رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

من دوتا ویندوز دارم که یکیشو دوباره نصب کردم ممکنه این سری که ویندوز دومم جواب نمیده به این علت باشه؟:ws38:

شما وفتی دوتا ویندوز رو در سیستمون نصب میکنید ، باید bootloader ها رو هم تعمیر کنید تا قادر به استفاده از هر دو سیستم عامل باشید و هردوی اونا در لیست بوت قرار بگیرن.

در زمان بوت شدن سیستم عامل ، هر دو سیستم عامل رو میتونید انتخاب کنید؟

لینک به دیدگاه
شما وفتی دوتا ویندوز رو در سیستمون نصب میکنید ، باید bootloader ها رو هم تعمیر کنید تا قادر به استفاده از هر دو سیستم عامل باشید و هردوی اونا در لیست بوت قرار بگیرن.

در زمان بوت شدن سیستم عامل ، هر دو سیستم عامل رو میتونید انتخاب کنید؟

ببخشیدها یعنی چه زمانی دقیقا؟:whistle:

لینک به دیدگاه
ببخشیدها یعنی چه زمانی دقیقا؟:whistle:

زمان بالا اومدن سیستم.

ببین شما زمانی که سیستم رو روشن میکنی احتمالا قبل اینکه ویندوز جدید رو نصب کنین ، دو تا سیستم عامل داشتین که با انتخاب یکی از اونا واردش میشدین. درسته؟

یه مسئله دیگه اتورنهایی رو که گفتید که اصلا پاک نمیشند:ws38:

حواستون باشه که به درایوی که ویندوز رو تووش نصب کردین کاری نداشته باشین.

ینی چی پاک نمیشن؟

پاک میشن و بر میگردن یا اینکه بهتون خطا میده؟

لینک به دیدگاه
زمان بالا اومدن سیستم.

ببین شما زمانی که سیستم رو روشن میکنی احتمالا قبل اینکه ویندوز جدید رو نصب کنین ، دو تا سیستم عامل داشتین که با انتخاب یکی از اونا واردش میشدین. درسته؟

حواستون باشه که به درایوی که ویندوز رو تووش نصب کردین کاری نداشته باشین.

ینی چی پاک نمیشن؟

پاک میشن و بر میگردن یا اینکه بهتون خطا میده؟

آهان اون موقع بعد از نصب وین خب جفتش میاد بالا

ممعمولا خطا میده و پاک نمیشه هیچ وقت

لینک به دیدگاه
چند تا احتمال به ذهنم میرسه.

اگه سایر کامپیوتر ها قادر به شناسایی access point منزلتون هستن و شما نمیتونید پیداش کنید دلایلش میتونه موارد زیر باشه.

1- شاید وایرلس لپتاپ شما جوری تنظیم شده که بطور اتوماتیک به منظور power saving ، کارت وایرلس لپتاپ رو خاموش کنه.

شما چک کنید زمانی که قادر به اتصال به access point نیستین آیا وایرلس کارت شما روشن هست یا خیر.

2- دلیل دوم میتونه از نا هماهنگی Access point منزل شما با وایرلس کارت شما باشه.

به عنوان مثال access point شما روی کانال خاصی تنظیم شده که وایرلس لپتاپ شما گاهی اوقات قادر به شناسایی کانال مورد نظر نیست.

در این مورد احتمالا تنظیمات access point نیاز به تغییر داره.

سیستم عاملم مکینتاشه تو تنظیمات وایرلس و نتورکم گزینه access point نداره :ws52:

لینک به دیدگاه

با برنامه الکول 120% میتونی فایل ایمیج ت رو مثل این که رایت کرده باشی ببینی بدون نباز به رایت کردن روی cd/dvd:a030:

سلام

یک فایل با فرمت iso که حجمش حدود 1گیگ میشه رو اگه با clone به فرمت اصلی اش بخوایم تبدیل کنیم ، تقریبا حجمش چه قد میشه ؟:a030:

لینک به دیدگاه
سیستم عاملم مکینتاشه تو تنظیمات وایرلس و نتورکم گزینه access point نداره :ws52:

access point همون دستگاهیه که لپتاپت باید پیداش کنه و بهش وصل شه.

همون مودم بزرگی که آنتن وایرلس داره و توو خوونتونه.

اولا شما مطمئنی وایرلس کارت لپتاپت ، قادر به شناسایی اکسس پوینت نیست!؟

مثلا یکی از لپتاپ های خونتون رو در حالت host برای یه وایرلس بذار و یه وایرلس نتورک کوچیک درست کن توو خونتون و بگرد ببین لپتاپت میتونه اون وایرلس رو پیدا کنه یا نه.

اگه تونست وایرلس های دیگه رو پیدا کنه و قادر به شناسایی اکسس پوینت خونه نیست ، احتمالا همون ماجرای تنظیمات مربوط به اکسس پوینت مشکل ساز شده.

البته من اطلاع دقیقی از Mac OS X ندارم و نمیدونم آیا ممکنه مشکلات نرم افزاری و Kext داشته باشی یا نه .

ولی به هر حال این کارا رو انجام بده و ببین سایر وایرلس ها رو شناسایی میکنه یا نه.

لینک به دیدگاه
access point همون دستگاهیه که لپتاپت باید پیداش کنه و بهش وصل شه.

همون مودم بزرگی که آنتن وایرلس داره و توو خوونتونه.

اولا شما مطمئنی وایرلس کارت لپتاپت ، قادر به شناسایی اکسس پوینت نیست!؟

مثلا یکی از لپتاپ های خونتون رو در حالت host برای یه وایرلس بذار و یه وایرلس نتورک کوچیک درست کن توو خونتون و بگرد ببین لپتاپت میتونه اون وایرلس رو پیدا کنه یا نه.

اگه تونست وایرلس های دیگه رو پیدا کنه و قادر به شناسایی اکسس پوینت خونه نیست ، احتمالا همون ماجرای تنظیمات مربوط به اکسس پوینت مشکل ساز شده.

البته من اطلاع دقیقی از Mac OS X ندارم و نمیدونم آیا ممکنه مشکلات نرم افزاری و Kext داشته باشی یا نه .

ولی به هر حال این کارا رو انجام بده و ببین سایر وایرلس ها رو شناسایی میکنه یا نه.

آهان

نه وقتی قاطی میکنه هیچ وایرلسیو پیدا نمیکنه فقط با مودم خونه مشکل نداره

ولی وقتی ک کانکت میشه همه وایرلسای اطرافو پیدا میکنه :ws52:

ب هر حال ممنون :icon_gol:

لینک به دیدگاه
داره بهتون میگه فونت Nazanin Bold نصب نیست!

فونت رو از

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
دانلود کنید و در پوشه ی Fonts در کنترل پنل ، کپی کنید.

سیستم رو ریستارت کنید و فایل رو باز کنید.

نتونستم پوشه ی فونت رو پیدا کنم:ws52:

لینک به دیدگاه
نتونستم پوشه ی فونت رو پیدا کنم:ws52:

پوشه فونت مسیرش همینی هستش که دوستمون در پست بالا گفته !

در ویندوز 7 از قسمت سرچ منوی استارت هم میتونید Fonts رو سرچ کنید !

اما من فکر نمی کنم مشکل از نبودن این فونت روی سیستمتون باشه !

احتمالا با نصب این فونت دوباره ارور میده که یه فونت دیگه هم باید نصب کنید و ... !

لینک به دیدگاه
سلام. منظورتون از یهویی ریستارت شد چی هست؟ رو لپتاپتون تست کردین یا هر دو رو در یک سیستم و تحت سیستم عامل های متفاوت؟ خطای صفحه آبی داد ؟ پیام نصب درایو و ریستارت کردن داد؟ وقتی در ویندوز 7 فلش رو نصب کردید ، وارد Control panel شید و مسیر زیر رو طی کنید : Control Panel ---> Administrative Tools ---> Computer Management بعد از اجرا در سمت چپ پنجره گزینه ی Disk management رو انتخاب کنید. ببینید آیا فلشتون در اونجا نمایش داده شده یا خیر.

مرسی جواب دادین

ریستارت نشد بلکه خاموش شد، اول فکر کردم یه چیزی تو مایه های اتصال کوتاه رخ داده که بعدش فلش رو درآوردم و دکمه لپ تاپ رو زدم روشن شد.

لپ تاپم فلش های دیگه رو اشخیص میده و بالا میاره، اما این فلش من رو نمی خونه، فلش خودم رو رو ویندوز سون و ویستا امتحان کردم نمیومده رو XP میاد (البته ایکس پی و ویستا برای پی سی بوده و سون برا لپ تاپ).

پیام صفحه آبی هم نیومد.

نه فلش تو قسمت disk management نمایش داده نشده

لینک به دیدگاه
پوشه فونت مسیرش همینی هستش که دوستمون در پست بالا گفته !

در ویندوز 7 از قسمت سرچ منوی استارت هم میتونید Fonts رو سرچ کنید !

اما من فکر نمی کنم مشکل از نبودن این فونت روی سیستمتون باشه !

احتمالا با نصب این فونت دوباره ارور میده که یه فونت دیگه هم باید نصب کنید و ... !

درس گفتین مشکل حل نشد

لینک به دیدگاه

من چند وقته ، یه مجموعه نرم افزارهای گرافیکی از یه دی وی دی نصب کردم ...

که keygon داره ...

هر دفعه ، هر کدوم از برنامه ها رو می خوام باز کنم، سریال قبلی رو Invalid میزنه و باید سریال جدید وارد کنم ...

نمیشه کاری کرد که لازم نباشه هی سریال وارد کنم؟hanghead.gif

لینک به دیدگاه
من چند وقته ، یه مجموعه نرم افزارهای گرافیکی از یه دی وی دی نصب کردم ... که keygon داره ... هر دفعه ، هر کدوم از برنامه ها رو می خوام باز کنم، سریال قبلی رو Invalid میزنه و باید سریال جدید وارد کنم ... نمیشه کاری کرد که لازم نباشه هی سریال وارد کنم؟:hanghead:
بهترین کار اینه که نرم افزار رو بخری!!! د:
لینک به دیدگاه
خب خریدم دیگه! دی وی دی رو خریدم ... w58.gif

منظورش اینکه اورجینال بخری!

------

باید واسشون patch دانلود کنی

و موقعی که خواستی پچ رو نصب کنی از اینترنت افلاین شی و سریال رو بدی

اینجوری دیگه سریال قبلی رو invalid نمیزنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...