رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 8.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

راضیه:شخصیتش باحاله!ولی ب همون اندازه از مریمه بدم میاد.زن تا این حد بوووق ک با ی دوست دارم یاد عشق جوونیاش افتاد...نویسنده قبلش نظر منو باید میپرسید!قاسم:خیلیم سریع ج نمیدما.جدا؟نشنیدم وقتی میگفت‎:-(‎راستی قاسم تو سریال عطر باران یا بوی باران چی چی بود اسم یکی از بازیگراش قاسم زارع بود‎:-d‎دیدیش؟

لینک به دیدگاه
راضیه:شخصیتش باحاله!ولی ب همون اندازه از مریمه بدم میاد.زن تا این حد بوووق ک با ی دوست دارم یاد عشق جوونیاش افتاد...نویسنده قبلش نظر منو باید میپرسید!قاسم:خیلیم سریع ج نمیدما.جدا؟نشنیدم وقتی میگفت‎:-(‎راستی قاسم تو سریال عطر باران یا بوی باران چی چی بود اسم یکی از بازیگراش قاسم زارع بود‎:-d‎دیدیش؟

نکته رو نگرفتی:ws3:یه بار کلا جواب خب دادن داخل فیلم اینم بچه کوچیکه بود:ws28:

حالا تازه فهمیدی قاسم زارع که من باشم و یکی دیگه بازیگره؟!(شکلکارو میبینی؟)TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه
الهه اتفاقا من از مریم خوشم میاد:4564:خب عاشقه چیکارش داری خو:banel_smiley_4:

خیلی خوشم اومد اونجا که به باباش گفت : بگو خب:banel_smiley_4:

مریمه گفت بگو خب:w58:باید جالب باشه:ws3:کجاش بوده؟ همین قسمت امشب بود که درست حسابی ندیدمicon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه
نباید به من یه خبر بدین:vahidrk:
اااااا سلام ببخشید یادم رفت حضوری بزنم:ws3:

بنده راضیه جلیلی هستم:ws3: الهه با گوشی اومده سرعتش بووووووووووقه من بجاش حضوری میزنم:ws3:

حمیدم هم که پیش پای شما رفت:ws3:

لینک به دیدگاه
مریمه گفت بگو خب:w58:باید جالب باشه:ws3:کجاش بوده؟ همین قسمت امشب بود که درست حسابی ندیدمicon_pf%20(34).gif
آره به باباش گفت

نه پریشب بود

باباش داشت باهاش حرف میزد،یهو مریم از دهنش در رفت به باباش گفت بگو خب

لینک به دیدگاه

قاسم:باز خوبه آخه مونده بود تو دلم چرا کسی ج خب این بنده خدارو نمیده:-d بله ک شکلکارو میبینم،کور ک نیستم:-|راضیه فقط از این سبک بودنش خوشم نمیاد،عشق کیلو چنده!شرمنده وحید...سلام!فود111سلام.بچه ها شبتون بخیر.

لینک به دیدگاه
قاسم:باز خوبه آخه مونده بود تو دلم چرا کسی ج خب این بنده خدارو نمیده:-d بله ک شکلکارو میبینم،کور ک نیستم:-|راضیه فقط از این سبک بودنش خوشم نمیاد،عشق کیلو چنده!شرمنده وحید...سلام!فود111سلام.بچه ها شبتون بخیر.

من چه میدونم:whistles:گفتم گوشی شاید نشون نمیده:ws52:الانم شکلکای تورو ما نمیبینیم:hanghead:

راستی قاسم زارع میدونی کیه! این حاجی بود داخل اخراجیها فکر کنم کمالی بود اسمش که به بروبچ اخراجی واسه آموزش مدام گیر میداد و نسبتا کچل بود و همش ساز مخالف میزد اون بودش:w02:

لینک به دیدگاه

اصلی ترین سکانس فیلم و حماقت دختره رو ندیدی دیگه :banel_smiley_4:

باباش داشت باهاش میحرفید ک اگه دلت با اردلان من حرفی ندارم...مریمه هم خواست بگه نظر شما واسم مهمه ..آخرش گفت "بگو خب":ws28:

من چه میدونم:whistles:گفتم گوشی شاید نشون نمیده:ws52:الانم شکلکای تورو ما نمیبینیم:hanghead:

راستی قاسم زارع میدونی کیه! این حاجی بود داخل اخراجیها فکر کنم کمالی بود اسمش که به بروبچ اخراجی واسه آموزش مدام گیر میداد و نسبتا کچل بود و همش ساز مخالف میزد اون بودش:w02:

اخراجی ها؟با با اون حاجی ک اصلا تو این فیلم جدیده بازی نکرده بود!

کرده بود ایا؟:ws52:نقشش کی بود؟

اااااا سلام ببخشید یادم رفت حضوری بزنم:ws3:

بنده راضیه جلیلی هستم ...الهه با گوشی اومده سرعتش بووووووووووقه من بجاش حضوری میزنم:ws3:

ممنون بابت همکاری:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...