رفتن به مطلب

مرده شور هیکلتان را ببرد

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سارا جون بیخیال..ساعت 3 زدم کانال 1 دیدم داره سخنرانی این یارو رو نشون میده.گفتم شاید همینی باشه که بحثش هست بشینم با گوشای خودم بشنوم ولی دیدم سخنرانیش مال سال 85 بود.

لینک به دیدگاه

اینها نه به زن که خودشان را هم به این دید نگاه می کنند. از نظر اینها انسان یعنی یک موجود دست دوم حالا هر کس به نوعی، شما تا حالا دیده اید یک نظر انسانی بدهند؟ کلاً ائمه انسانهای برترند و هیچ کس به مقام آنها نمیرسد. رابطه بین انسان و خدا هم که کاملاً فراموش شده است. زنان هم کالا هستند. مردان هم احمقهایی که قرار است بله قربان گو و برده هایی باشند که خداهای ساخته شده توسط آنان را می پرستند. واقعاً کسی حرفی داره بزنه؟

لینک به دیدگاه
سارا جون بیخیال..ساعت 3 زدم کانال 1 دیدم داره سخنرانی این یارو رو نشون میده.گفتم شاید همینی باشه که بحثش هست بشینم با گوشای خودم بشنوم ولی دیدم سخنرانیش مال سال 85 بود.

ولی کانال 1 برای ما ساعت 6 نشون داده:ws52:

لینک به دیدگاه

به نظرم چون خیلی جالب به نظر رسیده non stop داره بازپخش!!!!!!!!!!!!میشه!:icon_pf (34):واقعاً جالب هم هست، تا به حال آدمی مثل اینها ندیدم که عمق فکری خودش را با این همه صراحت روی دایره ریخته باشد. خدا را صدهزار بار شکر می کنم که کسی وجود ندارد که اندکی ترمز به اینها بدهد. برای آینده!!!! هیچ آبرویی ندارند.

لینک به دیدگاه
یادش بخیر...یکی از مسئولان گفته بود:قطار ما نه بوق داره نه ترمز!:w58:

تازه...میگفت دنده عقبم نداره!:w58:

پس اگه یه وقت کوهی ریزش کرد چیکار بایست کرد؟:ws52:ریز علی اگه خیلی مرده یه فکری به حال این قطار بکنه:w16:

لینک به دیدگاه
تو هم؟:ws3:

ای ول

من موندم این موحود زر زرو چه جاذبه ای داره جز اینکه میره رو اعصابت:ws3:

همووووون:w16::w16: .منم موندم این چیز نیم وجبی که چیزی جز دردسر نداره واسه چی اینقدر محبوبه..:jawdrop: :banel_smiley_4:

خیلی هم ترسناکه:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...