رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

کارشناس فوتبال کشور با اشاره به پیروزی های متوالی پرسپولیس گفت: پرسپولیس با دایی آسیایی می شود.

محمد پنجعلی خاطرنشان کرد: از وقتی که دایی به پرسپولیس آمده بازیکنان این تیم دچار تحول گسترده ای شده اند.

وی ادامه داد: اعتقاد دارم این تیم با حضور دایی در ادامه رقابت های لیگ برتر حتما می تواند یکی از سه سهمیه حضور در جام باشگاه های آسیا را کسب کند.

وی افزود: پرسپولیس در لیگ برتر با توجه به شکست سپاهان از ذوب آهن هنوز هم شانس قهرمانی را در این رقابت ها دارد و می تواند به آینده امیدوار باشد.

پنجعلی گفت: نیمکت پرسپولیس نیاز به یک مربی بزرگ مثل دایی داشت که کاشانی این مهم را برای بازیکنان تیم برآورده ساخت.

کارشناس فوتبال کشور عنوان کرد: پرسپولیس در جام حذفی باید قهرمان شود چرا که جام فقط باید به دستان بازیکنان این تیم فتح شده و آنان باید پرسپولیس را به افتخار برسانند.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 724
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دايي: از كادر فني تيم ملي بيش از اين انتظار نداشتم

تهران - سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با اعلام اسامي بازيكنان دعوت شده به تيم ملي مشخص شد كه بيش از اين نمي‌توان از مسئولان و كادر فني تيم ملي انتظار نداشت.

علي دايي جمعه شب در گفت و گو با خبرنگاران با انتقاد از فهرست جديد دعوت شدگان به تيم ملي فوتبال ايران افزود: زماني بازيكنان تيم پرسپوليس با ويلچر به تيم ملي دعوت مي‌شدند، اما در شرايطي كه آنان در اوج قرار دارند ، نامي از آن‌ها در اين تيم ديده نمي‌شود.

وي با اشاره به اين كه به نظر كادر فني تيم ملي احترام مي‌گذارد، گفت:

زماني كه تيم پرسپوليس موفق به كسب شش پيروزي متوالي در رقابت‌ها شده، دعوت تنها يك بازيكن از اين تيم، جاي بسي شگفتي است.

دايي خاطر نشان كرد: بازيكنان تيم پرسپوليس حرفه‌اي هستند و آنان بايد با تلاش مضاعف به حق خود برسند.

وي گفت: مسئولان ورزش كشور بايد بدانند كه خدمت كردن به تيم پرسپوليس كه ‪ ۳۰‬ميليون هوادار دارد، كمتر از خدمت به تيم ملي نيست.

وي در خصوص ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و آلومينيوم هرمزگان افزود: بازيكنان تيم پرسپوليس در نيمه نخست عملكرد قابل قبولي نداشتندف اما با اين وجود، سه گل وارد دروازه تيم حريف كردند.

دايي اضافه كرد: بازيكنان تيم پرسپوليس در نيمه دوم بازي منطقي را به نمايش گذاشتند، اما از موقعيت‌هاي خود به خوبي استفاده نكردند.

وي در خصوص ديدار آتي اين تيم در جام حذفي باشگاه‌هاي ايران افزود:

شناختي از تيم پتروشيمي تبريز ندارم، اما تيمي كه موفق به راهيابي به مرحله يك چهارم پاياني اين مسابقه‌ها شده باشد براي ما قابل احترام است.

وي خاطر نشان كرد: كادر فني تيم پرسپوليس پس از ديدار با تيم فولاد خوزستان در هفته بيست و هشتم ليگ برتر، تمركز خود را معطوف بازي با تيم پتروشيمي خواهد كرد.

دايي در خصوص بركناري جبيب كاشاني از سرپرستي باشگاه پرسپوليس گفت: اين مسائل ساخته ذهن خبرنگاران است، مديري كه عملكرد خوبي داشته است دليلي براي بركناري‌اش وجود ندارد.

تيم پرسپوليس تهران جمعه شب در مرحله يك هشتم پاياني جام حذفي باشگاه‌هاي ايران با نتيجه سه بر يك مقابل تيم آلومينيوم هرمزگان به برتري رسيد و به مرحله بعدي صعود كرد.

لینک به دیدگاه

حاشيه‌هاي هوار تمامي ندارد

دوباره رابطه مستقيم پول و مصدوميت ...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

انگار حاشيه‌هاي هوار ملامحمد در پرسپوليس تمامي ندارد و با اينكه تصور مي‌شد حضور دايي دليل خوبي براي سر به راه شدن او باشد اما بعد از سه چهار مسابقه دوباره اين چپ‌پاي عراقي حاشيه‌ساز شد. هوار به دليل مصدوميت- بخوانيد به بهانه مصدوميت- از سفر به شيراز سر باز زد تا علي دايي كه پيش‌تر روي او حساب ويژه‌اي باز كرده بود تا حدود زيادي از اين مهره كارآمدش نااميد شود. هوار به شيراز نرفت و در تمرين ديروز هم شركت نكرد تا شايعه دلخوري او از بابت به تعويق افتادن پرداخت مطالباتش دوباره بر سر زبان‌ها بيفتد. هوار در زمان مديريت انصاري‌فرد و پيش از حضورش در پرسپوليس 40 درصد قرارداد 470 هزار دلاري‌اش را گرفته اما از قسط دوم قراردادش هفته گذشته 52 هزار دلار، آن هم با چند هفته تاخير دريافت كرده است. قرار بوده 30 درصد قرارداد هوار طي يكي دو هفته گذشته به او پرداخت شود اما اين اتفاق نيفتاده تا هوار مصدوميتي كه اصلا شديد نيست را بهانه بياورد. حال بايد ديد بعد از غيبت در تمرين ديروز و شايد ادامه اين غيبت‌ها برخورد دايي و باشگاه پرسپوليس با اين چپ پاي پر حاشيه چگونه خواهد بود و اينكه آيا به جريمه 25 درصدي از قرارداد هوار باز هم درصدي اضافه خواهد شد يا نه. در اين رابطه عباس عليپور مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس ديروز گفت: «هنوز گزارش تخلف هوار به دست ما نرسيده اما اگر او بدون اطلاع در تمرين امروز (شنبه) حضور نداشته طبق قانون برخورد خواهيم كرد. البته من اين بازيكن را در كلينيك باشگاه ديدم و بايد در مورد وي صبر كرد.» همچنين ديروز هوار ملامحمد در مصاحبه‌اي با ايپنا تمارض كردنش را تكذيب كرد و گفت: «به خدا قسم مصدوم بودم و بارها گفته‌ام كه براي پرسپوليس با تمام وجود بازي مي‌كنم و هيچ‌وقت به‌خاطر پول تمارض نمي‌كنم. عده‌اي همواره براي من حاشيه درست كرده‌اند اما من مشغول فيزيوتراپي بودم و در تمرين‌هاي بعدي شركت مي‌كنم.»

لینک به دیدگاه

يك زن عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس شد

تهران - عضويت پنج تن از جمله يك زن در هيات مديره باشگاه پرسپوليس در نشست سرپرست اين باشگاه با معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان تربيت بدني نهايي شد. به گزارش روز پنجشنبه ايرنا، در نشست شب گذشته علي سعيدلو و حبيب كاشاني كه در دفتر رئيس سازمان تربيت بدني برگزار شد، مسائل مختلف در مورد باشگاه پرسپوليس تهران مورد بررسي قرار گرفت.

نهايي شدن عضويت پنج نفر از اعضاي هيات مديره باشگاه پرسپوليس، از جمله مصوبات اين جلسه بود و حبيب كاشاني موظف شد پس از مذاكره نهايي با اين نفرات، در صورت موافقت آنان، نسبت به معرفي در اوايل سال آينده اقدام كند از نكات جالب توجه در اين خصوص، حضور يكي از بانوان در جمع اعضاي هيات مديره آتي باشگاه پرسپوليس است كه از عزم مديران باشگاه، براي توجه ويژه به رشته‌هاي ورزشي بانوان اين باشگاه و فعال كردن اين رشته‌ها در سال آينده حكايت دارد.

حضور يك نماينده مجلس، يكي از اساتيد دانشگاه، يك چهره ورزشي و يك چهره اقتصادي نيز در جمع هيات مديره باشگاه پرسپوليس قطعي شده است.

بر اساس گزارش باشگاه پرسپوليس، با توجه به اين كه در پنج ماه حضور حبيب كاشاني در راس مديريت باشگاه پرسپوليس، سازمان تربيت بدني فقط مبلغ ‪ ۶۰۰‬ميليون تومان در اختيار اين باشگاه قرار داده است، در اين جلسه مقرر شد در چند روز آينده، كمك جديد سازمان ورزش كشور در اختيار اين باشگاه قرار گيرد.

همچنين در اين نشست راهكارهاي لازم براي خصوصي‌سازي باشگاه پرسپوليس مورد بررسي قرار گرفت و مقرر شد پس از پايان حسابرسي مالي، با تشكيل مجمع باشگاه، چگونگي خصوصي‌سازي به تصويب نهايي برسد.

لینک به دیدگاه

سپهر حیدری: پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست

270210025826.jpg

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم پرسپولیس با هوادارانی که دارد و شرایطی که در لیگ دارد کمتر از تیم ملی نیست.

"سپهر حیدری" که در لیست قبلی قطبی حضور داشت این بار برای دیدار با تایلند دعوت نشده است. او با ناراحتی خود از این موضوع به تیم پرسپولیس ارتباط می‌دهد و معتقد است دعوت شدن یک نفر از تیم بزرگی همچون پرسپولیس درست نبوده است.

*آلومینیوم را بردید و به مرحله بعدی جام حذفی صعود کردید، در این خصوص صحبت کن.

- ما در بازی دیروز به آنچه که می‌خواستیم رسیدیم هرچند که تنها با 30 درصد توانمان در این بازی به میدان رفتیم. معتقدیم پرسپولیس در این بازی از تجربه‌اش استفاده کرد و توانستیم در همان نیمه اول به آنچه می‌خواهیم برسیم. ضمن اینکه به بگوویچ بابت تیمی که دارد تبریک می‌گویم چون آنها واقعا خوب بودند و معتقدم پرسپولیس در روزی که چندان خوب نبود توانست به پیروزی برسد.

*با این برد فکر می‌کنید در ادامه بتوانید قهرمان جام‌حذفی شوید؟

- همه تیمها برای کسب این جام تلاش می‌کنند. ما سال گذشته هیچ جامی به هوادارانمان ندادیم و به اندازه کافی آنها را آزار داده‌ایم. الان وقتش رسیده که حداقل یک جام برای آنها به ارمغان بیاوریم.

*در مصاحبه‌ای گفته بودی هنوز به قهرمانی لیگ امیدوارید، واقعا فکر می‌کنید پرسپولیس بتواند با حضور سپاهان و ذوب‌آهن به این مهم برسد؟

- دلیل اینکه پرسپولیس 6 برد پشت هم داشته مغرور نبودن بازیکنان است. ما هدف مهمی داریم و به اندازه کافی امتیاز هم از دست داده‌ایم. من هیچ جا عنوان نکردم که گل قهرمانی می‌زنم هرچند که دوست دارم این اتفاق بیفتد. معتقدم ما می‌توانیم در صورتی که تمرکزمان روی نتایج خودمان باشد به قهرمانی برسیم مثلا اگر تراکتور بتواند در بازی این هفته سپاهان را شکست دهد شانس ما نیز زیاد خواهد شد و ما برای کسب این جام هنوز امیدواریم.

*بازی با فولاد را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟

- بازی سختی خواهیم داشت هر چند که من 3 کارته هستم و نمی‌توانم در این بازی حضور داشته باشم. با این حال امیدوارم پیروز میدان باشیم.

*به تیم ملی هم دعوت نشدید نظرت در این خصوص چیست؟

- صحبت‌هایی که کاشانی انجام داد به نظرم جامع و کامل بود. برای نظر سرمربی تیم ملی احترام قائلم اما معتقدم حق پرسپولیس تنها یک بازیکن نبوده است. با این شرایط پرسپولیس با هوادارانی که دارد و شرایطی که در لیگ دارد کمتر از تیم ملی نیست و به خاطر هوادارانمان فکرم را از عدم حضور در تیم ملی جدا کرده‌ام.

لینک به دیدگاه

کاشانی : دايي و كريمي مثل دو برادر هستند

حبيب كاشاني درباره بازگشت علي كريمي به پرسپوليس خاطرنشان كرد: دايي و كريمي مانند 2 برادر هستند. علي كريمي يك استثناء در فوتبال ما است كه پيشنهادات زيادي دارد، اما من تمام تلاشم را در پايان فصل به خاطر هواداران براي برگرداندن او به تيم محبوبش انجام مي‌دهم.

وي اظهار داشت: خلاقيت‌هاي كريمي و ذات پرسپوليسي او هميشه زبانزد بوده و هيچ وقت نبايد بازي وي با استيل آذين مقابل پرسپوليس را فراموش كنيم. كريمي پيراهن پرسپوليس را زير لباس استيل آذين بر تن كرده بود و آن را با چشمان اشك‌بار به هواداران نشان داد. تمام تلاشم را براي جذب وي بعد از پايان فصل انجام مي‌دهم تا در مقطع كنوني تمركزش به هم نخورد.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در مورد بازگشت مهدوي‌كيا گفت: مهدوي‌كيا هم از سرمايه‌هاي پرسپوليس است. اگر ليست پرسپوليس جا داشت وي را جذب مي‌كرديم. تمام هواداران دوست دارند اين 2 بازيكن بايد با پيراهن پرسپوليس از فوتبال خداحافظي كنند.

كاشاني با اشاره به هدف‌گذاري پرسپوليس تا پايان فصل گفت: براي كسب عنوان قهرماني و به دست آوردن حداقل يك جام با دايي هدف‌گذاري كرده‌ايم و رفتن به آسيا به هر نحو ممكن از اهداف اصلي ما است. اين انتظار زيادي نيست كه هواداران از بازيكنان مي‌خواهند.

وي افزود: درست است 6 بازي پياپي را با برد پشت سر گذاشتيم، اما بازيكنان ما نبايد با اين پيروزي‌ها دچار غرور شوند. هفته‌هاي پاياني ليگ سخت‌تر است و بايد همين روند را تا پايان ليگ خفظ كنيم.

كاشاني درباره رابطه شيث و باقري گفت: اين 2 بازيكن مشكلي با هم ندارند. باقري اسطوره باشگاه است. وي در سن 37 سالگي مانند يك بازيكن 20 ساله در زمين مسابقه مي‌دود و گلزني مي‌كند. كاپيتان اول و دوم ما با هم مشكلي ندارند و براي موفقيت تيم يكدل هستند. فوتبال ايران بايد به امثال باقري، كريمي و مهدوي كيا افتخار كند، چون آنها دوران طلايي فوتبال ايران را رقم زدند.

سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره پرداخت طلب بازيكنان يادآور شد: در روزهاي آينده برنامه‌اي براي پرداخت طلب بازيكنان داريم تا بخشي از مطالبات آنها را پرداخت كنيم. آنها با قلبشان بازي مي‌كنند و توجهي به اين موضوع ندارند و تمام تلاش خود را براي موفقيت و رسيدن به حقشان انجام مي‌دهند.

كاشاني درباره عملكرد تيم‌هاي ايراني در ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: آرزوي قلبي ما موفقيت 4 نماينده ايران در آسيا است و هر كمكي كه از دست ما برآيد براي كمك به آنها انجام مي‌دهيم.

وي درباره اينكه چرا كمتر با رسانه‌ها مصاحبه مي‌كنيد، تصريح كرد: نمي‌دانم در مصاحبه با رسانه‌ها چه چيزي بايد بگويم. دوست ندارم با مصاحبه‌هاي من پرسپوليس وارد حاشيه شود. من براي آرامش در پرسپوليس هستم و اگر قرار باشد جواب سوالات حاشيه‌اي را بدهم، تيم دچار حاشيه مي‌شود و نمي‌خواهم اين موضوع براي ما مشكل ساز شود.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

کد خبر : 16764 زمان ارسال خبر : چهارشنبه 19/12/1388 ساعت : 13:51

گزارش تمرين پرسپوليس

مبل‌نشيني سرخپوشان و كري دايي با بازيكنان

تمرين پرسپوليس از ساعت 11 امروز چهارشنبه در زمين شرکت واحد تهران برگزار شد.

00003401.jpg

پرسپوليس که خود را براي ديدار مقابل ملوان بندر انزلي آماده مي‌کند تمريناتش را زير نظر علي دايي پيگيري کرد.

* در ابتداي تمرين علي دايي حدود 10 دقيقه براي بازيکنان به صحبت پرداخت.

* محمد پروين با تاخير به ورزشگاه شرکت واحد رسيد.

* ميثاق معمارزاده با لباس شخصي در تمرين حاضر شد و قرار است فردا پنجشنبه در خصوص آسيب‌ديدگي وي از سوي پزشکان اظهار نظر شود.

* اشپيتيم آرفي و مهدي الهايي از غايبان تمرين امروز پرسپوليس بودند. جالب اينجاست که علي دايي پس از گذشت يک ساعت از تمرين به دنبال الهايي مي‌گشت که متوجه شد اين بازيکن در تمرين شرکت نکرده است.

* دروازه‌بان‌هاي اين تيم زير نظر يحيوي به تمرين پرداختند.

* علي دايي در اواسط تمرين پا به توپ شد و در تمرينات سانتر از جناحين شرکت مي‌کرد. وي به سپهر حيدري در مورد دفاع، ميثم بائو در جايگيري ميانه ميدان، عادل کلاه‌کج در ضربات نهايي و سامان آقازماني به خاطر ندادن پاس‌هاي بدون مسئوليت تذکر داد.

* نکته حاشيه‌اي تمرين امروز اين بود که گزارشگر يکي از شبکه‌هاي تلويزيوني يک مبل به کنار زمين آورده بود و بازيکنان با نشستن روي آن با اين شبکه مصاحبه مي‌کردند. همين مصاحبه‌ها باعث بوجود آمدن بي‌نظمي‌هايي در تمرين امروز پرسپوليس شد.

* کريم باقري 10 دقيقه زودتر از ساير بازيکنان با کسب اجازه از علي دايي محل تمرين را ترک کرد.

* شوت‌زني، سانتر از جناحين، ارسال پاس‌هاي کوتاه و فوتبال درون تيمي از آيتم‌هاي تمرين امروز پرسپوليس بود که علي دايي کري شديدي در فوتبال با بازيکنان داشت و حتي در مواقعي آماده‌تر از آنها نشان مي‌داد.

پرسپوليس روز جمعه در ورزشگاه تختي انزلي و در ادامه رقابت‌هاي ليگ برتر ميهمان ملوان اين شهر خواهد بود.

لینک به دیدگاه

کد خبر : 16760 زمان ارسال خبر : چهارشنبه 19/12/1388 ساعت : 12:49

تعليق و کسر امتياز در انتظار پرسپوليس

مربي پيشين پرسپوليس از تعليق و کسر امتياز اين تيم در صورت پرداخت نشدن طلبش خبر داد.

00000527.jpg

نعيم سعداوي در خصوص شکايتش از باشگاه پرسپوليس خاطرنشان کرد: مبلغ 48 ميليون و 800 هزار تومان از باشگاه پرسپوليس طلبکارم. البته اين طلب مربوط به 10 ماه پيش و در زمان مديريت عباس انصاري‌فرد است.

وي گفت: متاسفانه آقايان يک چک 20 ميليوني به من دادند و هنگامي که براي نقد کردن آن به بانک رفتم، در حساب دوست آقاي انصاري‌فرد 1200 تومان بيشتر نبود. پس از آن به کميته انضباطي شکايت کردم و باشگاه پرسپوليس به راي کميته انضباطي اعتراض کرد. حتي کميته استيناف حق را به من داد و پس از آن وکيلم تقاضاي اجراي حکم را به کميته انضباطي فرستاد.

سعداوي تاکيد کرد: در همان زمان کميته انضباطي دو ماه به باشگاه پرسپوليس فرصت داد طلب من را پرداخت کند. اين دو ماه ديروز به پايان رسيد و از کميته انضباطي با وکيل من تماس گرفتند و اعلام کردند در صورتي که تا 10 روز آينده طلبم پرداخت نشود، پرسپوليس با کسر امتياز و يا تعليق مواجه خواهد شد.

وي گفت: دوست نداشتم اين اتفاقات بيفتد اما ظاهرا مسئولان پرسپوليس دوست ندارند به پرونده من رسيدگي کنند و من هم چاره‌اي جز اين نداشتم.

لینک به دیدگاه

کد خبر : 16737 زمان ارسال خبر : چهارشنبه 19/12/1388 ساعت : 08:41

جلسه شکايت استيل آذين از کاشاني برگزار شد

جلسه کميته انضباطي فدراسيون فوتبال، براي رسيدگي به شکايت باشگاه استيل آذين از سرپرست باشگاه پرسپوليس، عصر سه شنبه در کميته انضباطي فدراسيون فوتبال برگزار شد.

00004921.jpg

در این جلسه که از ساعت 15 و با حضور مجتبی شریفی رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس و نمایندگان حقوقی دو باشگاه برگزار شد، نماینده حقوقی باشگاه استیل آذین با استناد به مصاحبه منسوب به حبیب کاشانی در یکی از خبرگزاری ها مبنی بر "تلاش باشگاه پرسپولیس برای جذب مهدی مهدوی کیا برای فصل آینده"، این موضوع را برخلاف منافع باشگاه استیل آذین دانست.

حبیب کاشانی نیز در این جلسه، ضمن مغتنم شمردن این فرصت برای طرح نقطه نظرات خود در خصوص "نحوه اطلاع رسانی رسانه ها" توضیحاتی در خصوص اظهارات منتسب به خود ارائه داد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در این جلسه تاکید کرد خود را ملزم به رعایت موازین حرفه ای و اخلاقی موضوع انتقال بازیکنان می داند و طبعا اظهاراتی در مغایرت با این اصول حرفه ای بیان نکرده است.

در پایان این جلسه مقرر شد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با بررسی ابعاد موضوع، نسبت به صدور رای مقتضی اقدام نماید.

لینک به دیدگاه

کد خبر : 16937 زمان ارسال خبر : سه‌شنبه 25/12/1388 ساعت : 11:01

عابدزاده:بند بند قراردادم را منتشر مي‌کنم

اول بدهي 41 ميليوني را تسويه کنند تا به تمرينات بروم .

00003680.jpg

احمدرضا عابدزاده گفت: طبق حکم کميته انضباطي من بايد پيش از شرکت در تمرينات تيم پرسپوليس و حضور روي نيمکت، 41 ميليون و پانصد هزار تومان از باشگاه بگيرم.

او درباره حکم صادره کميته انضباطي درباره اختلافش با باشگاه پرسپوليس که بايد به اين تيم برگردد، اظهار کرد: کميته انضباطي براساس قانون و انصاف عمل کرده است. مسوولان باشگاه پرسپوليس بايد ابتدا مبلغ 41 ميليون و پانصد هزار تومان را بابت بدهي قبلي به من بدهند. همچنين پس از آن من اجازه دارم در تمرينات تيم شرکت کنم و با حضور روي نيمکت پرسپوليس در مسابقات مختلف، با بازيکنان تيمم ارتباط داشته باشم.

وي افزود: کميته انضباطي در ميان داوري مي‌کند و بايد شخصي از باشگاه پرسپوليس نماينده شود و درخواست‌هاي فني‌شان را به صورت مکتوب از من بخواهند و به طور مثال بگويند با چه سيستمي مي‌خواهند بازي کنند و چه اطلاعاتي مي‌خواهند تا من هم با يک نفر طرف باشم.

عابدزاده در پاسخ به اين سوال که آيا شما در بازي‌هاي مختلف و براي انجام نت‌برداري از مسايل فني مسابقات، روي سکوها استقرار خواهيد داشت يا روي نيمکت مربيگري پرسپوليس؟ تصريح کرد: اين باشگاه براي ماست؛ من سال‌ها در اين فوتبال و تيم پرسپوليس زحمت کشيدم و حاضرم جانم را برايش بدهم. البته طبق راي کميته بايد روي نيمکت حضور داشته باشم. هدف من خدمت به پرسپوليس است و همچنين مي‌خواهم حقم را هم بگيرم. امثال من سال‌هاي زيادي براي موفقيت اين تيم کوشش کرده‌اند و ممکن است افرادي با هر سمتي موقتا به پرسپوليس بيايند و مدتي بعد هم بروند.

وي خاطرنشان کرد: مي‌خواهم براي روشن شدن اذهان مردم، بند بند قراردادم را هم منتشر کنم تا همه ببينند چه توافقاتي با من انجام شده و قراردادم چگونه است؛ آن وقت مي‌توانند قضاوت درستي درباره اين قضيه داشته باشند.

لینک به دیدگاه

کد خبر : 16942 زمان ارسال خبر : سه‌شنبه 25/12/1388 ساعت : 13:16

كاشاني: معرفي اعضاي هيات مديره پرسپوليس ابتداي سال 89

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اعضاي هيات مديره باشگاه را در ابتداي سال 1389 معرفي خواهيم کرد.

00001864.jpg

حبيب کاشاني اظهار داشت: امسال سال خوبي براي همه ما بود و جا دارد ابتدا از اصحاب رسانه براي زحماتشان در سال 88 تشکر کنم.

سرپرست موقت باشگاه پرسپوليس در خصوص هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: 5 ماه و 13 روز است که با دستور سعيد لو به عنوان سرپرست موقت باشگاه پرسپوليس انجام وظيفه مي‌کنم. با جمع بندي‌هاي که انجام شده براي هيات مديره، فهرستی 15 نفره تهيه کرديم که در اين بين نمايندگان مجلس برخي از تحصيل کرد‌ه‌ها و اقتصاددان‌ها و همچنين پيشکسوتان حضور دارند. در اين بين تا به امروز 3 نفر از اعضاء با جمع بندي‌هاي لازم انتخاب شدند و با انتخاب 4 نفر ديگر افراد در ابتداي سال 1389 اميدواريم که هيات مديره قدرتمند پرسپوليس را معرفي کنيم.

کاشانی يادآور شد: در مدتي که در باشگاه پرسپوليس بودم متاسفانه در اين باشگاه کارها تعريف نشده بود. سعيد لو نيز مدتي در باشگاه پرسپوليس بود و مي‌داند که برخي‌ فقط به دنبال اين بودند که هر وقت فرصت داشتند در جلسات شرکت کرده و مصاحبه کنند و کارها را بر دوش يک نفر که مدير عامل بود قرار دهند. اما مي‌خواهيم با بستر و برنامه ريزي مناسب تمام کارها را تعريف شده انجام دهيم.

وی خاطرنشان کرد: بايد بگويم پس از مدت‌ها در سال 88 موفق شديم با بودجه باشگاه پرسپوليس 6 آدمک تمريني بخريم که هر کدام از آنها 500 هزار تومان قيمت داشت. قبلا مجبور بوديم از 6 بازيکن براي تمرينات ضربه کاشته خود استفاده کنيم. بايد اعلام کنيم که باشگاه پرسپوليس نياز به امکانات دارد و بايد بستر لازم را آماده کنيم.

سرپرست موقت باشگاه پرسپوليس همچنين در خصوص ورزشگاه اختصاصي براي قرمز پوشان تهراني گفت: قرار است سال آينده با کمک شهرداري تهران براي دو باشگاه استقلال و پرسپوليس ورزشگاه اختصاصي در نظر گرفته شود. کارهاي اوليه انجام شده و اميدوارم عملي شود. متاسفانه وقتي خواستيم براي سال آينده ورزشگاه صنايع دفاع را اجاره کنيم به ما اعلام کردند که فقط براي تمرين 300 ميليون تومان بايد بدهيم. اين در شان يک باشگاه مردمي و بزرگ مثل پرسپوليس نيست که براي تمرين خود اين پول را پرداخت کنند.

وي افزود: من اميدوارم با اضافه شدن بودجه ورزش کشور در روزهاي آتي شاهد شکوفايي رشته‌هاي مختلف باشيم.

کاشاني ادامه داد: همه جاي دنيا از شهرداري‌ها کمک مي‌گيرند و ما هم اميدواريم با برنامه ريزي که داريم با کمک شهرداري تهران مشکلات پرسپوليس تهران را تا حدي برطرف کنيم.

لینک به دیدگاه

کد خبر : 16903 زمان ارسال خبر : دوشنبه 24/12/1388 ساعت : 14:18

تمرينات پرسپوليس در زمين الوصل انجام خواهد شد

پرسپوليسي‌ها در اردوي امارات تمريناتشان را در باشگاه الوصل پيگيري خواهند کرد و تمرينات بدنسازي در اردوي دبي انجام نخواهد شد.

00002289.jpg پرسپولیسی‌ها می‌خواهند در تعطیلات نوروزی اردویی چند روزه را در دبی برپا کنند. قرار است اعضای این تیم با هماهنگی باشگاه الوصل در امارات اردو برگزار کنند.

با هماهنگی‌های 2 تیم الوصل و پرسپولیس تمرینات پرسپولیس در زمین و باشگاه الوصل برگزار خواهد شد اما اعضای این تیم در اردوی چند روزه در امارات تمرینات بدنسازی را انجام نخواهند داد.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

پيروزي تيم فوتبال پرسپوليس برابر النصر امارات

تيم فوتبال پرسپوليس تهران در دومين بازي تدارکاتي خود با 5 گل تيم النصر امارات را شکست داد.

00004973.jpg

اين ديدار که ديشب در ورزشگاه النصر امارات برگزار شد، سرخپوشان تهراني با نتيجه پرگل 5 بر 1 حريف خود را از پيش رو برداشتند.

گلهاي تيم پرسپوليس در نيمه اول اين بازي را محسن خليلي (پنالتي)، کريم باقري و محمد منصوري به ثمر رساندند و مجيد الهايي و حميد علي‌ عسگر هر دو از روي نقطه پنالتي در نيمه دوم براي پرسپوليس گلزني کردند.

علي دايي سرمربي تيم پرسپوليس در نيمه نخست اين ديدار از ترکيب عليرضا حقيقي، ابراهيم شکوري، مجتبي شيري، سپهر حيدري، عليرضا محمد، کريم باقري، تياگو فراگو، عادل کلاه کج، محمد منصوري، هادي نوروزي و محسن خليلي استفاده کرد.

در نيمه دوم اين بازي نيز دايي تغييراتي در ترکيب تيم پرسپوليس ايجاد کرد و از اکثر نفرات تيمش همچون بازي گذشته استفاده کرد.

تيم فوتبال پرسپوليس در نخستين بازي تدارکاتي خود که جمعه شب گذشته در امارات برگزار شد، 4 بر 2 نتيجه را به حريف خود واگذار کرده بود.

لینک به دیدگاه

بيني شيث رضايي حين تمرين شكست

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس در دبي ساعت 10 امروز (يکشنبه) به وقت محلي در زمين باشگاه النصر پي‌گيري شد.

00000570.jpg

در اين تمرين ابتدا بازيکنان زير نظر مولايي به دويدن و گرم کردن پرداختند.

به دليل ديدار بعد از ظهر تمرينات امروز سبک انجام شد و بيشتر به مرور تاکتيک ها و پاس کاري گذشت.

شيث رضايي هم به دليل برخورد با مجتبي شيري از ناحيه بيني دچار شکستگي شد و به همراه دکتر زرينه به بيمارستان ايرانيان دبي رفتند تا به مداوا بپردازند.

محسن خليلي نيز به دليل احساس درد از ناحيه شکم به طور جداگانه و زير نظر دکتر زرينه تمرين کرد.

در ادامه برنامه‌هاي تمريني سرخپوشان تهران در امارات، ديدار دوستانه تيم هاي پرسپوليس و النصر امروز (يکشنبه) ساعت 18:30 برگزار مي شود.

اين ديدار دوستانه در ورزشگاه النصر امارات برگزار مي شود.

تيم فوتبال پرسپوليس جهت برپايي اردوي تدارکاتي و ديدار هاي دوستانه از روز سوم فروردين در شهر دبي به سر مي برد.

لینک به دیدگاه

کد خبر : 17055 زمان ارسال خبر : جمعه 06/01/1389 ساعت : 12:50

بازي پرسپوليس و المريخ سودان منتفي شد

بازي دو تيم پرسپوليس و المريخ سودان به دليل فوت بازيکن المريخ منتفي شد.

دو تيم پرسپوليس و المريخ سودان قرار بود روز ششم فروردين ماه به مصاف هم بروند که باشگاه المريخ به دليل فوت بازيکن تيمش حاضر به برگزاري بازي در چنين روزي نشد و باشگاه پرسپوليس نيز با تغيير بازي موافقت نکرد تا پس از هماهنگي‌هاي باشگاه النصر تيم منتخب ليگ امارات جانشين حريف سوداني شود.

لینک به دیدگاه

کد خبر : 17173 زمان ارسال خبر : پنج‌شنبه 12/01/1389 ساعت : 03:03

پس از بازگشت پرسپوليس به تهران

خوردبين و عبدي در امارات ماندند

سرپرست و مربي تيم فوتبال پرسپوليس در پايان اردوي اين تيم در دبي به تهران بازنگشتند.

00005450.jpg

محمود خوردبين پرسپوليسي ها را در بازگشت به تهران همراهي نکرد و جهت رسيدگي به برخي امور باشگاه تا روز جمعه در امارات ماند.

همچنين حسين عبدي نيز براي ثبت نام و انجام برخي امور مربوط به دوره حرفه اي فوتبال در انگليس، سرخ پوشان را تا تهران همراهي نکرد و تا قبل از ديدار با سايپا به اين تيم ملحق مي شود.

لینک به دیدگاه

کد خبر : 17172 زمان ارسال خبر : پنج‌شنبه 12/01/1389 ساعت : 03:00

کاشاني در بازگشت از مالزي:

غيبت پرسپوليس باعث افت حضورتماشاگران شد/ نماينده پرطرفدارترين تيم بودم

سرپرست باشگاه پرسپوليس با بيان اينکه به عنوان نماينده پر طرفدارترين باشگاه آسيا در نشست کنفدراسيون فوتبال اين قاره شرکت کرده است گفت: غيبت پرسپوليس در فصل جاري ليگ قهرمانان آسيا باعث 54 درصد افت حضور تماشاگران در ورزشگاهها شده است.

00000666.jpg

حبیب کاشانی که برای شرکت در نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا راهی مالزی شده بود در بازگشت از این سفر گفت: قبل از عید باشگاه پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین باشگاه آسیا توسط AFC انتخاب شده بود و در جلسات گذشته این نشست با توجه به مشغله هایی که داشتم نتوانستم شرکت کنم. پیش از عید نیز در جلسه ای که در خدمت آقایان سعیدلو و کفاشیان بودیم آقای کفاشیان اعلام کردند که در صورت عدم حضور باشگاه پرسپولیس فوتبال ایران این فرصت را از دست می دهد و روز اول فروردین عازم مقر AFC در کوالامپور مالزی شدیم.

وی با بیان اینکه در این جلسه نمایندگانی از باشگاه های ژاپن، استرالیا، عربستان و امارات حضور داشتند در مورد هدف از برگزاری این نشست گفت: AFC می خواهد میانگین حضور تماشاگران را از 2 هزار به 5 هزار برساند و اینکه باشگاهی مانند پرسپولیس با میانگین 40 تا 50 هزار تماشاگر در هر دیدار، به چه صورت می تواند در این ارتباط کمک کند برای آنها حائز اهمیت بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: همچنین در این جلسه در مورد افزایش تعداد دیدارها صحبت شد و AFC بر این نظر بود که بازیکنان آسیایی حداقل باید 27 بازی در یک فصل انجام دهند و با این شرایط بازیکنان ما با توجه به لیگ 18 تیمی 34 بازی در لیگ برتر و 6 بازی در جام حذفی منهای جام باشگاه های آسیا، مشکلی از این بابت ندارند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: نکته حائز اهمیت نشست امسال، با توجه به عدم حضور پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا، این رقابت ها 54%- درصد افت تماشاچی داشته است که مستندات آن را هم در اختیارمان قرار دادند.

حبیب کاشانی در ادامه به دیدار هفته سی ام پرسپولیس با سایپا اشاره کرد و افزود: بازی با سایپا نیز حکم یکی از فینال ها را برای ما دارد 5 دیدار تا پایان لیگ برتر و 2 بازی به امید خدا تا فینال جام حذفی داریم، تک تک دیدار ها برای ما مهم است و سه امتیازشان حائز اهمیت است. باتوجه به اردوی دبی و دیدارهای تدارکاتی که در این شهر داشتیم و زحماتی که بازیکنان و کادر فنی در این هوای گرم انجام دادند. امیدوارم به آمادگی ایده آل برسیم و در بازی مقابل سایپا سه امتیاز را کسب کنیم.

کاشانی به تعطیلی مسابقات پرسپولیس پس از دیدار با سایپا تا روز27 فروردین اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه یک بازی جام حذفی بیشتر انجام داده ایم و یک دور جلوتر از دیگر حریفان هستیم بین 14 تا 27 فروردین یک استراحت اجباری داریم که سعی می شود با هماهنگی کادر فنی یک دیدار تدارکاتی و شاید یک اردوی 5 روزه در تهران یا یکی از شهرستان‌ها داشته باشیم که بازیکنان از فرم ایده آل خارج نشوند.

لینک به دیدگاه

کد خبر : 17171 زمان ارسال خبر : پنج‌شنبه 12/01/1389 ساعت : 02:50

بازگشت بازيكن عراقي به ايران/جلسه كميته انضباطي هوارمحمد شنبه برگزار مي‌شود

افبک عراقي تيم فوتبال پرسپوليس بعد از ظهر امروز به ايران بازگشت.

00003365.jpg

هوار ملامحمد که بنابر دلايل نامشخص از حضور در تمرينات تيم پرسپوليس در امارات خودداري کرده بود ساعت 14 امروز به ايران بازگشت.

وي سپس به باشگاه پرسپوليس رفت و در به صورت مکتوب دلايل غيبت خود را در اردوي امارات اعلام کرد.

در اين باره عباس عليپور دبير کميته انضباطي باشگاه پرسپوليس گفت: دلايل هوارمحمد بررسي خواهد شد و جلسه کميته انضباطي باشگاه روز شنبه بعدازظهر و قبل از ديدار با سايپا تشکيل مي‌شود و در خصوص اين بازيکن تصميم نهايي را خواهيم گرفت.

لینک به دیدگاه

کد خبر : 17140 زمان ارسال خبر : سه‌شنبه 10/01/1389 ساعت : 11:46

دايي، حوار را در اختيار باشگاه گذاشت

حوارملامحمد بازيکن عراقي تيم فوتبال پرسپوليس در پي عدم حضور در اردوي دبي، از سوي علي دايي در اختيار باشگاه گذاشته شد و تا اطلاع ثانوي حق حضور در تمرينات را ندارد.

00003414.jpg حوارملامحمد به رغم صدور ويزاي دبي در اردوي تدارکاتي تيم فوتبال پرسپوليس حضور نيافت و همين بي‌نظمي باعث شد تا علي دايي اين بازيکن را در اختيار مديريت باشگاه پرسپوليس قرار داده و به باشگاه اعلام کند حوار تا حل و فصل موضوع از سوي باشگاه، حق حضور در تمرينات را ندارد.

حوارملامحمد بعد از بازي با پتروشيمي از تبريز عازم کردستان عراق شد و علي دايي نيز با مرخصي او تا پنجم فروردين موافقت کرده و مقرر شده بود اين بازيکن در تاريخ فوق‌الذکر به جمع ساير بازيکنان تيم در امارات ملحق شود. تأخير حوارملامحمد در روز پنجم فروردين از سوي باشگاه و سرمربي تيم موجه بود چرا که ويزاي اين بازيکن به دلايلي با تأخير صادر شد.

ويزاي حوارملامحمد پس از پيگيري‌هاي علي دايي در دبي صادر شد و مراتب به اطلاع اين بازيکن رسيد و قرار بود حوار روز ششم فروردين به جمع ساير بازيکن اضافه شود؛ اما اين بازيکن به دليل آنچه که فوت عمويش عنوان کرده بود به دبي نرفت و پس از آن نيز عنوان کرد گذرنامه‌اش ايراد دارد. در نهايت حوارملامحمد غايب بزرگ اردوي تيم پرسپوليس در امارات بود و همين موضوع باعث شد که علي دايي بازيکن با تجربه تيمش را در اختيار باشگاه گذاشته و اعلام کند حوار تا حل و فصل اين موضوع حق حضور در تمرينات را ندارد. از باشگاه نيز خبر مي‌رسد حوارملامحمد پس از ورود به ايران بايد در جلسه کميته انضباطي باشگاه شرکت کرده و به احتمال بسيار زياد بار ديگر جريمه‌اي براي او در نظر گرفته مي‌شود.

لینک به دیدگاه

کد خبر : 17189 زمان ارسال خبر : جمعه 13/01/1389 ساعت : 14:44

بايد سايپا را ببريم

پروين: بعيد مي‌دانم پدرم به پرسپوليس بازگردد

هافبک پرسپوليس گفت: با اتفاقاتي که در چند وقت اخير براي پدرم افتاده، بعيد مي‌دانم بازگردد.

00000588.jpg

محمد پروين اظهار داشت: اردوي بسيار خوبي را در امارات برگزار و در دو بازي تدارکاتي خواسته‌هاي دايي را برآورده کرديم. البته در بازي اول خسته بوديم اما در بازي دوم با تمام قوا به ديدار حريف رفتيم و با 5 گل النصر را در هم کوبيديم.

وي در خصوص شرايط خودش گفت: با تلاش کادر پزشکي در امارات تست نهايي شدم. خوشبختانه مصدوميتي ندارم. آماده هستم و اميدوارم ديگر دچار حادثه‌هاي فوتبال نشوم. البته يک فوتباليست بالا و پايين دارد و فقط با قبول کردن تمام اين خطرات تشنه بازي براي پرسپوليس هستم.

پروين در جواب اينکه خبر دارد پدرش به هيأت مديره پرسپوليس خواهد آمد، به فارس گفت: با توجه به اتفاقاتي که در چند وقت اخير افتاده، خيلي بعيد مي‌دانم به هيأت مديره بيايد. البته چون اين موضوع زياد به من ربطي ندارد، نمي‌توانم همه چيز را بگويم.

وي در خصوص بازي روز شنبه مقابل سايپا گفت: بدون شک بازي بسيار سختي را در پيش داريم و بايد سايپا را ببريم. تيم‌ها براي جمع کردن امتياز دست به هر کاري مي‌زنند. ما نيز همچنان مدعي هستيم تا در ليگ برتر و جام حذفي به موفقيت برسيم. اميدوارم با گرفتن 3 امتياز همچنان جزء مدعيان بمانيم. براي ما نتايج تيم‌هاي ديگر هيچ فايده‌اي ندارد و خودمان بايد به فکر خودمان باشيم تا به خواسته هواداران يعني قهرماني در يک جام برسيم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...