رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

این موردی که گفته شامل هاردای اکسترنال هم میشه یا نه؟:ws38:

بله میشه ... هر حافظه ای که از بیرون متصل میشه مثل رم، فلش، پن دیسک، ام پی فور و .... رو که ارور فرمت کردن میدن رو میشه اینجوری بازیابی و بعدش فرمت کرد :w16::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
این موردی که گفته شامل هاردای اکسترنال هم میشه یا نه؟:ws38:

برنامه های ریکاوری فراوونه و نمیشه گفت کدوم بهتره ولی واسه اطلاعاتی مثل عکس و فیلم این برنامه ای که ضمیمه کردم بهترینه و من خودم امتحان کردم با قدرت تمام 100 درصد عکسامو ریکاوری کرد / فقط قبل از استخراج فایل های این برنامه آنتی ویروستو غیرفعال کن تا کرک اون پاک نشه..(واسه هم باید سریال نامبر رو وارد کنی و هم فایل کرک را جایی که برنامه رو نصب کردی Replace کنی)

واسه سایر اطلاعات هم شاید این برنامه عمل کنه شاید نه و سایر برنامه ها رو امتحان کن و روی هاردتم تا قبل از ریکاوری روی اون اطلاعات نریز:w16:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

من برنامه iCare Data Recovery Standard رو نصب کردم ولی برای نصب کرکش نمیدونم DRIVE letter رو چی بذارم تا ارور نده

29274554534941048363.png

یه سوال دیگه بپرسم من تاحالا انتی ویروس رو غیرفعال نکردم چگونه این کارو میکنن من فقط بلدم نصب کنم و آپدیتش کنم.:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من برنامه iCare Data Recovery Standard رو نصب کردم ولی برای نصب کرکش نمیدونم DRIVE letter رو چی بذارم تا ارور نده

29274554534941048363.png

یه سوال دیگه بپرسم من تاحالا انتی ویروس رو غیرفعال نکردم چگونه این کارو میکنن من فقط بلدم نصب کنم و آپدیتش کنم.:ws3:

برو تو my computer ببین رمت رو با کدوم حرف انگلیسی میشناسه. مثلا اگه حرف g بود بیا اینجا تو برنامه حرف g رو انتخاب کن اونجا که نوشته please select drive letter ....

آنتی ویروستم حتما لازم نیست غیرفعال کنی. اگه کرک نرم افزارو که دانلود کردی حذف کرد اونموقع غیر فعالش کن :ws3:

بعدش دوباره نرم افزارو دانلود کن و کرکش رو بردار :ws3:

آنتی ویروست چیه ؟؟ :w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
برو تو my computer ببین رمت رو با کدوم حرف انگلیسی میشناسه. مثلا اگه حرف g بود بیا اینجا تو برنامه حرف g رو انتخاب کن اونجا که نوشته please select drive letter ....

آنتی ویروستم حتما لازم نیست غیرفعال کنی. اگه کرک نرم افزارو که دانلود کردی حذف کرد اونموقع غیر فعالش کن :ws3:

بعدش دوباره نرم افزارو دانلود کن و کرکش رو بردار :ws3:

آنتی ویروست چیه ؟؟ :w02:

ممنونم ازتون.

ند 32.

• Like 1
لینک به دیدگاه

من با انبوهی از مشکلات اومدم.

یه مشکلم اینه 2 روزه وقتی دانلود میکنم فایلای pdf این ارورو میده .55666511304885167286.png

بعد برای iCare Data Recovery Standardبرای کرک قسمتی که پرسیدم تایپیک بالا برنامه هامو توی قسمت c میریزم .که انتخابش کردم این اومد.33920064189367335979.png

ولی برای اینکه c برنامه ها رو توی درایو f میریزم.قسمتیش خودکار میره توی c. درایو fرو انتخاب کردم این پیام اومد . باید چی کنم؟!:ws52:

39378262616612316053.png

• Like 1
لینک به دیدگاه
دستت درد نکنه ;ممنون ازلطف ات

اما متاسفانه نتونستم تصویری که توسط برنامه ی sniping tool تهییه کرده بودم در اینجا قرار بدم تا راهنماییم کنی .

اینجا آپلودش کن بعد آدرسشو کپی کن توی قسمت افزودن تصویر :w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
25072335947656174184.png

رم دور بین باز نمیشه .

drive letter مربوط به رم رو تغییر بده شاید درست بشه.

این مسیرو برو:

روی my computer کلیک راست کن و manage رو بزن. تو پنجره ای که باز میشه سمت چپ، پایین روی disk management کلیک کن. لیست حافظه های باز میشه. روی اونی که مربوط به رم میشه کلیک راست کن و change drive letter and path رو بزن و بعدش add رو بزن و حرف h رو انتخاب کن. اگه اجازه نداد حرف p رو انتخاب کن و اگه بازم اجازه نداد حروف دیگه رو امتحان کن. عکسش رو هم گذاشتم برات:

kl07emdgjzz3cpq608vz.jpg

............

9f6p6fa1dotjor4uhlc.jpg

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام بچه ها:a030:

من میخوام از یه نقشه داخل پی دی اف عکس بگیرم و در زومای مختلف نشونش بدم ولی کیفیت خیلی خوبی نداره؟

میدونید برای بهترین کیفیت از چه روشی میشه استفاده کرد؟:ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه

من میخوام از یه نقشه داخل پی دی اف عکس بگیرم و در زومای مختلف نشونش بدم ولی کیفیت خیلی خوبی نداره؟

از منوی Export نرم افزار Adobe Acrobat میتونید فرمت دلخواهتون رو برای خروجی عکس انتخاب کنید

اگر کیفیت اسکن یا تبدیل بد باشه تا یه حدی رو میشه تو فتوشاپ دستکاری کرد ولی اگه عکس اصلی کاملا ناواضح باشه بهتره دنبال یه سورس دیگه بگردین

• Like 5
لینک به دیدگاه

شما خودتون از چه روشی عکس میگیرید که بی کیفیت میشه ؟؟ :hanghead:

همیشه وقتی روی یه عکس زوم کنید کیفیتش خراب میشه این یه چیز طبیعیه ....

بهترین راه حل اینه که از اندازه اصلی اون نقشه عکس بگیرید. داخل فایل PDF زوم کنید تا جاییکه کیفیت نقشه خراب نشه. وقتی به زومی رسیدین که بیشتر از اون کیفیت خراب میشه اون میشه سایز واقعی نقشه. بعد ازش عکس بگیرید :a030::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
از منوی Export نرم افزار Adobe Acrobat میتونید فرمت دلخواهتون رو برای خروجی عکس انتخاب کنید

اگر کیفیت اسکن یا تبدیل بد باشه تا یه حدی رو میشه تو فتوشاپ دستکاری کرد ولی اگه عکس اصلی کاملا ناواضح باشه بهتره دنبال یه سورس دیگه بگردین

ممنووون:a030:

شما خودتون از چه روشی عکس میگیرید که بی کیفیت میشه ؟؟ :hanghead:

همیشه وقتی روی یه عکس زوم کنید کیفیتش خراب میشه این یه چیز طبیعیه ....

بهترین راه حل اینه که از اندازه اصلی اون نقشه عکس بگیرید. داخل فایل PDF زوم کنید تا جاییکه کیفیت نقشه خراب نشه. وقتی به زومی رسیدین که بیشتر از اون کیفیت خراب میشه اون میشه سایز واقعی نقشه. بعد ازش عکس بگیرید :a030::icon_gol:

من با فستستون گرفتم بهتر شد...مرسی:hapydancsmil:

• Like 1
لینک به دیدگاه
اینجا آپلودش کن بعد آدرسشو کپی کن توی قسمت افزودن تصویر :w16:

Desktopاین عکسهای اروور هایی است که موقع نصب برنامه با این که انتی ویروسم غیر فعال و ارتباط اینترنتیم قطع است برام نشان داده میشه

اما نمی دونم تونستم آپلود کنم یا نه

لینک به دیدگاه
سلام. سال نو مبارک.

من یه مشکل دارم میخوام رم دوربینمو بریزم تو کامپیوتر ولی میگه باید فرمتش کنم تا رمو باز کنه چیکارکنم 500 تا عکس داره توش.

فلش رو امتحان کردم پیام داد فرمتش کنم فرمت کردم فلش رو باز کرد. کسی نمیدونه مشکلش از چیه ؟

مشکلم ازramreaderبود.سوخته بود.

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...