رفتن به مطلب

خجالتی بودن خوبه یا بد؟

ارسال های توصیه شده

:icon_redface:

.

.

.

.

خجالتی بودن خوبه یا بد؟ گاهی خوبه،گاهی بد

چرا؟ چون به مکان و موقعیت و افراد و... بستگی داره.

بستگی داره؟ بله.

به چی بستگیی داره خو؟ گفتم دیگه!

چه سودها و چه ضرر هایی داره؟ سود و ضررش هم به همون هایی که گفتم بستگی داره.اشتباهی جایی که باید باشی و نباشی.جایی که باید نباشی و باشی.خب...بـد میشه!

کلا خجالتی باشیم یا نه؟ تا حدودی باشیم

شما سعی کن خیلی زیـاااااااااد خجالتی باشی که دست نشکونی! :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 93
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:ws3:

شمام خجالتی باش یورش نبر به بقیه تا ضرر نبینی

خجالت نمی کشی،بچه ی مردم رو با دست شکسته فرستادی خونه؟! :w00:

این تاپیکا رو می زنی،یه چیزی یاد بگیر خــو :w00:

لینک به دیدگاه
خجالت نمی کشی،بچه ی مردم رو با دست شکسته فرستادی خونه؟! :w00:

این تاپیکا رو می زنی،یه چیزی یاد بگیر خــو :w00:

من خیلی خجالتیم خو :icon_redface:

اینو زدم ببینم خوبه یا بد؟

راهکار بگید

و این حرفا

لینک به دیدگاه

به نظره من اصلا خوب نیست چون جلوی خیلی چیزهارو تو زندگی می گیره و به نظر من بستگی به تربیت خانواده داره و برخورد پدر و مادر و ریشه اون از خانواده شکل می گیره

کسی که خجالتیه یعنی از اعتماد به نفسه پایینی برخورداره و اعتماد به نفس هم که یعنی همه ی زندگی

اما انسان باید کمی حیا داشته باش اما با خجالت نباید اشتباه گرفته بشه

لینک به دیدگاه
همه‌چیز را به خودتان نگیرید. نباید هر چیزی مانند شوخی و طعنه را به عنوان توهین تلقی كنید. مردم اغلب چیزهایی را می‌گویند كه هیچ مقصود و منظوری از آن ندارند؛
این خیلی مشکل بزرگیه ولی من نمی تونم کاری براش انجام بدم :دی همینجوریم . زیاد بهم برمی خوره :icon_pf (34):

و اما در مورد خجالت اصلا خوب نیس ، همین امروز بابت اینکه با صدای بلند نگفتم نفر آخر صف کیه چند نفر منو انداختن عقب گفتن تو نبودی :ws25: منم گفتم حالا من زبون ندارم شما باید اینجوری کنید ؟ :w74:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
یادم رفت بگم .

و اینکه درست میشه بلاخره .

مخصوصا فعالیت خوبی مثل فروم و نت .

اینا به شدت کمک می کنه به رفع این مشکل .

شاید....ولی برای من که اینطور نبده....:45645:

لینک به دیدگاه
شاید....ولی برای من که اینطور نبده....:45645:

:ws52:

اما من فکر می کنم یه چیزایی رو نمیشه بهش گفت خجالتی

مثلا توی مهمونی فامیلی هستیم همه هم بزرگتر هستن شدید و شرایطشون با ما خیلی فرق داره ( مثلا متاهل یا کلا تو یه فازهای دیگه ) و همش در مورد یه چیزایی حرف می زنن که ممکنه ماها هیچ علاقه ای نداشته باشیم .

من قبل تر ها توی این جور مهمونی ها اصلا حرف نمی زدم ( همش حرف هاشون در مورد طرز استفاده از اجاق گاز جدید و ... بود ) خب اینا جالب نیست برام پس حرفی نمی زنم اون وقت میگن خجالتی هستی !

یا همین امروز که توی صف جابه جایی شد ( خب من اصلا خوشم نمیاد یه جا بلند داد بزنم که نفر آخر کی هستش :icon_pf (34):) شده یکی دو نفر جا به جا بشم بهتره تا اون کار و یا یه چیزایی مثل دعوا . :ws46:

اما هیچ کس توی جمع دوستانه خجالتی نیس چون اون جمع رو خودش انتخاب کرده .

ولی یه چیزای دیگه ای هم مثل رسمی برخورد کردن وجود داره که من خودم شدیدا این طوری هستم . خیلی از دوستانی که بیرون از نت هم می بینمشون میگن که توی نت آدم و می خوری اینجا خجالتی شدی حرف نمی زنی .

اولین برخوردها اکثر اوقات رسمی تر هست ( حالا من که خودم ممکنه طرف و به شدت بشناسم ولی چون ندیده بودمش دفعه اول که می بینم به شدت رسمی برخورد می کنم )

و این جور چیزا .

که همه به شرایطی که درش قرار داریم برمی گرده

به نظرم پررو نبودن و رعایت یه چیزایی خوب می تونه باشه .

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

بخوام دو دو تا چهار تایی بگم...می گم بسته به موقعیتش...حالت خجالت رو می گم...

ولی کلا اگه تریپش...خجالت باشه....والا داستان می شه.....:ws37:

البته عده ای مدیدی هستن که از کنار این خجالتی بودن اعتماد های بسیاری رو جلب می کنن...می گن طرف سر به زیر هست و بعد بععععععععععععله:ws3:

ولی خوبه.....جلوی یک سری ضررها رو می گیره.....آدم خجالتی دنبال دردسر رو نمی گیره....از دردسر فرار می کنه...

شاید سالم تر زندگی رو رد بشه...

حال اونکه نمی تونم کتمان کنم....که بخور تا خورده نشی..اینجا نصف........نصف....(بلا نسبت البته):ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...