رفتن به مطلب

حاضری با یه معمار ازدواج کنی؟

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

همونطوری که میدونید, ریاضیات یعنی منطق,

حالا من این بحث رو میخوام از طریق ریاضی بررسی کنم

:ws3::ws3::ws3:

:whistle::whistle:

:icon_redface:

عالی بود در حد المپیک:ws3::w16::a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان 70 صفحه تاپیک رو بردید جلو ( من با قوانین کلی و این تالار آشنا نیستم، تو تولار معدن فقط می چرخم الان هم اینجا شانسی اومدم ) می خواستم بپرسم جریان چیه این همه شهرسازی و معماری دانشجو زیاد ور میداره که اینجا ماشالا این همه شلوغه. قحطی خواهد شد؟ قحطی شده؟ یهویی یادشون افتاده معمار کمه؟

• Like 4
لینک به دیدگاه
دوستان 70 صفحه تاپیک رو بردید جلو ( من با قوانین کلی و این تالار آشنا نیستم، تو تولار معدن فقط می چرخم الان هم اینجا شانسی اومدم ) می خواستم بپرسم جریان چیه این همه شهرسازی و معماری دانشجو زیاد ور میداره که اینجا ماشالا این همه شلوغه. قحطی خواهد شد؟ قحطی شده؟ یهویی یادشون افتاده معمار کمه؟

شما خودش رو ناراحت نکن....کار دلال هاست...الان حمله کردن به این رشته دارن می خرن....!!!فردا با اقداماتی که انجام می شه می گیرن این دلال ها رو بعد قیمت ها سر شکن می شه و آمار می آد پایین....:ws3:

الان نه که ما مورد حجوم هستیم..هر روز می زنن به یک جا....

شوما دوستان معدن مواظب باشین با توجه به معدن خیز بودن خطه ی زر خیزمون...دلال ها نزنن به شوما که پیشگیری بهتر از درمان است:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
عالی بود در حد المپیک:ws3::w16::a030:

خواهش میکنم

خلاصه این همه ریاضی خوندن باید یه جا بدرد میخورد.

• Like 2
لینک به دیدگاه
خواهش میکنم

خلاصه این همه ریاضی خوندن باید یه جا بدرد میخورد.

ملت چه نونی هم به هم قرض می دن

:banel_smiley_4::ubhuekdv133q83a7yy7

• Like 3
لینک به دیدگاه
شما خودش رو ناراحت نکن....کار دلال هاست...الان حمله کردن به این رشته دارن می خرن....!!!فردا با اقداماتی که انجام می شه می گیرن این دلال ها رو بعد قیمت ها سر شکن می شه و آمار می آد پایین....:ws3:

الان نه که ما مورد حجوم هستیم..هر روز می زنن به یک جا....

شوما دوستان معدن مواظب باشین با توجه به معدن خیز بودن خطه ی زر خیزمون...دلال ها نزنن به شوما که پیشگیری بهتر از درمان است:ws3:

جون داداش جدی پرسیدم ( چقدرم هم حرفم تشکر داشت! ) تو اتوبوس دانشگاه نمیبینم بپرسم ازشون، من احساس می کنم میزان ورودی هاشون نسبت به قبل زیادتر شده...

• Like 3
لینک به دیدگاه
چی چی رو عالی بود واسه خودتون دور برداشتین:w02:

خیلیم بی نمک بود:w589:

اختیار دارین خانم مهندس, بی نمکی از خودتونه:ws3:

من این امر رو از نظر ریاضی مورد بررسی قرار دادم, تازه این در مورد دختر, دانشجوی معماری نبود!!!

دیگه بقیه رو اثبات نکردم, گفتم تا همینجا بسه!:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
جون داداش جدی پرسیدم ( چقدرم هم حرفم تشکر داشت! ) تو اتوبوس دانشگاه نمیبینم بپرسم ازشون، من احساس می کنم میزان ورودی هاشون نسبت به قبل زیادتر شده...

در مورد تشکر ها که کلا بچه های معماری از مهمون شون خوب استقبال می کنن...:ws3:

من صحه می زارم...حداقل تو آزاد..چه تو بخش کاردانی..چه تو بخش کارشناسی و چه تو بخش کارشناسی ارشد خوب شروع کردن به گرفتن.....

حداقل تو بخش آزاد با کمال اطلاع خدمتتون عرض می کنم..به دلیل درآمد بالایی که این رشته می تونه برای دانشگاه بیاره....این امر همه گیر شده....دیگه دوستان معماری می دونن که هزینه ی درس های عملی شون و درس های کارگاهی شون و واحد هایی که استاد پروازی دارن چقد می شه......:ws3:

بدبینانه نگاه نمی کنم...ولی قسمت زیادیش درآمدزایی هست برای دانشگاه.......تا اونجا که اطلاع دارم....یکی از دوستان من ارشد معماری با رتبه ی 1050 قبول شده در یکی از شهرستان ها....

یعنی ببینین دیگه تو ارشد چقد گرفتن دیگه:ws3:

راستی این مباحث رو ببرین تو تاپیک 4 دیواری معمارا و غیر معمارا ....توی این تاپیک که پیش روی شماست قراره آمار ازدواج بره بالا:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان
اختیار دارین خانم مهندس, بی نمکی از خودتونه:ws3:

من این امر رو از نظر ریاضی مورد بررسی قرار دادم, تازه این در مورد دختر, دانشجوی معماری نبود!!!

دیگه بقیه رو اثبات نکردم, گفتم تا همینجا بسه!:whistle:

نه بابا بیا ادامه بده.:w02:

به جای این کارا یه کمم به درس و مشقتون برسین

همینه که پیشرفت نمیکنیم دیگه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
معمارا حاضرن با من ازدواج کنن؟:ws38:

شک نکن کی بهتر از ما ها! خیلی هم دلشون میخواد.:w02:

از خداشونه:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
نه بابا بیا ادامه بده.:w02:

به جای این کارا یه کمم به درس و مشقتون برسین

همینه که پیشرفت نمیکنیم دیگه:banel_smiley_4:

خیالت راحت خانم مهندس,

من همیشه به دلس و مخشام می رسم. :ws33:

• Like 2
لینک به دیدگاه

خوبه ها اینکه همو درک میکنیم ... از کارای هم سر در میاریم :gnugghender:اما دعوامون میشه:icon_razz:

عمران باشه بهتره:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خوبه ها اینکه همو درک میکنیم ... از کارای هم سر در میاریم :gnugghender:اما دعوامون میشه:icon_razz:

عمران باشه بهتره:whistle:

ایــــــــــــــــش:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آره

چرا كه نه

تركيب مكانيك و معمار چه ميكنه!!

در تاریخ 03-08-2010 گفتم آره.... حاضرم

الان 07-11-2012 دارم باهاش زندگی میکنم :ws3:

اون موقع خانمم فیزیک میخوند

الان داره معماری میخونه :w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
در تاریخ 03-08-2010 گفتم آره.... حاضرم

الان 07-11-2012 دارم باهاش زندگی میکنم :ws3:

اون موقع خانمم فیزیک میخوند

الان داره معماری میخونه :w02:

خب حالا راضی هستی یا نه؟؟؟ :whistle:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...