رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام،

برنامه های کاربردیم ویندوزم کار نمیکنن ، مثل ، ورد، اتوکد(نرم افزار معماری) ، ویدیو ها، nero ، adobe reader

winrar،

اگر ویندوز میدیا پلیر و بروز هام وچندتا برنامه دیگه هم کار نمیکرد دیگه کلا باید قطع امید میکردمhanghead.gif میشه گفت خیلی از برنامه هایی هم که پسوند exe دارند ، اجرا نمیشنicon_pf%20(34).gif

دیروز یه کتاب میخواستم، پسوند فایلی که گذاشته بودن exe بود ، دقت نکردم دانلود رو زدم، البته متوقفش کردم ، بعد چند ثانیه ،اما بازهم گویا اثر کرده.

البته نمیدونم مشکل از اون فایلی بوده که دانلود کردم یا نه،اما 100درصد ویروسی شده.

این ارورها رو میده:

p08z5mqgsyzzvgkkcsj.jpg

62l5oqp5wlayfjlaqa21.jpg

tjyr5awgfdnmbqdfxbvy.jpg

در صورت اجرای برنامه ها هم باید ببندیشون

lhqdx3audh7au0va8xp.jpg

آیا راه حلی وجود داره که بشه برنامه هارو اجرا کرد و ویندوز جدید نصب نکرد؟hanghead.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام،

برنامه های کاربردیم ویندوزم کار نمیکنن ،مثل ، ورد، اتوکد(نرم افزار معماری) ، ویدیو ها، nero ، adobe reader

winrar،

اگر ویندوز میدیا پلیر و بروز هام وچندتا برنامه دیگه هم کار نمیکرد دیگه کلا باید قطع امید میکردمhanghead.gif میشه گفت خیلی از برنامه هایی هم که پسوند exe دارند ، اجرا نمیشنicon_pf%20(34).gif

دیروز یه کتاب میخواستم، پسوند فایلی که گذاشته بودن exe بود ، دقت نکردم دانلود رو زدم، البته متوقفش کردم ، بعد چند ثانیه ،اما بازهم گویا اثر کرده.

البته نمیدونم مشکل از اون فایلی بوده که دانلود کردم یا نه،اما 100درصد ویروسی شده.

این ارورها رو میده:

در صورت اجرای برنامه ها هم باید ببندیشون

آیا راه حلی وجود داره که بشه برنامه هارو اجرا کرد و ویندوز جدید نصب نکرد؟hanghead.gif

بله وجود داره، ولی بعید میدونم به خوبی اول بتونید از ویندوز استفاده کنید !

راهی که الان به ذهنم میرسه ریستور کردن سیستم به آخرین نقطه بازگردانیه

• Like 4
لینک به دیدگاه
بله وجود داره، ولی بعید میدونم به خوبی اول بتونید از ویندوز استفاده کنید !

راهی که الان به ذهنم میرسه ریستور کردن سیستم به آخرین نقطه بازگردانیه

اینکارو انجام دادم، برنامه ها کار میکنه ،اما فکر کنم دوباره برمگیرده به حالت قبلی

این دوتا فایل امروز صبح ظاهر شده بود رو دسکتاپ،پاکشون کردم، یه دوساعت بعد که مجددا کامپیوتر رو روشن کردم، دیگه برنامه ها کار نکرد، الان دوباره ظاهر شدن ، پاکشون کردم....

البته تاثیری که نداره پاک کردنشون .... sigh.gif

crkfsmvn02vwkuph98ab.jpg

• Like 3
لینک به دیدگاه

درود :icon_gol:

نمی دونم چرا تازگی وقتی pc رو روشن می کنم

_ هم یه محض روشن شدن یه صدای ناهنجاری ایجاد می کنه :w58: تقریبا یه 20 ثانیه ای هم طول می کشه تا صدا قطع بشه !!!

_ همچنین صفحه نمایشگر هم تمام مدت ، مدام می لرزه و جمع می شه !!! :w58:

میشه راهنمایی کنین که مشکل از کدوم قطعه می تونه باشه ؟!

• Like 3
لینک به دیدگاه
اینکارو انجام دادم، برنامه ها کار میکنه ،اما فکر کنم دوباره برمگیرده به حالت قبلی

این دوتا فایل امروز صبح ظاهر شده بود رو دسکتاپ،پاکشون کردم، یه دوساعت بعد که مجددا کامپیوتر رو روشن کردم، دیگه برنامه ها کار نکرد، الان دوباره ظاهر شدن ، پاکشون کردم....

البته تاثیری که نداره پاک کردنشون .... sigh.gif

crkfsmvn02vwkuph98ab.jpg

با این توصیفات اولین چیزی که به ذهنم میرسه احتمال ویروسی شدن سیستمته.

معمولا بعد از ویروسی شدن کامپیوتر، تا عوض نشدن ویندوز مشکلات حل نمیشن. حالا هر چقدم بخوای تعمیر کنی ویندوزو بازم مثل اولش نمیشه

باز هم توصیه میکنم از دیسک نجات استفاده کنی. دیسک نجات رو گوگل کن و دانلودش کن. رایتش کن روی سی دی. سی دی رو بوت کن و بزار سیستم رو

کاملا اسکن کنه. بعد دوباره سیستم رو ریستور کن. بعدش ویندوز رو بوت کن و با نرم افزار CCleaner رجیستری رو تعمیر کن. نرم افزارای زیرو uninstall کن و

دوباره نصب کن:

microsoft .net

visual C++

با این کارا کمی به شرایط قبلی نزدیک میشی، ولی حتما سر فرصت باید ویندوز رو عوض کنی :w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
درود :icon_gol:

نمی دونم چرا تازگی وقتی pc رو روشن می کنم

_ هم یه محض روشن شدن یه صدای ناهنجاری ایجاد می کنه :w58: تقریبا یه 20 ثانیه ای هم طول می کشه تا صدا قطع بشه !!!

_ همچنین صفحه نمایشگر هم تمام مدت ، مدام می لرزه و جمع می شه !!! :w58:

میشه راهنمایی کنین که مشکل از کدوم قطعه می تونه باشه ؟!

صدا هم میتونه از فن سی پی یو باشه و هم از هارد

چون میگی صدا فقط بیست ثانیه طول میکشه پس از هارد باید باشه. اگه هاردت قدیمیه خیلی نباید نگران باشی چون میشه گفت عادیه. فقط از محکم بودن جاش مطمئن باش. البته یادم رفت بگم که ممکنه از پاور هم صدا در بیاد که یکمی خطرناک تره. اگه از پاور صدا میاد بهتره ببریش خدمات کامپیوتری نشونش بدی.

اگه نمایشگرت فلته، منظورم اینه که لامپ تصویر داره احتمالا اشکال از خود نمایشگره. نیاز به تعمیر داره. البته شاید کابل برقش شل شده باشه. کابلاشو محکم کن ببین درست میشه یا نه. اما اگه نمایشگرت باریکه (ال سی دی یا ...) مشکل میتونه از کارت گرافیکتم باشه. بازم بهتره پیش یه متخصص ببری نشونش بدی.

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام دوستان ... من موقعی که با کامپیوترم به مدت طولانی کار ندارم که اکثرا هم شبا تا صبح میشه محافظ کامپیوترم رو خاموشش میکنم ... خواستم بدونم که این خاموش و روشن کردن هر روزه ی من صدمه ای به محافظ کامپیوترم میزنه یا نه ؟؟؟؟؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام دوستان ... من موقعی که با کامپیوترم به مدت طولانی کار ندارم که اکثرا هم شبا تا صبح میشه محافظ کامپیوترم رو خاموشش میکنم ... خواستم بدونم که این خاموش و روشن کردن هر روزه ی من صدمه ای به محافظ کامپیوترم میزنه یا نه ؟؟؟؟؟؟

یادش بخیر یه زمانی که pc داشتم، می‌شد یه هفته سیستم ریستارت هم نمی‌شد، چه برسه به خاموش شدن

نه دوست عزیز، بکشی یا نکشی، توی برق باشه یا نباشه، آسیبی به سیستم نمی‌رسونه، نگران این موضوع نباش

• Like 5
لینک به دیدگاه

دوستان من برای درست کردن سایت برای خودم چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟ مثلا

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
memar.com .... ممنون میشم تصویری توضیح بدین ...

• Like 2
لینک به دیدگاه
یادش بخیر یه زمانی که pc داشتم، می‌شد یه هفته سیستم ریستارت هم نمی‌شد، چه برسه به خاموش شدننه دوست عزیز، بکشی یا نکشی، توی برق باشه یا نباشه، آسیبی به سیستم نمی‌رسونه، نگران این موضوع نباش
pc چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • Like 3
لینک به دیدگاه
دوستان من برای درست کردن سایت برای خودم چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟ مثلا
memar.com .... ممنون میشم تصویری توضیح بدین ...

سلام دوست عزیز :icon_gol:

برای این سوال بهتره یه تاپیک در بخش کامپیوتر میزدید. اینجا بیشتر سوالات و مشکلات مربوط به خود کامپیوتر مطرح میشه :w16:

اما توضیحات کوچکی میدم امیدوارم به دردتون بخوره.

برای تاسیس یک سایت شما به سه مورد ضروری نیاز دارید.

1- تهیه هاست (Host) یا همون حافظه ای که شما قراره مطالب سایت و قالب خود سایت رو توش قرار بدید. باید از شرکت های ارائه دهنده خریداری کنید.

2- ثبت دامنه (Domain) یا همون اسم سایتتون که باید روی هاستتون تنظیم بشه. یعنی با وارد کردن اسم سایتتون به هاست خریداری شده هدایت بشید.

که اینم باید از شرکت های مربوطه خریداری کنید.

3- تهیه قالب. قالب رو هم میتونید طراحی کنید یا اینکه از قالب های رایگانی که وجود داره تو اینترنت استفاده کنید.

موفق باشید :icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

فایل پی دی اف مقاله ای دارم که احتمالا روی اون قفل گذاشتن چون من سایر فایل هایی لاتینی که میگرفتم براحتی داخل ورد کپی پیست میشه ولی این یکی نمیشه!!17.gif

کسی میتونه کمک کنه قفلش باز بشه؟ اصلا راهی هست؟ با PDF grabber هم نشد تبدیلش کنم

اینم لینک دانلود مقاله:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام من هنوز با patch کردن دانلود منیجرم مشکل دارم م م :sad0:

انجام دادم اما

الان زده دو روز دیگه تمومه ه :sad0:

اون ورژنو پاک کن این یکی رو نصب کن و بعد پچ رو بزن خیالت راحت اگه آپدیتش نکنی دیگه تا ابد بهت گیر نمیده:ws3: فقط یه نکته این پچ رو آنتی ویروسا، ویروس میشناسن قبلش آنتی ویروستو موقتا غیرفعال کن!

• Like 3
لینک به دیدگاه
اون ورژنو پاک کن این یکی رو نصب کن و بعد پچ رو بزن خیالت راحت اگه آپدیتش نکنی دیگه تا ابد بهت گیر نمیده:ws3: فقط یه نکته این پچ رو آنتی ویروسا، ویروس میشناسن قبلش آنتی ویروستو موقتا غیرفعال کن!

انتی ویروس نود 32 چطور غیر فعال کنم:icon_pf (34):

بعدش اینترنت من اوتو ران هستش یعنی کامی روشن بشه اینترنت وصل میشه

باید اینترنت رو غیر فعال کنم

بعدش پچ برم تو فولدری که نصب شده اجرا کنم یا هر جا اجرا شد اشکالی نداره؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
فایل پی دی اف مقاله ای دارم که احتمالا روی اون قفل گذاشتن چون من سایر فایل هایی لاتینی که میگرفتم براحتی داخل ورد کپی پیست میشه ولی این یکی نمیشه!!17.gif

کسی میتونه کمک کنه قفلش باز بشه؟ اصلا راهی هست؟ با PDF grabber هم نشد تبدیلش کنم

اینم لینک دانلود مقاله:

هیچکی جوابمو نداد خودم جواب سوال خودمو پیدا کردم:ws3: هرکی اگه این مشکلو پیدا کرد از نرم افزار

استفاده کنه براحتی قفل را میشکونه:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
انتی ویروس نود 32 چطور غیر فعال کنم:icon_pf (34):

بعدش اینترنت من اوتو ران هستش یعنی کامی روشن بشه اینترنت وصل میشه

باید اینترنت رو غیر فعال کنم

بعدش پچ برم تو فولدری که نصب شده اجرا کنم یا هر جا اجرا شد اشکالی نداره؟؟

اینترنت مهم نیست فعال باشه یا نه!

اون ورژن قبلی رو پاک کن بعد ری استارت کن و بعد آیکن بغل ساعت نود32 هستش روی او راست کلیک کن دو تا مورد disable هستش هردو رو بزن مثلا واسه 10 دقیقه غیرفعال کن و بعد این فایل رو اکسترکت کن اول برنامشو نصب کن و بعد روی پچ کلیک کن اگه درایو سی نصب کرده باشی اتوماتیک برنامه پچ میشه اگه نشد بگرد جایی که نصب کردی فایل اجراییشو پیدا کن و پچ رو بزن..

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام مجددد

از کجا میشه فهمید ایمیل ادم به دست طرف مقابل رسیده یا نع؟؟؟

:icon_pf (34):

سلام

اگر آدرس ایمیل دریافت کننده را صحیح وارد کرده باشید، شکی در نرسیدنش نیست. مگر آنکه آن شخص ایمیل شما را Block کرده باشد. که در آن صورت نه برای شما مشخص میشود نه آن شخص ایمیل شما را دریافت میکند.

و اینکه اگر آدرس ایمیل شخص را اشتباه وارد کرده باشید بعد از چند ثانیه تا چندین دقیقه، گزارش عدم تحویل ایمیل و موجود نبودن آن اکانت در قالب ایمیل برای شما ارسال میشود.

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...