رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

ممنون ... ولی فکر کنم این لینکش خرابه .... شما نمیدونی که چجوری میشه از داخل همون اتوکد تبدیل به پی دی اف کرد؟؟؟؟؟

گزینه ی Menu

قسمت Export

گزینه ی PDF

• :a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه

با سلام . من دیروز داشتم با لپ تاپ ASUS N46VZ که تازه خریدم کار میکردم که دیدم دکمه S خود به خود عمل کرد لپ تاپ رو خاموش روشن کردم دیدم خیلی از دکمه هام به هم ریختن . ویندوز عوض کردم همه دکمه ها درست شدن به جر 2 تا . دکمه fn و دکمه ctrl کنارش که اصلا کار نمیکنن . حالا چی کار کنم ؟ ممنون

• Like 2
لینک به دیدگاه
با سلام . من دیروز داشتم با لپ تاپ ASUS N46VZ که تازه خریدم کار میکردم که دیدم دکمه S خود به خود عمل کرد لپ تاپ رو خاموش روشن کردم دیدم خیلی از دکمه هام به هم ریختن . ویندوز عوض کردم همه دکمه ها درست شدن به جر 2 تا . دکمه fn و دکمه ctrl کنارش که اصلا کار نمیکنن . حالا چی کار کنم ؟ ممنون

چند تا احتمال داره

اول اینکه ویندوزی که نصب کردید به درد لپ تاپتون نمیخوره

معمولا این مشکل زیاد پیش میاد

دوم اینکه احتمال داره صفحه کیبورد لپ تاپتون مسئله داشته باشه

گارانتی بردینش؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
منم همین مشکل رو دارم اما با این تفاوت که اعتبار دانلود منیجر من تموم شده و پیام میاد که باید خریداری کنم ... باید چیکار کنم ؟

در همان لینک پست #4443 روش Crack نرم افزار توضیح داده شده است.

به طور کامل برنامه را Unistall کنید و از همان لینک دانلود کنید و بقیه مراحل را مطابق آموزش داده شده در همان سایت، انجام دهید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
در همان لینک پست #4443 روش Crack نرم افزار توضیح داده شده است.

به طور کامل برنامه را Unistall کنید و از همان لینک دانلود کنید و بقیه مراحل را مطابق آموزش داده شده در همان سایت، انجام دهید.

بببخشید من این یه تیکه رو متوجه نشدم م مخصوصا اون قسمت قرمز رنگ رو

پس از اتمام نصب، فایل Patch را به صورت Run As Administrator اجرا کنید و نرم افزار خود را پچ نمایید. حال به اجرای نرم افزار بپردازید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
چند تا احتمال داره

اول اینکه ویندوزی که نصب کردید به درد لپ تاپتون نمیخوره

معمولا این مشکل زیاد پیش میاد

دوم اینکه احتمال داره صفحه کیبورد لپ تاپتون مسئله داشته باشه

گارانتی بردینش؟

با سلام . فکر نمیکنم مشکل از ویندوز باشه چون تو این سه ماه که خریدمش دارم از این ویندوز استفاده میکنم . برای گارانتی هم چون ما شهرستانیم 2 هفته طول میکشه تا بره و بیاد . میخوام تا جایی که بشه نفرستمش گارانتی مگر اینکه مجبور بشم و مشکلم حل نشه . با تشکر

• Like 4
لینک به دیدگاه
بببخشید من این یه تیکه رو متوجه نشدم م مخصوصا اون قسمت قرمز رنگ رو

پس از اتمام نصب، فایل Patch را به صورت Run As Administrator اجرا کنید و نرم افزار خود را پچ نمایید. حال به اجرای نرم افزار بپردازید.

یعنی روی فایل کلیک راست کن و اون رو انتخاب کن. مثل عکسی که گذاشتم :w02:

Untitled.jpg

• Like 3
لینک به دیدگاه
با سلام . فکر نمیکنم مشکل از ویندوز باشه چون تو این سه ماه که خریدمش دارم از این ویندوز استفاده میکنم . برای گارانتی هم چون ما شهرستانیم 2 هفته طول میکشه تا بره و بیاد . میخوام تا جایی که بشه نفرستمش گارانتی مگر اینکه مجبور بشم و مشکلم حل نشه . با تشکر

مشکلات ویندوز هم گاهی وقتا کیبورد رو به هم میریزه

اما بهتره گارانتی ببرینش چون ممکنه مشکل از صفحه کیبوردش باشه

• Like 1
لینک به دیدگاه
مشکلات ویندوز هم گاهی وقتا کیبورد رو به هم میریزه

اما بهتره گارانتی ببرینش چون ممکنه مشکل از صفحه کیبوردش باشه

دوست عزیز راستی یه چیزی یادم اومد . قبل از اینکه ویندوز عوض کنم این دو تا دکمه که الان کار نمیکنن کار میکردن . ویندوز عوض کردم بقیه درست شدن این دو تا خراب شدن . حالا شما راه حلی به ذهنتون میرسه ؟ اگه نشد دیگه فردا میفرستمش بره گارانتی

• Like 1
لینک به دیدگاه
دوست عزیز راستی یه چیزی یادم اومد . قبل از اینکه ویندوز عوض کنم این دو تا دکمه که الان کار نمیکنن کار میکردن . ویندوز عوض کردم بقیه درست شدن این دو تا خراب شدن . حالا شما راه حلی به ذهنتون میرسه ؟ اگه نشد دیگه فردا میفرستمش بره گارانتی

برا همینه که میگم یه بار با یه دی وی دی ویندوز دیگه، ویندوزتونو عوض کنین دیگه:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه

بچه ها من یه مموری micro SD 8GB دارم که تازگیا وقتی میزنم به سیستمم ارور میده که باید فرمت کنید تا بتونید به مموری دسترسی داشته باشید ولی وقتی که داره فرمت میکنه وسطاش ارور میده که نمیتونه فرمت کنه!

حالا به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟؟!....

• Like 2
لینک به دیدگاه
بچه ها من یه مموری micro SD 8GB دارم که تازگیا وقتی میزنم به سیستمم ارور میده که باید فرمت کنید تا بتونید به مموری دسترسی داشته باشید ولی وقتی که داره فرمت میکنه وسطاش ارور میده که نمیتونه فرمت کنه!

دوتا احتمال میدم

اولیش اینکه از دست رفته باشه

دومیش اینکه با setting اصلی خودش فرمت نمیکنی

البته اینا چیزاییه که نظر منه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 4
لینک به دیدگاه

با گوشی فرمت کن

احتمالا پورت Usb قعطی داره یه احتمال که خیلی زیاد هم هست استفاده از card reader غیر استاندارده که زیاد دیدم باعث فرمت کردن رم شده یه بار هم نسیب خودم شد که کل رم فرمت و تمام عکس و فیلم پر زد :sigh:....

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

میخواستم بدونم میشه دوتا لپ تاپ رو بوسیله بلوتوث به هم شبکه کرد و من روی یک سیستم که درس میدم ، طرف مقابل تصویر مانیتور من رو روی لپ تاپ خودش ببینه ؟ یا حتما باید با استفاده از کابل باشه ؟:ws38:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

میخواستم بدونم میشه دوتا لپ تاپ رو بوسیله بلوتوث به هم شبکه کرد و من روی یک سیستم که درس میدم ، طرف مقابل تصویر مانیتور من رو روی لپ تاپ خودش ببینه ؟ یا حتما باید با استفاده از کابل باشه ؟:ws38:

با Wi-Fi میشه و نیازی به کابل نیس

واسه دیدن تصویر مانیتورت هم که نرم افزار زیاده ...

• Like 4
لینک به دیدگاه
با Wi-Fi میشه و نیازی به کابل نیس

واسه دیدن تصویر مانیتورت هم که نرم افزار زیاده ...

میشه یکم بیشتر برام توضیح بدید ، من از طریق اینترنت با نرم افزار team viewer کار کردم ، حالا اگه بخوام با wi-fi کار کنم با این نرم افزار میشه ؟:ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
میشه یکم بیشتر برام توضیح بدید ، من از طریق اینترنت با نرم افزار team viewer کار کردم ، حالا اگه بخوام با wi-fi کار کنم با این نرم افزار میشه ؟:ws52:

بهترین نرم افزار واسه کارت Net support School ـه ( نسخه Pro )

که مخصوص همین کار هست، اینم یه سری امکاناتش

1- امکان مشاهده و کنترل همزمان تعداد زیادی رایانه با استفاده از یک رایانه.

2- امکان تدریس بطوری که در تمام رایانه ها صفحه مانیتر شما نمایش داده شود و از بلند گو صدای شما شنیده میشود .( تدریس از طریق شبکه بدون مراجعه حضوری )

3- امکان صحبت کردن و مشاهده و Chat با تک تک دانش آموزان یا همگی آنها و رفع اشکال آنها .

4- امکان روشن یا خاموش کردن تمام رایانه ها از روی کامپیوتر شخصی خودمان .

5- امکان قفل کردن رایانه ها و یا خاموش و روشن کردن مانیتور ها بطور تکی یا گروهی .

6- امکان برگزاری آزمون ارسال سئوال و دریافت پاسخ .

و با Wi-fi هم به راحتی اجرا میشه

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...