رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

amin 202 مهمان
ممنون

خجالت دادين:icon_redface:

اما يه سوال من تا حالا كار نكردم بايد همه اين يوزر نيم ها را امتحان كنيم ؟ تا حالا جند تاش را دادم قبول نكرده.......

روش اونیکی امینو امتحان کن...گویا مال اون بهتره....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ممنون

خجالت دادين:icon_redface:

اما يه سوال من تا حالا كار نكردم بايد همه اين يوزر نيم ها را امتحان كنيم ؟ تا حالا جند تاش را دادم قبول نكرده.......

اون یوزرها رو بیخی

اونی که من دادم رو تست کن یکم را بیفتی

اینم آموزش استفادش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
من یه مشکلی پیدا کردم .

dvd rom توی my computerشناخته نمیشه . کسی میدونه چرا؟؟

تو صفحه ی device manager درایو dvdایت نصب شده؟

یعنی عین مال من اسم درایورو میاره باست؟:ws38:

1aa5pwh69ifnbfljle1j.jpg

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
هیچ کس تا حالا به این مشکل بر نخورده.

هیچ کس........

نه والا....آخه اصولاً اگر درایو تو My Computer نمایش داده نشه به منزله ی اینه که درایور نصب نیست...ولی مال شما نصبه...اما بازم نشون نمیده!!:ws38:

لینک به دیدگاه
هیچ کس تا حالا به این مشکل بر نخورده.

هیچ کس........

شاید disable کردینش!

رو آیکون my computer راست کلیک کن manage رو انتخاب کن تو پنجره باز شده disk manage رو انتخاب کن همه درایو هاتو نشون میده روی درایو dvd کلیک راست کن ببین disable !

برای enable کردن بایداین مسیرو بری

Start>Controlpanel>System>Hardvare>Divice Manager>DVD/CD-Rom Drives

در اين قسمت بايد گزينه CD-Rom را پيدا كنيد كه معمولا نام سازنده درايو CD شما است، سپس بايد بر روي آن كليك راست كنيد و بر روي Enable كليك كنيد.

و یا ممکنه برق CD-Rom شما قطع شده و يا كابل ارتباط آن با Motherboard قطع شده است.

لینک به دیدگاه

از برنامه dos استفاده میکنم !

واسه اینکه وارد برنامه بشم حتما باید ری استارت کنم و از خود برنامه ویندوز نمیتونم واردش بشم!

از فایل BATCH استفاده کردم واسه شرت کات برنامه اش ولی نوشته های برنامه بهم ریخته !

تنظیمات ویژه ای نیاز داره؟

لینک به دیدگاه

سلام.شاید برای شما هم پیش اومده که یه فایل pdf رو دانلود کرده و سپس بخواهید در word کپی کنید،اما به جای متن در word خط میخی ببینید.راه حلی برای این مشکل وجود داره؟متشکرم

لینک به دیدگاه

با درود خدمت دوستان خوب.

من یک فایل pdf چند هزار صفحه ای کتاب دارم،اما میخوام تعداد محدودی از این صفحات را یه صورت یک فایل جداگانه 50 صفحه ای ذخیره کنم.

در واقع تعدادی از صفحات را در یک فایل دیگر cut کنم.

آیا این امکان وجود دارد؟

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
با درود خدمت دوستان خوب.

من یک فایل pdf چند هزار صفحه ای کتاب دارم،اما میخوام تعداد محدودی از این صفحات را یه صورت یک فایل جداگانه 50 صفحه ای ذخیره کنم.

در واقع تعدادی از صفحات را در یک فایل دیگر cut کنم.

آیا این امکان وجود دارد؟

دو صد درود!

آری....توسط نرم افزاری تحت عنوان Adobe Acrobat Professional 8 یا 9 که بنده ورژن 8 آن را بخاطر راحتتر بودن رجیستری آن پیشنهاد میکنم!:w139:

لینک به دیدگاه
دو صد درود!

آری....توسط نرم افزاری تحت عنوان Adobe Acrobat Professional 8 یا 9 که بنده ورژن 8 آن را بخاطر راحتتر بودن رجیستری آن پیشنهاد میکنم!:w139:

این نرم افزار که حجمش خیلی زیاده !!!!!!

من با foxit reader سعی کردم اینکارو کنم و نشد........

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
این نرم افزار که حجمش خیلی زیاده !!!!!!

من با foxit reader سعی کردم اینکارو کنم و نشد........

خوب این نرمش افزار قابلیت هایی دارد که با فوکسیت قابل قیاس نیست...ارزش دانلودش را دارد خدایی...:ws3:

لینک به دیدگاه
خوب این نرمش افزار قابلیت هایی دارد که با فوکسیت قابل قیاس نیست...ارزش دانلودش را دارد خدایی...

الان رفتم دانلود کنم،حجمش 845 MB بود ، من یک راه سریعتر میخواستم،این یک هفته طول میکشه دانلود بشه !!! :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
الان رفتم دانلود کنم،حجمش 845 MB بود ، من یک راه سریعتر میخواستم،این یک هفته طول میکشه دانلود بشه !!! :icon_pf (34):

می خوای من دانلود کنم بدم بهت....:ws3:

صبر کن شاید یه نرم افزار دیگه پیدا کردم....اما میگم...خداییش ارزش دانلودو داره!

مثل ansys تو pdf ادیتوراست!:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...