رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نه کامل نه

آنتی ویروس هم هنوز نصب نکردم

• hanghead.gif

دوتا احتمال میدم

یکی اینکه الان مودمتون فعال هست و کار هم میکنه

دوم اینکه نوع ویدوزی که نصب کردین رو بهتره عوض کنین

یعنی با یه دی وی دی دیگه مثلا از نوین پندار یا یه شرکت دیگه نصب کنین

لینک به دیدگاه
دوتا احتمال میدم

یکی اینکه الان مودمتون فعال هست و کار هم میکنه

دوم اینکه نوع ویدوزی که نصب کردین رو بهتره عوض کنین

یعنی با یه دی وی دی دیگه مثلا از نوین پندار یا یه شرکت دیگه نصب کنین

باشه مرسی بابت راهنمایی:icon_gol::ws37:

لینک به دیدگاه
میخوام آموزش آفیس (مخصوصا ورد و اکسل) رو شروع کنم. قبلا از رو یه کتاب هامیخوندم ولی چون عملی و اجرایی کار نمیکردم برا همین الان هیچی یادم نیست شاید چیزهای سادشو بلد باشم....

بنظر دوستان بهتر است آموزش رو با چی شروع کنم؟ چون مطالب آموزشی تو بیرون و هم تو فضای نت زیاد هست بعضیاشون فقط ترجمه هست و یا یکسریا چیزهای خیلی اضافه گفتن و کاربردی نیست بدرد نمیخوره...

دنبال یه آموزشی میگردم که که خوب و روان به نسبت بقیه آموزش بده

دوستان چه پیشنهادی میدهن؟!

بنظرم روی کتاب باشه از همه چیز بهتره فقط باید تمرین کنی ک یادت نره ...:w02:

لینک به دیدگاه

میشه راهنمایی کنید برای ایجاد چند فهرست چکار کنیم که با هم ادغام نشوند

مثلا فهرست مطالب رو که درست کردم بعدش فهرست اشکال رو توی همون فهرست اول اضافه کرد نه بصورت جدا

(از سیستم خودکار ایجاد فهرست استفاده کردم)

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام :icon_redface:

آیا امکان داره این دو کار رو بکنم ؟ چجوری میشه ؟

1 - میخوام همه ی پیجهایی رو که لایک کردم رو همه رو یکجا آنلایک کنم

2 - میخوام هرچی پست که یا خودم نوشتم یا شیر کردم روی تایم لاینم هست حذف بشند... همه صورت یکجا...

واقعا ممنون میشم اگه بنده رو راهنمایی کنید ...

لینک به دیدگاه
میشه راهنمایی کنید برای ایجاد چند فهرست چکار کنیم که با هم ادغام نشوند

مثلا فهرست مطالب رو که درست کردم بعدش فهرست اشکال رو توی همون فهرست اول اضافه کرد نه بصورت جدا

(از سیستم خودکار ایجاد فهرست استفاده کردم)

سپاس

دقیق متوجه منظورتون نشدم، ببینید این راهنما میتونه کمکی کنه:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام :icon_redface:

آیا امکان داره این دو کار رو بکنم ؟ چجوری میشه ؟

1 - میخوام همه ی پیجهایی رو که لایک کردم رو همه رو یکجا آنلایک کنم

2 - میخوام هرچی پست که یا خودم نوشتم یا شیر کردم روی تایم لاینم هست حذف بشند... همه صورت یکجا...

واقعا ممنون میشم اگه بنده رو راهنمایی کنید ...

دوست عزیز این کلیپ رو تماشا کن:

لینک به دیدگاه

با سلام.

سیستم من:cpu:intel pentium D945

vga card:inn3d 450 GT 2GB

motherboard:asus p5pl2-E

ram:2gb kingeston 2gg sp

من با این سیستم از پس بازی های بسیار سبک(pes 2012) بر نمیام هر کاری هم که بگین کردم بعضی هام گفتن از گرم کردن سی پی یو ته که یدونه فن deep cool قوی روش انداختم اما بازم ضعیفه به نظر شما مشکل میتونه از کجا باشه. راستی این رو هم بگم از ویندوزم نیست چون چند بار اون رو از اول پارتیشن بندی کردم ویندوز نصب کردم.

لینک به دیدگاه
با سلام.

من با این سیستم از پس بازی های بسیار سبک(pes 2012) بر نمیام هر کاری هم که بگین کردم بعضی هام گفتن از گرم کردن سی پی یو ته که یدونه فن deep cool قوی روش انداختم اما بازم ضعیفه به نظر شما مشکل میتونه از کجا باشه. راستی این رو هم بگم از ویندوزم نیست چون چند بار اون رو از اول پارتیشن بندی کردم ویندوز نصب کردم.

سلام

شوما که وضعتون از من بهتره باو...

من سیستمم

pentium 4

ram 256

و گرافیک 128w58.gif

چند تا پارتیشن گذاشتین؟

ویندوزتون چیه؟

لینک به دیدگاه
با سلام.

اول بگم که به نظر من در مقایسه با باقی اجزای سیستم، رم ضعیفی داری. یه دو گیگ دیگه هم کنارش اضافه کن.

چند تا سوال دارم:

1- ویندوز چند بیتی داری؟

2- لپ تاپ یا پی سی ؟

3- منظورت از اینکه از پس بازی بر نمیاد چیه ؟؟ بازی اجرا نمیشه ؟؟؟ پیغام خاصی میده ؟ دقیقا چه اتفاقی میفته ؟؟

4- آخرین ورژن درایود گرافیک رو نصب کردی ؟؟

5- آخرین ورژن direct-x و .net و ++VisualC رو نصب کردی ؟؟

با این سیستم حتما باید بازی های نسبتا سنگین رو هم بتونی اجرا کنی :ws38:

لینک به دیدگاه
ممنون از پاسخ سریعتون

5 تا پارتشن 100gb ویندوزمم 7.

یه چیزی اول بگم

تعداد پارتیشن هات زیاده

حالا جوابای عباس جان رو هم بده تا نظر بدیم:ws38:

لینک به دیدگاه
اول بگم که به نظر من در مقایسه با باقی اجزای سیستم، رم ضعیفی داری. یه دو گیگ دیگه هم کنارش اضافه کن.

چند تا سوال دارم:

1- ویندوز چند بیتی داری؟

2- لپ تاپ یا پی سی ؟

3- منظورت از اینکه از پس بازی بر نمیاد چیه ؟؟ بازی اجرا نمیشه ؟؟؟ پیغام خاصی میده ؟ دقیقا چه اتفاقی میفته ؟؟

4- آخرین ورژن درایود گرافیک رو نصب کردی ؟؟

5- آخرین ورژن direct-x و .net و ++VisualC رو نصب کردی ؟؟

با این سیستم حتما باید بازی های نسبتا سنگین رو هم بتونی اجرا کنی :ws38:

1-ویندوزم 64 بیتی

2-pc

3-بازی اجرا میشه اما انقدر لگ داره که نمیشه اصلا کاری کرد

4-بله نصب کردم

بعد یه سوال به نظر شما این سی پی یو با اجرای یه چنین بازی سبکی یوزیجش باید چند باشه ؟ برای من میچسبه به 100

لینک به دیدگاه

من فکر میکردم نمیشه روی ویندوز بیشتر از 4 تا پارتیشن ساخت :ws52:

به هر حال، از نسخه 32 بیتی بازی استفاده میکنی یا 64 ؟ اصولا 64 بیتی باید 32 بیتی رو اجرا کنه ولی طبیعتا نه به خوبی خود 64 بیتی !

به نظرم استفاده از سی پی یو اگه فقط یه بازی سبک اجرا کنی نباید از 50، 60 بیشتر بشه :ws38:

با این شرایط یه احتمالی به ذهنم میرسه، سی پی یو خودش یه قسمت گرافیک داره. احتمال میدم که به جای گرافیک اصلی سیستمت از گرافیک سی پی یو استفاده میکنی. برو تو Device manager و از قسمت Display Adapters اونی که مربوط به intel هست رو disable کن.

بعد سیستم رو ری استارت کن و ببین مشکل حل شده یا نه :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

توقسمت دانلودهایه فایلی بود به اسم (7zipsetup-cu1snlv)که نمیدونم چی بود و از کجااومده بود:ws52: و خواستم از قسمت نوار بالایی(open) با یکی از برنامه ها بازش کنم که فلشش و زدم و با firefox بازش کردم .بدبخت شدم :4564:و همه فایلها وبرنامه های کامپیوتر مثل اتوکد و ورد-پاورپوینت واینترنت اکسپلور ونرو و.....همگی با مرورگر موزیلا فایرفوکس باز میشه،نمیدونم چیکار کنم:sad0: لطفا راهنمایی کنید واینکه میشه تو خونه حلش کرد؟یاباید بردش دکتر؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
سلام

توقسمت دانلودهایه فایلی بود به اسم (7zipsetup-cu1snlv)که نمیدونم چی بود و از کجااومده بود:ws52: و خواستم از قسمت نوار بالایی(open) با یکی از برنامه ها بازش کنم که فلشش و زدم و با firefox بازش کردم .بدبخت شدم :4564:و همه فایلها وبرنامه های کامپیوتر مثل اتوکد و ورد-پاورپوینت واینترنت اکسپلور ونرو و.....همگی با مرورگر موزیلا فایرفوکس باز میشه،نمیدونم چیکار کنم:sad0: لطفا راهنمایی کنید واینکه میشه تو خونه حلش کرد؟یاباید بردش دکتر؟:banel_smiley_4:

اون برنامه ای که بازش کردی برنامه فشرده سازی هستش. مثل winrar

حالا اگه ویندوز 7 داری این دو تا فایل رو دانلود کن و اجرا کن:

- Shortcut link (LNK) files

- Executable application files

برای اجراشون روشون کلیک راست کن و Merge رو بزن و اگه سوالی پرسید yes و ok رو بزن.

بعد از اجرا سیستم رو restart کن ببین درست شده یانه، اگه درست شده بود لطفا اینجا اعلام کن :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...