رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

ببخشید ,نمی تونستم نقل قول کنم!! مجبورم اینطوری وابتو بدم

مینا:

تبریک می گم!

مگه پینگ پنگه ؟

من که 1 ماه اول تابستون خوب خوندم,اما تو رمضان نشد! الانم اعصاب خورد و خاک شیره

اخه من امسال نباید شرکت کنم که سال دیگه باید شرکت کنم امسال میخوام ببینم چجوریاس:girl_in_dreams:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلااااااااااااااام عزیزم :w14:

خب همین هفته بریم؛ سه شنبه یا 4 شنبه یا پنج شنبه :w14:

:w14:[/color][/b]

من 3شنبه و 5شنبه کلاس دارم.....4شنبه موافخم:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آره از پایین تا بالا، راهش سخته؟ با خونواده داریم میریم، مامی اینا میتونن بیان بالا؟ :shad:

اوووف :icon_pf (34):من یه بار به اتفاق خونواده رفتم منمو بابام به راحتی میرفتیم خواهرم و مامانم همش جا میموندن هی خسته میشدن:w74:

آخ جوووووووووووون "کاربر فعال " شدم :shad: :w14: :w330: :2eaoapgxehimkak1y7e :mbj6ivxkw3ccem7bie7 :ws17:

مبارک باشه:ws3:من که لذت کاربر فعالیرو نچشیدم تا کاربر فعال شدم بعد دو سه ساعت مدیرم کردن:icon_pf (34):

اخه من امسال نباید شرکت کنم که سال دیگه باید شرکت کنم امسال میخوام ببینم چجوریاس:girl_in_dreams:

مگه میشه دانشگا دولتی امتحانیم شرکت کرد:w58:؟

من که اصلا پی ارشدم نیستم:icon_pf (34):از الان خودمو گذاشتم واسه آزاد:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
هنوز شروع نکردم؛

تا حالا دنبال منابع و اینکه از کدوم موسسه جزوه بگیرم بودم,

به احتمال زیاد از پارسه جزوه میگیرم؛ و بعد برنامه ریزی میکنم :ws37:

چه خوب,پارسه انتخاب به جایی هست! من تو تابستون کتاباشون خوندم(بخشی شو) خیلی راضی هستم. البته همه ی کتابش مناسب نیست اما اکثرش خوبه.

موفق باشی

می دونم,کار خوبی می کنی! به نظرم امسال بشین منابع رو خوب بخون,از تابستون فقط کتاب های موسسه های ارشد مثل پارسه رو بخون

• Like 1
لینک به دیدگاه

مگه میشه دانشگا دولتی امتحانیم شرکت کرد:w58:؟

من که اصلا پی ارشدم نیستم:icon_pf (34):از الان خودمو گذاشتم واسه آزاد:ws3:

اره شرکت میکنی انتخاب رشته روزانه نمیکنیم دیگه

بعد من رشتم صنایعس 200 تا روزانه میگیره فقط

فک میکنی امسال که نصف دزسا رو نپاسیدم قبول میشم

چه خوب,پارسه انتخاب به جایی هست! من تو تابستون کتاباشون خوندم(بخشی شو) خیلی راضی هستم. البته همه ی کتابش مناسب نیست اما اکثرش خوبه.

موفق باشی

می دونم,کار خوبی می کنی! به نظرم امسال بشین منابع رو خوب بخون,از تابستون فقط کتاب های موسسه های ارشد مثل پارسه رو بخون

اره در کل برنامه این بشینم درسا رو خوب بخونم حالا ببینم برنامم تهران چی میشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 2
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

موفق باشی

ممنون ؛

شما هم همینطور:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

اره در کل برنامه این بشینم درسا رو خوب بخونم حالا ببینم برنامم تهران چی میشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

من اصلا راجب ارشد رشته خودمون هیچ اطلاعی ندارم

اصلا چطوریه دفترچشو باید از کجا بگیریم ؟

نمیدونم والا ولی فک کنم قبولم بشی تا مدرکتو ارائه ندی نمیتونی بری ینی باس لیسانستو ارائه بذی...ولی ایشالا قبولی

• Like 1
لینک به دیدگاه

اگه من جات بودم وقتمو هدر نمی دادم(مثل سال گذشته ی خودم که این کارو کردم ) و می شستم منابع ارشدو می خوندم! حتی اگه شده بیشتر از درسای ترمم منابع رو می خوندم!

ممنون ؛

شما هم همینطور:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

مرسی

• Like 1
لینک به دیدگاه
من اصلا راجب ارشد رشته خودمون هیچ اطلاعی ندارم

اصلا چطوریه دفترچشو باید از کجا بگیریم ؟

نمیدونم والا ولی فک کنم قبولم بشی تا مدرکتو ارائه ندی نمیتونی بری ینی باس لیسانستو ارائه بذی...ولی ایشالا قبولی

اره دیگه

اعلام میکنن دفترچشو میگیری ثبت نام میکنی روز امتحام میری امتحان میدی

ربطی نداره که اگه بخوای تو دانشگاه ثبت نام کنی باید مدرک لیسانست باشه حالا همون ازاد ارشد فوقش شرکت میکنم میخوام ببینم سطحم چجوره:ydm47612zsesgift969

امسال ونوس داره

اگه من جات بودم وقتمو هدر نمی دادم(مثل سال گذشته ی خودم که این کارو کردم ) و می شستم منابع ارشدو می خوندم! حتی اگه شده بیشتر از درسای ترمم منابع رو می خوندم!

مرسی

من برناممو طوری ریختم که دسای پایه رو پاسیدم اینا رو گذاشتم این ترم بردارم که از منبع ارشد بخونم منبع استاده نمیخونم

اینطوری سال بعدش میتونم تست بزنم

یکی هم هست من خیلی کند میخونم یعنی یه صفحه رو ده مدل بررسی میکنم بعد میرم ص بعد:icon_pf (34):

• Like 2
لینک به دیدگاه

من برناممو طوری ریختم که دسای پایه رو پاسیدم اینا رو گذاشتم این ترم بردارم که از منبع ارشد بخونم منبع استاده نمیخونم

اینطوری سال بعدش میتونم تست بزنم

یکی هم هست من خیلی کند میخونم یعنی یه صفحه رو ده مدل بررسی میکنم بعد میرم ص بعد:icon_pf (34):

اینم خوبه,اما اینطوری درسای پایه ,مثل ریاضیاتو وقت نمی کنی بخونی!

دقیق خوندنم خوبه,اما فکر کنم باید عادتو عوض کنی,اینطوری نمی تونی تموم کنی درسا رو!

من 1 ماه اول تابستونو که خوندم هر چی سعی کردم تا نصف کتابا رسیدم! تازه من کند نیستم! ضمنا آرمون های پارسه از 21 مهر شروع می شه! تا بیابی بجنبی به خودت می بینی که وقتت تموم شده!

• Like 1
لینک به دیدگاه
اره دیگه

اعلام میکنن دفترچشو میگیری ثبت نام میکنی روز امتحام میری امتحان میدی

ربطی نداره که اگه بخوای تو دانشگاه ثبت نام کنی باید مدرک لیسانست باشه حالا همون ازاد ارشد فوقش شرکت میکنم میخوام ببینم سطحم چجوره:ydm47612zsesgift969

خو منم همینو میگم دیگه :w58:میگی منم بگیرم به نظرت امسال:confused:حالا این منابع وامونده رو از کوجا باس گیر بیاریم؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
خو منم همینو میگم دیگه :w58:میگی منم بگیرم به نظرت امسال:confused:حالا این منابع وامونده رو از کوجا باس گیر بیاریم؟

تو دفترچه میزنن به احتمال زیاد

نشد یه سرچ میکنیم تو نت

اره بابا امسال سال سومیم شرکت کنیم که چهارم قبول شیم

• Like 1
لینک به دیدگاه
اینم خوبه,اما اینطوری درسای پایه ,مثل ریاضیاتو وقت نمی کنی بخونی!

دقیق خوندنم خوبه,اما فکر کنم باید عادتو عوض کنی,اینطوری نمی تونی تموم کنی درسا رو!

من 1 ماه اول تابستونو که خوندم هر چی سعی کردم تا نصف کتابا رسیدم! تازه من کند نیستم! ضمنا آرمون های پارسه از 21 مهر شروع می شه! تا بیابی بجنبی به خودت می بینی که وقتت تموم شده!

:ws38:

تو این بیست روز میشینم یکم ریاضی میخونم خیلی وقتم هست ریاضیات نخوندم :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
تو دفترچه میزنن به احتمال زیاد

نشد یه سرچ میکنیم تو نت

اره بابا امسال سال سومیم شرکت کنیم که چهارم قبول شیم

باشه منم میامa5ff4f44f1d5461835726814f91b89ed.gif

• Like 1
لینک به دیدگاه
Good Luck

راستی اسم کاربری قبلیت قشنگتر بود

بله اسم خودم قشنگتر بود اینو گذاشتم یکم از تالار گفت و گو ازاد فاصله بگیرم :girl_yes2:

• Like 1
لینک به دیدگاه
بله اسم خودم قشنگتر بود اینو گذاشتم یکم از تالار گفت و گو ازاد فاصله بگیرم :girl_yes2:

که اینطور ,کار خوبیه! مثل اینکه تصمیمت خیلی راسخه! من که اگه بخوام کاری رو ترک کنم اوایل به جای اون کار ورزش می کنم,بعد که اون عادت از سرم افتاد,بر می گردم به زندگی عادی! حالا روش تو فرق داره اما هدف همونه

• Like 1
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...