رفتن به مطلب

حاضری با یه معمار ازدواج کنی؟

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

نقاشید دیگه :w02:

تا جایی که من یادمه فقط راندو و اسکیس و این چیزا دارید

فقط نقاشی باید بکنید

کو علم مهندسی؟ :w02:

آخی یادش بخیر!!:sigh:اسکیس...راندو...دیگه باید خوابشونو ببینم چه حالی می کردیم ترم 1:ws37:...حالا همش شده کد ومکس و طراحی فنی ومتره و بتن وساختمان وتاسیسات وسازه ....

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آخی یادش بخیر!!:sigh:اسکیس...راندو...دیگه باید خوابشونو ببینم چه حالی می کردیم ترم 1:ws37:...حالا همش شده کد ومکس و طراحی فنی ومتره و بتن وساختمان وتاسیسات وسازه ....

اونا رو محاسبه میکنید؟ :banel_smiley_4:

مثلا تاسیسات رو محاسبه میکنید؟

پس مهندس تاسیسات واسه چیه؟

شما فقط بررسی می کنید که نما چه شکلی باشه. طراحی داخلی و بیرونی و جهت ساختمان و این چیزا

بقیه فقط دکوره واسه شما

نرم افزار هم که همه کار میکنند.

"سایر رشته ها" هم نرم افزار داره

میگی نه؟ از هستی بپرس :w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
کی نقاشه استغفرلله میخوان دستمون به خون بعضی ها آغشته بشه هااااا.نفس کش کش کنار ببینم دهه:ws3::guntootsmiley2::brodkavelarg::ubhuekdv133q83a7yy7

خشم نقاش :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

مگه معمار چه ویژگی داره که این سوالو پرسیدین؟؟؟:ws52:

آخه جالب اینجاست همیشه ام آپه:ws52:

حالا اگه سوالش یه چیز دیگه ای بود، مث سوپراستار، گورکن و...:ws3: یه چیزی!

جدا انگیزه استارتر چی بوده؟؟/:ws38:

• Like 2
لینک به دیدگاه
:w02:

وکیلی که انتخاب میکنید خواهشا نقاش نباشه که هر دوتاتون رو به چالش میکشیم.

برید از بچه های "سایر رشته ها" وکیل بگیرید :w02:

لا اله الله الا:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مگه معمار چه ویژگی داره که این سوالو پرسیدین؟؟؟:ws52:

آخه جالب اینجاست همیشه ام آپه:ws52:

حالا اگه سوالش یه چیز دیگه ای بود، مث سوپراستار، گورکن و...:ws3: یه چیزی!

جدا انگیزه استارتر چی بوده؟؟/:ws38:

:w02:

به نظر من خصوصیت خاصی نداره

اگه حالشو داری چندین صفحه برگرد عقب خصوصیاتشون رو نوشتم که منجر به شورش شده :ws3:

آخه تحمل پذیرش حقیقت رو ندارند

• Like 2
لینک به دیدگاه
لالالالا :ws3:

اشتب نوشتی

من همیشه میگم: لالالالا :ws3:

نخیر چه دقیــــــــــــــــــــــــــــق نوشتم:ws3:

من بعداز این سکوت اختیار میکنم

• Like 1
لینک به دیدگاه
نخیر چه دقیــــــــــــــــــــــــــــق نوشتم:ws3:

من بعداز این سکوت اختیار میکنم

لا اله الا الله :ws3:

به نظر من هیچ راهی جز سکوت نداری

چون خودت خوب میدونی حقیقت چیه

سکوت نشانه پذیرش حرف حق می باشد :ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه
لا اله الا الله :ws3:

به نظر من هیچ راهی جز سکوت نداری

چون خودت خوب میدونی حقیقت چیه

سکوت نشانه پذیرش حرف حق می باشد :ws37:

:w888:

• Like 1
لینک به دیدگاه

شما فقط بررسی می کنید که نما چه شکلی باشه. طراحی داخلی و بیرونی و جهت ساختمان و این چیزا

بقیه فقط دکوره واسه شما

ببین مندس ما داریم مثلا امسال مندس می شیم هرچند واژه ی مهندسی در حد ما نیست ما خیلی فراتریم ما در واقع زندگی رو ...! حالا یه چیزی بگم شما می گید باز این معمارا جوگیر شدن.خلاصه این محاسبه ها که چیزی نیست رسالت ما فراتره :w02:

راستی خانم شما ترم چندن؟:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

دوستان رو ارجاع می دم به ویتروویوس که در سال یک میلادی یک کتاب نوشت....توضیح نمی دم یکم زحمت بکشین بگردین ببینین تو سال یک میلادی این بشر چه نوشته و چه فن و ساختاری رو پیاده کرده....بعد می فهمین معماری یعنی چی:ws3:

در هر رشته برین سراغ آس های اون رشته و بعد با آس های خودتون مقایسه کنید...قبل از این ها به ریشه ی تاریخی رشته تون هم توجه کنین...بعد می بینین که اصلا نیازی نیست دیگه بحث کنین.....:ws3:

مثه اون کل کل معروف بین بارسایی و رئالی ها که بارسایی می گفت..هر وقت سرمربی تون تونست تو یک فصل 6 تا جام بگیره بیایین با هم صحبت می کنیم.....هر وقت رونالدو تونست پشت سر هم 3 بار توپ طلا بگیره بیایین باهم صحبت می کنیم:ws3:

در غیر اونصورت ما حرفی نداریم با شما که:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه

بقیه فقط دکوره واسه شما

فکر کردین شما 2 تا کلمه از دیگ و فشار و انبساط و ..... خوندین شدین مهندس؟اصلا شما رو جز مهندس میدونن که به ما داری میگی نقاش؟

اصلا تا حالا سر کلاس طرح نشستی تا اشکت در بیاد؟

تا حالا شده یه ایستایی و استاتیک حل کنی؟

اومدی 2 تا کلمه جدول ضرب خوندی و یه جدول آماده گرفتین دستتون و برا هر ظرفیتی یه لوله و دیگ و ههه مشخص میکنینو!!یه طررح معماری شرف داره به صدتا طرح شما!!!تو جچه میدونی معماری چیه و معماری رو با چه م مینویسن!!!بهتره بری همون دیگتو بشوری!!!!!!!!:ws28::ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه

آخه چقدر اسپم میکنید :banel_smiley_4:

به جای دعوا و کل کل کردن، پاشید بیاید فعالیت کنید توی تالار :vahidrk:

:ws3:

من که اسپم نکردم:w16:

اینا اسپم میکنن از هر کدومشون 100امتیاز کم کن به من بده:ws3:بخصوص از مکانیکیا:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
فکر کردین شما 2 تا کلمه از دیگ و فشار و انبساط و ..... خوندین شدین مهندس؟اصلا شما رو جز مهندس میدونن که به ما داری میگی نقاش؟

اصلا تا حالا سر کلاس طرح نشستی تا اشکت در بیاد؟

تا حالا شده یه ایستایی و استاتیک حل کنی؟

اومدی 2 تا کلمه جدول ضرب خوندی و یه جدول آماده گرفتین دستتون و برا هر ظرفیتی یه لوله و دیگ و ههه مشخص میکنینو!!یه طررح معماری شرف داره به صدتا طرح شما!!!تو جچه میدونی معماری چیه و معماری رو با چه م مینویسن!!!بهتره بری همون دیگتو بشوری!!!!!!!!:ws28::ws28:

خواستم دیگه ادامه ندم و با شما نقش ها بحث نکنم ولی لازم دونستم این رو بگم که رشته من مهندسی مکانیک حرارت و سیالات هستش. یعنی اند محاسبات و پروژه و نرم افزار. پس خواهشاً ماکت سازی رو با این درسهای سنگین که یکی از کتابهامون اندازه خودتون وزن داره مقایسه نفرمایید. که خودتون رو به چالش کشوندید :w02:

تاسیسات مکانیکی ساختمان قسمتی بسیاز کوچک از رشته گسترده ما هستش. پس ببین وقتی این قسمت کوچیک چقدر مهم و نون دراره بقیه چطوریه. تمامی شغل های پردرامد مکانیک هستند. شرکت نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، تاسیسات

خوب شما هم آخرش میرید یه شرکت نظارت...

چون شرکت ها هم که دیگه اینقدر نیرو نمیخوان که.. پروژه دانشجویی انجام بدید.. با دوستاتون بشینید دور همی تا صبح کاردستی درست کنید و بفروشید به دانشجوهای نقاشی ... کلی هم شاد میشید :ws28:

و یا نه... یه مرکز پلات میزنید و کامپیوتر میذارید جلوتون و نقشه های دانشجوهای نقاشی رو پلات میگیرید و کلی با خودتون حال میکنید :ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه

واقعا چرا این بحثا رو میکنیم اولش شوخی بود اما الان داریم رشته ها رو تخریب میکنیم البته الانم شوخیه اما همه ی رشته ها لازم هستن برا دنیا پس هیچ رشته ای برتریت نداره :a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خواستم دیگه ادامه ندم و با شما نقش ها بحث نکنم ولی لازم دونستم این رو بگم که رشته من مهندسی مکانیک حرارت و سیالات هستش. یعنی اند محاسبات و پروژه و نرم افزار. پس خواهشاً ماکت سازی رو با این درسهای سنگین که یکی از کتابهامون اندازه خودتون وزن داره مقایسه نفرمایید. که خودتون رو به چالش کشوندید :w02:

تاسیسات مکانیکی ساختمان قسمتی بسیاز کوچک از رشته گسترده ما هستش. پس ببین وقتی این قسمت کوچیک چقدر مهم و نون دراره بقیه چطوریه. تمامی شغل های پردرامد مکانیک هستند. شرکت نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، تاسیسات

خوب شما هم آخرش میرید یه شرکت نظارت...

چون شرکت ها هم که دیگه اینقدر نیرو نمیخوان که.. پروژه دانشجویی انجام بدید.. با دوستاتون بشینید دور همی تا صبح کاردستی درست کنید و بفروشید به دانشجوهای نقاشی ... کلی هم شاد میشید :ws28:

و یا نه... یه مرکز پلات میزنید و کامپیوتر میذارید جلوتون و نقشه های دانشجوهای نقاشی رو پلات میگیرید و کلی با خودتون حال میکنید :ws28:

بابا صحبت کردن با تو بی فایده است!فکر میکنی شاخ گاو رو شکوندی با یه مدرک سیالات گرفتن!بابا کی گفته شما مهندس میشین!ایگو بهم بگو!!!!!!

لینک به دیدگاه
بابا صحبت کردن با تو بی فایده است!فکر میکنی شاخ گاو رو شکوندی با یه مدرک سیالات گرفتن!بابا کی گفته شما مهندس میشین!ایگو بهم بگو!!!!!!

تو نه.. شما :banel_smiley_4:

بله..

شاخ گاو شکوندیم... :banel_smiley_4: حتما شما مهندسید دیگه؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...