رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

سازمان ليگ: كريمي مي‌تواند برگردد

كاشاني:كريمي را نيم فصل برمي‌گردانيم

ايران ورزشي- درباره شايعه بازگشت دوباره علي كريمي به پرسپوليس، حبيب كاشاني مي‌گويد: «در صورتي كه هدايتي موافقت كند كريمي قطعا در نيم فصل به پرسپوليس بازمي‌گردد. اين بازيكن پس از انتخابم به من زنگ زد و تبريك گفت و بسيار دوست دارد كه دوباره قرمز پوش شود. اميدوارم اين اتفاق بيفتد.» او سپس درباره مشكلات مالي باشگاه مي‌گويد: «با كرانچار هم صحبت مي‌كنم تا در نيم فصل تعداد مهاجمان خود را كم كنيم و اين بازيكنان در تيم‌هاي ديگر بتوانند خودشان را نشان دهند. الان هم درست است كه من مسووليت دارم اما بايد بدانيم در فوتبال افرادي مثل دادگان هستند كه در خانه نشسته‌اند. ما بايد اين امكان را فراهم كنيم تا اين افراد بتوانند در عرصه فوتبال حضور داشته باشند.» در پايان كاشاني درباره احتمال مديرعامل شدنش توضيح مي‌دهد: «در حال رايزني هستيم و اگر مشكل دوشغله بودنم حل شود حتما مديرعامل مي‌شوم. نه اينكه تصميم‌ام عوض شده باشد اما ما را براي خدمت انتخاب كرده‌اند و بايد به پرسپوليس كمك كنيم.»

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 724
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

در دربي همه پرسپوليسي‌ها از من بهتر بودند

باقري: فقط جواب توهين انصاري‌فرد را دادم

ايران ورزشي- كمتر به ياد داريم كه در تمام اين سال‌ها كريم باقري را در دعواي لفظي با كسي ببينيم و يا درباره ديگران حرفي از زبانش بشنويم. صحبت‌هاي تند او درباره انصاري‌فردها هم به همين خاطر اينقدر شوك‌زده‌مان كرد اما وقتي دوباره مي‌نشينيم پاي حرف‌هاي كاپيتان، مي‌بينيم همه تندگويي‌هاي او فقط پاسخي ساده بوده به توهيني كه او در قامت بزرگ پرسپوليس، به ناحق شنيده و نتوانسته تحمل‌اش كند. او البته اهل تكذيب نيست و مي‌گويد كه اين جواب آن موقع لازم بوده اما سعي دارد حرف انصاري‌فرد را هم بپذيرد كه مدعي شده همه چيز يك سوء تفاهم بوده!

■ ■ ■

شايد هر كسي جاي كريم باقري بود و آن حرف‌ها را درباره انصاري‌فرد مي‌زد حالا همه‌اش را تكذيب مي‌كرد!

■ من را كه مي‌شناسيد. حرفي را كه زده‌ام نمي‌توانم تكذيب كنم ولي خب همه چيز حل شد.

چطور؟

■ ديروز با انصاري‌فرد صحبت كردم. مي‌گفت حرف‌هايش را جور ديگري نوشته‌اند و سوء تفاهم شده. حتي حالا هم تكذيب نمي‌كنم و معتقدم آن حرف‌ها را در جواب چيزي كه شنيده‌ام بايد مي‌زدم. حالا ديگر نمي‌دانم شيطنت از طرف چه كسي بوده ولي فعلا مشكلي نيست.

درباره تو يك بحث ديگر هم مطرح شد و گفته بودي بازي نكردنت در دربي به خاطر مصدوميت نبوده!

■ من حرف‌هايم را زده‌ام و درست نيست دوباره تكرار كنم. در بازي قبل از دربي به خاطر مصدوميت غايب بودم ولي دو روز قبل از دربي تمرينم را شروع كردم كه احتمالا چون كاملا آماده نبودم بازي‌ام ندادند.

ولي نبودت در دربي خيلي به چشم آمد. حتي بازيكنان مي‌گفتند اگر تو بودي قوت قلب بيشتري داشتند.

■ لطف دارند ولي آنها خودشان هم بهتر از من بودند و زيبا بازي كردند. فكر مي‌كنم خيلي بيشتر از توان‌شان دويدند.

اين عادت راحت گل خوردن پرسپوليس در دربي بدجوري مشكل‌ساز شد. شايد اگر بازيكنان كمي بيشتر دوام مي‌آوردند مي‌توانستند دربي را ببرند.

■ بله حق با شماست ولي تيم ما امسال خيلي جوان شده و تجربه كمتري دارد. متاسفانه خيلي سخت گل مي‌زنيم و راحت گل مي‌خوريم كه فكر مي‌كنم اين مشكل را فقط در تمرين‌ها بايد حل كرد.

تغيير كادر مديريتي و حضور دوباره كاشاني چقدر در وضعيت پرسپوليس تاثير داشته؟

■ خيلي زياد. از هر كسي بپرسيد مي‌گويد پرسپوليس دو فصل پيش با درايت و مديريت حبيب كاشاني قهرمان شد. او كارش را بلد است و اميدوارم باز هم بتواند مشكلات باشگاه را حل كند.

امروز يك بازي خيلي سخت با مقاومت داريد و تاريخ مي‌گويد كه اين تيم هميشه گربه سياه پرسپوليس بوده.

■ درست است. مقاومت هميشه جلوي ما خوب بوده و اين بار هم حتما مي‌آيد كه ببرد ولي ما با تمام وجود براي گرفتن سه امتياز مي‌جنگيم و مي‌خواهيم امتيازهاي از دست رفته را جبران كنيم.

لینک به دیدگاه

پرسپوليس ۴ - مقاومت سپاسى ۲

پرسپوليس كمر مقاومت را شكست

103245.jpg

گلها: كريم باقرى ( دقيقه ۱۲)، هادى نوروزى ( دقيقه ۵۴)، ميثم بائو ( دقيقه ۸۰) و هوارمحمد ( دقيقه ۸۵) براى پرسپوليسبهنام افشه ( دقيقه ۸۸) و محمد مهدى نظرى ( دقيقه۹۰)

براى مقاومت

داور: سعيد بخشى زاده،

كمك ها: مسعود فرح نيا وبهرام نقوى

اخطار: حميدرضا على عسكرى و سامان آقازمانى( پرسپوليس) و مصطفى صبرى (مقاومت سپاسى)، تماشاگر: ۲۵ هزار نفر، ورزشگاه: آزادى تهران

پرسپوليس

ميثاق معمارزاده (۱۳)، سپهر حيدرى (۱۴)، حميدرضاعلى عسكرى (۱۶)، جلال اكبرى (۱۵)، سامان آقازمانى (۱۳)، عادل كلاه كج (۱۵)، شيث رضايى (۱۶)، كريم باقرى (۱۷) از دقيقه ۷۳ هوارمحمد، ميثم بائو (۱۸) ، مجتبى زارعى (۱۴)، از دقيقه ۸۴ مهدى شيرى، هادى نوروزى (۱۷) از دقيقه ۸۶ اشپيتيم آرفى

سرمربى: زلاتكو كرانچار (۱۸)

مقاومت سپاسى

سيروس سنگچولى (۱۰)، ميرهانى هاشمى (۱۱)، مصطفى صبرى (۱۲)، على محمد دهقان (۱۴)، محمد ايرانپوريان (۱۳)، محمدصادق كرمى (۱۵)، محمدرضا پورمحمد (۱۲) از دقيقه۶۰ بهنام افشه (۱۵)، على ممبينى (۱۱)، از دقيقه ۶۰محمد مهدى نظرى (۱۶)، سيامك كوهنورد (۱۴)، شهرام گودرزى (۱۵) از دقيقه ۷۵ مصطفى چترآبگون و افشين متوسل زاده (۱۴)

سرمربى: داود مهابادى (۱۲)

شرح گلها

گل اول پرسپوليس: روى ارسال جلال اكبرى از ميانه ميدان، كريم باقرى درون محوطه جريمه با يك استپ سينه خوب، يك شوت عالى را به طرف دروازه مقاومت روانه كرد كه توپ او بر فراز دست هاى سنگچولى به گل تبديل شد.

گل دوم پرسپوليس: ميثم بائو در پشت محوطه جريمه مقاومت پاس بيرون پايى را براى نوروزى فرستاد كه اين بازيكن با يك ضربه سر خوب دومين گل تيمش را وارد دروازه مقاومت سپاسى كرد.

گل سوم پرسپوليس: ميثم بائو توپ را از روى پاى نوروزى برداشت و پس از گذر از ۳ بازيكن مقاومت سپاسى ضربه اش سومين گل سرخپوشان را رقم زد.

گل چهارم پرسپوليس: مهدى شيرى در داخل محوطه جريمه پاس عرضى خوبى را براى هوارمحمد فرستاد تا ضربه بغل پاى اين بازيكن چهارمين گل پرسپوليس را رقم زده باشد.

گل اول مقاومت سپاسى: محمدمهدى نظرى پاس در عمق خوبى را براى افشه ساخته و پرداخته كرد تا اين بازيكن با چند گام پيشروى با يك ضربه پاى چپ خوب يكى از گل هاى خورده تيمش را جبران كرده باشد.

گل دوم مقاومت سپاسى: روى پرتاب يك اوت دستى بلند و اشتباه مدافع پرسپوليس محمد مهدى نظرى صاحب توپ شد تا با يك چرخش خوب دومين گل تيمش را در عرض ۲ دقيقه وارد دروازه ميثاق معمارزاده كرده باشد.

لحظات حساس

دقيقه :۳ روى يك ارسال خوب از راست ضربه دهقان را معمارزاده مهار كرد و در بازگشت ضربه ايرانپوريان مى رفت كه از بالاى سر ميثاق وارد دروازه سرخپوشان شود كه كريم باقرى توپ را از روى خط دروازه برگشت داد.

دقيقه:۱۴ هادى نوروزى پا به توپ به طرف دروازه مقاومت راه افتاد و وقتى در داخل محوطه ۲ مدافع حريف را روبروى خود ديد، بائو را صاحب يك موقعيت خوب گلزنى كرد كه ضربه اين بازيكن با فاصله كم از كنار دروازه به خارج رفت.

دقيقه :۳۸ مجتبى زارعى در داخل محوطه جريمه با عبور از عرض از ۲ مدافع روبروى خود، ضربه اى را به طرف دروازه سنگچولى زد كه ضربه اش از بالاى دروازه مقاومت به بيرون رفت.

دقيقه :۴۵ مجتبى زارعى در داخل محوطه جريمه استارت زد و ۲ مدافع پيش روى خود را به زيبايى از مقابل خود برداشت و پاس به عقب خوبى را براى نوروزى ساخته و پرداخته كرد كه توپ اين بازيكن پس از برخورد به بدن مدافع مقاومت به كرنر رفت.

دقيقه :۵۰ مقاومتى ها در پشت محوطه جريمه پرسپوليس صاحب يك ضربه ايستگاهى شدند كه ضربه ايرانپوريان را معمارزاده با دشوارى تمام به كرنر فرستاد.

دقيقه :۶۰ روى خطاى مدافع مقاومت پشت محوطه جريمه روى شيث رضايى اعلام خطا كرد كه ضربه را خود شيث به زيبايى زد كه توپ او از كنار دروازه به بيرون رفت.

دقيقه :۶۳ روى ضربه كرنر عادل كلاه كج، نوروزى با سر قصد بازكردن دروازه مقاومت را داشت كه سنگچولى توپ نوروزى را از زير تير دروازه به كرنر فرستاد.

دقيقه :۷۷ محمد مهدى نظرى در نفوذ به درون محوطه جريمه پرسپوليس پاس خوبى را به عقب براى كوهنورد فرستاد كه اين بازيكن دروازه خالى پرسپوليس را كج ديد و توپش را به بيرون زد.

دقيقه :۸۹ اشپيتيم آرفى روى تير ۲ زودتر از مدافع مقاومت به توپ رسيد و ضربه اش را به درون دروازه مقاومت فرستاد كه داور قبل از آن آفسايد او را اعلام كرده بود.

شرح بازى

پرسپوليس بعد از تساوى هفته قبل خود مقابل استقلال در بازى با مقاومت سپاسى با يك انگيزه بالا به ميدان آمد و از همان ابتدا هم نشان داد كه به جز پيروزى نتيجه ديگرى را نمى خواهد.در همان دقايق اول مى رفت كه دروازه پرسپوليسى ها بازشده و اين تيم دوباره با بحران روبرو شود كه كريم باقرى توپ را از روى خط دروازه بيرون كشيد تا چنين اتفاقى براى سرخپوشان نيفتد. سرخپوشان در مجموع در نيمه اول برتر از حريف خود بودند و توانستند ۴۵ دقيقه اول را نيز با يك گل كريم باقرى به پايان برسانند.با شروع نيمه دوم باز برترى از آن سرخپوشان بود و آنها موفق شدند طى يك فوتبال برتر تا دقيقه ۸۵ با ۴ گل از حريف خود جلو بيفتند اما۲ تعويض همزمان مقاومت سپاسى در دقايق پايانى كار دست سرخپوشان داد و ۲ گل از ۴ گل زده آنها را جبران كرد اما ديگر زمان براى شيرازيها دير شده بود و سرخپوشان با اندوخته خوبشان موفق شدند نخستين شكست مقاومتى ها را در ليگ نهم رقم بزند. سرخپوشان در مجموع در بازى با مقاومت يكى از روزهاى خوب خود را سپرى كردند، ضمن اينكه مقاومتى ها نيز از روزهاى خوب چند هفته اول فاصله گرفته بودند.

در حاشيه ديدار پرسپوليس- مقاومت سپاسى

حضور دادكان

روز گذشته در جريان بازى ۲ تيم پرسپوليس تهران با مقاومت سپاسى شيراز محمد دادكان رئيس سابق فدراسيون فوتبال در ورزشگاه آزادى حضور داشت و نظاره گر بازى سرخپوشان تهران بود.

هواداران راضى از كرانچار

در جريان بازى پرسپوليس با مقاومت سپاسى حمايت هواداران از كرانچار سرمربى كروات تيم محبوبشان جلب توجه كرد.تشويق زلاتكو كرانچار توسط هواداران پرسپوليس پيش از اين كم پيش آمده بود اما روز گذشته پرسپوليسى ها راضى از نتيجه به دست آمده بارها اين كار را ادامه دادند تا كرانچار هم كنار زمين براى آنها دست تكان دهد.

برخورد عبدى با كرانچار!

در جريان بازى پرسپوليس و مقاومت صحنه جالبى كنار زمين به تصوير كشيده شد. در لحظاتى از بازى توصيه هاى فنى حسين عبدى مربى و زلاتكو كرانچار سرمربى تيم پرسپوليس با هم تداخل پيدا كرد. البته معمولاً توصيه هاى فنى را عبدى در كنار زمين به بازيكنان منتقل مى كرد اما در معدود دفعاتى كه كرانچار هم براى توصيه به بازيكنان به كنار زمين آمد با عبدى برخورد كوچكى داشت.

كرانچار در آغوش عابدزاده

بعد از به ثمر رسيدن گل چهارم تيم پرسپوليس احمدرضا عابدزاده از روى نيمكت بلند شد و بعد از گفتن چند كلمه، زلاتكو كرانچار سرمربى تيم را به آغوش كشيد و خوشحالى خود را اين چنين بروز داد.

پاداش به بازيكنان به انتخاب عابدزاده

احمدرضا عابدزاده مربى تيم پرسپوليس با يكى از هواداران تيم پرسپوليس هماهنگ كرده است تا بعد از پايان هر بازى به ۵ نفر از بهترين بازيكنان تيم ۱۰۰ هزار تومان پاداش بدهد. اين پاداش در صورت برد خارج از خانه به ۲۰۰ هزار تومان مى رسد. ۵ نفرى كه به نظر عابدزاده بهترين هاى پرسپوليس بوده اند شب گذشته از عابدزاده پاداش گرفت.

يك گل كافى نيست!

حبيب كاشانى سرپرست باشگاه پرسپوليس بين ۲ نيمه بازى در رختكن پرسپوليس حضور پيدا كرد و صحبت كوتاهى با زلاتكو كرانچار داشت. در قسمتى از صحبت هاى كاشانى او به كرانچار تأكيد كرد بايد هر ۳ امتياز بازى را به دست آورد و اين مسأله با يك گل كه حاشيه امنيت كمى دارد ممكن نيست.

كاشانى و فرخزادى در رختكن مقاومت

حبيب كاشانى سرپرست باشگاه پرسپوليس به همراه مجيد فرخزادى پس از پايان بازى به رختكن تيم مقاومت سپاسى شيراز رفت. كاشانى و فرخزادى با حضور در رختكن مقاومت به تيم ميهمان به خاطر بازى خوبشان تبريك گفتند.

حضور كرانچار در كنفرانس به خاطر جريمه ۵ ميليونى!

پس از پايان بازى پرسپوليس و مقاومت قرار بر اين بود تا به جاى زلاتكو كرانچار سرمربى تيم پرسپوليس، حسين عبدى مربى اين تيم در كنفرانس مطبوعاتى بعد از بازى شركت كند اما در نهايت اين خود كرانچار بود كه در كنفرانس حاضر شد.از قرار معلوم دليل اين تغيير در تصميم اين بود كه مسئولان برگزارى بازى به پرسپوليسى ها اعلام كردند در اين صورت ۵ ميليون تومان جريمه خواهند شد به همين خاطر بود كه خود كرانچار به كنفرانس رفت و مقابل سوال خبرنگاران جوابگو بود.

NoPix.gifbotleft.gifbotmiddle.gif

لینک به دیدگاه

رايزنى كاشانى براى گرفتن چارتر

پس از انتخاب حبيب كاشانى به عنوان سرپرست باشگاه پرسپوليس باز هم صحبت هايى مبنى بر سفرهاى پرسپوليس با پرواز چارتر به گوش مى رسد.از قرار معلوم كاشانى در حال رايزنى با شركت هواپيمايى آسمان است تا همانند دوران مديريت كاشانى در پرسپوليس، سرخپوشان تهرانى با پرواز چارتر تهران را به مقصد شهرستان ها ترك كنند.

لینک به دیدگاه

گل اول مقاومت و گل پنجم پرسپوليس سالم بود

تيم هاى پرسپوليس و مقاومت سپاسى به داورى بخشى زاده از گيلان وفرح نيا از مشهد و نقوى از گلستان به ديدار يكديگر رفتند. در نيمه اول مربوط به صحنه اى بود كه كريم باقرى توپ را از روى خط بيرون كشيد. نحوه ايستادن كريم باقرى روى خط و اينكه پاى راست او داخل دروازه قرار داشت مشخص بود كه اين توپ وارد دروازه شده است اما قرار نداشتن دوربين تلويزيونى روى خط اين اظهارنظر ما را با ترديد مواجه مى كند. در نيمه دوم داور بازى سعى داشت كه از خطاهاى بازيكنان ۲ تيم چشم پوشى كرده و بازى را به طور طبيعى كنترل كند. هر ۶ گل مسابقه در موقعيت سالم به ثمر رسيد. قضاوت بخشى زاده درون محوطه جريمه كاملاً قانونى بود و آفسايدى كه فرح نيا براى گل پنجم پرسپوليس اعلام كرد، صحيح به نظر مى رسيد، در مجموع اگر شبه خودمان در مورد توپى كه باقرى از روى خط برگرداند كنار بگذاريم بايد بگوييم قضاوت بخشى زاده منصفانه بود.

لینک به دیدگاه

كاشانى: باقرى نماينده تام الاختيار من در ميان بازيكنان است

103200.jpg

حبيب كاشانى سرپرست باشگاه پرسپوليس خطاب به بازيكنان و كادر فنى تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بايد در كنار يكديگر به موفقيت تيم و شاد كردن دل ميليونها هوادار پرسپوليس فكر كنيم نه به موفقيت و موقعيت شخصى خود. وى دوشنبه شب در محل اردوى تيم فوتبال پرسپوليس در هتل اوين دقايقى را براى بازيكنان اين تيم صحبت كرد. كاشانى با اشاره به مشكلات كنونى تيم فوتبال پرسپوليس رعايت نظم، قوانين باشگاه، رعايت اصول حرفه اى فوتبال، اتحاد، همدلى و ايجاد فضاى آرام از سوى مديريت باشگاه براى بازيكنان و كادر فنى را لازمه موفقيت تيم عنوان كرد و گفت: كار من بيرون زمين فراهم كردن آرامش براى شماست و كار شما نيز شاد كردن دل ميليونها هوادار پرسپوليس با ارائه بازى هاى قابل قبول و كسب نتايج در خور اين تيم بزرگ است. وى به قوانين موجود در باشگاه پرسپوليس اشاره كرد و افزود: ما هيچ بازيكنى را از انجام مصاحبه منع نخواهيم كرد. بازيكنان بايد حرفه اى عمل كنند و در جهت تضعيف باشگاه و تيم عملى انجام ندهند. سرپرست باشگاه پرسپوليس تصريح كرد: احترام، ادب و رفاقت حرف اول را در تيم ما مى زند و هركسى با هر سابقه اى عليه فضاى رفاقت و منافع تيم قدم بردارد با برخورد قانونى باشگاه مواجه خواهد شد. وى حفظ آرامش تيم را اصل مهمى دانست كه رعايت آن براى همه بازيكنان واجب است و در عين حال باشگاه را نيز ملزم به ايجاد فضاى آرام براى كادرفنى و بازيكنان دانست. كاشانى تصريح كرد:مطمئن باشيد اگر يك ساعت را در جايى كار كنم همان مدت كوتاه را هم با اقتدار كامل كار مى كنم. سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: اعتقاد دارم مهمتر از من و شما،تيم و هواداران اين تيم هستند و براى موفقيت تيم و خوشحالى هواداران هركارى در توانم باشد انجام خواهم داد و در عين حال باهرگونه بى انضباطى نيز برخورد خواهم كرد. سرپرست باشگاه پرسپوليس در بخشى از صحبت هاى خود كريم باقرى را نماينده تام الاختيار خود در ميان بازيكنان معرفى كرد و از آنها خواست اگر به هر دليلى نتوانستند مشكلات و خواسته هاى خود را با مديريت باشگاه در ميان بگذارند مشكلات را به كاپيتان باقرى انتقال دهند تا براى رسيدگى ، به او منتقل كند.

لینک به دیدگاه

منصورى: به خاطر كاشانى در پرسپوليس مى مانم

103236.jpg

محمد منصورى هافبك پرسپوليس گفت: پرسپوليس مشكلات زيادى دارد و يك تيم نيست.وى همچنين اظهار داشت: پس از اين كه در تمرين روز گذشته مصدوم شدم يك نفر بالاى سر من در بيمارستان نيامد كه بپرسد آيا زنده ام يا مرده ام. نكته عجيب ديگر اين بود كه در ليست ۱۸ نفره پرسپوليس بودم اما بدون اين كه از من سئوال كنند اسم مرا خط زدند.او ادامه داد: وقتى ۴ بخيه به ابرويم خورد بدون هيچ مشكلى آماده بودم براى پرسپوليس بازى كنم. به همين دليل از بيمارستان راهى هتل شدم و با محمود خوردبين تماس گرفتم و او به من گفت از ليست ۱۸ نفره خط خوردم. حالا نمى دانم در شرايطى كه يك نفر نبود كه حال من را بپرسد چطور اسم من را از ليست خط زدند. آيا اين حركت جوانمردانه است؟منصورى خاطرنشان كرد: خدا پدر احمدرضا عابدزاده را بيامرزد چون تنها كسى كه پيگير وضعيت من بود عابدزاده بود. من بازيكن بى تجربه اى نيستم اما انتظار اين برخوردها را از مجموعه پرسپوليس كه برايش نگرانم؛ نداشتم.اين بازيكن يادآور شد: بازيكنى هستم كه حاشيه نداشتم و در حالى كه پول فصل قبلم را دريافت نكردم به باشگاه نرفتم. خودشان يك چك براى شنبه هفته آينده به من دادند كه خدا مى داند بتوانم آنرا وصول كنم يا نه اما همه بازيكنان پول هاى فصل خود را دريافت كرده اند و حتى ۳۰ درصد از فصل جارى را هم گرفته اند.منصورى تاكيد كرد: واقعا خوشحال هستم حبيب كاشانى به پرسپوليس برگشت. من به خاطر قولى كه به كاشانى داده بودم در اين تيم مى مانم اما برخوردهايى با من مى شود كه در حد آماتور است. بايد بگويم متاسفم كه پرسپوليس را با توجه به ۵ پيشنهاد خوبى كه در اول فصل داشتم باز هم انتخاب كردم.منصورى گفت: همه درددلم را به كاشانى گفته ام و او به من گفت مطمئن باش همه چيز درست مى شود. با اين حال اميدوارم بدانم كه چطور آقايان كه حتى وضعيت من را نمى دانند پس از ۲ هفته تمرينات جدى اسم من را خط زدند و فرد ديگرى را به اردو بردند.

لینک به دیدگاه

كاشانى با خودش انرژى مثبت آورد

كرانچار: اين پيروزى پرگل حق پرسپوليس بود

103257.jpg

زلاتكو كرانچار سرمربى تيم فوتبال پرسپوليس بازگشت حبيب كاشانى به اين تيم را به فال نيك گرفت و گفت: كاشانى با قلبش كار مى كند و با بازگشتش انرژى مثبت به پرسپوليس تزريق كرد.وى پس از پيروزى پرگل تيمش مقابل مقاومت سپاسى ضمن بيان اين مطلب در خصوص بازگشت حبيب كاشانى گفت: خدا را شكر مى كنم كه ايشان به پرسپوليس بازگشتند ايشان قبل از دربى هم آمد و به ما كمك كرد و فضاى مثبت روحى و روانى را كه به وجود آورد در نهايت باعث شد تيم ما به شرايط عادى برگردد.وى افزود:مى دانيم كاشانى داراى شخصيت بزرگى است و فردى كاملا پرسپوليسى است او با قلبش كار مى كند و با انرژى مثبتى كه به پرسپوليس داد باعث شد تيم ما اينگونه نتيجه بگيرد.سرمربى تيم پرسپوليس اضافه كرد: اميدوارم ايشان كسى را مدير عامل كند كه ثبات تيم حفظ شود زيرا اين ثبات به نتايج مثبت پرسپوليس و روند رو به رشد آن كمك مى كند.كرانچار در مورد عملكرد تيمش در اين ديدار اظهار داشت: اين پيروزى حق ما بود زيرا بازيكنان به قصد پيروزى پرگل در اين ديدار به ميدان آمده بودند.وى همچنين تصريح كرد: بعد از ۴ گل بازيكنان فكر كردند همه چيز تمام شده و بى خيال به بازى ادامه دادند همين مسأله باعث گلزنى تيم مقاومت شد.سرمربى تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينكه اميدوارم روند رو به رشد و سير صعودى پرسپوليس ادامه داشته باشد در خصوص گل هاى خطرناكى كه در دقايق پايانى اين بازى دريافت كرد گفت: اين يك مشكل بزرگ بود و اگر ما با ۲ گل پيش بوديم برايمان درد سر ساز مى شد اما چون تعداد گل هايمان بيشتر بود بازيكنان با انگيزه كمترى در دقايق پايانى بازى كردند اما بايد اين مشكل به زودى حل شود.وى در مورد غيبت حسين بادامكى در اين ديدار تصريح كرد: كسى چيزى به من نگفت كه بادامكى را در اين بازى به ميدان نفرستم اما در بازيهاى گذشته وى به شدت از سوى تماشاگران تحت فشار بود و به علت نداشتن آمادگى روحى در زمين مسابقه تصميم گرفتم كه به وى در اين ديدار و بازى با استقلال استراحت دهم.كرانچار در پايان گفت: بادامكى با تيم هست و به تمريناتش ادامه مى دهد و من هم با دقت عملكردش را زير نظر گرفته ام اگر وى به لحاظ بدنى و روحى آماده بازگشت به مسابقات باشد قطعا به وى ميدان خواهم داد. شما نبايد فراموش كنيد كه بادامكى در بين ۲ نيمه بازى پرسپوليس با پيكان در رختكن ماند و بسيار ناراحت بود و بسيار گريه كرد و همين مسأله باعث افت روحى وى شده است.

لینک به دیدگاه

كريم باقرى: توپ هاى پرسپوليس گل شد ، همين

كريم باقرى كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينكه اين پيروزى پر گل را به هواداران تقديم مى كنم تاكيد كرد: خوشحالم كه امروز توپ هاى پرسپوليس در داخل چهارچوب قرار گرفت. وى كه پس از پيروزى ۴ بر ۲ تيمش مقابل مقاومت سپاسى در جمع خبرنگاران سخن مى گفت با بيان اين مطلب افزود: خوشحالم كه تماشاگران يك بازى خوب و پرگل را شاهد بودند و امروز با خوشحالى ورزشگاه را ترك كردند.او افزود: تيم ما در بازيهاى قبل فرصت هاى زيادى براى گل زنى به دست مى آورد اما با بدشانسى آنها را از دست مى داد اما امروز توپ هاى ما به خوبى به هدف نشست و توانستيم مزد برتريمان را با زدن ۴ گل به دست آوريم.

لینک به دیدگاه

خوردبين: مشكلى با بازگشت على كريمى ندارم

محمود خوردبين سرپرست پرسپوليس در مورد تصميم حسين بادامكى مبنى بر جدايى از اين تيم گفت: بادامكى روحيه اش خراب بود اما الان همه چيز را فراموش كرده و بدون مشكل خاصى در پرسپوليس خواهد ماند. اوازپرسپوليس جدا نمى شود و در تيم مى ماند.او در مورد بازگشت على كريمى به پرسپوليس گفت: من هميشه منافع تيم را در اولويت قرار مى دهم و اگر پرسپوليس به كريمى احتياج داشته باشد، از بازگشت او خوشحال مى شود. در اين مورد كه پرسپوليس به كريمى احتياج دارد يا نه، من صاحب نظر نيستم چون مسائل فنى و جذب بازيكن به تصميم كادر فنى مربوط مى شود. من از احتمال بازگشت او به پرسپوليس اصلاً ناراحت نيستم و بابت اين موضوع هيچ مشكلى ندارم.وى در مورد تغييرات مديريتى پرسپوليس گفت: همه چيز خوب است و جاى آقاى انصارى فرد هم خالى است. اميدوارم از تجربيات او هم استفاده شود چون جمع شدن افراد قوى به نفع پرسپوليسى است. من خبر ندارم آقاى انصارى فرد استعفا داده يا نه و در جريان اين موضوع نيستم. آقاى كاشانى گفته اند كه هرچه زودتر بايد اعضاى هيأت مديره و مديرعامل انتخاب شوند تا باشگاه هرچه زودتر سر و سامان بگيرد.خوردبين در مورد حرف جلالى كه گفته از بين آرفى و هوار محمد يكى را مى خواهد، گفت: مگر هر كى هر كى است كه آنها را به فولاد بدهيم. اكثر بازيكنان پرسپوليس قرارداد ۲ ساله دارند وهمه تيم ها بدانند كه ما اجازه نمى دهيم بازيكنان مان جدا شوند.

لینک به دیدگاه

كاشانى: اين برد را به عباس انصارى فرد هديه مى كنم

حبيب كاشانى سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: اين برد را به عباس انصارى فرد هديه مى كنم.وى پس از برد پرسپوليس مقابل مقاومت گفت: اين برد را به همه هواداران پرسپوليس و به خصوص عباس انصارى فرد مديرعامل سابق تيم ما كه زحمات زيادى براى بستن پرسپوليس كشيد، هديه مى كنم. به هر حال من گوشه كوچكى از كار را بر عهده داشتم، سعى كردم در جلساتى كه با بازيكنان دارم نيمه پر ليوان را نشان آنها بدهم و تاكيد كنم كه فكر كنيد با ۸ امتياز منفى به خاطر اين فاصله امتيازى با صدر جدول كارتان را دوباره شروع كرده ايد.وى افزود: خوشحالم كه حضورم در ورزشگاه آزادى براى پرسپوليس خوش يمن بود، البته هواداران اين تيم در بازيهاى اخير لطف داشتند و اسم مرا صدا مى زدند اما نمى دانم چرا در بازى ديروز تعداد زيادى از تماشاگران در ورزشگاه حاضر نشدند، ما ناز آنها را مى خريم و مى خواهيم در بازى هاى بعدى به استاديوم بيايند و از تيمشان حمايت كنند. كاشانى گفت: پرسپوليس كار سختى در پيش دارد و بايد در فاصله ۴ روز به اهواز رفته و ديدار سختى مقابل فولاد برگزار كند. وى افزود: دوست دارم مدير عامل پرسپوليس باشم چرا كه معتقدم از اين سمت كسى بدش نمى آيد اما فعلا سرپرست باشگاه هستم تا تشكيلات مديريتى آن مشخص شود. كاشانى در ارزيابى از عملكرد كرانچار گفت: سرنوشت او در پرسپوليس بستگى به عملكردش دارد كه فعلا مثبت بوده و اين برد را به او هم تبريك مى گويم. من بنا دارم با حداقل تغييرات در باشگاه پرسپوليس چه در كادرفنى و چه در مسئولان باشگاه وضعيت فعلى را سر و سامان دهم. وى درباره مشخص شدن وضعيت بادامكى نيز گفت: هنوز وقت نكردم كه موضوع را پيگيرى كنم و اطلاع دقيقى از نتيجه آن ندارم.

لینک به دیدگاه

بازگشت پرشكوه كريم

كريم باقرى يك ستاره تمام نشدنى است. اين جمله را بارها وبارها ازكارشناسان و حتى مردم عادى شنيده ايم. بازى پرسپوليس مقابل مقاومت سپاسى يك بار ديگر ثابت كرد كه كاپيتان كريم يك ستاره و استثنا در فوتبال ايران است.يك بار ديگر صحنه گل اول پرسپوليس مقابل مقاومت سپاسى كه توسط كريم باقرى به ثمر رسيد را در ذهن خود مرور كنيد. روى صحنه گل، استپ سينه و ضربه بى نظير باقرى آنقدر زيبا وبى نظير بود كه آن صحنه ارزش دارد آدم بارها و بارها آن را ببيند و از ديدن آن لذت ببرد و خسته نشود.به نظر شما چند نفر در فوتبال ايران وجود دارند كه مى توانند گلى را در چنين سطحى به ثمر برسانند. بدون شك تنها كسى كه چنين توانايى را به جز كريم باقرى دارد، على كريمى است كه اتفاقاً او هم مثل كريم يك بازيكن استثنايى است.كريم باقرى با اين سن و سال همچنان در فوتبال ايران مى درخشد و يك بازيكن تعيين كننده و تأثيرگذار براى پرسپوليس است. جا دارد به كاپيتان پرسپوليس خسته نباشيد بگوييم و به خاطر انگيزه اى كه در اين سن وسال دارد، از او تقدير كنيم.

لینک به دیدگاه

كريمى با هيچ تبصره اى پرسپوليسى نمى شود؟

بلافاصله پس از بركنارى عباس انصارى فرد و روى كار آمدن حبيب كاشانى اين شايعه دهان به دهان نقل مى شود كه على كريمى در نيم فصل به جمع سرخپوشان باز خواهد گشت.اين خبر آنقدر براى هواداران پرسپوليس اميدواركننده و جذاب است كه هم اكنون با اميدوارى خاصى مسأله را دنبال مى كنند و در رؤياهايشان بر اين باورند كه كريمى در دور برگشت ليگ دوباره سرخپوش مى شود اما بايد قبول كرد كه در اين مورد فاصله ميان رؤيا و واقعيت بسيار زياد و به نوعى غيرممكن است. يكى از مسئولان سازمان ليگ در اين رابطه به ابرار ورزشى گفت: ليست پرسپوليس پر شده و اين تيم فقط در صورت مصدوميت يكى از بازيكنان خود و خروج نام وى از فهرست فوق در بازار نقل و انتقالات ميان فصل شركت مى كند كه البته آن هم شرايط ويژه اى دارد. از سوى ديگر با توجه به اينكه كريمى براى استيل آذين بازى كرده، حضورش در پرسپوليس به عنوان مهره قرضى هم امكان پذير نيست.ابرار ورزشى : البته بايد به طور دقيق تر فهرست بازيكنان بالاى ۲۳ سال پرسپوليس را بررسى كرد .

لینک به دیدگاه

كاشانى كسى را انتخاب مى كند كه مثل خودش باشد

هواى تازه

تغييرى خوب است كه توأم با تحول باشد وگرنه اگر صفر برود و صفر بيايد، در واقع اتفاقى نمى افتد.

•••

با بازگشت حبيب كاشانى به پرسپوليس، هوايى تازه در اين تيم دميده شده است. البته كاشانى قصد ماندن ندارد و صرفاً آمده تا پرسپوليس با حضور او دوران گذار از وضع كنونى به سمت آرامش را سپرى كند.حاج حبيب يك بار ديگر هم پرسپوليس را از خانواده انصارى فرد ها تحويل گرفت و تيمى قهرمان را به فوتبال ما تحويل داد اما اين مرتبه عضو شوراى شهر اصرار دارد كه ماندنش در خانواده قرمزها موقتى است. كاشانى كه نمى خواهد با پذيرش شغل دوم قانون را زير پا بگذارد، تنها آمده تا حكم دولت انتقالى را ايفا كند، با اين حال ترديدى نيست كه اكثريت طرفدار پيدا شدن راهى هستند كه منجر به مديريت مجدد حاج حبيب در پرسپوليس شود.

نگران نباشيد

در سازمان سعيدلو نگران اينكه چه كسى روى صندلى مديرعاملى پرسپوليس خواهد نشست نباشيد. بله! ديگر خبرى از داريوش و عباس نيست و هر چند كه حضور حاج حبيب موقتى اعلام شده اما همان گونه كه سعيدلو براى بهبود اوضاع حكم درمان ارتش سرخ را داخل جيب مدير مقتدرى چون كاشانى گذاشت، شك نكنيد كه حاج حبيب هم مأموريت تشكيل هيأت مديره و انتخاب مديرعامل جديد را به نحو احسن انجام خواهد داد و او كسى نيست كه اجازه بدهد هر اسمى از صافى اش بگذرد.

اهميت اخلاق

اوايل دوران مديريت كاشانى اينكه «اخلاق مدارى» او مورد توجه هواداران و حاميانش قرار مى گرفت، حرص جامعه منتقدان را درمى آورد اما واقعيت اين است كه بخش عمده اى از موقعيت اين مدير را بايد به پاى روحيات و اخلاقش نوشت.همين ۲ روز پيش كه دعواى لفظى نسبتاً شديدى ميان باقرى با يكى از انصارى فرد ها در گرفت، كريم در پاسخ به اتهام «پولكى» بودنش گفت كه در دوران مديريت كاشانى به اين دليل كه از او روراستى ديده حتى از جيبش هم براى پرسپوليس خرج كرده است.بله! اخلاق در جامعه اى كه به دليل ماهيت ماترياليستى اش اخلاق گريز شده اهميت و تأثير ويژه اى دارد و شكى نيست كه كاشانى در گزينش مديرعامل جديد پرسپوليس اين نكته را لحاظ خواهد كرد.

•••

همان گونه كه از كاشانى انتظار انتخاب يك هيأت مديره قوى را داريم، از يك هيأت مديره قوى نيز مدير عاملى بيرون خواهد آمد كه بدون شك پرسپوليس مى تواند روى او براى ۳ ، ۴ سال آينده حساب باز كند.در واقع چون مردم ما عجولند و منتظرند تا تغييرات در اسرع وقت انجام شود، واگذارى روند اصلاحات به كسى كه به دليل قهرمانى با پرسپوليس از محبوبيت و مقبوليت خاصى برخوردار است، تاكتيك مناسبى بود كه مى تواند براى گروهى كه قرار است ارتش سرخ را درمان كنند زمان بخرد.آرى اگر سعيدلو مى خواست بلافاصله كسى را به عنوان جانشين انصارى فرد معرفى كند، اين احتمال كه به دليل تعجيل در تغيير مرتكب اشتباه شود زياد بود اما حالا اسم كاشانى جو را كنترل مى كند و پرسپوليس زمان اين را كه درست تصميم بگيرد و بهترين ها را انتخاب كند به دست مى آورد.

لینک به دیدگاه

خبر نداشتم برايم حكم صادر شده

كاشاني: هيچ كس از مديرعاملي پرسپوليس بدش نمي‌آيد

«يك سالي مي‌شد كه به باشگاه پرسپوليس نرفته بودم اما هميشه در ذهنم ساختماني با اتاق‌هاي مرتب نقش بسته بود اما چهارشنبه گذشته كه به آنجا رفتم، به اين نتيجه رسيدم كه چقدر معادلاتم اشتباه بوده است.» شايد حبيب كاشاني قبل از رسيدگي به مطالبات بازيكنان و پرداختن به مسائل روحي – رواني آنها، بايد سر و شكلي به اتاق‌ها بدهد تا ارباب رجوع به محض ورود به ساختمان، باشگاهي را در شأن پرسپوليس ببينند. البته به نظر مي‌رسد در همين چند روزي كه او آمده كارهاي مقدماتي صورت گرفته است. سوالاتم را از قبل آماده كرده بودم تا خارج از رابطه شاگرد و استادي گفت و گوي مفصلي را با كاشاني انجام دهم اما وقتي او در پاسخ به يكي از سوالاتم گفت: «اول بايد مجمع تشكيل، هيات مديره انتخاب و مديرعامل معرفي شود تا بعداً برنامه‌هايم را بگويم.» خود به خود جواب يكسري از سوالات نپرسيده‌ام مثل بازگشت استيلي در فصل آينده و اينكه كرانچار چقدر فرصت دارد را گرفتم. به هر حال در همان وقت كم و رعايت بقيه ميهمانان كه پشت در بودند بيشتر سوالات را مطرح كردم.

از حدود دو ماه پيش، شايد هم بيشتر بحث بازگشت شما مطرح بود چه شد كه سرانجام قبول كرديد؟

من روز شنبه هفته گذشته بود كه از طريق روزنامه شما متوجه صدور حكم سرپرستي‌ام از سوي سازمان تربيت بدني شدم، البته خيلي هم تعجب كردم چون قرار نبود. به هر حال به سازمان رفتم و پس از 4-3 ساعت صحبت با آقاي سعيدلو و اينكه پرسپوليس شرايط خاصي دارد و هواداران هم منتظر تصميم ايشان بودند، قبول كردم بيايم.

با عنوان سرپرستي؟

بله، پذيرفتم مدتي باشم تا هيات مديره انتخاب شود و با توجه به فاصله كم بازيهاي ليگ خلأ مديريتي احساس نشود.

اما بحث مديرعاملي شما هم مطرح است و...

اگر منشأ خير باشم و مباني قانوني برطرف شود دوست دارم بمانم چون توفيق خدمت وجود دارد، هر كسي هم بگويد دوست ندارد مديرعامل شود، حقيقت را نگفته است.

شما يك سال آمديد و قهرمان شديد اما الان كه خودتان دخالتي در بستن تيم و آوردن سرمربي نداشتيد، ريسك نكرديد؟

اگر حساب دو دو تا چهارتا و جمع جبري باشد بايد خانه بنشينيم و به گذشته خود بنازيم. انقلاب براي ما خرج كرده كه توانا باشيم و هر زماني كه احتياج هست در هر پستي كه لازم باشد به نفع جامعه قدم برداريم.

به هر حال بحث اعتبار ورزشي شما مطرح است.

اگر بحث منافع شخصي يا شهرت را فرض مي‌كرديم و به فكر اسطوره ماندن بوديم نمي‌آمديم بهتر بود. به صدقه سر اهل بيت (س) آبرويي پيدا كرديم كه توسط مردم به دست آمده و براي آنها هم خرج مي‌كنيم.

شما قبلاً گفته بوديد كه با پرسپوليس مي‌توان به بهشت يا جهنم رفت...

من گفته بودم با فوتبال مي‌توان به بهشت يا جهنم رفت.

منظور اين است كه شما عضو شوراي شهر هستيد و حالا به پرسپوليس هم آمديد در كدام پست قصد خدمت به مردم را داريد؟

من قبل از پرسپوليس به مردم تهران تعهد دارم. آنها برنامه‌هايم را ديدند و به من رأي دادند. امروز مسووليتي گرفتم كه بايد به انجام برسانم. بحث كميت نيست، من يك تعهد اوليه دارم و قبل از اين حكم نماينده مردم تهران هستم.

براي پرسپوليس برنامه چند ساله داريد؟

اجازه بدهيد به ثبات برسيم، بعد برنامه بدهيم، بعد به تأييد برسد كه هم ضمانت اجرايي داشته باشد و هم خروجي كه به نفع همه باشد.

به اين پرسپوليس چقدر اميدواريد؟

من مسووليت قبول كردم يعني پذيرفتم و مي‌دانم كه تيم چه زماني بدنسازي كرده و مسائل ديگر، البته ممكن است اشكالاتي داشته باشند. ما با صدر جدول 8 امتياز اختلاف داريم و تلاش مي‌كنيم تا به صدر برسيم.

به گفته بازيكنان پرسپوليس – البته قبل از آمدن شما -رفاقت در تيم كم شده و حالا با بودن شما انتظار مي‌رود كه اين مسأْله برطرف شود.

اصلاً گم شده پرسپوليس و حلقه مفقوده تيم همين همدلي است و تمام تلاش ما پر كردن اين خلأ خواهد بود. البته شما گوشه‌اي از آن را در بازي با مقاومت سپاسي ديديد كه مهدي شيري در حالي كه خودش فرصت گل داشت آن را به هوار ملامحمد داد و خودش نزد، اين همان مسووليت‌پذيري است.

حتماً شنيديد كه مي‌گويند كرانچار خط مي‌گيرد.

وقتي بيرون از مجموعه بودم اين موضوع را شنيدم و واقعاً نمي‌دانم صحت و سقم آن چگونه است.

برنامه‌اي براي اين مهم نداريد؟

صد درصد برنامه داريم ضمن اينكه بايد بدانند جوابگويي ايشان و كسي كه در سختي‌ها كنارش خواهد بود مديرعامل و هيات مديره است.

در زمان مديريت انصاري‌فرد بحث‌هايي مثل تأسيس آكادمي با باشگاه كروزيرو و هماهنگي النصر، بيمارستان پرسپوليس، اهداي زمين‌هاي 200 متري در گلستان (پرند) مطرح و وعده‌اش داده شد، شما چقدر پيگير اين موضوع خواهيد بود؟

توقع نداشته باشيد در همين مدت كم در جزييات كامل مسائل گذشته باشگاه قرار بگيرم. مسائلي كه گفتيد پيگيري مي‌كنم و قطعاً هواداران را در جريان كامل از طريق رسانه‌ها قرار مي‌دهيم.

براي بحث اسپانسر چه برنامه‌هايي داريد؟

متاسفانه يكي از فرصت‌هايي كه سوخت و از دست رفت همين اسپانسر بود. ما بايد منابع درآمدي جديدي پيدا كنيم و سازمان را به چشم عابر بانك نبينيم.

پس با مشكلات مالي چه كار مي‌كنيد؟

هنوز فكري نكردم چون آقاي سعيدلو را بعد از دريافت حكم نديدم، به هر حال مشكلات عديده‌اي هست و همانطور كه گفتم بايد به فكر منابع جديد درآمدزايي باشيم.

حدود 6 ماه ديگر بحث خصوصي‌سازي بايد به پايان برسد و...

اطلاعات كامل ندارم و حتماً در زمان لازم شرايطش را بررسي مي‌كنيم.

كانديداهاي هيات مديره را معرفي مي‌كنيد؟

رييس سازمان يك ليست 10 نفره انتخاب كردند كه آقايان علي پروين، فرخزادي، نژادفلاح، هدايتي، كوثري، يحيي‌زاده، سروري و چند نفر ديگر كه الان حضور ذهن ندارم. البته يك بار به اتفاق آقاي پروين با آقاي سعيدلو صحبت كرديم كه قرار شد بيايند و كمك كنند. به هر حال اعضاي هيات مديره متشكل از افراد متخصص، ورزشكاران و نمايندگان مجلس خواهند بود.

و بحث بازگشت علي كريمي.

علي متعلق به پرسپوليس است كه متاسفانه يكسري مسائل باعث جدايي او از تيمش شد. من تمام تلاشم را خواهم كرد تا با رضايت آقاي هدايتي در نيم فصل دوباره برگردد.

مجتبي محرمي در بيمارستان بستري است و شما هم پيگير احوالش، اما به نظرتان نبايد فكري اساسي براي پيشكسوتان پرسپوليس داشته باشيد؟

اين حق پيشكسوت است، چون سلامتي و جواني‌اش را گذاشته است. متاسفانه ما محدوديت داريم. سال 86 كه من بودم تعداد پيشكسوتان پرسپوليس 321 نفر بودند كه هر سال بيشتر مي‌شود. ما بايد فكر اساسي كنيم تا آنها دچار آسيب‌هاي اجتماعي و مالي نشوند، حتي بعضي‌هايشان مستأجرند. به هرحال سازمان هم بايد براي آتيه همه ورزشكاران فكري كند تا آنها نگران بيماري احتمالي‌شان در آينده نباشند.

سوال آخرم، در مورد شايعات بازگشت استيلي و اينكه كرانچار چقدر فرصت دارد بود كه جوابش را قبلاً گرفتم و منتظر مي‌مانيم تا در صورت انتخاب شما به عنوان مديرعامل، پس از معرفي اعضاي هيات مديره مطرح كنيم.

لینک به دیدگاه

عزيز محمدي:

پرسپوليس بايد يك بازيكن را با علي كريمي عوض كند

ايران ورزشي – رفتن عباس انصاري‌فرد از پرسپوليس بهترين بهانه بود براي اينكه بازگشت علي كريمي به پرسپوليس به داغ‌ترين سوژه‌ اين روزها تبديل شود. اين در حالي است كه پرسپوليس هنوز از مرحله ترميم كادر مديريتي خود با موفقيت عبور نكرده است و هنوز درباره مديرعامل باشگاه، ابهام‌هاي فراواني وجود دارد. عزيز محمدي، رييس سازمان ليگ هم در اين شرايط زواياي مختلف بازگشت كريمي را مورد بررسي قرار داده و در اين رابطه مي‌گويد: «پرسپوليس در فصل جديد 5 بازيكن ليگ برتري گرفت و با اين شرايط نمي‌تواند بازيكني را از يك تيم ليگ برتري ديگر به خدمت بگيرد البته براي حضور كريمي در پرسپوليس مشكلي وجود ندارد و اين تيم با دادن يك بازيكن به استيل‌آذين مي‌تواند كريمي را به پرسپوليس برگرداند. حضور علي كريمي در پرسپوليس فقط از طريق معاوضه با يك بازيكن ديگر امكانپذير خواهد بود.» عزيز محمدي البته درباره علت اينكه فرهاد كاظمي به عنوان سرمربي پاس انتخاب نشد و در راستاي اين انتخاب نشدن مديرعامل پاس او را در ميان مربيان منشوري گذاشته بود، توضيح داد: «هيچ‌كس بابت فرهاد كاظم با ما تماس نگرفت و درخواست استعلام نكرد در ضمن بايد بگويم كه كاظمي مشكلي براي مربيگري ندارد و من بارها اين موضوع را اعلام كرده‌ام.»

لینک به دیدگاه

براي مديرعاملي دو باشگاه پرسپوليس و استقلال

چراغ سبز سازمان به كاشاني و آشتياني

ايران ورزشي - علي سعيدلو در نشست پنج‌شنبه خود با روزنامه‌نگاران تا حدودي به گمانه‌زني‌هاي متعددي كه درباره مديران عامل دو باشگاه پرسپوليس و استقلال مي‌شد، پايان داد. سعيدلو در اين نشست در راستاي صحبت‌هايش براي حضور حبيب كاشاني و اميررضا واعظ آشتياني در پست مديرعامل باشگاه‌هاي پرسپوليس و استقلال موافقت خود را اعلام كرد.رييس سازمان ورزش تاكيد كرد: «اگر مشكل دوشغله‌ها حل شود و اعضاي هيات مديره دو باشگاه راي به مديرعاملي كاشاني و آشتياني بدهند از نظر سازمان منعي براي ادامه فعاليت اين دو نفر در باشگاه‌هاي پرسپوليس و استقلال وجود ندارد. روشن است اعضاي هيات مديره دو باشگاه برخلاف نظر سازمان عمل نخواهند كرد و اگر مشكل دوشغله‌ها حل شود و سازمان هم چراغ سبز نشان دهد آشتياني و كاشاني در استقلال و پرسپوليس ماندگار خواهند شد. بدون شك اعضاي هيات مديره دو باشگاهي كه زيرنظر سازمان تربيت بدني فعاليت مي‌كنند به هيچ وجه راي به كنار رفتن قائم مقام سازمان و مشاور عالي رييس سازمان نخواهند داد.»

لینک به دیدگاه

هر بازيكني را ترانسفر كنيم هوار را نگه مي‌داريم

كرانچار: اميدوارم كريمي به پرسپوليس اضافه شود

زلاتكو كرانچار دو روز قبل از بازي با فولاد و بعد از پايان تمرين صبح جمعه پيرامون اين بازي گفت: «از شرايط اهواز كاملا باخبر هستم و مي‌دانم آب و هواي خاص خودش را دارد اما ما براي يك بازي زيبا و برد به خوزستان سفر مي‌كنيم. من فولاد را مي‌شناسم. آنها تيم بسيار خوبي هستند اما در حال حاضر دچار بحران شده‌اند. شايد اين حرفم تكراري باشد اما بايد بگويم هر تيمي برابر پرسپوليس با انگيزه و با توان بيشتري به ميدان مي‌آيد. البته بازيكنان ما بايد مراقب باشند اسير مشكلات حاشيه‌اي نشوند تا اتفاقات گذشته دوباره رخ ندهد؛ چون شنيده‌ام جو استاديوم اهواز بسيار سنگين است.» وي درباره جنگ رواني فولادي‌ها عليه پرسپوليس گفت: «بازيكنان پرسپوليس مراقب باشند. آنها بايد حرفه‌اي عمل كرده و فقط به كارهاي تاكتيكي توجه كنند و به مسائل حاشيه‌اي كار نداشته باشند. بازيكني كه در پرسپوليس بازي مي‌كند نبايد بي‌تجربه باشد.» كرانچار در خصوص فشردگي بازي‌هاي ليگ برتر گفت: «فيزيك بدني بازيكنان ما خوب است و آماده هستيم 4 روز يك بار بازي كنيم. به همين دليل در تمرين‌ها فشار زيادي به بازيكنان نمي‌آورم تا آنها بتوانند در بازي‌هاي رسمي خود را نشان دهند.» كرانچار درباره حسين بادامكي هم گفت: «سعي كنيد زياد به بادامكي فشار وارد نكنيد. او در برنامه‌هاي من جا دارد اما به لحاظ رواني آماده حضور در زمين نيست. به همين دليل يك دوره بايد صبر كند و بعد از آن با انگيزه‌اي كه دارد داخل زمين شود. من همچنان به بادامكي اعتقاد دارم.» وي درباره عملكرد ميثم بائو يادآور شد: «درست است وي در چند بازي گذشته خوب عمل كرده و گل زده است اما از اين بازيكن بيشتر توقع دارم چون شايستگي‌هاي او را مي‌دانم.» كرانچار درباره خروج نام يك بازيكن از ليست پرسپوليس و احتمال جدايي هوار محمد گفت: «ما اگر هر بازيكني را ترانسفر كنيم هوار ملا محمد را از پرسپوليس جدا نمي‌كنيم. شنيده‌ام برخي‌ اعلام كرده‌اند هوار ملا محمد از پرسپوليس جدا مي‌شود اما اين شايعه است. من به اين بازيكن اعتقاد دارم.» وي درباره علي كريمي گفت: «در جريان اين موضوع نيستم اما آمدن كريمي من را خوشحال مي‌كند. اميدوارم اين اتفاق بيفتد تا از توانايي علي كريمي براي موفقيت پرسپوليس استفاده كنيم. او بازيكن تاثيرگذاري است.»

لینک به دیدگاه

هر كس مرا مي‌خواهد با استيل‌آذين مذاكره كند

علي كريمي: نگفتم علاقه دارم به پرسپوليس برگردم!

علي كريمي كه در روزهاي اخير از شايعات مربوط به بازگشتش به پرسپوليس خسته شده آب پاكي را روي دست خبرنگاران ريخت و گفت: «هر تیمی مرا می‌خواهد با باشگاه استیل آذین مذاکره کند.»

وی در اين‌باره توضيح داد: «هنوز هفته دهم لیگ برتر هستیم، همه از نیم‌فصل صحبت می‌کنند. هر تیمی مرا می‌خواهد با باشگاه استیل آذین مذاکره کند. من هیچ پیشنهادی از پرسپولیس دریافت نکرده‌ام و اگر هم پیشنهادی باشد باید با مسوولان استیل آذین صحبت کنند و این مسوولان استیل آذین هستند که باید در مورد ماندن یا رفتن من تصمیم بگیرند. همچنين بايد بگويم اینکه از قول من نوشتند علاقه زیادی دارم به پرسپولیس برگردم اشتباه است. اگر هم این مسأله واقعیت داشته باشد به منزله این نیست که نیم‌فصل به پرسپولیس می‌روم.»

كريمي درباره بازي با ملوان و تساوي خانگي استيل‌آذين گفت: «در بازی مقابل ملوان همه چیز دست خودمان بود. وقتی 2 گل خوردیم از خواب بیدار شدیم و بازی خوبی را ارائه دادیم. البته بايد بگويم قرار نیست ما تمام بازی‌های خانگی‌مان را ببریم. ملوان در این بازی بعد از اینکه 2 گل زد یک بازی کاملا دفاعی را انجام داد و شاید به هدفشان هم رسیدند.»

وي در مورد از دست دادن پنالتی هم گفت: «بالاخره تمام پنالتی‌ها به گل تبدیل نمی‌شود. من عقیده دارم پنالتی را بد نزدم. این دروازه‌بان حریف بود که روی این توپ خیلی خوب عمل کرد.»

لینک به دیدگاه

كرانچار: خليلى، پروين و منصورى شرايط بازى ندارند

103401.jpg

زلاتكو كرانچار سرمربى تيم پرسپوليس گفت: در انتخاب بازيكنان براى ليست تيم به اسم ها توجهى نكرده و تنها آمادگى فنى و روحى بازيكنان رابراى حضور در تركيب اصلى ملاك قرار مى دهم. وى در مورد بازى تيمش مقابل فولاد خوزستان اظهار كرد: از تيم فولاد اطلاعات كامل را به دست آورده ام و مى دانم آ نها با توجه به شرايطى كه در جدول ليگ برتر دارند، با انگيزه بسيار بالا مقابل پرسپوليس ظاهر مى شوند. از طرفى ما هم با پيروزى شيرينى كه مقابل مقاومت شيراز كسب كرديم، نياز داريم تا با ۳ امتياز اين بازى روند صعودى تيم را ادامه دهيم. پرسپوليس بايد با موفقيت در بازى هاى آتى خودش را به صدر جدول نزديك كند. از اين رو ما هيچ كدام از صحبت هايى كه درباره جو ورزشگاه تختى اهواز زده مى شود، توجهى نكرده و تنها به دنبال كسب ۳ امتياز از تيم فولاد هستيم.وى درباره شرايط فعلى تيم پرسپوليس تصريح كرد: بعد از بازى اخير انگيزه بازيكنان بيشتر شده است. آنها از نظر شرايط روحى نيز وضعيت بسيار خوبى دارند و با تلاش فراوان در تمرينات شركت مى كنند. اميدوارم با يك بازى درخشان مقابل فولاد بتوانند زنجيره پيروز ى ها را ادامه دهند. برد اخير به آنها اطمينان خاطر و اعتماد به نفس زيادى داده است.سرمربى تيم پرسپوليس درباره انتخاب بازيكنان اين تيم براى ليست و تركيب اصلى تيمش خاطرنشان كرد: به هيچ وجه به اسم هاى بازيكنان در انتخاب هايم توجهى نمى كنم و تنها ميزان آمادگى فنى و روحى بازيكنان برايم ملاك است. به عنوان مثال در اين بازى محسن خليلى، محمد پروين و محمد منصورى شرايط بازى مقابل فولاد را ندارند و از آنها استفاده نخواهم كرد. البته شرايط هر بازى فرق مى كند و براساس ويژگى هاى آن تصميم گيرى مى كنيم. اگر بازيكن ذخيره اى كه تاكنون هيچ بازى رسمى براى پرسپوليس انجام نداده در ليست تيم قرار بگيرد، نبايد تعجب كرد چرا كه خودش را در تمرينات نشان داده و اين مربى است كه بايد به او اعتماد كند تا پرسپوليس در آينده از اين بازيكن سود ببرد. محمد منصورى در حال حاضر تمرينات فوق العاده اى را پشت سر گذاشته و از نظر من يك بازيكن آماده محسوب مى شود اما شرايط مسابقه به گونه اى نيست كه بخواهم از اين بازيكن استفاده كنم. پرسپوليس در حال حاضر ۱۹ بازيكن آماده دارد و من همه آنها را به دقت زيرنظر دارم و اگر كسى بگويد كه در تمرينات ديده نمى شوم، اين موضوع صحت ندارد. برخى بازيكنان مصدوميت هاى طولانى داشتند كه بهتر است آرام آرام وارد تركيب اصلى تيم شوند.كرانچار در ارزيابى اش از ديگر تيم هاى ليگ برتر در قياس با بضاعت كنونى پرسپوليس گفت: تيم ما بضاعت قهرمانى در ليگ امسال را از هر نظر داراست. البته معتقدم تمام تيم هاى ليگ تقريبا در يك سطح هستند و اين شانس است كه باعث نتايج بهتر يا بدتر برخى از آنها مى شود.سرمربى پرسپوليس درباره تداوم حضورش در اين تيم گفت: در همه جاى دنيا تداوم كار مربيان در تيم ها بستگى به عملكرد و نتايج شان دارد. در حال حاضر مديريت تيم از نتيجه بدست آمده در بازى اخير راضى است و من هم به وضوح اين مساله را درك مى كنم كه تنها نتايج پرسپوليس مى تواند عامل بقايم در اين تيم باشد و قطعا مشكلى با آن ندارم.

وى در پايان درباره شرايط حسين بادامكى خاطرنشان كرد: او فعلا آماده نيست و در تركيب اصلى حضور ندارد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...