رفتن به مطلب

کل کل و دعوا استقلالی ها و پرسپولیسی ها

Amin

ارسال های توصیه شده

من که اصلاً فکر نمیکنم چون مطمئنم :4chsmu1:

آقا مواظب باش زیاد عمل نکنید وگرنه یه دفعه چشم باز میکنید می بینید رفتین دسته دوما :ws28:

خوب مدير واقعا مربي تاثير گذاره نگيد نه؟

:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 272
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حالا خوبه تا همین هفته پیش رتبه ها برعکس بودا. ماشالا انقدر این لیگ حرفه ای شده :w58: که همه تیما امتیازاشون نزدیک به همه.

حالا خوبه از دقیقه 90 تا 91 هرچی بود به این صمد گفتین بعد یهویی از این رو به اون رو شد شعارا. واقعاً چرا ما تماشاگرای ایرانی اینطوریم؟

لینک به دیدگاه

البته انصاری فرو اگه یادتون باشه وقتی هم تیم جلو بود بازم هو میکردنش. چون واقعاً گند زد به پرسپولیس و اثراتش گذاشت و بالاخره انداختنش بیرون. بازم انقدر پر رو بود که نمیرفت. درست مثل همین کفاشیان. که گفته میخواد 6 سال دیگه بمونه و اگه بره تیم ملی بهم میریزه :ws28: انصاری فرم گفته بود بهترین مدیرعامل 30 سال اخیر پسپولیس بودم :ws28:

لینک به دیدگاه
مربی که تأثیر داره اما من هیچ وقت پرسپولیس رو به خاطر مربی یا بازیکن به هیچ چی نمیفروشم.

perspolis.gif عشق فقط پرسپولیس perspolis.gif

واسا محمد.عجله نكن.

اگه ما جا خالي كرده بوديم پشت تيممون نبوديم

اينوبدون داداشي مربيه خوب حق يه طرفداره:w16:

نه اينكه چون مربي رفته اينجوريه يا اونجوريه

در ضمن فعلا كه اصفهانيا تركوندن:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

پرسپولیس که خیلی بد بازی کرد بنظرم باید بیشتر از اینها می خورد........ واقعا حقش بود (خیلی توپو لو می دادن و هم چنین سوتی بازار!!!)

لینک به دیدگاه

بچه های ما اشلا بی خیال ... ما باژی نکردیم تو ژمین ....

این سخنان علی دایی بود که مورد توجه قرار گرفت ... با اینکه پرسپولیسیم اما تو این دو فصل ... بعد اون قهرمانی ... پرسپولیس پودر شد .... ما امپراطورمونو می خواییییییییییییم:ws44:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...