رفتن به مطلب

مرده شور هیکلتان را ببرد

ارسال های توصیه شده

تو این هیکل رو می خوای چه کار ؟ غیر از اینه که می خوای ببری تو قبر یا اینکه می خوای هیکلت رو ببری تو خیابون نشون بدی. استفاده هیکلت برای شوهرته و البته شوهرت برای توئه و برای بچه آوردن."

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
حسن رحیم پور ازغدی ، استاد معروف دانشگاه در اظهاراتی که شب گذشته از شبکه یک سیما پخش شد با اشاره به موضوع ازدیاد جمعیت و زاد و ولد در جامعه گفت: " هم اکنون برخی خانم ها می گویند بچه دار نمی شویم برای اینکه هیکلمون به هم می خوره . ای مرده شور ببره هیکلت رو . مگه هیکلت رو می خوای ببری آخرت ؟ تو این هیکل رو می خوای چه کار ؟ غیر از اینه که می خوای ببری تو قبر یا اینکه می خوای هیکلت رو ببری تو خیابون نشون بدی. استفاده هیکلت برای شوهرته و البته شوهرت برای توئه و برای بچه آوردن."*

رحیم پور ازغدی علاوه براستادی دانشگاه، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز هست که صداوسیما مدتی است به صورت گسترده سخنرانی های مختلف وی را به طور کامل پخش می کند.

رحیم پور ازغدی در ادامه سخنانش گفت: من نمی گویم که خانواده ها زیاد بچه بیاورند یا کم. ولی بعضی خانواده ها 20 تا هم بچه بیاورند کم است بعضی دیگر دو تا هم زیاده. من خودم خانواده افغانی فقیری رو می شناسم که در یک اتاق زندگی می کنند و بچه های زیادی هم دارند. هر کدام رو نگاه می کنم بهتر از دیگری. همه نخبه و اعجوبه. آیا می توان به این خانواده بگویی که بچه زیاد نیار؟ من این سیاست رو که به طور کلی به همه بگوییم بچه زیاد نیاورید مخالفم.

وی همچنین در سخنرانی اش خطاب به خانم ها اضافه می کند: شما نباید از مسولیتت کنار بروی برای تربیت بچه. بعضی ها می گویند ما حوصله نداریم شب بیدار بشیم و به بچه رسیدگی کنیم ولی این وظیفه شماست. این که دلیل نمیشه که خانم ها به خاطر سختی بچه نگه داشتن و خراب شدن هیکلشون بچه دار نشن. در غرب دولت ها می گویند که آقا ما سوبسید می دهیم که شما بچه بیاورید و برای هزینه هاش ولی آنجا می گویند که نه ، نمی صرفه برامون.

البته عصرایران ، نظرات ایشان را به عنوان "یک نظر" محترم می داند اما آیا جناب استاد متوجه نیست که بچه دار شدن یا نشدن ، یک تصمیم شخصی است و اگر خانمی نخواهد باردار شود ، ایشان چه حقی برای خودش قائل است که با الفاظ زشتی مانند "مرده شور هیکلت را ببرد" اهانت نماید و بدتر از آن ،رسانه ملی هم این سخنان را به جمع خانواده ها ببرد!

آیا اگر زنی به زیبایی و تناسب اندام خود اهمیت دهد ، باید متهم شود که می خواهد در خیابان ها برای مردان جلوه گری کند؟!

این چه نگاه سخیفی است که برخی مردان به جنس زن دارند و شأن و شخصیت زن را در حد تولید مثل و وسیله ای برای تمتعات جنسی تقلیل می دهند؟

ای کاش این افراد ، با صدای بلند بگویند که گفته هایشان صرفاً نظرات شخصی است تا بهای چنین نگاه های عجیب و غریبی را "دین" نپردازد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

وقتی استاد دانشگاه افرادی مثل این باشند...

اینا اون الاهیات دانای پر ادعای عقده ای اسلام شناس هستند ها...

همونایی که تلویزیون جمهوری جانی اسلامی دائما نشونشون میده...

یعنی هیچ کس جرات نکرد بلند شه و با صدای بلند به این نادان بگه که باید خفه شه ؟

لینک به دیدگاه

من فعلا" کاری با درست یا نادرست بودن حرفاش ندارم.ولی میگم میشه حرفامونو یه جوری بگیم که هم محترمانه باشه و هم منظورمونو به مخاطب انتقال بدیم.همون قضیه بشین و بتمرگ و بفرما.

لینک به دیدگاه

واقعا متاسفم که تحصیلکرده و روشنفکر و سخنران مملکت ما که تریبون فرهنگ و انسانیت رو در اختیار دارن اینچنین سخیفانه صحبت میکنن.

خوشبختانه اذهان آگاه بجای تاثیر پذیرفتن از این نوع سخن، بیشتر از پیش به شناخت دقیق از چنین شخصیتهایی حاصل میکنه.

لینک به دیدگاه
من فعلا" کاری با درست یا نادرست بودن حرفاش ندارم.ولی میگم میشه حرفامونو یه جوری بگیم که هم محترمانه باشه و هم منظورمونو به مخاطب انتقال بدیم.همون قضیه بشین و بتمرگ و بفرما.

متاسفانه هم محتوای حرفهای ایشون سخیفانه بود هم نوع کلامشون توهین وار.

لینک به دیدگاه

حرف این فرد از بنیان احمقانه هست... اصلا اگر سعی میکرد شخصیت و تفکر واقعیش رو هم پشت ادبیات بهتری مخفی کنه باز هم تاثیری نداشت...

لینک به دیدگاه
حرف این فرد از بنیان احمقانه هست... اصلا اگر سعی میکرد شخصیت و تفکر واقعیش رو هم پشت ادبیات بهتری مخفی کنه باز هم تاثیری نداشت...

پس اگه این حرفا مخالفداره چرا کسی اعتراضی نمیکنه.الان چند وقته از تریبونهای رسمی و غیر رسمی دارن برای افزایش جمعیت تبلیغ میکنن.پس چرا کسی اعتراضی در حد یک سخنرانی هم نمی کنه؟تازه یه بحثی هم راه افتاده به اسم جنگ جمعیتی و از اینجور حرفا.

لینک به دیدگاه
پس اگه این حرفا مخالفداره چرا کسی اعتراضی نمیکنه.الان چند وقته از تریبونهای رسمی و غیر رسمی دارن برای افزایش جمعیت تبلیغ میکنن.پس چرا کسی اعتراضی در حد یک سخنرانی هم نمی کنه؟تازه یه بحثی هم راه افتاده به اسم جنگ جمعیتی و از اینجور حرفا.

چون کسی غیر ازدارودسته خودشون تریبون نداره..وگرنه مردم که همه مخالفن و تو هر جمعی همه میگن این چه حرفیه..

لینک به دیدگاه
چون کسی غیر ازدارودسته خودشون تریبون نداره..وگرنه مردم که همه مخالفن و تو هر جمعی همه میگن این چه حرفیه..

یعنی بین اونایی که تریبونا رو دارن هیچ آدمی پیدا نمیشه بتونه با یه منطق خوب جامعه رو متقاعد کنه؟:ws52:

لینک به دیدگاه

مگر در بقیه ی مسائلی که داره اتفاق میافته مردم چیزی میگند ؟ خوب این یعنی موافقند ؟

خوب چی بگند ؟

کی جراتش رو داره ؟

از چه طریقی بگند ؟ رادیو تلویزیون آزاد داریم ؟ روزنامه نگار ها راحتند حرفشون رو بزنند ؟

کم زندانی سیاسی داریم ؟

لینک به دیدگاه
یعنی بین اونایی که تریبونا رو دارن هیچ آدمی پیدا نمیشه بتونه با یه منطق خوب جامعه رو متقاعد کنه؟:ws52:

چه حرفایی میزنی عزیز دل...

مگه نمیدونی سیستم اینا چطوریه ؟

تا از خودشون نباشی به جایی نمیرسی... نه اونایی که تریبیون رو دارند همه از خودشونند... یا اگر قلبا مخالف هستند نمیخوان و نمیتونند چیزی بگند...

کی به مردم اهمیت میده ؟

اصلا یه جور دیگه... مگه مردم به حرف های اینا اهمیت میدن ؟ حالا اینا بیان بگن 100 تا بچه بیارین... کسی گوش میده ؟

لینک به دیدگاه

از دوستی به یاد دارم که همیشه اعتقاد داشت که حرفامو جایی میزنم که بدونم باعث تغییر میشه نه جایی که بدونم الان با یه اسنایپ کالیبر 50 مغزمو نشونه میکنه

:wubpink:

لینک به دیدگاه
حیف که مدیرا نمیتونن حرفی بزنن :hanghead:

مگه پارسال اون جمعیت چند میلیونی اعتراض کردن تاثیری داشت؟ :ws37:

دلم برات سوخت... :ws3:

"خدا" رو شکر من مدیر نیستم... :w58:

لینک به دیدگاه

آخه این آقا سال به دوازده ماه خودشون حامله هستن (یه نگاه به شیکمش بندازید ) و هیکلشونو مرده شور برده واسه همین از نسخه های خودشون برای خانوم ها هم تجویز می کنن

لینک به دیدگاه

رحیم بزبز قندیه دیگه :banel_smiley_4:

حالا باز مال این خوب بود یادمه نماینده بندرعباس تو جریان به روز سازی نرخ مهریه گفت بود زن مثل یه مگس کش استهلاک داره :w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...