟

آره چرا نشه

گذاشتن در چه ربطی به boolean داره؟!

لینک به دیدگاه
آره چرا نشه

گذاشتن در چه ربطی به boolean داره؟!

سلام عشق من jumpingf.gif

آخه من یه قسمت رو بوولین کردم و میخواستم همونجا در و پنجره بذارم اما نمیشه

متاسفانه تا 5شنبه هم به استادم دسترسی ندارم که ازش بپرسم

لینک به دیدگاه
سلام عشق من jumpingf.gif

آخه من یه قسمت رو بوولین کردم و میخواستم همونجا در و پنجره بذارم اما نمیشه

متاسفانه تا 5شنبه هم به استادم دسترسی ندارم که ازش بپرسم

از در و پنجره های خود تری دی استفاده می کنی؟

من همیشه این کارو کردم شده..خ.ب جای در و پنجره رو با boolean خالی می کنیم دیگه همیشه.........

عشخم به اون ربط نداره شاید اسنپو درس نمی تونی بگیری؟

لینک به دیدگاه
از در و پنجره های خود تری دی استفاده می کنی؟

من همیشه این کارو کردم شده..خ.ب جای در و پنجره رو با boolean خالی می کنیم دیگه همیشه.........

عشخم به اون ربط نداره شاید اسنپو درس نمی تونی بگیری؟

نه

اگر بخوای از درو پنجره های خود مکس استفاده کنی احتیاجی به بوولین نیست چون به صورت اتومات هرجایی که در یا پنجره بخوای بذاری خودش همون قسمت دیوار رو خالی میکنه:w16:

ببین مثلا میخوام یه دسترسی (آرک یا طاق یا یه همچین چیزی درست کنم) میام یه قسمت از دیوار ترسیمی رو بولین میزنم و اون دسترسیم رو ایجاد میکنم اونوقت

میخوام کنار این دسترسی مثلا یه پنجره بذارم در اینجا وقتی در رو میکشی؛رسم میشه اما وقتی در رو باز میکنی اونجا تو پر نشون داده میشه و خالی نشده:ws52:

متوجه شدی منظورمو؟:ws52:

لینک به دیدگاه
نه

اگر بخوای از درو پنجره های خود مکس استفاده کنی احتیاجی به بوولین نیست چون به صورت اتومات هرجایی که در یا پنجره بخوای بذاری خودش همون قسمت دیوار رو خالی میکنه:w16:

ببین مثلا میخوام یه دسترسی (آرک یا طاق یا یه همچین چیزی درست کنم) میام یه قسمت از دیوار ترسیمی رو بولین میزنم و اون دسترسیم رو ایجاد میکنم اونوقت

میخوام کنار این دسترسی مثلا یه پنجره بذارم در اینجا وقتی در رو میکشی؛رسم میشه اما وقتی در رو باز میکنی اونجا تو پر نشون داده میشه و خالی نشده:ws52:

متوجه شدی منظورمو؟:ws52:

نه :ws52:

اگه بولین زدی خالی شده چرا پر دیده می شه؟!

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...